Amelia - en to sl_SI translation catalogue (3453 entries)

en: "Book now" Button Type
sl_SI: Gumb »Rezerviraj zdaj«

en: "Go back" Button Type
sl_SI: Tip gumba »Nazaj«

en: "I'm not a robot" checkbox
sl_SI: Potrditveno polje »Nisem robot«

en: "Paying now" Button Type
sl_SI: Gumb »Plačaj zdaj«

en: "Payment Method" View
sl_SI: Pogled »Način plačila«

en: # of Hours in appointment
sl_SI: Število ur v terminu

en: # of appointments
sl_SI: Število sestankov

en: # of bookings
sl_SI: Število rezervacij

en: 'Back' button style
sl_SI: Slog gumba »Nazaj«

en: 'Book' button style
sl_SI: Slog gumba »Knjiga«

en: 'Book another' button style
sl_SI: Slog gumba »Rezerviraj še eno«

en: 'Book now' button style
sl_SI: Slog gumba »Rezerviraj zdaj«

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
sl_SI: „Datum in čas rezervacije“ določa omejitev na podlagi datuma rezervacije, ne glede na datum sestanka. „Datum in čas sestanka“ določa omejitev na podlagi samega načrtovanega sestanka.

en: 'Bringing anyone with you' popup
sl_SI: Pojavno okno »Vzemi s seboj kogar koli«

en: 'Cancel' button style
sl_SI: Slog gumba »Prekliči«

en: 'Change password' button style
sl_SI: Slog gumba »Spremeni geslo«

en: 'Close' button style
sl_SI: Slog gumba »Zapri«

en: 'Confirm' button style
sl_SI: Slog gumba »Potrdi«

en: 'Continue' button style
sl_SI: Slog gumba »Nadaljuj«

en: 'Customer panel' button style
sl_SI: Slog gumba »Stranka«

en: 'Delete' button style
sl_SI: Slog gumba »Izbriši«

en: 'Filter' button style
sl_SI: Slog gumba »Filter«

en: 'Finish' button style
sl_SI: Slog gumba »Dokončaj«

en: 'Join waiting list' button style
sl_SI: Slog gumba »Pridruži se čakalni listi«

en: 'Learn more' button
sl_SI: Gumb »Več informacij«

en: 'Learn more' button style
sl_SI: Slog gumba »Več informacij«

en: 'New Event' button style
sl_SI: Slog gumba »Novo dogajanje«

en: 'New appointment' button style
sl_SI: Slog gumba »Novi termin«

en: 'Read more' button style
sl_SI: Slog gumba »Preberi več«

en: 'Save changes' button style
sl_SI: Slog gumba »Shrani spremembe«

en: 'Scan e-ticket' button
sl_SI: Gumb »Prenesi e-vstopnico«

en: 'Send' button style
sl_SI: Slog gumba »Pošlji«

en: 'Set password' button style
sl_SI: Slog gumba »Nastavi geslo«

en: 'Sign in' button style
sl_SI: Slog gumba »Prijavi se«

en: 'View employee' button style
sl_SI: Slog gumba »Poglej zaposlenega«

en: 'View in package' button
sl_SI: Gumb »Poglej v paketu«

en: +more
sl_SI: +več

en: +{count} more
sl_SI: +{count} več

en: 1/1 width
sl_SI: 1/1 širina

en: 1/2 width
sl_SI: 1/2 širine

en: 10min
sl_SI: 10 min

en: 12min
sl_SI: 12 min

en: 15min
sl_SI: 15 min

en: 1 day
sl_SI: 1 dan

en: 1 week
sl_SI: 1 teden

en: 1 year
sl_SI: 1 leto

en: 1h 30min
sl_SI: 1 ura 30 min

en: 1min
sl_SI: 1 min

en: 20min
sl_SI: 20 min

en: 2 days
sl_SI: 2 dni

en: 2 weeks
sl_SI: 2 tedna

en: 2 years
sl_SI: 2 leti

en: 2min
sl_SI: 2 min

en: 30min
sl_SI: 30 min

en: 3 days
sl_SI: 3 dni

en: 3 months
sl_SI: 3 meseci

en: 3 weeks
sl_SI: 3 tedne

en: 3 years
sl_SI: 3 leta

en: 45min
sl_SI: 45 min

en: 4 days
sl_SI: 4 dni

en: 4 weeks
sl_SI: 4 tedne

en: 5 days
sl_SI: 5 dni

en: 5min
sl_SI: 5 min

en: 6 days
sl_SI: 6 dni

en: 6 months
sl_SI: 6 mesecev

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
sl_SI: <p> <strong>Vtičnik Amelia zahteva PHP različico 5.5 ali novejšo.</strong></p>

en: AM - Booking view
sl_SI: AM - Pogled rezervacije

en: AM - Catalog Booking
sl_SI: AM - Katalog rezervacij

en: AM - Catalog view
sl_SI: AM - Pogled kataloga

en: AM - Customer Panel
sl_SI: AM – Stranka

en: AM - Employee Panel
sl_SI: AM – Panel zaposlenih

en: AM - Events Calendar Booking
sl_SI: AM - Koledar dogodkov Rezervacije

en: AM - Events List Booking
sl_SI: AM - Seznam dogodkov Rezervacija

en: AM - Events view
sl_SI: AM - Pogled dogodkov

en: AM - Search view
sl_SI: AM - Pogled iskanja

en: AM - Step Booking
sl_SI: AM - Rezervacija korakov

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: API Key copied to clipboard.
sl_SI: API ključ je bil kopiran v odložišče.

en: API base URL:
sl_SI: Osnovni URL API:

en: API setup
sl_SI: Nastavitev API

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
sl_SI: Odstotek pologa se izračuna na podlagi skupne cene rezervacije. Fiksni znesek se lahko pomnoži s številom oseb ali uporabi kot enoten skupni znesek.

en: A server error occurred. Please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake strežnika. Poskusite znova pozneje.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
sl_SI: Ena rezervacija lahko vključuje več udeležencev (mest).

en: About
sl_SI: O

en: About Event
sl_SI: O dogodku

en: About Package
sl_SI: O paketu

en: About Service
sl_SI: O storitvi

en: About event
sl_SI: O dogodku

en: About package
sl_SI: O paketu

en: About service
sl_SI: O storitvi

en: About this Event
sl_SI: O tem dogodku

en: About this event
sl_SI: O tem dogodku

en: Accent
sl_SI: Poudarek

en: Accent text
sl_SI: Besedilo z naglasom

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
sl_SI: Sprejemajte plačila za rezervacije in storitve prek PayPala.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
sl_SI: Brezhibno sprejemajte plačila prek plačilnega vmesnika Mollie.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
sl_SI: Sprejemajte plačila prek Razorpay, idealnega za indijska podjetja.

en: Access link
sl_SI: Povezava za dostop

en: Access link success
sl_SI: Uspešen dostop do povezave

en: Access your financial data in seconds
sl_SI: Dostopajte do svojih finančnih podatkov v nekaj sekundah

en: Account ID
sl_SI: ID računa

en: Action
sl_SI: Akcija

en: Action-based notification
sl_SI: Obvestilo na podlagi dejanja

en: Action Triggered
sl_SI: Sprožena akcija

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Activate with Envato
sl_SI: Aktivirajte z Envato

en: Activated with Envato
sl_SI: Aktivirano z Envato

en: Activation
sl_SI: Aktiviranje

en: Activation settings
sl_SI: Nastavitve aktiviranja

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add Attendee
sl_SI: Dodaj udeleženca

en: Add Break
sl_SI: Dodaj prelom

en: Add Coupon
sl_SI: Dodaj kupon

en: Add Customer
sl_SI: Dodaj stranko

en: Add Date
sl_SI: Dodaj datum

en: Add Date Range
sl_SI: Dodaj datumsko obdobje

en: Add Day Off
sl_SI: Dodaj prost dan

en: Add Extra
sl_SI: Dodaj dodatno

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
sl_SI: Dodajte ključ Google Maps API, da se na strani »Locations« prikaže Googlov statični zemljevid.

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
sl_SI: Dodajte Meta Pixel za sledenje konverzij oglasov in optimizacijo trženja.

en: Add Period
sl_SI: Dodajte obdobje

en: Add Pricing Category
sl_SI: Dodaj kategorijo cen

en: Add Special Day
sl_SI: Dodaj posebni dan

en: Add Stripe address fields
sl_SI: Dodaj polja za naslov Stripe

en: Add Webhook
sl_SI: Dodaj Webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
sl_SI: Dodajte kodo za sledenje Google Analytics na svojo stran za rezervacije, da boste pridobili vpogled v vedenje obiskovalcev.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
sl_SI: Dodajte URL za preusmeritev za primere, ko stranka poskuša rezervirati časovni termin, ki je že zaseden.

en: Add another account
sl_SI: Dodaj še en račun

en: Add appointment
sl_SI: Dodaj termin

en: Add booking
sl_SI: Dodaj rezervacijo

en: Add calendar
sl_SI: Dodaj koledar

en: Add category
sl_SI: Dodaj kategorijo

en: Add custom field
sl_SI: Dodaj polje po meri

en: Add custom notification
sl_SI: Dodajte prilagojeno obvestilo

en: Add customer
sl_SI: Dodaj stranko

en: Add date range
sl_SI: Dodajte datumsko obdobje

en: Add day(s)
sl_SI: Dodaj dan(e)

en: Add day off
sl_SI: Dodaj prost dan

en: Add duration
sl_SI: Dodaj trajanje

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
sl_SI: Dodajte ID elementa (gumb, povezava...), ki bo ročno naložil vsebino kratkega kodeksa Amelia.

en: Add event
sl_SI: Dodaj dogodek

en: Add event attendees
sl_SI: Dodaj udeležence dogodka

en: Add extra
sl_SI: Dodaj dodatno

en: Add more Appointments
sl_SI: Dodaj več sestankov

en: Add more appointments
sl_SI: Dodaj več sestankov

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
sl_SI: Dodajte več zaposlenih v svoj sistem rezervacij, upravljajte njihove urnike in jih dodeljujte storitvam ali dogodkom, kar olajša širitev vašega podjetja in usklajevanje vašega tima.

en: Add option
sl_SI: Dodaj možnost

en: Add package
sl_SI: Dodaj paket

en: Add period
sl_SI: Dodajte piko

en: Add pricing category
sl_SI: Dodaj kategorijo cen

en: Add rule
sl_SI: Dodaj pravilo

en: Add services
sl_SI: Dodaj storitve

en: Add special day
sl_SI: Dodaj posebni dan

en: Add to Calendar
sl_SI: Dodaj v koledar

en: Add to calendar
sl_SI: Dodaj v koledar

en: Add tracking
sl_SI: Dodaj sledenje

en: Add work hours
sl_SI: Dodaj delovne ure

en: Additional information
sl_SI: Dodatne informacije

en: Additional people
sl_SI: Dodatne osebe

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: After
sl_SI: Po

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
sl_SI: Po aktivaciji računa bodo naročniki ustvarjeni kot stranke v Amelii.

en: After with space
sl_SI: Po z razmakom

en: Agencies
sl_SI: Agencije

en: Alert content
sl_SI: Vsebina opozorila

en: Alert message
sl_SI: Opozorilno sporočilo

en: All
sl_SI: Vse

en: All Locations
sl_SI: Vse lokacije

en: All Services
sl_SI: Vse storitve

en: All appointments are selected
sl_SI: Vsi termini so izbrani

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
sl_SI: Vsi sestanki bodo načrtovani s statusom, izbranim tukaj.

en: All appointments will be selected later
sl_SI: Vsi termini bodo izbrani kasneje.

en: All assigned services
sl_SI: Vse dodeljene storitve

en: All bookings
sl_SI: Vse rezervacije

en: All customers
sl_SI: Vsi kupci

en: All employees
sl_SI: Vsi zaposleni

en: All events
sl_SI: Vsi dogodki

en: All extras
sl_SI: Vsi dodatki

en: All locations
sl_SI: Vse lokacije

en: All packages
sl_SI: Vsi paketi

en: All services
sl_SI: Vse storitve

en: All services are booked separately
sl_SI: Vse storitve se rezervirajo ločeno.

en: All services are booked separately.
sl_SI: Vse storitve se rezervirajo ločeno.

en: All slots are selected
sl_SI: Vsi sloti so izbrani

en: All tickets have already been scanned
sl_SI: Vse vozovnice so že bile skenirane.

en: Allow additional people
sl_SI: Dovolite dodatne osebe

en: Allow admin to book appointment at any time
sl_SI: Omogoči administratorju, da kadar koli rezervira termin

en: Allow admin to book over an existing appointment
sl_SI: Omogoči administratorju, da rezervira obstoječi termin

en: Allow booking above maximum capacity
sl_SI: Dovolite rezervacije nad največjo zmogljivostjo

en: Allow booking without a prior login
sl_SI: Dovoli rezervacijo brez predhodnega prijave

en: Allow bringing more people
sl_SI: Dovolite, da se pridruži več ljudi

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
sl_SI: Omogočite strankam, da rezervacije zavarujejo z delnimi plačili.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sl_SI: Omogočite strankam in zaposlenim, da se hitro prijavijo s svojim Facebook računom, kar bo postopek prijave naredilo hitrejši, enostavnejši in varnejši.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sl_SI: Omogočite strankam in zaposlenim, da se hitro prijavijo s svojim Google računom, kar pospeši, poenostavi in poveča varnost postopka prijave.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
sl_SI: Omogočite strankam, da v eni transakciji rezervirajo več storitev in tako poenostavite njihovo izkušnjo.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
sl_SI: Omogočite strankam, da rezervirajo ponavljajoče se termine s prilagodljivo ponovitvijo.

en: Allow customers to cancel packages
sl_SI: Omogočite strankam, da odpovejo pakete

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
sl_SI: Omogočite strankam, da izberejo zaposlenega na strankinem panelu.

en: Allow customers to delete their profile
sl_SI: Omogoči strankam, da izbrišejo svoj profil

en: Allow customers to pay full amount
sl_SI: Omogočite strankam, da plačajo celoten znesek

en: Allow customers to pay total appointment amount
sl_SI: Omogočite strankam, da plačajo celotni znesek za termin

en: Allow customers to pay total event amount
sl_SI: Omogočite strankam, da plačajo skupni znesek dogodka

en: Allow customers to reschedule their own appointments
sl_SI: Omogočite strankam, da sami prestavijo svoje termine

en: Allow customers to see other attendees
sl_SI: Omogoči strankam, da vidijo druge udeležence

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
sl_SI: Zaposlenim omogočite enostavno upravljanje sestankov in dogodkov. Prilagodite barve, da se ujemajo z vašo blagovno znamko, in izboljšajte uporabnost.

en: Allow employees to manage customers
sl_SI: Omogočite zaposlenim, da upravljajo stranke

en: Allow employees to manage their appointments
sl_SI: Omogočite zaposlenim, da upravljajo svoje sestanke

en: Allow employees to manage their days off
sl_SI: Omogočite zaposlenim, da upravljajo svoje proste dneve

en: Allow employees to manage their events
sl_SI: Omogočite zaposlenim, da upravljajo svoje dogodke

en: Allow employees to manage their schedule
sl_SI: Omogočite zaposlenim, da upravljajo svoj urnik

en: Allow employees to manage their services
sl_SI: Omogočite zaposlenim, da upravljajo svoje storitve

en: Allow employees to manage their special days
sl_SI: Omogočite zaposlenim, da upravljajo svoje posebne dneve

en: Allow employees to view all customers
sl_SI: Omogoči zaposlenim ogled vseh strank

en: Allow multiple bookings per customer
sl_SI: Dovolite več rezervacij na stranko

en: Allow payment via Payment Link
sl_SI: Omogoči plačilo prek povezave za plačilo

en: Allow the same customer to book more than once
sl_SI: Omogoči istemu stranki, da rezervira več kot enkrat

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
sl_SI: Omogočite, da kratek opis pod obrazcem za rezervacijo podpira vtičnik Amelia Booking Plugin in ga promovira.

en: Alpha sender ID
sl_SI: ID pošiljatelja Alpha

en: Alpha sender ID can't be empty
sl_SI: ID pošiljatelja Alpha ne sme biti prazen

en: Already Paid
sl_SI: Predhodno plačano

en: Already have an account?
sl_SI: Že imate račun?

en: Also cancel and delete future events
sl_SI: Prav tako prekličite in izbrišite prihodnje dogodke.

en: Also cancel future events
sl_SI: Prav tako prekliči prihodnje dogodke

en: Also delete future events
sl_SI: Prav tako izbriši prihodnje dogodke

en: Also open future events
sl_SI: Odpri tudi prihodnje dogodke

en: Amelia - Booking Button
sl_SI: Amelia - Rezervacijski gumb

en: Amelia - Booking view
sl_SI: Amelia – Pogled na rezervacijo

en: Amelia - Catalog Booking
sl_SI: Amelia – Rezervacija kataloga

en: Amelia - Catalog view
sl_SI: Amelia – Pogled kataloga

en: Amelia - Customer Panel
sl_SI: Amelia – Stranka

en: Amelia - Employee Panel
sl_SI: Amelia – Panel za zaposlene

en: Amelia - Events
sl_SI: Amelia - Dogodki

en: Amelia - Events Calendar
sl_SI: Amelia – Koledar dogodkov

en: Amelia - Events List
sl_SI: Amelia – Seznam dogodkov

en: Amelia - Events List Button
sl_SI: Amelia gumb seznama dogodkov

en: Amelia - Search view
sl_SI: Amelia – Pogled iskanja

en: Amelia - Step-By-Step Booking
sl_SI: Amelia – korak za korakom rezervacija

en: Amelia Add to calendar page
sl_SI: Amelia Dodaj v koledar

en: Amelia Events List Booking Settings
sl_SI: Amelia seznam dogodkov nastavitve rezervacij

en: Amelia Events List Booking Shortcode
sl_SI: Amelia seznam dogodkov kratka koda za rezervacije

en: Amelia Profile Settings
sl_SI: Nastavitve profila Amelia

en: Amelia Step Booking Settings
sl_SI: Nastavitve Amelia Step Booking

en: Amelia Step Booking Shortcode
sl_SI: Kratka koda Amelia Step Booking

en: Amelia Users Settings
sl_SI: Nastavitve uporabnikov Amelia

en: Amount
sl_SI: Znesek

en: An email with details of your booking has been sent to you.
sl_SI: E-pošta s podrobnostmi o vaši rezervaciji vam je bila poslana.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake. Poskusite pozneje.

en: Any
sl_SI: Katerikoli

en: Any Employee
sl_SI: Vsak zaposleni

en: Any Employee Option Visibility:
sl_SI: Vidnost vseh možnosti za zaposlene:

en: Any Location
sl_SI: Katera koli lokacija

en: Apple Calendar
sl_SI: Apple koledar

en: Apple Calendar (Personal)
sl_SI: Apple koledar (osebni)

en: Apple Calendar setup
sl_SI: Nastavitev koledarja Apple

en: Application (client) ID
sl_SI: ID aplikacije (odjemalca)

en: Application (client) ID must be a valid GUID (UUID), as shown in the Azure portal.
sl_SI: Application (client) ID mora biti veljaven GUID (UUID), kot je prikazano v Azure portalu.

en: Application fee amount (%)
sl_SI: Znesek pristojbine za vlogo (%)

en: Applied for all assigned services
sl_SI: Velja za vse dodeljene storitve

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
sl_SI: Uporabi nastavitve „Zaključek rezervacij“ za vse ponavljajoče se dogodke

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
sl_SI: Uporabi nastavitve „Rezervacije odprte” za vse ponavljajoče se dogodke

en: Apply Changes to Events
sl_SI: Uporabi spremembe za dogodke

en: Apply on
sl_SI: Prijavi se

en: Apply this to all recurring events
sl_SI: Uporabi to za vse ponavljajoče se dogodke

en: Apply to All Days
sl_SI: Uporabi za vse dni

en: Apply to all days
sl_SI: Uporabi za vse dni

en: Apply to future recurring events
sl_SI: Uporabi za prihodnje ponavljajoče se dogodke

en: Appointment
sl_SI: Sestanek

en: Appointment Canceled
sl_SI: Termin odpovedan

en: Appointment Date:
sl_SI: Datum sestanka:

en: Appointment ID
sl_SI: ID sestanka

en: Appointment Info
sl_SI: Informacije o terminu

en: Appointment Repeats
sl_SI: Ponovitve sestankov

en: Appointment booked
sl_SI: Termin rezerviran

en: Appointment can't be rescheduled
sl_SI: Termina ni mogoče prestaviti

en: Appointment canceled
sl_SI: Termin odpovedan

en: Appointment date
sl_SI: Datum sestanka

en: Appointment date & time
sl_SI: Datum in ura sestanka

en: Appointment deposit
sl_SI: Polog za rezervacijo

en: Appointment details
sl_SI: Podrobnosti o sestanku

en: Appointment duration
sl_SI: Trajanje sestanka

en: Appointment end time
sl_SI: Čas konca sestanka

en: Appointment has been created.
sl_SI: Termin je bil ustvarjen.

en: Appointment has been deleted
sl_SI: Termin je bil izbrisan.

en: Appointment has been deleted.
sl_SI: Termin je bil izbrisan.

en: Appointment has been rescheduled
sl_SI: Termin je bil prestavljen.

en: Appointment has been saved
sl_SI: Termin je bil shranjen.

en: Appointment has been updated.
sl_SI: Termin je bil posodobljen.

en: Appointment information
sl_SI: Informacije o terminih

en: Appointment initial date
sl_SI: Začetni datum sestanka

en: Appointment initial date & time
sl_SI: Začetni datum in čas sestanka

en: Appointment initial end time
sl_SI: Začetni čas konca sestanka

en: Appointment initial start time
sl_SI: Začetni čas sestanka

en: Appointment is removed from the cart.
sl_SI: Termin je odstranjen iz košarice.

en: Appointment management guide
sl_SI: Vodnik za upravljanje sestankov

en: Appointment not found.
sl_SI: Termin ni bil najden.

en: Appointment note
sl_SI: Opomba o sestanku

en: Appointment note has been updated.
sl_SI: Opomba o sestanku je bila posodobljena.

en: Appointment notes
sl_SI: Opombe o sestankih

en: Appointment price
sl_SI: Cena sestanka

en: Appointment repeats
sl_SI: Ponovitve sestankov

en: Appointment space name
sl_SI: Ime prostora za sestanke

en: Appointment start time
sl_SI: Čas začetka sestanka

en: Appointment status
sl_SI: Status sestanka

en: Appointment status has been changed to
sl_SI: Status sestanka je bil spremenjen v

en: Appointment status has been updated.
sl_SI: Status sestanka je bil posodobljen.

en: Appointment title
sl_SI: Naslov sestanka

en: Appointments
sl_SI: Sestanki

en: Appointments booked
sl_SI: Rezervirani termini

en: Appointments from the first package expire on:
sl_SI: Roki iz prvega paketa potečejo:

en: Appointments in this package
sl_SI: Sestanki v tem paketu

en: Appointments in this service
sl_SI: Termini v tej storitvi

en: Appointments to book
sl_SI: Termini za rezervacijo

en: Appointments waiting list
sl_SI: Čakalni seznam za sestanke

en: Approve appointment link
sl_SI: Povezava za potrditev sestanka

en: Approved
sl_SI: Odobreno

en: Are you sure? This action can't be undone.
sl_SI: Ste prepričani? Te dejanje ni mogoče razveljaviti.

en: Are you sure you want to block this customer?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite blokirati tega stranko?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati in izbrisati ta dogodek?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati ta termin?

en: Are you sure you want to cancel this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati ta dogodek?

en: Are you sure you want to cancel this package?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati ta paket?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati svojo udeležbo?

en: Are you sure you want to close this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite zapreti ta dogodek?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbranega udeleženca?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbrane udeležence?

en: Are you sure you want to delete these items?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite te elemente izbrisati?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta termin?

en: Are you sure you want to delete this block time?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta blokirani čas?

en: Are you sure you want to delete this category?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to kategorijo?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta kupon?

en: Are you sure you want to delete this customer?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati tega stranko?

en: Are you sure you want to delete this employee?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati tega zaposlenega?

en: Are you sure you want to delete this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta dogodek?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to rezervacijo dogodka?

en: Are you sure you want to delete this location?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to lokacijo?

en: Are you sure you want to delete this notification?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to obvestilo?

en: Are you sure you want to delete this package?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta paket?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to rezervacijo paketa?

en: Are you sure you want to delete this resource?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta vir?

en: Are you sure you want to delete this service?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to storitev?

en: Are you sure you want to delete this tax?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta davek?

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati svoj profil? Izgubili boste dostop do vseh svojih rezervacij in dostop do strankinega panela.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti ta termin?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti to kategorijo?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti ta kupon?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti tega zaposlenega?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti ta dogodek?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti to lokacijo?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti ta paket?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti ta vir?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite podvojiti to storitev?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti ta kupon?

en: Are you sure you want to hide this employee?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti tega zaposlenega?

en: Are you sure you want to hide this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti ta dogodek?

en: Are you sure you want to hide this location?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti to lokacijo?

en: Are you sure you want to hide this package?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti ta paket?

en: Are you sure you want to hide this resource?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti ta vir?

en: Are you sure you want to hide this service?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti to storitev?

en: Are you sure you want to hide this tax?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite skriti ta davek?

en: Are you sure you want to open this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odpreti ta dogodek?

en: Are you sure you want to refund this payment?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite vrniti to plačilo?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti nastavitve obrazca?

en: Are you sure you want to show this coupon?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati ta kupon?

en: Are you sure you want to show this employee?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati tega zaposlenega?

en: Are you sure you want to show this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati ta dogodek?

en: Are you sure you want to show this location?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati to lokacijo?

en: Are you sure you want to show this package?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati ta paket?

en: Are you sure you want to show this resource?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati ta vir?

en: Are you sure you want to show this service?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati to storitev?

en: Are you sure you want to show this tax?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prikazati ta davek?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preskočiti nastavitev? Ko jo preskočite, vodena nastavitev ne bo več na voljo. Vse nastavitve bo treba konfigurirati pozneje.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odblokirati tega stranko?

en: Assigned
sl_SI: Dodeljeno

en: Assigned Services
sl_SI: Dodeljene storitve

en: Assigned employee full name
sl_SI: Polno ime dodeljenega zaposlenega

en: Attachment
sl_SI: Priloga

en: Attachment upload path
sl_SI: Pot za nalaganje prilog

en: Attendee
sl_SI: Udeleženec

en: Attendee Asc
sl_SI: Udeleženec Asc

en: Attendee Desc
sl_SI: Opis udeleženca

en: Attendee code
sl_SI: Koda udeleženca

en: Attendee has been saved
sl_SI: Udeleženec je bil shranjen

en: Attendee have been deleted
sl_SI: Udeleženci so bili izbrisani.

en: Attendee have not been deleted
sl_SI: Udeleženci niso bili izbrisani.

en: Attendees
sl_SI: Udeleženci

en: Attendees Allowed
sl_SI: Dovoljeni udeleženci

en: Attendees Export Format
sl_SI: Izvoz formata udeležencev

en: Attendees have been deleted
sl_SI: Udeleženci so bili izbrisani.

en: Attendees have not been deleted
sl_SI: Udeleženci niso bili izbrisani.

en: Auto-Reply Message
sl_SI: Sporočilo za samodejni odgovor

en: Auto-approve booking after payment
sl_SI: Samodejno odobri rezervacijo po plačilu

en: Auto-fill your details using:
sl_SI: Samodejno izpolnite svoje podatke z uporabo:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
sl_SI: Avtomatizirajte komunikacijo z obvestili, ki se sprožijo glede na status rezervacije, čas ali prilagojena pravila.

en: Automated invoices for a smoother payment experience
sl_SI: Avtomatizirane fakture za lažje plačevanje

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
sl_SI: Samodejno izračunajte in uporabite davke za enostavno skladnost in natančno zaračunavanje.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
sl_SI: Samodejno izračunajte in uporabite davke za vaše storitve in dogodke, s čimer zagotovite natančno zaračunavanje in brezskrbno skladnost z vsako transakcijo.

en: Automatically create Amelia Customer user
sl_SI: Samodejno ustvarjanje uporabnika Amelia Customer

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
sl_SI: Samodejno ustvarjanje strank Amelia iz uporabnikov WP

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
sl_SI: Samodejno ustvarite sestanke Zoom za rezervacije in obvestite stranke in zaposlene.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
sl_SI: Samodejno ustvarjanje računov za vsako rezervacijo, kar omogoča lažje, preglednejše in popolnoma poenostavljeno plačevanje tako za vas kot za vaše stranke.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
sl_SI: Po uspešnem plačilu prek plačilne povezave se status rezervacije samodejno posodobi na »Odobreno«.

en: Availability
sl_SI: Razpoložljivost

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: Available date background
sl_SI: Razpoložljiv datum ozadja

en: Available date text
sl_SI: Besedilo o razpoložljivem datumu

en: Available from Pro license
sl_SI: Na voljo z licenco Pro

en: Available from Standard license
sl_SI: Na voljo s standardno licenco

en: Available from Starter license
sl_SI: Na voljo z licenco Starter

en: Available in Elite licence
sl_SI: Na voljo v licenci Elite

en: Available in package
sl_SI: Na voljo v paketu

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
sl_SI: Preprečite dvojno rezervacijo s samodejnim usklajevanjem skupnih sob, opreme ali orodij.

en: Away
sl_SI: Oddaljen

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back button
sl_SI: Gumb Nazaj

en: Back to
sl_SI: Nazaj na

en: Back to appointments
sl_SI: Nazaj na sestanke

en: Back to packages
sl_SI: Nazaj na pakete

en: Back to recurring settings
sl_SI: Nazaj na ponavljajoče se nastavitve

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background Gradient Angle
sl_SI: Kot ozadja

en: Background Gradient Color 1
sl_SI: Barva ozadja 1

en: Background Gradient Color 2
sl_SI: Barva ozadja 2

en: Badge
sl_SI: Znak

en: Badge color
sl_SI: Barva značke

en: Badge label
sl_SI: Oznaka značke

en: Badges setup
sl_SI: Nastavitev značk

en: Balance
sl_SI: Ravnovesje

en: Base Price:
sl_SI: Osnovna cena:

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Beauty
sl_SI: Lepota

en: Before
sl_SI: Pred

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
sl_SI: Preden omogočite ponavljajočo se možnost, se prepričajte, da so vsa obvezna polja izpolnjena, vključno s storitvijo, zaposlenim, datumom, uro in lokacijo (če je to ustrezno).

en: Before with space
sl_SI: Prej z vrzeljo

en: Begins
sl_SI: Začetek

en: Birthday
sl_SI: Rojstni dan

en: Birthday greeting
sl_SI: Čestitke za rojstni dan

en: Block
sl_SI: Blok

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
sl_SI: Blokirajte čase rezervacij, ki se prekrivajo z zasedenimi dogodki v koledarju Outlook zaposlenega.

en: Block booking times that overlap with events in the employee’s Apple Calendar.
sl_SI: Blokiraj termine za rezervacijo, ki se prekrivajo z dogodki v Apple Calendarju zaposlenega.

en: Block customer
sl_SI: Blokiraj stranko

en: Block time
sl_SI: Blokiraj čas

en: Block time from calendars
sl_SI: Blokiraj čas na podlagi koledarjev

en: Block time has been added.
sl_SI: Blokiran čas je uspešno dodan.

en: Block time has been deleted.
sl_SI: Blokiran čas je izbrisan.

en: Block time has been updated.
sl_SI: Blokiran čas je posodobljen.

en: Body text
sl_SI: Besedilo

en: Book
sl_SI: Knjiga

en: Book Appointment
sl_SI: Rezerviraj termin

en: Book Now
sl_SI: Rezervirajte zdaj

en: Book Package
sl_SI: Knjižni paket

en: Book This Package
sl_SI: Rezervirajte ta paket

en: Book This Service
sl_SI: Rezervirajte to storitev

en: Book another
sl_SI: Rezervirajte še eno

en: Book appointment
sl_SI: Rezervirajte termin

en: Book event
sl_SI: Knjižni dogodek

en: Book next appointment
sl_SI: Rezervirajte naslednji termin

en: Book now
sl_SI: Rezervirajte zdaj

en: Book option on employee dialog
sl_SI: Možnost knjige v pogovornem oknu zaposlenega

en: Book package
sl_SI: Knjižni paket

en: Book subtab name
sl_SI: Ime podzaznamka knjige

en: Book this event
sl_SI: Rezervirajte ta dogodek

en: Book this service
sl_SI: Rezervirajte to storitev

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
sl_SI: Rezervirajte terminske sestanke z nastavljivo trajanostjo, cenami in razpoložljivostjo.

en: Booked
sl_SI: Rezervirano

en: Booked Appointments
sl_SI: Rezervirani termini

en: Booked customer (full name, email, phone)
sl_SI: Rezervirani stranka (polno ime, e-pošta, telefon)

en: Booking
sl_SI: Rezervacija

en: Booking #{count}
sl_SI: Rezervacija št.{count}

en: Booking Appointment
sl_SI: Rezervacija termina

en: Booking Approved with Issues
sl_SI: Rezervacija odobrena z napakami

en: Booking Canceled
sl_SI: Rezervacija preklicana

en: Booking Closes
sl_SI: Rezervacije so zaključene

en: Booking Closes Asc
sl_SI: Rezervacije se zaključijo Asc

en: Booking Closes Desc
sl_SI: Zaključek rezervacij Desc

en: Booking Confirmed
sl_SI: Rezervacija potrjena

en: Booking Details
sl_SI: Podrobnosti rezervacije

en: Booking Failed
sl_SI: Rezervacija ni uspela

en: Booking Form
sl_SI: Obrazec za rezervacijo

en: Booking Forms 1.0
sl_SI: Obrazci za rezervacije 1.0

en: Booking ID
sl_SI: ID rezervacije

en: Booking Opens
sl_SI: Rezervacije so odprte

en: Booking Opens Asc
sl_SI: Rezervacije so odprte Asc

en: Booking Opens Desc
sl_SI: Rezervacije so odprte Desc

en: Booking Overview
sl_SI: Pregled rezervacij

en: Booking Processed
sl_SI: Rezervacija obdelana

en: Booking Rejected
sl_SI: Rezervacija zavrnjena

en: Booking added
sl_SI: Rezervacija dodana

en: Booking can't be canceled
sl_SI: Rezervacije ni mogoče preklicati.

en: Booking canceled
sl_SI: Rezervacija je bila preklicana

en: Booking closes
sl_SI: Rezervacije so zaključene

en: Booking closes when event starts
sl_SI: Rezervacije se zaprejo ob začetku dogodka.

en: Booking date
sl_SI: Datum rezervacije

en: Booking form on customer profile enabled
sl_SI: Obrazec za rezervacijo v profilu stranke omogočen

en: Booking form on employee profile enabled
sl_SI: Omogočen obrazec za rezervacijo v profilu zaposlenega

en: Booking form tab enabled
sl_SI: Zavihek obrazca za rezervacijo omogočen

en: Booking form type
sl_SI: Vrsta obrazca za rezervacijo

en: Booking form type on employee profile page
sl_SI: Vrsta obrazca za rezervacijo na strani profila zaposlenega

en: Booking has been updated.
sl_SI: Rezervacija je bila posodobljena.

en: Booking invoice
sl_SI: Račun za rezervacijo

en: Booking is canceled
sl_SI: Rezervacija je preklicana

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
sl_SI: Rezervacije trenutno niso na voljo. Poskusite pozneje.

en: Booking is unavailable
sl_SI: Rezervacija ni na voljo

en: Booking not found
sl_SI: Rezervacija ni bila najdena

en: Booking not paid
sl_SI: Rezervacija ni plačana

en: Booking on employee page tab name
sl_SI: Ime zavihka za rezervacije na strani zaposlenih

en: Booking opens
sl_SI: Rezervacije so odprte

en: Booking opens immediately
sl_SI: Rezervacije se začnejo takoj

en: Booking price
sl_SI: Cena rezervacije

en: Booking rescheduled
sl_SI: Rezervacija prestavljena

en: Booking source
sl_SI: Vir rezervacije

en: Booking start
sl_SI: Začetek rezervacije

en: Booking status changed
sl_SI: Stanje rezervacije se je spremenilo

en: Booking status has been changed to
sl_SI: Stanje rezervacije je bilo spremenjeno v

en: Booking tab name
sl_SI: Ime zavihka Rezervacije

en: Booking time slots will depend on the service duration
sl_SI: Rezervacija časovnih terminov bo odvisna od trajanja storitve.

en: Booking type
sl_SI: Vrsta rezervacije

en: Bookings
sl_SI: Rezervacije

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
sl_SI: Povečajte zanimanje strank, tako da jih takoj dosežete na platformi, ki jo uporabljajo vsak dan.

en: Boost revenue with bundled service packages
sl_SI: Povečajte prihodke s paketi storitev

en: Boost revenue with valuable extras
sl_SI: Povečajte prihodke z dragocenimi dodatki

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
sl_SI: Povečajte produktivnost ekipe z avtomatskimi posodobitvami in manj ročnimi opravili.

en: Border color
sl_SI: Barva meje

en: Break Hours
sl_SI: Odmor

en: Breaks
sl_SI: Prekinitve

en: Bringing Anyone With You
sl_SI: Vzemite s seboj vse

en: Bringing anyone with you
sl_SI: Vzemite s seboj kogar koli

en: Bringing anyone with you?
sl_SI: Prinašate koga s seboj?

en: Buffer Time
sl_SI: Čas buffera

en: Buffer Time After: {value}
sl_SI: Časovni zamik po: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
sl_SI: Časovni razmik pred: {value}

en: Buffer time after
sl_SI: Časovni zamik po

en: Buffer time before
sl_SI: Časovni zamik pred

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
sl_SI: S pomočjo polj po meri ustvarite prilagojene obrazce za storitve, dogodke in profile strank. Z izbirnimi polji, besedilnimi polji in drugimi elementi zajemite točno tiste podatke, ki jih potrebujete, in tako vsako rezervacijo in registracijo spremenite v učinkovit proces sprejemanja.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
sl_SI: Združite več terminov ali storitev po znižanih cenah, da spodbudite stranke k večjemu številu rezervacij.

en: Busy
sl_SI: Zaseden

en: Busy slots
sl_SI: Zasedeni termini

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Button Type
sl_SI: Tip gumba

en: Button style
sl_SI: Slog gumba

en: Buttons
sl_SI: Gumbi

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
sl_SI: Z rezervacijo tega časovnega okna boste rezervirali termin poleg obstoječega skupinskega termina!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
sl_SI: Če nadaljujete, boste termin nastavili v časovni razpored, v katerem je že obstoječ termin!

en: By employees
sl_SI: Po zaposlenih

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
sl_SI: Z vnosom svoje telefonske številke se strinjate, da boste prejemali sporočila prek WhatsApp.

en: Calculated
sl_SI: Izračunano

en: Calculated package price
sl_SI: Izračunana cena paketa

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Camera not supported by this browser.
sl_SI: Kamera ni podprta v tem brskalniku.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
sl_SI: Dovoljenje za kamero je bilo zavrnjeno. Omogočite dostop do kamere in poskusite znova.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel Appointment
sl_SI: Prekliči sestanek

en: Cancel Event
sl_SI: Prekliči dogodek

en: Cancel Package
sl_SI: Prekliči paket

en: Cancel and Delete
sl_SI: Prekliči in izbriši

en: Cancel appointment
sl_SI: Prekliči sestanek

en: Cancel appointment link
sl_SI: Povezava za preklic sestanka

en: Cancel event
sl_SI: Prekliči dogodek

en: Cancel event link
sl_SI: Prekliči povezavo dogodka

en: Cancel following
sl_SI: Prekliči sledenje

en: Cancel package
sl_SI: Prekliči paket

en: Canceled
sl_SI: Preklicano

en: Canceled By Admin
sl_SI: Preklicano s strani skrbnika

en: Canceled By Attendee
sl_SI: Preklicano s strani udeleženca

en: Canceled by admin
sl_SI: Preklicano s strani administratorja

en: Canceled by attendee
sl_SI: Preklicano s strani udeleženca

en: Cancellation Failed
sl_SI: Preklic ni uspel

en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

en: Capacity
sl_SI: Zmogljivost

en: Capacity:
sl_SI: Zmogljivost:

en: Card
sl_SI: Kartica

en: Card color
sl_SI: Barva kartice

en: Card content
sl_SI: Vsebina kartice

en: Card field
sl_SI: Polje kartice

en: Card number
sl_SI: Številka kartice

en: Card payment
sl_SI: Plačilo s kartico

en: Cards
sl_SI: Kartice

en: Cards and buttons
sl_SI: Kartice in gumbi

en: Carrier
sl_SI: Prevoznik

en: Cart
sl_SI: Košarica

en: Cart appointments details
sl_SI: Podrobnosti o terminih v košarici

en: Cart description
sl_SI: Opis košarice

en: Cart purchased
sl_SI: Košarica kupljena

en: Catalog
sl_SI: Katalog

en: Catalog Booking
sl_SI: Katalog Rezervacije

en: Catalog Booking Form
sl_SI: Obrazec za rezervacijo kataloga

en: Catalog Package
sl_SI: Katalog paketov

en: Catalog Service
sl_SI: Katalog storitev

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Categories positions updated successfully.
sl_SI: Kategorije so bile uspešno posodobljene.

en: Categories sidebar
sl_SI: Stranski trak kategorij

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category:
sl_SI: Kategorija:

en: Category ID
sl_SI: ID kategorije

en: Category Input Field
sl_SI: Polje za vnos kategorije

en: Category has been created.
sl_SI: Kategorija je bila ustvarjena.

en: Category has been deleted.
sl_SI: Kategorija je bila izbrisana.

en: Category has been updated.
sl_SI: Kategorija je bila posodobljena.

en: Category name
sl_SI: Ime kategorije

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
sl_SI: Centralizirajte načrtovanje v vseh podružnicah za jasnejše in enostavnejše upravljanje.

en: Change Password
sl_SI: Spremeni geslo

en: Change colors
sl_SI: Spremeni barve

en: Change group status
sl_SI: Spremeni status skupine

en: Change password
sl_SI: Spremeni geslo

en: Charge type
sl_SI: Vrsta zaračunavanja

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
sl_SI: Pri rezervaciji preveri ime stranke za obstoječi e-poštni naslov/telefonsko številko

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
sl_SI: Potrdite to polje, da ustvarite povezavo za plačilo.<br> Če jo želite vključiti v obvestilo, dodajte zaznamek za povezavo za plačilo.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
sl_SI: Označite to polje, če želite, da vaši udeleženci<br/>prejmejo e-poštno sporočilo o posodobljenih informacijah o dogodku.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
sl_SI: Označite to polje, če želite, da vaš stranka<br/>prejme e-poštno sporočilo o načrtovanem sestanku.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
sl_SI: Označite to možnost, če želite, da se znesek pologa<br> pomnoži s številom<br> oseb, ki jih stranke dodajo v razdelku<br> »Prinesite s seboj kogar koli«.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
sl_SI: Označite to možnost, če želite ustvariti ponavljajoče se sestanke.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
sl_SI: Označite to možnost, če želite, da imajo vaši kupci<br> možnost izbire<br>, ali bodo plačali celoten znesek<br> ali samo polog. Če ta možnost ni označena, bodo imeli kupci<br> kot možnost plačila samo polog<br>.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
sl_SI: Označite to možnost, če želite, da imajo vaši stranke možnost izbire, ali bodo plačale celoten znesek ali samo polog. Če ta možnost ni označena, bodo stranke med postopkom rezervacije lahko plačale samo polog.

en: Check your email
sl_SI: Preverite svoj e-poštni naslov

en: Checkbox
sl_SI: Potrditveno polje

en: Checked in
sl_SI: Preverjeno

en: Checkout
sl_SI: Plačilo

en: Choose Apple Calendar
sl_SI: Izberite Apple koledar

en: Choose Category
sl_SI: Izberite kategorijo

en: Choose Date and Time
sl_SI: Izberite datum in uro

en: Choose Package
sl_SI: Izberite paket

en: Choose Service
sl_SI: Izberite storitev

en: Choose a Form
sl_SI: Izberite obrazec

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
sl_SI: Izberite valuto, ki se bo uporabljala za vse nastavitve, povezane s cenami.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
sl_SI: Izberite obrazec, ki ga želite prilagoditi. Obrazec Step-by-Step 2.0 je nova in izboljšana različica, ki vam ponuja boljšo zasnovo in uporabniško izkušnjo ter večjo hitrost.

en: Choose a group service
sl_SI: Izberite skupinsko storitev

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
sl_SI: Izberite časovni interval, ki se bo uporabljal pri opredeljevanju vseh nastavitev, vezanih na čas.

en: Choose date and time
sl_SI: Izberite datum in uro

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
sl_SI: Izberite, kako naj Amelia predlaga nadomestni datum, če za izbrani ponavljajoči se datum ni na voljo prostih terminov.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
sl_SI: Izberite, kako se podatki iz polj po meri pošiljajo v skupinskih rezervacijah.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
sl_SI: Izberite način plačevanja za ponavljajoče se termine. Če se plačilo zaračuna samo za prvi termin, se preostali termini plačajo na kraju samem.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
sl_SI: Izberite, kako se lahko rezervirajo ponavljajoči se termini. »Onemogočeno« izklopi ponavljajoče se rezervacije, medtem ko »Vse« strankam omogoča izbiro med razpoložljivimi možnostmi ponavljanja.

en: Choose layout version
sl_SI: Izberite različico postavitve

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
sl_SI: Izberite format računa, ki se bo uporabljal v obvestilih in na strankinem panelu.

en: Choose time you want to repeat appointment
sl_SI: Izberite čas, ko želite ponoviti sestanek

en: Choose when the repeating ends
sl_SI: Izberite, kdaj se ponavljanje konča

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
sl_SI: Izberite, ali želite upravljati storitve, dogodke ali oboje.

en: Choosing layout of first step in step by step form
sl_SI: Izbira postavitve prvega koraka v obrazcu za postopno izpolnjevanje

en: Class
sl_SI: Razred

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Clear filters
sl_SI: Počisti filtre

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
sl_SI: Kliknite »Configure« (Konfiguriraj), da uredite besedilo, ki se bo prikazalo, ko bo ta zaznamek uporabljen v obvestilih.

en: Click + Service below to get started.
sl_SI: Kliknite + Storitev spodaj, da začnete.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
sl_SI: Kliknite na povezavo za aktivacijo v e-poštnem sporočilu, ki smo vam ga poslali na

en: Click to upload
sl_SI: Kliknite za prenos

en: Client ID
sl_SI: ID stranke

en: Client ID and secret
sl_SI: ID stranke in skrivnost

en: Client Time:
sl_SI: Čas stranke:

en: Client secret
sl_SI: Skrivnost stranke

en: Client secret is too short or looks invalid. Copy the full value from the Azure portal.
sl_SI: Skrivnost odjemalca je prekratka ali je videti neveljavna. Kopirajte celotno vrednost iz Azure portala.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close Event
sl_SI: Zapri dogodek

en: Close Event after certain minimum is reached
sl_SI: Zapri dogodek, ko je dosežena določena minimalna vrednost

en: Close event when minimum capacity is reached
sl_SI: Zapri dogodek, ko je dosežena minimalna zmogljivost

en: Closed
sl_SI: Zaprto

en: Closes at
sl_SI: Zapre se ob

en: Closes on
sl_SI: Zapre se

en: Closes on:
sl_SI: Zaključi se:

en: Coaching
sl_SI: Trening

en: Code
sl_SI: Koda

en: Collapse all
sl_SI: Zloži vse

en: Collapse menu
sl_SI: Zloži meni

en: Collect the information your business truly needs
sl_SI: Zberite informacije, ki jih vaše podjetje resnično potrebuje

en: Color
sl_SI: Barva

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Colors & Fonts
sl_SI: Barve in pisave

en: Comma-dot
sl_SI: Vezaj-pika

en: Comma (,)
sl_SI: Vezaj (,)

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: Company Days off
sl_SI: Prosti dnevi podjetja

en: Company Email:
sl_SI: E-pošta podjetja:

en: Company Phone:
sl_SI: Telefon podjetja:

en: Company VAT number
sl_SI: Davčna številka podjetja

en: Company address
sl_SI: Naslov podjetja

en: Company days off
sl_SI: Prosti dnevi podjetja

en: Company email
sl_SI: E-pošta podjetja

en: Company name
sl_SI: Ime podjetja

en: Company phone
sl_SI: Telefon podjetja

en: Company website
sl_SI: Spletna stran podjetja

en: Compared to previous range
sl_SI: V primerjavi s prejšnjim razponom

en: Complete booking with payment
sl_SI: Zaključi rezervacijo s plačilom

en: Complete booking without payment
sl_SI: Zaključite rezervacijo brez plačila

en: Completed
sl_SI: Dokončano

en: Configuration
sl_SI: Konfiguracija

en: Configure
sl_SI: Konfiguriraj

en: Configure notifications for waiting list updates
sl_SI: Nastavite obvestila za posodobitve čakalnega seznama

en: Configure placeholder
sl_SI: Konfiguriraj zaznamek

en: Configure the cart appointments details placeholder.
sl_SI: Konfigurirajte mesto za podrobnosti o terminih v košarici.

en: Configure the group appointment details placeholder.
sl_SI: Konfigurirajte mesto za podrobnosti skupinskega sestanka.

en: Configure the group event details placeholder.
sl_SI: Konfigurirajte mesto za podrobnosti o dogodku skupine.

en: Configure the package appointments details placeholder.
sl_SI: Konfigurirajte nadomestni znak za podrobnosti paketa.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
sl_SI: Konfigurirajte mesto za podrobnosti ponavljajočih se sestankov.

en: Configure waiting list for appointments
sl_SI: Nastavite čakalni seznam za termine

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Congratulations
sl_SI: Čestitke

en: Congratulations!
sl_SI: Čestitamo!

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
sl_SI: Enostavno povezujte API-je za nemoteno in integrirano delovanje.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sl_SI: Povežite Apple koledarje, da sinhronizirate svoje osebne in poslovne dogodke ter dogodke svojih zaposlenih.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sl_SI: Povežite Google Koledarje, da sinhronizirate svoje osebne in poslovne dogodke ter dogodke svojih zaposlenih.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sl_SI: Povežite koledarje Outlook, da sinhronizirate svoje osebne in poslovne dogodke ter dogodke svojih zaposlenih.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
sl_SI: Povežite koledarje zaposlenih, orodja za sestanke in druge integracije, da bodo urniki popolnoma sinhronizirani in komunikacija v celotnem timu potekala brez težav.

en: Connect to Apple Calendar
sl_SI: Poveži se z Apple koledarjem

en: Connect to your personal Apple Calendar
sl_SI: Povežite se s svojim osebnim koledarjem Apple

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
sl_SI: Povežite se z spletnimi aplikacijami, da avtomatizirate pošiljanje sporočil in pošiljanje posodobitev na prilagojene URL-je.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
sl_SI: Povežite svoj Google Koledar tukaj, tako da bo, ko bo<br/>sestanek načrtovan, samodejno dodan<br/>v vaš Google Koledar.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
sl_SI: Povežite svoj osebni račun Zoom, da boste lahko gostili virtualna srečanja in klepetali.

en: Connected
sl_SI: Povezano

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sl_SI: Povezava z Apple Calendar ni na voljo. Za pomoč se obrnite na skrbnika.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sl_SI: Povezava z Google Koledarjem ni na voljo. Za pomoč se obrnite na skrbnika.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sl_SI: Povezava z Outlookovim koledarjem ni na voljo. Za pomoč se obrnite na skrbnika.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
sl_SI: Povezava s Stripe ni na voljo. Za pomoč se obrnite na skrbnika.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
sl_SI: Povezava z Zoom ni na voljo. Za pomoč se obrnite na skrbnika.

en: Consulting
sl_SI: Svetovanje

en: Contact message
sl_SI: Kontaktno sporočilo

en: Contact support.
sl_SI: Obrnite se na podporo.

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content Text Color
sl_SI: Barva besedila vsebine

en: Content area
sl_SI: Vsebinsko področje

en: Content placeholders
sl_SI: Mesta za vsebino

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Continue Booking
sl_SI: Nadaljuj z rezervacijo

en: Continue setup
sl_SI: Nadaljuj z nastavitvijo

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
sl_SI: Kopirajte svoj API ključ zdaj, saj ga ne boste več videli.

en: Cost
sl_SI: Stroški

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
sl_SI: Kategorije ni mogoče izbrisati. Ta kategorija ima storitve, ki so na voljo za rezervacijo v kupljenem paketu.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
sl_SI: Kategorije ni mogoče izbrisati. Ta kategorija vsebuje storitve z {count} prihodnjimi termin. | Kategorije ni mogoče izbrisati. Ta kategorija vsebuje storitve z {count} prihodnjimi termini.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
sl_SI: Storitve ni mogoče izbrisati. Ta storitev ima v prihodnosti rezervirano termin {count}. | Storitve ni mogoče izbrisati. Ta storitev ima v prihodnosti rezervirane termine {count}.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
sl_SI: Uporabnika ni mogoče izbrisati. Ta uporabnik ima v prihodnosti rezervirano srečanj {count}. | Uporabnika ni mogoče izbrisati. Ta uporabnik ima v prihodnosti rezervirana srečanj {count}.

en: Count Once
sl_SI: Štej enkrat

en: Count per Person
sl_SI: Število na osebo

en: Count time from
sl_SI: Štej čas od

en: Country
sl_SI: Država

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
sl_SI: Šteje enega primarnega stranko in vse dodatne osebe, ki jih dodajo.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
sl_SI: Šteje skupno število vnesenih oseb, vključno z glavnim stranko.

en: Coupon
sl_SI: Kupon

en: Coupon Details
sl_SI: Podrobnosti kupona

en: Coupon Limit Reached
sl_SI: Dosežen limit kuponov

en: Coupon code
sl_SI: Koda kupona

en: Coupon field
sl_SI: Polje za kupon

en: Coupon has been created.
sl_SI: Kupon je bil ustvarjen.

en: Coupon has been deleted.
sl_SI: Kupon je bil izbrisan.

en: Coupon has been hidden.
sl_SI: Kupon je bil skrit.

en: Coupon has been updated.
sl_SI: Kupon je bil posodobljen.

en: Coupon is now visible.
sl_SI: Kupon je zdaj viden.

en: Coupon limit reached
sl_SI: Dosežen limit kuponov

en: Coupon needs to have discount or deduction
sl_SI: Kupon mora vsebovati popust ali odbitek.

en: Coupon segment
sl_SI: Segment kupona

en: Coupons
sl_SI: Kuponi

en: Coupons overview
sl_SI: Pregled kuponov

en: Coupons setup
sl_SI: Nastavitev kuponov

en: Create Amelia Customers
sl_SI: Ustvarite stranke Amelia

en: Create Amelia Employees
sl_SI: Ustvari zaposlene v Amelii

en: Create Appointments list
sl_SI: Ustvari seznam sestankov

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
sl_SI: Ustvarjanje strank iz uporabnikov WP z vlogo stranke Amelia

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
sl_SI: Ustvarjanje zaposlenih iz WP uporabnikov z vlogo zaposlenega Amelia

en: Create New
sl_SI: Ustvari novo

en: Create New Tag
sl_SI: Dodaj novo oznako

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
sl_SI: Ustvarite kodo kupona, ki jo lahko stranke vpišejo med rezervacijo, da dobijo popust.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
sl_SI: Ustvarjajte in upravljajte ponavljajoče se dogodke s prilagodljivimi urniki za večjo fleksibilnost in udobje.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
sl_SI: Ustvarite prilagojena obvestila, ki se sprožijo na podlagi stanja rezervacije ali opomnikov urnika, tako da so stranke in zaposleni obveščeni ob pravem času.

en: Create employee
sl_SI: Ustvari zaposlenega

en: Create event
sl_SI: Ustvari dogodek

en: Create meetings for pending appointments
sl_SI: Ustvarjanje sestankov za čakajoče sestanke

en: Create new
sl_SI: Ustvari novo

en: Create new badge
sl_SI: Ustvari novo značko

en: Create new tag
sl_SI: Ustvari novo oznako

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
sl_SI: Samodejno ustvarite spletne učilnice za vsak rezerviran termin ali dogodek.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
sl_SI: Ustvarite vire, kot so prostori ali stoli, ki jih lahko delijo različne službe, lokacije in zaposleni.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
sl_SI: Ustvarite sobe, opremo ali druge vire, ki jih lahko delijo zaposleni, storitve ali lokacije, tako da stranke vidijo le časovne termine, ko je vse, kar potrebujejo, resnično na voljo.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
sl_SI: Ustvarite načrtovane dogodke z določenimi datumi, cenami in zmogljivostmi.

en: Create service
sl_SI: Ustvari storitev

en: Create spaces for pending appointments
sl_SI: Ustvarite prostore za čakajoče sestanke

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
sl_SI: Ustvarite edinstvene kodice kuponov, ki jih lahko stranke unovčijo med rezervacijo – ponudite popuste ali celo brezplačne termine, da povečate zanimanje, zadovoljstvo in prodajo.

en: Created On
sl_SI: Ustvarjeno

en: Created on
sl_SI: Ustvarjeno dne

en: Credit Card
sl_SI: Kreditna kartica

en: Credit minimum to send reminder
sl_SI: Minimalni znesek kredita za pošiljanje opomina

en: Credit or debit card:
sl_SI: Kreditna ali debetna kartica:

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Current Password
sl_SI: Trenutno geslo

en: Current password
sl_SI: Trenutno geslo

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
sl_SI: Prilagajanje cen po meri/redno prilagajanje cen ni dovoljeno za dogodke s potrjenimi udeleženci.

en: Custom Address
sl_SI: Po meri naslov

en: Custom Color
sl_SI: Prilagojena barva

en: Custom Duration & Pricing
sl_SI: Po meri trajanje in cene

en: Custom Field
sl_SI: Polje po meri

en: Custom Fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom Pricing
sl_SI: Prilagojene cene

en: Custom address
sl_SI: Po meri naslov

en: Custom currency symbol
sl_SI: Prilagojeni simbol valute

en: Custom field
sl_SI: Polje po meri

en: Custom field has been added
sl_SI: Dodano je bilo polje po meri.

en: Custom field has been deleted.
sl_SI: Polje po meri je bilo izbrisano.

en: Custom field has been saved
sl_SI: Polje po meri je bilo shranjeno.

en: Custom fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom fields delivery
sl_SI: Dostava polj po meri

en: Custom fields have been updated.
sl_SI: Prilagojena polja so bila posodobljena.

en: Custom fields setup
sl_SI: Nastavitev polj po meri

en: Custom font family
sl_SI: Prilagojena družina pisav

en: Custom notification
sl_SI: Prilagojeno obvestilo

en: Custom notifications
sl_SI: Prilagojena obvestila

en: Custom pricing
sl_SI: Prilagojene cene

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
sl_SI: Prilagojene cene bodo prevladale nad najvišjo dovoljeno vrednostjo.

en: Custom range
sl_SI: Razpon po meri

en: Custom service duration
sl_SI: Trajanje prilagojene storitve

en: Customer
sl_SI: Stranka

en: Customer(s)
sl_SI: Stranka(-e)

en: Customer Asc
sl_SI: Stranka Asc

en: Customer Desc
sl_SI: Opis stranke

en: Customer Panel
sl_SI: Stranka Panel

en: Customer Panel Page URL
sl_SI: URL stran za stranke

en: Customer Profile
sl_SI: Profil stranke

en: Customer configuration
sl_SI: Konfiguracija stranke

en: Customer details
sl_SI: Podatki o stranki

en: Customer email
sl_SI: E-pošta stranke

en: Customer filter
sl_SI: Filter strank

en: Customer first name
sl_SI: Ime stranke

en: Customer full name
sl_SI: Polno ime stranke

en: Customer has already booked this appointment
sl_SI: Stranka je ta termin že rezervirala.

en: Customer has been blocked.
sl_SI: Stranka je bila blokirana.

en: Customer has been created.
sl_SI: Stranka je bila ustvarjena.

en: Customer has been deleted.
sl_SI: Stranka je bila izbrisana.

en: Customer has been unblocked.
sl_SI: Stranka je bila odblokirana.

en: Customer has been updated.
sl_SI: Stranka je bila posodobljena.

en: Customer information
sl_SI: Informacije o strankah

en: Customer last name
sl_SI: Priimek stranke

en: Customer name
sl_SI: Ime stranke

en: Customer note
sl_SI: Opomba za stranke

en: Customer note has been added.
sl_SI: Dodana je bila opomba za stranko.

en: Customer note has been updated.
sl_SI: Opomba za stranke je bila posodobljena.

en: Customer panel
sl_SI: Stranka panel

en: Customer panel access link
sl_SI: Povezava za dostop do strankinega panela

en: Customer phone
sl_SI: Telefon stranke

en: Customer plus additional people
sl_SI: Stranka in dodatne osebe

en: Customer setup
sl_SI: Nastavitve stranke

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
sl_SI: Stranka bo preusmerjena na ta URL, ko bo rezervirala termin.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
sl_SI: Stranka bo preusmerjena na ta URL, ko bo rezervirala termin ali paket.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
sl_SI: Stranka bo preusmerjena na ta URL, ko bo plačilo iz povezave obdelano.

en: Customers
sl_SI: Stranke

en: Customers detected in file:
sl_SI: Stranke, zaznale v datoteki:

en: Customers imported from file:
sl_SI: Stranke, uvožene iz datoteke:

en: Customers in Waiting list
sl_SI: Stranke na čakalnem seznamu

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
sl_SI: Stranke bodo po rezervaciji dogodka preusmerjene na ta URL.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
sl_SI: Stranke bodo po dogovoru za sestanek preusmerjene na ta URL.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
sl_SI: Stranke bodo po zaključku plačila preusmerjene na ta URL.

en: Customize
sl_SI: Prilagodi

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
sl_SI: Prilagodite vsako interakcijo z zbiranjem pravih informacij za storitve, dogodke in evidence strank.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
sl_SI: Prilagodite ponudbo, da bo ustrezala posebnim storitvam in zadovoljila raznolike potrebe strank.

en: Daily
sl_SI: Dnevno

en: Daily occupancy
sl_SI: Dnevna zasedenost

en: Danger button background color
sl_SI: Barva ozadja gumba Nevarnost

en: Danger button text color
sl_SI: Barva besedila gumba Nevarnost

en: Dark Theme
sl_SI: Temna tema

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Data that remains unchanged:
sl_SI: Podatki, ki ostanejo nespremenjeni:

en: Data to be updated:
sl_SI: Podatki, ki jih je treba posodobiti:

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: Date & Time
sl_SI: Datum in čas

en: Date & time
sl_SI: Datum in čas

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
sl_SI: Datum in čas dogodka s povezavami za pridružitev Lesson Space

en: Date Asc
sl_SI: Datum Asc

en: Date Desc
sl_SI: Datum Opis

en: Date Picker
sl_SI: Izbira datuma

en: Date Purchased Asc
sl_SI: Datum nakupa Asc

en: Date Purchased Desc
sl_SI: Datum nakupa Opis

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
sl_SI: Za datumska obdobja, ki niso opredeljena, se bo uporabila privzeta cena iz kategorije vstopnic.

en: Date and Time
sl_SI: Datum in čas

en: Date and time
sl_SI: Datum in čas

en: Date busyness indicator
sl_SI: Kazalnik zasedenosti dneva

en: Date of Birth
sl_SI: Datum rojstva

en: Date of birth
sl_SI: Datum rojstva

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
sl_SI: Datum rojstva mora biti v istem formatu, kot je izbran v nastavitvah WP. Če se uporablja format datuma z vejico, morajo biti datumi v narekovajih.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
sl_SI: Datumi dogodka s povezavami za pridružitev Lesson Space

en: Date picker
sl_SI: Izbirnik datuma

en: Date purchased
sl_SI: Datum nakupa

en: Date range
sl_SI: Obdobje

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
sl_SI: Za obdobja, ki niso določena, se bo uporabila privzeta cena iz kategorije vstopnic.

en: Dates:
sl_SI: Datumi:

en: Day
sl_SI: Dan

en: Day Off
sl_SI: Prosti dan

en: Day Off name
sl_SI: Ime prostega dneva

en: Day of the Week
sl_SI: Dan v tednu

en: Day of the week
sl_SI: Dan v tednu

en: Day off name
sl_SI: Ime prostega dneva

en: Days
sl_SI: Dnevi

en: Days Off
sl_SI: Prosti dnevi

en: Days off
sl_SI: Prosti dnevi

en: Deactivate
sl_SI: Deaktiviraj

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
sl_SI: Spoštovani %customer_full_name%, zahvaljujemo se vam, da ste izbrali naše podjetje. %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
sl_SI: Spoštovani <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Zahvaljujemo se vam, da ste izbrali naše podjetje, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
sl_SI: Odbitek

en: Deduction Asc
sl_SI: Odbitek Asc

en: Deduction Desc
sl_SI: Odbitek Opis

en: Default Label
sl_SI: Privzeta oznaka

en: Default Square location
sl_SI: Privzeta lokacija kvadrata

en: Default appointment status
sl_SI: Privzeti status sestanka

en: Default back end page
sl_SI: Privzeta stran za ozadje

en: Default language
sl_SI: Privzeti jezik

en: Default location
sl_SI: Privzeta lokacija

en: Default number of items per page on the back end
sl_SI: Privzeto število elementov na strani v ozadju

en: Default number of items per page on the front end
sl_SI: Privzeto število elementov na strani na sprednji strani

en: Default page
sl_SI: Privzeta stran

en: Default payment method
sl_SI: Privzeti način plačila

en: Default phone country code
sl_SI: Privzeta telefonska koda države

en: Default time slot step
sl_SI: Privzeti časovni preskok

en: Define how far into the future customers can book appointments.
sl_SI: Določite, kako daleč v prihodnost lahko stranke rezervirajo termine.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
sl_SI: Določite največje število uporab na stranko. Ko je omejitev dosežena, kupon za to stranko ni več veljaven.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
sl_SI: Določite čas pred terminom, v katerem stranke ne morejo rezervirati.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
sl_SI: Določite čas pred terminom, v katerem stranke ne morejo odpovedati termina.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
sl_SI: Določite čas pred terminom, v katerem stranke ne morejo spremeniti termina.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
sl_SI: Določite skupno število uporab, ki so dovoljene za ta kupon. Ko je omejitev dosežena, kupon postane neaktiven.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
sl_SI: Določite, katere zmogljivosti bodo zahtevane pri ustvarjanju računa, povezanega z Express.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
sl_SI: Določa jezik, ki se uporablja za obvestila, poslana temu stranki za rezervacije, ustvarjene iz administratorskega ali zaposlenega panela. Če je bil podprti jezik uporabljen v prejšnji rezervaciji, bo samodejno izbran; v nasprotnem primeru ga lahko nastavite ročno.

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete Amelia content
sl_SI: Izbriši vsebino Amelia

en: Delete Event
sl_SI: Izbriši dogodek

en: Delete Notification
sl_SI: Izbriši obvestilo

en: Delete Package Booking
sl_SI: Izbriši paket rezervacije

en: Delete Period
sl_SI: Izbriši obdobje

en: Delete appointment
sl_SI: Izbriši sestanek

en: Delete block time
sl_SI: Izbriši blokirani čas

en: Delete booking
sl_SI: Izbriši rezervacijo

en: Delete category
sl_SI: Izbriši kategorijo

en: Delete coupon
sl_SI: Izbriši kupon

en: Delete custom field
sl_SI: Izbriši polje po meri

en: Delete customer
sl_SI: Izbriši stranko

en: Delete employee
sl_SI: Izbriši zaposlenega

en: Delete event booking
sl_SI: Izbriši rezervacijo dogodka

en: Delete following
sl_SI: Izbriši naslednje

en: Delete location
sl_SI: Izbriši lokacijo

en: Delete package
sl_SI: Izbriši paket

en: Delete profile
sl_SI: Izbriši profil

en: Delete resource
sl_SI: Izbriši vir

en: Delete service
sl_SI: Izbriši storitev

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
sl_SI: Po izbrisu vtičnika Amelia izbrišite tabele, vloge, datoteke in nastavitve.

en: Delete tax
sl_SI: Izbriši davek

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
sl_SI: Zagotovite bolj gladko izkušnjo rezervacije, tako da strankam prikazujete samo resnične, razpoložljive časovne termine.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
sl_SI: Pošiljajte osebna sporočila, prilagojena tonu vašega podjetja, blagovni znamki in delovnemu toku.

en: Delivered
sl_SI: Dostavljeno

en: Deposit
sl_SI: Polog

en: Deposit Payment
sl_SI: Plačilo depozita

en: Deposit amount
sl_SI: Znesek depozita

en: Deposit only
sl_SI: Samo polog

en: Deposit payment
sl_SI: Plačilo depozita

en: Deposit type
sl_SI: Vrsta depozita

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Details changed
sl_SI: Podrobnosti spremenjene

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
sl_SI: Niste prejeli e-pošte? Preverite filter za neželeno pošto ali

en: Direct charge
sl_SI: Neposredni stroški

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
sl_SI: Onemogočite to možnost, da lahko le posamezni stranke rezervirajo skupinske termine, brez možnosti, da bi s seboj pripeljale dodatne osebe.

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Discard
sl_SI: Zavrzi

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Disconnect Employee
sl_SI: Prekini povezavo z zaposlenim

en: Disconnect account
sl_SI: Prekini povezavo z računom

en: Disconnect employee account
sl_SI: Prekini povezavo z računom zaposlenega

en: Disconnect from Apple
sl_SI: Prekini povezavo z Apple

en: Discount
sl_SI: Popust

en: Discount Asc
sl_SI: Popust Asc

en: Discount Desc
sl_SI: Popust Opis

en: Discount (%)
sl_SI: Popust (%)

en: Discount type
sl_SI: Vrsta popusta

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
sl_SI: Prikaži Amelia obrazce za rezervacije in panele na profilih članov BuddyBoss.

en: Display Field:
sl_SI: Prikazno polje:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
sl_SI: Prikaži dogodke v koledarju, kjer lahko stranke brskajo, iščejo in neposredno rezervirajo. Odličen način za poudarjanje prihajajočih dogodkov v interaktivni obliki.

en: Do you want to cancel following events?
sl_SI: Ali želite preklicati naslednje dogodke?

en: Do you want to cancel this purchase?
sl_SI: Ali želite preklicati ta nakup?

en: Do you want to delete following canceled events?
sl_SI: Ali želite izbrisati naslednje odpovedane dogodke?

en: Do you want to delete this appointment?
sl_SI: Ali želite izbrisati ta termin?

en: Do you want to open following events?
sl_SI: Želite odpreti naslednje dogodke?

en: Do you want to repeat this appointment?
sl_SI: Želite ponoviti ta termin?

en: Do you want to update following events?
sl_SI: Želite posodobiti naslednje dogodke?

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Don't Import
sl_SI: Ne uvažaj

en: Don't have an account?
sl_SI: Nimate računa?

en: Don't send reminders within the selected time
sl_SI: Ne pošiljaj opominov v izbranem času

en: Don't suggest alternatives
sl_SI: Ne predlagajte alternativ

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
sl_SI: Ne uporabljajte možnosti Tekstovni način, če imate v opisu že HTML-kodo, saj se ob vklopu te možnosti lahko izgubijo obstoječe HTML-oznake.

en: Dot-comma
sl_SI: Pika-vejica

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download Invoice
sl_SI: Prenesi račun

en: Download PDF
sl_SI: Prenesi PDF

en: Download PDF Invoice
sl_SI: Prenesi PDF račun

en: Download XML
sl_SI: Prenesi XML

en: Download XML Invoice
sl_SI: Prenesi XML račun

en: Download .csv
sl_SI: Prenesi .csv

en: Download invoice
sl_SI: Prenesi račun

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
sl_SI: Takoj prenesite seznam strank za poročanje, trženje ali uporabo v zunanjih sistemih, s čimer bo upravljanje podatkov hitrejše in bolj priročno kot kdaj koli prej.

en: Draft
sl_SI: Osnutek

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
sl_SI: Povlecite, da preuredite stolpce in/ali izberete, katere želite prikazati.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
sl_SI: Spodbudite rezervacije z neprekosljivimi ponudbami kuponov

en: Drop file here or click to upload
sl_SI: Prenesite datoteko sem ali kliknite za prenos

en: Drop files here or click to upload
sl_SI: Prenesite datoteke sem ali kliknite za prenos

en: Dropdown Color
sl_SI: Barva spustnega menija

en: Dropdown Text Color
sl_SI: Barva spustnega menija

en: Dropdown layout
sl_SI: Razporeditev spustnega menija

en: Dropdowns
sl_SI: Spustni meniji

en: Due
sl_SI: Zaradi

en: Duplicate Event
sl_SI: Podvojen dogodek

en: Duplicate appointment
sl_SI: Podvojen termin

en: Duplicate category
sl_SI: Podvojena kategorija

en: Duplicate coupon
sl_SI: Podvojen kupon

en: Duplicate employee
sl_SI: Podvojeni zaposleni

en: Duplicate fields are not allowed.
sl_SI: Podvojena polja niso dovoljena.

en: Duplicate location
sl_SI: Podvojena lokacija

en: Duplicate package
sl_SI: Podvojen paket

en: Duplicate resource
sl_SI: Podvojeni vir

en: Duplicate service
sl_SI: Podvojen servis

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Duration:
sl_SI: Trajanje:

en: Duration Asc
sl_SI: Trajanje Asc

en: Duration Desc
sl_SI: Trajanje Opis

en: E-Ticket Scanner
sl_SI: Skener e-vstopnic

en: E-Tickets
sl_SI: E-vstopnice

en: E-ticket
sl_SI: E-vstopnica

en: E-ticket QR code
sl_SI: QR-koda e-vstopnice

en: E-ticket scanner
sl_SI: Skener elektronskih vozovnic

en: Each:
sl_SI: Vsak:

en: Each spot counts as one attendee.
sl_SI: Vsako mesto šteje kot en udeleženec.

en: Easily export your customer data in one click
sl_SI: Enostavno izvozite podatke o strankah z enim klikom

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
sl_SI: Enostavno organizirajte več poslovnih lokacij na enem mestu in tako zagotovite nemoteno delovanje in dosledno izkušnjo rezervacij, ne glede na to, kje ponujate svoje storitve.

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Appointment
sl_SI: Uredi sestanek

en: Edit Attendee
sl_SI: Uredi udeleženca

en: Edit Attendees
sl_SI: Uredi udeležence

en: Edit Category
sl_SI: Uredi kategorijo

en: Edit Coupon
sl_SI: Uredi kupon

en: Edit Customer
sl_SI: Uredi stranko

en: Edit Event
sl_SI: Uredi dogodek

en: Edit Extra
sl_SI: Uredi dodatno

en: Edit Package Booking
sl_SI: Uredi paket rezervacije

en: Edit Tax
sl_SI: Uredi davek

en: Edit Tracking
sl_SI: Uredi sledenje

en: Edit Webhook
sl_SI: Uredi spletni hook

en: Edit appointment
sl_SI: Uredi sestanek

en: Edit block time
sl_SI: Uredi blokirani termin

en: Edit booking
sl_SI: Uredi rezervacijo

en: Edit custom field
sl_SI: Uredi polje po meri

en: Edit custom notification
sl_SI: Uredi prilagojeno obvestilo

en: Edit customer
sl_SI: Uredi stranko

en: Edit day off
sl_SI: Uredi prost dan

en: Edit employee
sl_SI: Uredi zaposlenega

en: Edit event
sl_SI: Uredi dogodek

en: Edit event booking
sl_SI: Uredi rezervacijo dogodka

en: Edit location
sl_SI: Uredi lokacijo

en: Edit package
sl_SI: Uredi paket

en: Edit resource
sl_SI: Uredi vir

en: Edit service
sl_SI: Uredi storitev

en: Edit special day
sl_SI: Uredi poseben dan

en: Edit table
sl_SI: Uredi tabelo

en: Edit transaction
sl_SI: Uredi transakcijo

en: Edit work hours
sl_SI: Uredi delovni čas

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
sl_SI: Učinkovito upravljajte odpovedi terminov tako, da strankam omogočite vpis na čakalni seznam in ročno zapolnite novo odprte termine.

en: Effortless management for every location
sl_SI: Enostavno upravljanje za vsako lokacijo

en: Effortless tax management for every booking
sl_SI: Enostavno upravljanje davkov za vsako rezervacijo

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
sl_SI: Enostavno nastavite in upravljajte dogodke, ki se ponavljajo po vašem želenem urniku – ponujajo fleksibilnost, doslednost in nemoteno izkušnjo tako za vaše podjetje kot za vaše stranke.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
sl_SI: Odpravite ročne izračune s pametno, avtomatizirano uporabo davkov

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email:
sl_SI: E-pošta:

en: Email Address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Email already exists with different name. Please check your name.
sl_SI: E-poštni naslov že obstaja z drugim imenom. Preverite svoje ime.

en: Email copied to clipboard.
sl_SI: E-pošta kopirana v odložišče.

en: Email field is required
sl_SI: Polje za e-pošto je obvezno

en: Email or Username
sl_SI: E-pošta ali uporabniško ime

en: Email with access link has been sent
sl_SI: E-pošta s povezavo za dostop je bila poslana.

en: Employee
sl_SI: Zaposleni

en: Employee Badge
sl_SI: Zaposleni izkaznica

en: Employee Days off
sl_SI: Prosti dnevi zaposlenih

en: Employee ID
sl_SI: ID zaposlenega

en: Employee Profile
sl_SI: Profil zaposlenega

en: Employee Selection
sl_SI: Izbor zaposlenih

en: Employee badges
sl_SI: Zaposleniške izkaznice

en: Employee badges management
sl_SI: Upravljanje izkaznic zaposlenih

en: Employee calendar disconnected successfully
sl_SI: Koledar zaposlenih je bil uspešno odklopljen.

en: Employee calendar has been updated successfully.
sl_SI: Koledar zaposlenih je bil uspešno posodobljen.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
sl_SI: Dnevni limit sestankov zaposlenega je bil dosežen. Izberite drug datum ali zaposlenega.

en: Employee days off
sl_SI: Dopusti zaposlenih

en: Employee description
sl_SI: Opis zaposlenega

en: Employee description popup
sl_SI: Pojavno okno z opisom zaposlenega

en: Employee details
sl_SI: Podrobnosti o zaposlenih

en: Employee dialog
sl_SI: Dialog zaposlenega

en: Employee email
sl_SI: E-pošta zaposlenega

en: Employee filter
sl_SI: Filter zaposlenih

en: Employee first name
sl_SI: Ime zaposlenega

en: Employee full name
sl_SI: Polno ime zaposlenega

en: Employee has been created.
sl_SI: Zaposleni je bil ustvarjen.

en: Employee has been deleted.
sl_SI: Zaposleni je bil izbrisan.

en: Employee has been hidden.
sl_SI: Zaposleni je bil skrit.

en: Employee has been updated.
sl_SI: Zaposleni je bil posodobljen.

en: Employee information
sl_SI: Informacije o zaposlenih

en: Employee is now visible.
sl_SI: Zaposleni je zdaj viden.

en: Employee last name
sl_SI: Priimek zaposlenega

en: Employee name
sl_SI: Ime zaposlenega

en: Employee name, email & phone
sl_SI: Ime zaposlenega, e-pošta in telefon

en: Employee note
sl_SI: Opomba zaposlenega

en: Employee note has been updated.
sl_SI: Opomba o zaposlenem je bila posodobljena.

en: Employee panel
sl_SI: Plošča za zaposlene

en: Employee panel access link
sl_SI: Povezava za dostop do zaposlenega panela

en: Employee panel page URL
sl_SI: URL strani za zaposlene

en: Employee panel password
sl_SI: Geslo za panel zaposlenih

en: Employee password
sl_SI: Geslo zaposlenega

en: Employee phone
sl_SI: Telefon zaposlenega

en: Employee price
sl_SI: Cena za zaposlene

en: Employee profile
sl_SI: Profil zaposlenega

en: Employee selection
sl_SI: Izbor zaposlenih

en: Employee selection logic
sl_SI: Logika izbire zaposlenih

en: Employee setup
sl_SI: Nastavitev zaposlenih

en: Employees
sl_SI: Zaposleni

en: Empower your team with seamless integrations
sl_SI: Okrepite svojo ekipo z brezhibnimi integracijami

en: Empty state
sl_SI: Prazno stanje

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Enable Amelia
sl_SI: Omogoči Amelia

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
sl_SI: Omogoči zavihke Amelia v profilih

en: Enable Google Meet
sl_SI: Omogoči Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
sl_SI: Omogoči Microsoft Teams

en: Enable Payment from Link
sl_SI: Omogoči plačilo prek povezave

en: Enable auto-reply message
sl_SI: Omogoči samodejni odgovor

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
sl_SI: Omogočite strankam, da učinkovito upravljajo svoje termine in dogodke. Prilagodite barve in oznake, da ustvarite brezhibno izkušnjo z blagovno znamko.

en: Enable guest booking
sl_SI: Omogoči rezervacije za goste

en: Enable integration with WooCommerce
sl_SI: Omogoči integracijo z WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
sl_SI: Omogočite hitro, brezstično prijavo na dogodek z edinstvenimi QR kodami za vsako vstopnico.

en: Enable recurring event
sl_SI: Omogoči ponavljajoče se dogodke

en: Enable resource usage for a group booking
sl_SI: Omogoči uporabo virov za skupinsko rezervacijo

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da stranke pri rezervaciji izberejo vsaj en dodatek. Izberete lahko tudi, koliko dodatkov je potrebnih.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite svojim strankam omogočiti brisanje njihovih profilnih podatkov (rezervacije ne bodo izbrisane).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite svojim strankam omogočiti, da sami spreminjajo svoje termine.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite šteti porabo virov za vsako dodatno osebo, dodano med rezervacijo.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite pri brisanju vtičnika s strani vtičnikov izbrisati tabele, vloge, datoteke in nastavitve vtičnika<br>.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite vključiti Microsoft Teams v svoj dogodek.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da je časovni razpored enak trajanju storitve v postopku rezervacije.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite po potrditvi rezervacij po e-pošti poslati datoteko ics.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite po opravljenih rezervacijah po e-pošti poslati datoteko ics.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da vaš zaposleni prejme podatke iz polj po meri samo za zadnjega stranko, ko gre za skupinsko rezervacijo.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
sl_SI: Omogočite to možnost, da dodate udeležence dogodka v dogodke Apple Calendar zaposlenih.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
sl_SI: Omogočite to možnost, da dodate udeležence dogodka v dogodke Google Koledarja zaposlenih.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
sl_SI: Omogočite to možnost, da dodate udeležence dogodka v dogodke koledarja Outlook zaposlenih.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
sl_SI: Omogočite to možnost, da ustvarite sestanke za sestanke s statusom v čakanju.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
sl_SI: Omogočite to možnost, da ustvarite prostore za sestanke s statusom v čakanju.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
sl_SI: Omogočite to možnost, da se v koledarjih zaposlenih prikažejo sestanki s statusom v čakanju.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
sl_SI: Omogočite to možnost, da se zagotovi, da stranke, ki uporabljajo obstoječi e-poštni naslov ali telefonsko številko, ohranijo enotno ime in priimek.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
sl_SI: Omogočite to možnost, da v dogodke v koledarju Apple vključite časovni razmik za načrtovane sestanke.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
sl_SI: Omogoči to možnost, da v dogodke v Google Koledarju vključiš časovni razmik za načrtovane sestanke.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
sl_SI: Omogočite to možnost, da v dogodke koledarja Outlook vključite časovni razmik za načrtovane sestanke.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
sl_SI: Omogočite to možnost, da se zagotovi, da bo račun poslan stranki po rezervaciji.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
sl_SI: Omogočite to možnost, da boste prejeli opominsko e-poštno sporočilo, ko bo vaše stanje SMS-ov doseglo nastavljeno najnižjo vrednost.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
sl_SI: Omogočite to možnost, da se obvestilo ponovi v določenem intervalu.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
sl_SI: Omogočite to možnost, da to polje po meri uporabite kot lokacijo v dogodkih koledarja Google in Outlook, datotekah ICS in dogodkih »Dodaj v koledar«.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
sl_SI: Omogoči prikaz prostih terminov za rezervacije glede na časovni pas stranke.

en: Enable to require a deposit payment.
sl_SI: Omogoči zahtevo po plačilu pologa.

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: End Date
sl_SI: Končni datum

en: End Time
sl_SI: Končni čas

en: End Time Visibility:
sl_SI: Vidnost končnega časa:

en: End date
sl_SI: Končni datum

en: End time
sl_SI: Čas konca

en: Endpoint
sl_SI: Končna točka

en: Ends
sl_SI: Konec

en: Ends after
sl_SI: Konča se po

en: Ends on
sl_SI: Konča se na

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
sl_SI: Izboljšajte rezervacije s prilagodljivimi značkami, da okrepite identiteto svoje blagovne znamke.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
sl_SI: Povečajte zaupanje strank z zagotavljanjem preglednih, dokumentiranih podrobnosti o plačilu za vsako rezervacijo.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
sl_SI: Povečajte zvestobo strank z nagrajevanjem strank z ekskluzivnimi, personaliziranimi ponudbami.

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
sl_SI: Povečajte prilagodljivost s podatki o strankah, ki so pripravljeni za uporabo v marketinških orodjih ali zunanjih platformah.

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
sl_SI: Izboljšajte izkušnjo strank z jasnimi, intuitivnimi obrazci, zasnovanimi glede na potrebe vašega podjetja.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
sl_SI: Izboljšajte izkušnjo strank s prilagojenimi dodatki, ki povečajo udobje in vrednost.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
sl_SI: Zagotovite natančno zaračunavanje z uporabo pravilnih davčnih stopenj vsakič.

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
sl_SI: Zagotovite natančno knjigovodstvo z jasnimi in organiziranimi finančnimi podatki.

en: Enter, and re-enter your new password to continue
sl_SI: Vnesite in ponovno vnesite novo geslo, da nadaljujete.

en: Enter Address
sl_SI: Vnesite naslov

en: Enter Apple Calendar app specific password
sl_SI: Vnesite geslo za aplikacijo Apple Calendar

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
sl_SI: Vnesite Apple Calendar iCloud ID

en: Enter E-Ticket details manually
sl_SI: Ročno vnesite podatke o e-vstopnici

en: Enter Event Name
sl_SI: Vnesite ime dogodka

en: Enter a phone number, then press Enter to add
sl_SI: Vnesite telefonsko številko in pritisnite Enter, da jo dodate.

en: Enter booking ID
sl_SI: Vnesite ID rezervacije

en: Enter both the application (client) ID and client secret.
sl_SI: Vnesite tako ID aplikacije (odjemalca) kot tudi skrivni ključ odjemalca.

en: Enter date of birth
sl_SI: Vnesite datum rojstva

en: Enter email
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov

en: Enter email, then press Enter to add
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov in pritisnite Enter, da ga dodate.

en: Enter first name
sl_SI: Vnesite ime

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sl_SI: Vnesite tukaj URL strani s kratkim kodom [ameliacustomerpanel], če jo želite poslati svojim strankam v obvestilih. Ne pozabite dodati tudi zaznamka v obvestilo, da se URL lahko pošlje.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sl_SI: Vnesite tukaj URL strani s kratkim kodom [ameliaemployeepanel], če jo želite poslati svojim zaposlenim v obvestilih. Ne pozabite dodati tudi zaznamka v obvestilo, da se URL lahko pošlje.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
sl_SI: Vnesite tukaj končno točko, če uporabljate Mailgun iz držav EU.

en: Enter holiday or day off name
sl_SI: Vnesite ime praznika ali prostega dneva

en: Enter last name
sl_SI: Vnesite priimek

en: Enter phone
sl_SI: Vnesite telefonsko številko

en: Enter redirect URL
sl_SI: Vnesite URL za preusmeritev

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
sl_SI: Vnesite ime dogodka, ki bo poslan za namene sledenja.

en: Enter ticket code
sl_SI: Vnesite kodo vozovnice

en: Enter ticket code manually
sl_SI: Ročno vnesite kodo vozovnice

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov svojega računa in vam bomo poslali povezavo za dostop v vaš nabiralnik.

en: Enter your credentials to access your account.
sl_SI: Vnesite svoje poverilnice za dostop do računa.

en: Enter your email
sl_SI: Vnesite svoj e-naslov

en: Enter your password
sl_SI: Vnesite svoje geslo

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error occurred
sl_SI: Pojavila se je napaka

en: Error while generating CSV.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju CSV.

en: Estimated price
sl_SI: Predvidena cena

en: Event
sl_SI: Dogodek

en: Event Asc
sl_SI: Dogodek Asc

en: Event Available
sl_SI: Dogodek na voljo

en: Event Booking Details
sl_SI: Podrobnosti o rezervaciji dogodka

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
sl_SI: Event Booking je kratka koda, ki vašim strankam omogoča, da v preprostem koledarju dogodkov rezervirajo enega od dogodkov, ki ste jih ustvarili v ozadju.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
sl_SI: Event Booking je kratka koda, ki vašim strankam omogoča, da v preprostem pogledu seznama dogodkov rezervirajo enega od dogodkov, ki ste jih ustvarili v ozadju.

en: Event Calendar Booking Form
sl_SI: Obrazec za rezervacijo dogodkovnega koledarja

en: Event Colors:
sl_SI: Barve dogodkov:

en: Event Date and Time
sl_SI: Datum in čas dogodka

en: Event Day
sl_SI: Dan dogodka

en: Event Desc
sl_SI: Opis dogodka

en: Event Employee
sl_SI: Dogodek Zaposleni

en: Event Ends
sl_SI: Dogodek se konča

en: Event Gallery:
sl_SI: Galerija dogodkov:

en: Event ID
sl_SI: ID dogodka

en: Event Info
sl_SI: Informacije o dogodku

en: Event List Booking Form
sl_SI: Seznam dogodkov Obrazec za rezervacijo

en: Event Location
sl_SI: Lokacija dogodka

en: Event Starts
sl_SI: Dogodek se začne

en: Event Status
sl_SI: Stanje dogodka

en: Event Subtotal
sl_SI: Vmesni seštevek dogodka

en: Event Type
sl_SI: Vrsta dogodka

en: Event available
sl_SI: Dogodek na voljo

en: Event booking has been created.
sl_SI: Rezervacija dogodka je bila ustvarjena.

en: Event booking has been deleted.
sl_SI: Rezervacija dogodka je bila izbrisana.

en: Event booking has been updated.
sl_SI: Rezervacija dogodkov je bila posodobljena.

en: Event booking is unavailable
sl_SI: Rezervacija dogodka ni na voljo

en: Event calendar booking from
sl_SI: Rezervacija koledarja dogodkov iz

en: Event card
sl_SI: Kartica dogodka

en: Event date & time period
sl_SI: Datum in čas dogodka

en: Event date & time periods with Google Meet join links
sl_SI: Datum in čas dogodka s povezavami za pridružitev v Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
sl_SI: Datum in čas dogodka s povezavami za pridružitev v Microsoft Teams

en: Event date & time periods with Zoom join links
sl_SI: Datum in čas dogodka s povezavami za pridružitev prek Zoom

en: Event date & time periods with Zoom start links
sl_SI: Datum in čas dogodka s povezavami za začetek Zoom

en: Event date period
sl_SI: Obdobje datuma dogodka

en: Event date periods with Google Meet join links
sl_SI: Datumi dogodkov s povezavami za pridružitev v Google Meet

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
sl_SI: Obdobja datumov dogodkov s povezavami za pridružitev Microsoft Teams

en: Event date periods with Zoom join links
sl_SI: Datumi dogodkov s povezavami za pridružitev prek Zoom

en: Event date periods with Zoom start links
sl_SI: Obdobja datumov dogodkov s povezavami za zagon Zoom

en: Event deposit
sl_SI: Polog za dogodek

en: Event description
sl_SI: Opis dogodka

en: Event details
sl_SI: Podrobnosti dogodka

en: Event e-ticket
sl_SI: E-vstopnica za dogodek

en: Event employee
sl_SI: Zaposleni na dogodku

en: Event employees
sl_SI: Zaposleni na dogodku

en: Event end date
sl_SI: Datum konca dogodka

en: Event end date & time
sl_SI: Datum in čas konca dogodka

en: Event end time
sl_SI: Čas konca dogodka

en: Event ends
sl_SI: Dogodek se konča

en: Event filter
sl_SI: Filter dogodkov

en: Event gallery
sl_SI: Galerija dogodkov

en: Event has been canceled
sl_SI: Dogodek je bil odpovedan.

en: Event has been canceled.
sl_SI: Dogodek je bil odpovedan.

en: Event has been created.
sl_SI: Dogodek je bil ustvarjen.

en: Event has been deleted
sl_SI: Dogodek je bil izbrisan.

en: Event has been deleted.
sl_SI: Dogodek je bil izbrisan.

en: Event has been hidden.
sl_SI: Dogodek je bil skrit.

en: Event has been opened
sl_SI: Dogodek je bil odprt

en: Event has been opened.
sl_SI: Dogodek je bil odprt.

en: Event has been saved
sl_SI: Dogodek je bil shranjen.

en: Event has been updated.
sl_SI: Dogodek je bil posodobljen.

en: Event info
sl_SI: Informacije o dogodku

en: Event initial start date
sl_SI: Začetni datum dogodka

en: Event is now visible.
sl_SI: Dogodek je zdaj viden.

en: Event list booking from
sl_SI: Seznam dogodkov rezervacija od

en: Event location
sl_SI: Lokacija dogodka

en: Event name
sl_SI: Ime dogodka

en: Event price
sl_SI: Cena dogodka

en: Event slots capacity
sl_SI: Zmogljivost dogodkovnih slotov

en: Event space name
sl_SI: Ime prostora za dogodek

en: Event start date
sl_SI: Datum začetka dogodka

en: Event start date & time
sl_SI: Datum in čas začetka dogodka

en: Event start date and time
sl_SI: Datum in čas začetka dogodka

en: Event start time
sl_SI: Čas začetka dogodka

en: Event starts
sl_SI: Dogodek se začne

en: Event status
sl_SI: Status dogodka

en: Event tags
sl_SI: Oznake dogodkov

en: Event tags allow you to label and organize events in Amelia based on criteria that matter most to your business.
sl_SI: Oznake dogodkov vam omogočajo dodeljevanje oznak in organiziranje dogodkov v vtičniku Amelia na podlagi meril, ki so za vaše podjetje najpomembnejša.

en: Event tags have been saved.
sl_SI: Oznake dogodkov so shranjene.

en: Event tags setup
sl_SI: Nastavitve oznak dogodkov

en: Event ticketing
sl_SI: Prodaja vstopnic za dogodke

en: Event tickets
sl_SI: Vstopnice za dogodek

en: Event time scope
sl_SI: Časovni razpon dogodka

en: Event title
sl_SI: Naslov dogodka

en: Event title and description
sl_SI: Naslov in opis dogodka

en: Event type
sl_SI: Vrsta dogodka

en: Event_bookings
sl_SI: Rezervacije dogodkov

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Events Available
sl_SI: Na voljo dogodki

en: Events Calendar
sl_SI: Koledar dogodkov

en: Events List
sl_SI: Seznam dogodkov

en: Events List Booking
sl_SI: Seznam dogodkov Rezervacije

en: Events available
sl_SI: Na voljo dogodki

en: Events calendar
sl_SI: Koledar dogodkov

en: Events custom pricing
sl_SI: Dogodki po meri

en: Events list
sl_SI: Seznam dogodkov

en: Events list view
sl_SI: Pogled seznama dogodkov

en: Events pricing
sl_SI: Cene dogodkov

en: Events setup
sl_SI: Nastavitev dogodkov

en: Events waiting list
sl_SI: Čakalni seznam dogodkov

en: Every
sl_SI: Vsak

en: Every:
sl_SI: Vsak:

en: Every Day until
sl_SI: Vsak dan do

en: Exclude Taxes
sl_SI: Izključi davke

en: Expand all
sl_SI: Razširi vse

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
sl_SI: Razširite svoje zmogljivosti z dodajanjem toliko zaposlenih, kolikor jih vaše podjetje potrebuje.

en: Expiration date
sl_SI: Datum poteka veljavnosti

en: Expired
sl_SI: Potekel

en: Expires after
sl_SI: Potreben rok

en: Expires at
sl_SI: Potreben čas

en: Export
sl_SI: Izvoz

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
sl_SI: Izvozite vse evidence transakcij s strani Finance za enostavno računovodstvo, usklajevanje ali deljenje s svojimi finančnimi orodji.

en: Export appointment data with ease
sl_SI: Enostavno izvozite podatke o sestankih

en: Export bookings
sl_SI: Izvoz rezervacij

en: Export event booking data with ease
sl_SI: Preprosto izvozite podatke o rezervacijah za dogodke

en: Express Account
sl_SI: Express račun

en: Express account capabilities
sl_SI: Zmožnosti ekspresnega računa

en: Extra
sl_SI: Dodatno

en: Extra:
sl_SI: Dodatno:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
sl_SI: Dodatna omejitev števila oseb ne sme presegati zmogljivosti čakalne liste.

en: Extra people limit must be 0 or greater
sl_SI: Dodatna omejitev števila oseb mora biti 0 ali več.

en: Extras
sl_SI: Dodatki

en: Extras Cost:
sl_SI: Dodatni stroški:

en: Extras Description
sl_SI: Dodatki Opis

en: Extras Duration
sl_SI: Dodatki Trajanje

en: Extras Heading
sl_SI: Dodatki Naslov

en: Extras Subtotal
sl_SI: Dodatki Vmesni seštevek

en: Extras are included in the deposit amount.
sl_SI: Dodatki so vključeni v znesek kavcije.

en: Extras are not included in the deposit amount.
sl_SI: Dodatki niso vključeni v znesek pologa.

en: Extras available
sl_SI: Dodatki na voljo

en: Extras cost:
sl_SI: Dodatni stroški:

en: Extras subtotal
sl_SI: Vmesni seštevek dodatkov

en: Extras total price
sl_SI: Skupna cena dodatkov

en: Facebook app ID
sl_SI: ID aplikacije Facebook

en: Facebook app secret
sl_SI: Skrivnost aplikacije Facebook

en: Facebook social login
sl_SI: Prijava prek Facebooka

en: Failed
sl_SI: Neuspelo

en: Failed to access camera. Please try again.
sl_SI: Dostop do kamere ni uspel. Poskusite znova.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
sl_SI: Podrobnosti o sestanku se niso uspele naložiti. Poskusite pozneje.

en: Failed to load package details. Please try again later.
sl_SI: Naložitev podrobnosti paketa ni uspela. Poskusite pozneje.

en: Failed to reorder packages.
sl_SI: Ponovno razvrščanje paketov ni uspelo.

en: Failed to reorder services.
sl_SI: Ponovno razvrščanje storitev ni uspelo.

en: Failed to send invoice.
sl_SI: Pošiljanje računa ni uspelo.

en: Failed to send test SMS.
sl_SI: Pošiljanje testnega SMS-a ni uspelo.

en: Failed to send test WhatsApp message.
sl_SI: Pošiljanje testnega sporočila WhatsApp ni uspelo.

en: Failed to send test email.
sl_SI: Pošiljanje testnega e-poštnega sporočila ni uspelo.

en: Failed to update category positions.
sl_SI: Posodobitev položajev kategorij ni uspela.

en: Features
sl_SI: Značilnosti

en: Features & Integrations
sl_SI: Funkcije in integracije

en: Female
sl_SI: Ženska

en: Field Order
sl_SI: Vrstni red polj

en: Field order
sl_SI: Vrstni red polj

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
sl_SI: Vrstni red polj, obvezna polja, oznake in možnosti prikaza

en: Fifth
sl_SI: Peti

en: Filled
sl_SI: Izpolnjeno

en: Filter by Employee
sl_SI: Filtriraj po zaposlenem

en: Filter by Location
sl_SI: Filtriraj po lokaciji

en: Filter by employee
sl_SI: Filtriraj po zaposlenem

en: Filter by location
sl_SI: Filtriraj po lokaciji

en: Filterable Field:
sl_SI: Filtrirano polje:

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Filters block
sl_SI: Filtri blokirajo

en: Find Attendees
sl_SI: Poišči udeležence

en: Finish
sl_SI: Končaj

en: Finish Button Type
sl_SI: Tip gumba za dokončanje

en: First
sl_SI: Prvi

en: First Name:
sl_SI: Ime:

en: First and last names must be in two separate fields.
sl_SI: Ime in priimek morata biti v dveh ločenih poljih.

en: First booking only
sl_SI: Samo prva rezervacija

en: First name
sl_SI: Ime

en: First {day}
sl_SI: Prvi {day}

en: Fixed
sl_SI: Popravljeno

en: Fixed amount
sl_SI: Fiksni znesek

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
sl_SI: Prilagodljive možnosti popustov vam omogočajo nastavitev lastnih vrednosti ali ponudbo opustitve polne cene.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
sl_SI: Prilagodljivo oblikovanje cen vam omogoča, da določite fiksno ceno paketa in ponudite privlačne popuste.

en: Follow up
sl_SI: Nadaljuj

en: Font URL
sl_SI: URL pisave

en: Font family
sl_SI: Družina pisav

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Fonts and colors
sl_SI: Črkovne vrste in barve

en: Footer
sl_SI: Spodnji del strani

en: Footer buttons
sl_SI: Gumbki v nogi strani

en: Footer content
sl_SI: Vsebina noge strani

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
sl_SI: Za večkratno izbiro: držite tipko CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
sl_SI: Da bo to polje delovalo pravilno, dodajte svoj ključ API Google Maps v splošnih nastavitvah. V nasprotnem primeru bo delovalo kot preprosto besedilno polje.

en: Forgot Password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Forgot password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Forgot your password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Form Flow
sl_SI: Potek obrazca

en: Form colors
sl_SI: Barve obrazca

en: Forms
sl_SI: Obrazci

en: Fourth
sl_SI: Četrti

en: Fourth {day}
sl_SI: Četrti {day}

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Fri
sl_SI: Pet

en: Friday
sl_SI: Petek

en: From
sl_SI: Iz

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
sl_SI: Front-end Booking Catalog je kratka koda, ki jo uporabite, če želite svoje storitve prikazati v obliki kataloga.

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
sl_SI: Front-end Booking Catalog je kratka koda, ki jo uporabite, če želite svoje storitve prikazati v obliki kataloga.

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
sl_SI: Front-end Booking Search je kratka koda, ki vašim strankam omogoča iskanje terminov z izbiro več filtrov, da lahko najdejo najboljše časovne termine in storitve za svoje potrebe.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
sl_SI: Front-end Customer Panel je kratka koda, ki vašim strankam omogoča upravljanje njihovih rezervacij in profilnih podatkov.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
sl_SI: Front-end Employee Panel je kratka koda, ki vašim zaposlenim omogoča upravljanje svojih rezervacij, delovnih ur, prostih dni, dodeljenih storitev in profilnih podatkov.

en: Front-end customer panel
sl_SI: Front-end stranka panel

en: Front-end employee panel
sl_SI: Front-end panel za zaposlene

en: Frontend & Backend
sl_SI: Frontend in backend

en: Full
sl_SI: Celotno

en: Full events
sl_SI: Vsi dogodki

en: Fully booked
sl_SI: Popolnoma zasedeno

en: Future events
sl_SI: Prihajajoči dogodki

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
sl_SI: Segmenti GSM (standardna latinica) vsebujejo 160 znakov, medtem ko segmenti UCS-2 (ne-GSM – cirilica, emoji, nestandardni simboli) vsebujejo 70 znakov itd.

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: Gender
sl_SI: Spol

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
sl_SI: Spol je treba navesti kot »moški« ali »ženski«.

en: General
sl_SI: Splošno

en: Generate
sl_SI: Ustvari

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
sl_SI: Samodejno ustvarjajte račune za rezervacije, da poenostavite plačila in izboljšate izkušnjo strank.

en: Generate payment links
sl_SI: Ustvari povezave za plačilo

en: Get in Touch
sl_SI: Stopite v stik

en: Get in touch
sl_SI: Stopite v stik

en: Global Settings
sl_SI: Globalne nastavitve

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
sl_SI: Globalne nastavitve veljajo samo za koledar dogodkov in obrazce za iskanje rezervacij. Za prilagajanje drugih obrazcev za rezervacije uporabite nastavitve na desni strani.

en: Go Back
sl_SI: Nazaj

en: Go back
sl_SI: Nazaj

en: Go to Catalog form
sl_SI: Pojdi na obrazec Katalog

en: Go to Custom Fields
sl_SI: Pojdi na Polja po meri

en: Go to Notifications
sl_SI: Pojdi na Obvestila

en: Go to Step-by-step form
sl_SI: Pojdi na obrazec s podrobnimi navodili

en: Google/Outlook location
sl_SI: Lokacija Google/Outlook

en: Google Analytics setup
sl_SI: Nastavitev Google Analytics

en: Google Calendar
sl_SI: Google Koledar

en: Google Calendar & Google Meet
sl_SI: Google Koledar in Google Meet

en: Google Calendar setup
sl_SI: Nastavitev Google Koledarja

en: Google Maps API key
sl_SI: Ključ API za Google Maps

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
sl_SI: Google Maps ni uspel naložiti. Preverite svoj API ključ in omejitve.

en: Google Meet Link
sl_SI: Povezava Google Meet

en: Google Meet join link
sl_SI: Povezava za pridružitev Google Meet

en: Google Meet link
sl_SI: Povezava Google Meet

en: Google Meet setup
sl_SI: Nastavitev Google Meet

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
sl_SI: Google reCAPTCHA v2 skrivni ključ

en: Google reCAPTCHA v2 site key
sl_SI: Ključ spletnega mesta Google reCAPTCHA v2

en: Google social login
sl_SI: Prijava prek družbenih omrežij Google

en: Green
sl_SI: Zeleno

en: Grid view
sl_SI: Pogled v mreži

en: Group Ticket
sl_SI: Skupinska vstopnica

en: Group appointment details
sl_SI: Podrobnosti o skupinskih sestankih

en: Group booking
sl_SI: Skupinska rezervacija

en: Group booking export format
sl_SI: Izvozni format za skupinske rezervacije

en: Group event details
sl_SI: Podrobnosti o skupinskih dogodkih

en: Group ticket has already been scanned
sl_SI: Skupinska vstopnica je že bila skenirana.

en: Grow your team with unlimited employee management
sl_SI: Razširite svojo ekipo z neomejenim upravljanjem zaposlenih

en: Gyms
sl_SI: Telovadnice

en: HTML Mode
sl_SI: Način HTML

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
sl_SI: Ob preklopu med načini se lahko oblikovanje HTML nadomesti z oblikovanjem navadnega besedila.

en: Header
sl_SI: Zgornji del

en: Header Image URL
sl_SI: URL slike v glavi

en: Heading
sl_SI: Naslov

en: Heading Text Color
sl_SI: Barva besedila naslova

en: Heading content
sl_SI: Vsebina naslova

en: Heading title
sl_SI: Naslov

en: Healthcare
sl_SI: Zdravstveno varstvo

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
sl_SI: Tukaj lahko povežete svoj osebni Apple koledar,<br/>, tako da bo, ko bo rezervacija načrtovana,<br/>, samodejno dodana v koledar po vaši izbiri.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
sl_SI: Tukaj se lahko dodelite kot organizator dogodka Google/Outlook.<br> V nasprotnem primeru boste dodeljeni kot osebje in dodani kot gost na dogodku.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
sl_SI: Tukaj lahko izberete izdelek, ki bo uporabljen za integracijo WooCommerce.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sl_SI: Tukaj lahko povežete zaposlenega z Apple Calendar,<br/>, tako da bo rezervacija, ko bo načrtovana, samodejno dodana v koledar zaposlenega<br/>.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sl_SI: Tukaj lahko povežete zaposlenega z Outlookovim koledarjem,<br/>, tako da bo, ko bo sestanek načrtovan, samodejno dodan v koledar zaposlenega<br/>.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
sl_SI: Tukaj lahko določite jezike, ki jih želite imeti v vtičniku za prevajanje dinamičnih nizov (imena, opisi, obvestila).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
sl_SI: Tukaj lahko določite vrsto zaračunavanja, ki se bo uporabljala za zaposlene z »Stripe Connected Account« (povezanim računom Stripe).

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
sl_SI: Tukaj lahko vnesete dodatne e-poštne naslove, na katere bodo poslana vsa obvestila. Za dodajanje naslova kliknite Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
sl_SI: Tukaj lahko vnesete dodatne telefonske številke, na katere bodo poslana vsa SMS sporočila. Za dodajanje številke kliknite Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
sl_SI: Tukaj lahko izberete Zoom User (Uporabnik Zoom),<br/>, tako da bo, ko bo sestanek načrtovan,<br/>, sestanek Zoom samodejno ustvarjen.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
sl_SI: Hej, za to storitev so na voljo posebni paketi, poglej si jih!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
sl_SI: %employee_full_name%, hvala, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
sl_SI: Pozdravljeni <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Hvala, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide Employee Profile
sl_SI: Skrij profil zaposlenega

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
sl_SI: Skrij košarico WooCommerce, če je cena 0

en: Hide coupon
sl_SI: Skrij kupon

en: Hide employee
sl_SI: Skrij zaposlenega

en: Hide event
sl_SI: Skrij dogodek

en: Hide location
sl_SI: Skrij lokacijo

en: Hide locked features
sl_SI: Skrij zaklenjene funkcije

en: Hide package
sl_SI: Skrij paket

en: Hide resource
sl_SI: Skrij vir

en: Hide service
sl_SI: Skrij storitev

en: Hide tax
sl_SI: Skrij davek

en: Hide tips & suggestions
sl_SI: Skrij nasvete in predloge

en: Higher price background
sl_SI: Višja cena ozadja

en: Higher price text
sl_SI: Besedilo višje cene

en: Highest price
sl_SI: Najvišja cena

en: Host link
sl_SI: Povezava gostitelja

en: Hosted by:
sl_SI: Gostitelj:

en: Hour
sl_SI: Ura

en: Hours
sl_SI: Ure

en: How many attendees do you want to book event for?
sl_SI: Za koliko udeležencev želite rezervirati dogodek?

en: How many people are coming?
sl_SI: Koliko ljudi bo prišlo?

en: How to
sl_SI: Kako

en: How to get your
sl_SI: Kako pridobiti

en: How will you use Amelia?
sl_SI: Kako boste uporabljali Amelijo?

en: ID Desc
sl_SI: ID Opis

en: I want to pay full amount
sl_SI: Želim plačati celoten znesek

en: Identify country code by user's IP address
sl_SI: Prepoznajte kodo države po IP naslovu uporabnika

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
sl_SI: Če so vse plačilne metode onemogočene za storitev/dogodek, se bo uporabila privzeta plačilna metoda.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
sl_SI: Če je onemogočeno, mora rezervacija izpolnjevati minimalno zmogljivost, časovni razpored pa se zapre po prvi rezervaciji.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
sl_SI: Če je onemogočeno, cena ostane enaka ne glede na to, koliko oseb je vključenih v skupinski termin.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
sl_SI: Če je omogočeno, lahko stranke rezervirajo s statusom V čakanju tudi po doseganju maksimalne zmogljivosti.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
sl_SI: Če je ta možnost omogočena, lahko stranke plačilo opravijo prek povezave v e-poštnem obvestilu ali prek strankinega nadzornega panela.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
sl_SI: Če je omogočeno, se za izbrane dogodke ne bo poslalo privzeto obvestilo.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
sl_SI: Če je omogočeno, se za izbrane storitve ne bo poslalo privzeto obvestilo.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
sl_SI: Če je neveljavna, bodo druge vrednosti preskočene in ne bodo uvožene.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
sl_SI: Če ostane prazno, bodo priloge naložene v privzeto mapo WordPress za nalaganje.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
sl_SI: Če ima več strank enak e-poštni naslov, bo uvožen le prvi.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
sl_SI: Če je ta možnost onemogočena, bo element na voljo za rezervacijo samo iz ozadja.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
sl_SI: Če je ta možnost omogočena, bodo stranke lahko plačevale prek e-poštnih obvestil ali prek svojega uporabniškega panela.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
sl_SI: Če ta možnost ni izbrana, bo vtičnik izračunal čas <br> za zaprtje rezervacije na podlagi izbranega časa za prvi dogodek.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
sl_SI: Če ta možnost ni izbrana, bo vtičnik izračunal čas <br> za odprtje rezervacije na podlagi izbranega časa za prvi dogodek.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
sl_SI: Če ta možnost ni izbrana, bo vtičnik izračunal čas zaključka rezervacije na podlagi časa, nastavljenega za prvi dogodek.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
sl_SI: Če ta možnost ni izbrana, bo vtičnik izračunal čas odprtja rezervacije na podlagi časa, nastavljenega za prvi dogodek.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
sl_SI: Če ste v državi, kjer velja DDV ali GST, bo k vaši transakciji dodan ustrezen davek.

en: If you are the admin of this page, see how to
sl_SI: Če ste administrator te strani, si oglejte, kako

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
sl_SI: Če onemogočite to možnost, bodo vaši stranke lahko dostopale do strankinega panela s povezavo, ki je poslana na njihov e-poštni račun.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
sl_SI: Če omogočite to možnost, bo administrator lahko kadarkoli rezerviral termin (delovni čas, posebni dnevi in prosti dnevi za vse zaposlene bodo ignorirani).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
sl_SI: Če omogočite to možnost, bo administrator lahko rezerviral termin med drugim terminom ali po njem.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
sl_SI: Če omogočite to možnost, bo vsak novi stranka, ki bo rezervirala termin, dobila vlogo uporabnika Amelia Customer in avtomatsko e-poštno sporočilo s podatki za prijavo.

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Color
sl_SI: Barva slike

en: Image thumbs
sl_SI: Slike miniatur

en: Import
sl_SI: Uvoz

en: Import Failed
sl_SI: Uvoz ni uspel

en: Import Partially Successful
sl_SI: Uvoz delno uspešen

en: Import Rules
sl_SI: Pravila uvoza

en: Import successful
sl_SI: Uvoz uspešen

en: Importing customers
sl_SI: Uvoz strank

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
sl_SI: Izboljšajte natančnost in profesionalnost z doslednim, jasno oblikovanim zaračunavanjem

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
sl_SI: Izboljšajte izbiro strank tako, da jim omogočite rezervacijo pri zaposlenem, ki jim najbolj ustreza.

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
sl_SI: Izboljšajte udobje strank z zagotavljanjem predvidljivih, enostavno rezervirajočih se ponavljajočih se možnosti.

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
sl_SI: Izboljšajte izkušnjo strank tako, da jim omogočite izbiro lokacije, ki jim najbolj ustreza.

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
sl_SI: Izboljšajte natančnost poročanja z takojšnjim dostopom do popolnih podatkov o terminih.

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
sl_SI: Izboljšajte natančnost poročil s takojšnjim dostopom do celotnih podatkov o rezervacijah dogodkov

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
sl_SI: Izboljšano zadrževanje strank, saj se stranke vračajo, da izkoristijo preostale seje v svojem paketu.

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
sl_SI: V Amelii je »storitev« posebna vrsta sestanka, ki jo vaše podjetje ponuja strankam – na primer posvetovanja, tretmaji ali tečaji –, ki jo je mogoče v celoti prilagoditi z lastnim imenom, trajanjem, ceno, zmogljivostjo, razpoložljivostjo in dodatki ter rezervirati prek spleta z dodeljenimi zaposlenimi.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
sl_SI: V Amelii je zaposleni član ekipe, ki opravlja storitve ali gosti dogodke, z lastnim urnikom, delovnim časom in dodeljenimi ponudbami.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
sl_SI: V Amelii je dogodek ponudba tipa rezervacija, namenjena skupinskim dejavnostim ali večdnevnim dogodkom, kot so delavnice, konference, ogledi ali serije usposabljanj, ki jih je mogoče konfigurirati z lastnim urnikom, zmogljivostjo, cenovno strukturo in dodeljenim osebjem.

en: In Package
sl_SI: V paketu

en: In package
sl_SI: V paketu

en: Incl. VAT
sl_SI: Vključno z DDV

en: Include Taxes
sl_SI: Vključi davke

en: Include buffer time in calendar events
sl_SI: Vključi časovni razmik v koledarskih dogodkih

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
sl_SI: Vključi časovni razmik v izračun slotov. Ko je ta možnost onemogočena, se sloti določajo samo na podlagi trajanja storitve.

en: Include in invoice
sl_SI: Vključi v račun

en: Include service buffer time in time slots
sl_SI: Vključi čas rezervacije storitve v časovne slote

en: Incorrect email or password
sl_SI: Nepravilen e-poštni naslov ali geslo

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
sl_SI: Povečajte konverzije tako, da stranke motivirate z atraktivnimi, časovno omejenimi ponudbami.

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
sl_SI: Povečajte prihodke tako, da spodbudite stranke k nakupu dodatnih storitev ali izdelkov.

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
sl_SI: Povečajte obseg prodaje tako, da spodbudite stranke, da rezervirajo več terminov naenkrat.

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
sl_SI: Prikazuje število novih in ponovnih strank<br/>za izbrano časovno obdobje.

en: Industries
sl_SI: Industrije

en: Info text
sl_SI: Informativno besedilo

en: Initial end date & time of the event
sl_SI: Začetni datum in čas dogodka

en: Initial end date of the event
sl_SI: Začetni datum konca dogodka

en: Initial end time of the event
sl_SI: Začetni čas konca dogodka

en: Initial start date & time of the event
sl_SI: Začetni datum in čas dogodka

en: Initial start time of the event
sl_SI: Začetni čas dogodka

en: Input Color
sl_SI: Barva vnosa

en: Input Text Color
sl_SI: Barva vnosa besedila

en: Input field
sl_SI: Vnosno polje

en: Input fields
sl_SI: Vnosna polja

en: Insert Amelia Booking Shortcode
sl_SI: Vstavi kratko kodo za rezervacijo Amelia

en: Insert pending appointments
sl_SI: Vstavi čakajoče sestanke

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
sl_SI: Integrirate z WooCommerce, da omogočite napredne funkcije e-trgovine.

en: Integrations
sl_SI: Integracije

en: Interested in unlocking this feature?
sl_SI: Vas zanima odklepanje te funkcije?

en: Invalid Mollie API key.
sl_SI: Neveljaven ključ API za Mollie.

en: Invalid Payment Link
sl_SI: Neveljavna povezava za plačilo

en: Invalid Stripe secret key.
sl_SI: Neveljaven skrivni ključ Stripe.

en: Invisible reCAPTCHA badge
sl_SI: Nevidna reCAPTCHA značka

en: Invoice
sl_SI: Račun

en: Invoice #
sl_SI: Številka računa

en: Invoice #{count}
sl_SI: Številka računa{count}

en: Invoice Format
sl_SI: Oblika računa

en: Invoice Number Asc
sl_SI: Številka računa Asc

en: Invoice Number Desc
sl_SI: Številka računa Opis

en: Invoice date
sl_SI: Datum računa

en: Invoice details
sl_SI: Podrobnosti računa

en: Invoice has been sent.
sl_SI: Račun je bil poslan.

en: Invoice not found.
sl_SI: Račun ni bil najden.

en: Invoice total
sl_SI: Skupni znesek računa

en: Invoices
sl_SI: Računi

en: Invoices setup
sl_SI: Nastavitev računov

en: Issued
sl_SI: Izdano

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
sl_SI: Videti je, da ste tu prvič, zato vam bomo pomagali z nekaj preprostimi koraki, da boste lažje začeli.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
sl_SI: Zdi se, da trenutno ni na voljo ali vidnih storitev, dodeljenih paketom.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
sl_SI: Zdi se, da trenutno ni ustvarjenih nobenih zaposlenih ali storitev ali da nobenemu zaposlenemu ni dodeljena storitev.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
sl_SI: Zdi se, da je Envato API trenutno zaseden (poskusite znova) ali nimate veljavnega nakupa Amelia.

en: Item
sl_SI: Element

en: Item status
sl_SI: Stanje artikla

en: Join
sl_SI: Pridruži se

en: Join Google Meeting
sl_SI: Pridružite se Google Meeting

en: Join Space
sl_SI: Pridružite se prostoru

en: Join With Microsoft Teams
sl_SI: Pridružite se Microsoft Teams

en: Join Zoom
sl_SI: Pridružite se Zoom

en: Join Zoom Meeting
sl_SI: Pridružite se sestanku Zoom

en: Join link
sl_SI: Povezava za pridružitev

en: Join waiting list
sl_SI: Pridružite se čakalni listi

en: Join with Google Meet
sl_SI: Pridružite se z Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
sl_SI: Pridružite se Microsoft Teams

en: Keep Individual
sl_SI: Ohranite individualno

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
sl_SI: Obveščajte stranke in zaposlene z obvestili o sestankih in dogodkih, ki jih pošiljate neposredno prek WhatsApp – izberite vnaprej pripravljena sporočila ali jih prilagodite po svoje, da jim dodate oseben pridih.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
sl_SI: Vsi ostanejo na pravi poti z uporabo načrtovanih opomnikov, ki zmanjšujejo število neprihodov in zmedo.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
sl_SI: Ohranite skladnost delovanja z enotnimi nastavitvami, razpoložljivostjo in nadzorom virov.

en: Keep slot available after first booking
sl_SI: Ohranite prosto mesto po prvi rezervaciji

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
sl_SI: S pomočjo strukturiranih polj, ki standardizirajo zbrane informacije, lahko svoje podatke organizirate in jim dodate pomen.

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Label name
sl_SI: Ime oznake

en: Labels
sl_SI: Oznake

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Last
sl_SI: Zadnji

en: Last Booking Asc
sl_SI: Zadnja rezervacija Asc

en: Last Booking Desc
sl_SI: Zadnja rezervacija Desc

en: Last Name:
sl_SI: Priimek:

en: Last booking
sl_SI: Zadnja rezervacija

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Last on {date}
sl_SI: Zadnji {date}

en: Latitude
sl_SI: Zemljepisna širina

en: Layout
sl_SI: Oblika

en: Layout & Inputs
sl_SI: Oblika in vnosi

en: Layout and labels options
sl_SI: Možnosti postavitve in oznak

en: Learn More
sl_SI: Več informacij

en: Learn more
sl_SI: Več informacij

en: Left to pay
sl_SI: Ostalo za plačilo

en: Less options
sl_SI: Manj možnosti

en: Lesson Space
sl_SI: Prostor za pouk

en: Lesson Space API key
sl_SI: Ključ API za prostor za lekcije

en: Lesson Space Link
sl_SI: Povezava do prostora za lekcije

en: Lesson Space Links
sl_SI: Povezave do prostora za lekcije

en: Lesson Space link
sl_SI: Povezava do prostora za lekcije

en: Lesson Space link to join space
sl_SI: Povezava do prostora za lekcije, da se pridružite prostoru

en: Lesson Space setup
sl_SI: Nastavitev prostora za pouk

en: Light Theme
sl_SI: Svetla tema

en: Limit
sl_SI: Omejitev

en: Limit additional people
sl_SI: Omejitev dodatnih oseb

en: Limit appointments per customer
sl_SI: Omejitev terminov na stranko

en: Limit appointments per employee
sl_SI: Omejitev sestankov na zaposlenega

en: Limit events per customer
sl_SI: Omejitev dogodkov na stranko

en: Limit package purchases per customer
sl_SI: Omejitev nakupa paketov na stranko

en: Limit per customer
sl_SI: Omejitev na stranko

en: Limit the additional number of people
sl_SI: Omejite dodatno število oseb

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
sl_SI: Omejite število oseb, ki jih lahko en kupec doda med rezervacijo.

en: Link copied to clipboard.
sl_SI: Povezava je bila kopirana v odložišče.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
sl_SI: Povežite tega stranko z uporabnikom WordPress, da se lahko prijavijo in si ogledajo svoje termine v Amelijinem backendu.

en: Linked
sl_SI: Povezano

en: List
sl_SI: Seznam

en: List (default)
sl_SI: Seznam (privzeto)

en: List layout
sl_SI: Oblika seznama

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
sl_SI: Seznam vaših sestankov se je spremenil. Preverite ga še enkrat in nadaljujte s klikom na gumb Shrani.

en: List view
sl_SI: Seznam

en: Live API key
sl_SI: Ključ API v živo

en: Live client ID
sl_SI: ID živega odjemalca

en: Live key ID
sl_SI: ID ključa v živo

en: Live key secret
sl_SI: Skrivnost ključa v živo

en: Live publishable key
sl_SI: Ključ za objavo v živo

en: Live secret
sl_SI: Živi skrivnost

en: Live secret key
sl_SI: Živi skrivni ključ

en: Load booking form manually
sl_SI: Ročno naložite obrazec za rezervacijo

en: Load page
sl_SI: Naloži stran

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje...

en: Local Time
sl_SI: Lokalni čas

en: Local Time:
sl_SI: Lokalni čas:

en: Local time
sl_SI: Lokalni čas

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Location:
sl_SI: Lokacija:

en: Location 1
sl_SI: Lokacija 1

en: Location ID
sl_SI: ID lokacije

en: Location Input Field
sl_SI: Polje za vnos lokacije

en: Location Selection
sl_SI: Izbor lokacije

en: Location WP Hooks
sl_SI: Lokacija WP Hooks

en: Location address
sl_SI: Naslov lokacije

en: Location description
sl_SI: Opis lokacije

en: Location details
sl_SI: Podrobnosti o lokaciji

en: Location filter
sl_SI: Filter lokacije

en: Location has been added.
sl_SI: Lokacija je bila dodana.

en: Location has been deleted.
sl_SI: Lokacija je bila izbrisana.

en: Location has been hidden.
sl_SI: Lokacija je bila skrita.

en: Location has been updated.
sl_SI: Lokacija je bila posodobljena.

en: Location information
sl_SI: Informacije o lokaciji

en: Location is now visible.
sl_SI: Lokacija je zdaj vidna.

en: Location latitude
sl_SI: Zemljepisna širina lokacije

en: Location longitude
sl_SI: Zemljepisna dolžina lokacije

en: Location name
sl_SI: Ime lokacije

en: Location phone
sl_SI: Lokacija telefona

en: Location selection
sl_SI: Izbor lokacije

en: Locations
sl_SI: Lokacije

en: Locations must be active and have card processing enabled
sl_SI: Lokacije morajo biti aktivne in imeti omogočeno obdelavo kartic.

en: Locations setup
sl_SI: Nastavitev lokacij

en: Log In
sl_SI: Prijava

en: Log out
sl_SI: Odjavi se

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Longitude
sl_SI: zemljepisna dolžina

en: Lower price background
sl_SI: Nižja cena ozadja

en: Lower price text
sl_SI: Besedilo nižje cene

en: Lowest price
sl_SI: Najnižja cena

en: Mail service
sl_SI: Poštna storitev

en: Mailchimp List
sl_SI: Seznam Mailchimp

en: Mailchimp setup
sl_SI: Nastavitev Mailchimp

en: Mailgun API Key
sl_SI: Ključ API Mailgun

en: Mailgun Domain
sl_SI: Domena Mailgun

en: Main category button
sl_SI: Glavni gumb kategorije

en: Main content
sl_SI: Glavna vsebina

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
sl_SI: Ohranite dosledno načrtovanje s prilagodljivimi frekvencami in vzorci

en: Make extra mandatory
sl_SI: Dodajte dodatno obvezno

en: Make sure you are using the correct Outlook credentials.
sl_SI: Preverite, ali uporabljate pravilne prijavne podatke za Outlook.

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
sl_SI: Prepričajte se, da uporabljate pravilne poverilnice WhatsApp.

en: Make sure you are using the correct Zoom credentials.
sl_SI: Preverite, ali uporabljate pravilne prijavne podatke za Zoom.

en: Male
sl_SI: Moški

en: Manage Event Tags
sl_SI: Upravljanje oznak dogodkov

en: Manage badges
sl_SI: Upravljanje značk

en: Manage bookings
sl_SI: Upravljanje rezervacij

en: Manage company days off
sl_SI: Upravljanje prostih dni podjetja

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
sl_SI: Učinkovito upravljajte odpovedi dogodkov tako, da strankam omogočite vpis na čakalni seznam in ročno zapolnite prosta mesta.

en: Manage event tags
sl_SI: Upravljajte oznake dogodkov

en: Manage languages
sl_SI: Upravljanje jezikov

en: Manage personal schedule
sl_SI: Upravljanje osebnega urnika

en: Manage shared resources with ease
sl_SI: Enostavno upravljanje skupnih virov

en: Managing assigned services
sl_SI: Upravljanje dodeljenih storitev

en: Managing packages
sl_SI: Upravljanje paketov

en: Mandatory Field:
sl_SI: Obvezno polje:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
sl_SI: Povežite uporabnika WordPressa s tem zaposlenim, da mu omogočite dostop do pregleda njegovih sestankov v ozadju vtičnika.

en: Max. Capacity
sl_SI: Največja zmogljivost

en: Max Capacity Asc
sl_SI: Največja zmogljivost Asc

en: Max Capacity Desc
sl_SI: Največja zmogljivost Opis

en: Maximum Quantity:
sl_SI: Največja količina:

en: Maximum allowed spots
sl_SI: Največje dovoljeno število mest

en: Maximum bookings allowed
sl_SI: Največje dovoljeno število rezervacij

en: Maximum bookings reached
sl_SI: Doseženo največje število rezervacij

en: Maximum capacity
sl_SI: Največja zmogljivost

en: Maximum capacity is reached
sl_SI: Dosežena je največja zmogljivost

en: Maximum number of events returned
sl_SI: Največje število vrnjenih dogodkov

en: Maximum number of places is
sl_SI: Največje število mest je

en: Maximum quantity
sl_SI: Največja količina

en: Maximum spots
sl_SI: Največje število mest

en: Maximum usage per customer
sl_SI: Največja poraba na stranko

en: Measurement ID
sl_SI: ID merjenja

en: Meeting agenda
sl_SI: Dnevni red sestanka

en: Meeting title
sl_SI: Naslov sestanka

en: Menu
sl_SI: Meniu

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Message content
sl_SI: Vsebina sporočila

en: Message template
sl_SI: Predloga sporočila

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
sl_SI: Sporočila, poslana prek WhatsApp, nimajo možnosti odgovora, zato priporočamo, da nastavite sporočilo „Samodejni odgovor“.

en: Meta Pixel setup
sl_SI: Nastavitev Meta Pixel

en: Method
sl_SI: Metoda

en: Microsoft Teams Link
sl_SI: Povezava Microsoft Teams

en: Microsoft Teams join link
sl_SI: Povezava za pridružitev Microsoft Teams

en: Microsoft Teams link
sl_SI: Povezava Microsoft Teams

en: Microsoft Teams setup
sl_SI: Nastavitev Microsoft Teams

en: Min. Capacity
sl_SI: Min. zmogljivost

en: Minimum bookings required
sl_SI: Minimalno število rezervacij

en: Minimum capacity
sl_SI: Minimalna zmogljivost

en: Minimum number of attendees
sl_SI: Minimalno število udeležencev

en: Minimum number of bookings
sl_SI: Minimalno število rezervacij

en: Minimum number of required extras
sl_SI: Minimalno število potrebnih dodatkov

en: Minimum of attendees
sl_SI: Minimalno število udeležencev

en: Minimum of bookings
sl_SI: Minimalno število rezervacij

en: Minimum required extras
sl_SI: Minimalne zahtevane dodatne funkcije

en: Minimum required extras:
sl_SI: Minimalne zahtevane dodatne funkcije:

en: Minimum time required before booking
sl_SI: Najkrajši čas, potreben pred rezervacijo

en: Minimum time required before canceling
sl_SI: Najkrajši čas, potreben pred preklicem

en: Minimum time required before rescheduling
sl_SI: Najkrajši čas, potreben pred ponovnim načrtovanjem

en: Minutes
sl_SI: Zapisnik

en: Missing required fields:
sl_SI: Manjkajo obvezna polja:

en: Mobile menu
sl_SI: Mobilni meni

en: Mollie payment link
sl_SI: Povezava za plačilo Mollie

en: Mon
sl_SI: pon

en: Monday
sl_SI: ponedeljek

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: Months
sl_SI: Mesi

en: More Features Zero Limits
sl_SI: Več funkcij Brez omejitev

en: More options
sl_SI: Več možnosti

en: Multiple
sl_SI: Večkratno

en: Multiple Emails
sl_SI: Več e-poštnih naslovov

en: Multiple Locations
sl_SI: Več lokacij

en: Multiple locations
sl_SI: Več lokacij

en: Multiple packages purchased.
sl_SI: Nakup več paketov.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
sl_SI: Pomnožite znesek depozita s številom oseb v eni rezervaciji.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
sl_SI: Znesek depozita pomnožite s številom oseb v eni rezervaciji.

en: Multiply deposit by number of people
sl_SI: Pomnožite depozit s številom oseb

en: Multiply price by number of people
sl_SI: Pomnožite ceno s številom oseb

en: My Profile
sl_SI: Moj profil

en: My profile
sl_SI: Moj profil

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Name Asc
sl_SI: Ime Asc

en: Name Ascending
sl_SI: Ime po vzponu

en: Name Desc
sl_SI: Ime Opis

en: Name Descending
sl_SI: Ime po padajočem vrstnem redu

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
sl_SI: Ime prostora (sobe), ki bo ustvarjen za sestanke. Uporabite lahko nadomestne znake s strani Obvestila. Če ostane prazno, bo prostor poimenovan po ID sestanka.

en: Need additional fields?
sl_SI: Potrebujete dodatna polja?

en: Need help?
sl_SI: Potrebujete pomoč?

en: Need to update your company's days off?
sl_SI: Želite posodobiti proste dni vašega podjetja?

en: New
sl_SI: Novo

en: New Appointment
sl_SI: Novi termin

en: New Attendee
sl_SI: Nov udeleženec

en: New Customer
sl_SI: Novi stranka

en: New Event
sl_SI: Novo dogajanje

en: New Location
sl_SI: Nova lokacija

en: New Password
sl_SI: Novo geslo

en: New Space
sl_SI: Novo mesto

en: New Update
sl_SI: Nova posodobitev

en: New appointment
sl_SI: Nov termin

en: New block time
sl_SI: Nov blokiran termin

en: New category
sl_SI: Nova kategorija

en: New coupon
sl_SI: Nov kupon

en: New customer
sl_SI: Novi stranka

en: New employee
sl_SI: Nov zaposleni

en: New event
sl_SI: Novo dogajanje

en: New event booking
sl_SI: Nova rezervacija dogodka

en: New language
sl_SI: Nov jezik

en: New package
sl_SI: Nov paket

en: New package booking
sl_SI: Nova rezervacija paketa

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: New resource
sl_SI: Novi vir

en: New service
sl_SI: Nova storitev

en: New tax
sl_SI: Nova davčna stopnja

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Next Service
sl_SI: Naslednja storitev

en: Next day reminder
sl_SI: Opomnik za naslednji dan

en: No
sl_SI: Ne

en: No, just this one
sl_SI: Ne, samo ta.

en: No-show
sl_SI: Neprikazano

en: No-show tag
sl_SI: Oznaka za neprihod

en: No Employees Assigned to This Location
sl_SI: Na tej lokaciji ni dodeljenih zaposlenih

en: No Packages
sl_SI: Ni paketov

en: No Show
sl_SI: Ni prikazano

en: No Show (1)
sl_SI: Ni prikazano (1)

en: No Show (2)
sl_SI: Ni prikazano (2)

en: No Show (3+)
sl_SI: Ni prikazano (3+)

en: No Tags. Create a new one.
sl_SI: Ni oznak. Ustvarite novo.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
sl_SI: Ni na voljo nobenega uporabnika WordPressa z vlogo Amelia Customer.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
sl_SI: Ni na voljo nobenega uporabnika WordPressa z vlogo Amelia Employee.

en: No appointments found
sl_SI: Ni bilo najdenih terminov

en: No appointments yet
sl_SI: Še ni nobenih sestankov

en: No attendees found
sl_SI: Ni bilo najdenih udeležencev

en: No booked appointments
sl_SI: Ni rezerviranih terminov

en: No bookings found
sl_SI: Ni bilo najdenih rezervacij

en: No camera found on this device.
sl_SI: Na tej napravi ni najdena kamera.

en: No coupons yet
sl_SI: Še ni kuponov

en: No custom fields yet
sl_SI: Še ni nobenih polj po meri

en: No customers were imported to your customer list.
sl_SI: Na vaš seznam strank ni bilo uvoženih nobenih strank.

en: No customers yet
sl_SI: Še ni strank

en: No employees yet
sl_SI: Še ni zaposlenih

en: No event bookings yet
sl_SI: Še ni rezervacij dogodkov

en: No events found
sl_SI: Ni bilo najdenih dogodkov

en: No events yet
sl_SI: Še ni dogodkov

en: No extras yet
sl_SI: Še ni dodatkov

en: No invoices yet
sl_SI: Še ni računov

en: No limit per customer
sl_SI: Brez omejitve na stranko

en: No locations yet
sl_SI: Še ni lokacij

en: No matching data
sl_SI: Ni ustreznih podatkov

en: No package bookings yet
sl_SI: Še ni rezervacij paketov

en: No packages found
sl_SI: Paketov ni bilo najdenih.

en: No packages yet
sl_SI: Še ni paketov

en: No resources yet
sl_SI: Še ni virov

en: No results
sl_SI: Ni rezultatov

en: No results found
sl_SI: Ni bilo najdenih rezultatov

en: No results found...
sl_SI: Ni bilo najdenih rezultatov...

en: No results found for
sl_SI: Ni bilo najdenih rezultatov za

en: No services or employees available
sl_SI: Ni na voljo storitev ali zaposlenih

en: No services yet
sl_SI: Še ni storitev

en: No spots left
sl_SI: Ni več prostih mest

en: No taxes yet
sl_SI: Še ni davkov

en: No top trends
sl_SI: Ni najbolj priljubljenih trendov

en: No transactions yet
sl_SI: Še ni transakcij

en: No upcoming events
sl_SI: Ni prihajajočih dogodkov

en: No usage limit
sl_SI: Brez omejitve uporabe

en: Not available
sl_SI: Ni na voljo

en: Not connected
sl_SI: Ni povezave

en: Not match to your current password
sl_SI: Ne ustreza vašemu trenutnemu geslu

en: Note
sl_SI: Opomba

en: Note (Internal)
sl_SI: Opomba (notranja)

en: Note (internal)
sl_SI: Opomba (notranja)

en: Notice: Please select at least one panel.
sl_SI: Opomba: Izberite vsaj eno ploščo.

en: Notice: Please select start and end date.
sl_SI: Obvestilo: Prosimo, izberite začetni in končni datum.

en: Notification
sl_SI: Obvestilo

en: Notification Language
sl_SI: Jezik obvestil

en: Notification Placeholder
sl_SI: Mesto za obvestilo

en: Notification has been deleted.
sl_SI: Obvestilo je bilo izbrisano.

en: Notification has been saved.
sl_SI: Obvestilo je bilo shranjeno.

en: Notification has not been saved.
sl_SI: Obvestilo ni bilo shranjeno.

en: Notification interval
sl_SI: Interval obveščanja

en: Notification language
sl_SI: Jezik obvestil

en: Notification name
sl_SI: Ime obvestila

en: Notification settings
sl_SI: Nastavitve obvestil

en: Notification status has been updated.
sl_SI: Stanje obvestila je bilo posodobljeno.

en: Notification status has not been updated.
sl_SI: Stanje obvestila ni bilo posodobljeno.

en: Notification template
sl_SI: Predloga obvestila

en: Notification type
sl_SI: Vrsta obvestila

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Notifications in Amelia
sl_SI: Obvestila v Amelii

en: Notify attendees by email when event information is updated.
sl_SI: Obvestite udeležence po e-pošti, ko se informacije o dogodku posodobijo.

en: Notify selected employees about empty package purchases
sl_SI: Obvesti izbrane zaposlene o nakupu praznih paketov

en: Notify the attendee(s)
sl_SI: Obvesti udeležence

en: Notify the attendees
sl_SI: Obvesti udeležence

en: Notify the customer(s)
sl_SI: Obvestite stranko(-e)

en: Number of Additional People
sl_SI: Število dodatnih oseb

en: Number of Additional People:
sl_SI: Število dodatnih oseb:

en: Number of Recurrences:
sl_SI: Število ponovitev:

en: Number of Tickets
sl_SI: Število vstopnic

en: Number of adjusted time slots:
sl_SI: Število prilagojenih časovnih intervalov:

en: Number of appointments
sl_SI: Število sestankov

en: Number of appointments required for booking
sl_SI: Število potrebnih terminov za rezervacijo

en: Number of appointments with applied coupon is
sl_SI: Število terminov z uporabljenim kuponom je

en: Number of events
sl_SI: Število dogodkov

en: Number of packages
sl_SI: Število paketov

en: Number of people
sl_SI: Število oseb

en: Number of people on waiting list
sl_SI: Število oseb na čakalnem seznamu

en: Number of people that are coming with you.
sl_SI: Število oseb, ki bodo prišle z vami.

en: Number of recurrences:
sl_SI: Število ponovitev:

en: Number of tickets
sl_SI: Število vstopnic

en: Occupancy rate
sl_SI: Stopnja zasedenosti

en: Occupied
sl_SI: Zasedeno

en: Occurrences
sl_SI: Pojavljajo se

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
sl_SI: Ponudite pregledno, na seznamu temelječo izkušnjo rezervacije z dizajnom, ki pritegne pozornost. Stranke lahko enostavno raziskujejo in rezervirajo iz vaše celotne ponudbe dogodkov.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
sl_SI: Ponujajte popuste ali brezplačne termine s prilagodljivimi kuponi.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
sl_SI: Ponudite več trajanj in cen za to storitev.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
sl_SI: Med postopkom rezervacije ponudite neobvezne ali obvezne dodatke – prodajajte dodatne storitve, izdelke ali izkušnje, da izboljšate termine in zadovoljite svoje stranke.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
sl_SI: Ponujajte storitve z več možnostmi trajanja, med katerimi lahko stranke izbirajo.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
sl_SI: Ponujajte dodatne prodaje ali dodatne ugodnosti v okviru storitve z uporabo dodatkov.

en: On
sl_SI: Na

en: On-Site
sl_SI: Na kraju samem

en: On-line
sl_SI: Spletno

en: On-site
sl_SI: Na spletni strani

en: On-site payment
sl_SI: Plačilo na kraju samem

en: On:
sl_SI: Na:

en: On Break
sl_SI: Na odmoru

en: On hold
sl_SI: V čakanju

en: On the same day
sl_SI: Na isti dan

en: On the same day each month
sl_SI: Vsak mesec na isti dan

en: Once Off
sl_SI: Enkratno

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
sl_SI: Ko dodate svoj prvi kupon, se bo prikazal tukaj. Kliknite + Kupon zgoraj, da začnete.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
sl_SI: Ko dodate svoje prvo polje po meri, se bo prikazalo tukaj. Za začetek kliknite + Polje po meri spodaj.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
sl_SI: Ko dodate prvega zaposlenega, se bo ta prikazal tukaj. Kliknite + Zaposleni spodaj, da začnete.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
sl_SI: Ko dodate svoj prvi dogodek, se bo prikazal tukaj. Kliknite + Dogodek spodaj, da začnete.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
sl_SI: Ko dodate svoj prvi dodatek, se bo prikazal tukaj. Kliknite + Dodatek zgoraj, da začnete.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
sl_SI: Ko dodate svoj prvi paket, se bo prikazal tukaj. Kliknite + Paket spodaj, da začnete.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
sl_SI: Ko dodate svoj prvi vir, se bo prikazal tukaj. Kliknite + Vir spodaj, da začnete.

en: Once you add your first service, it will appear here.
sl_SI: Ko dodate svojo prvo storitev, se bo ta prikazala tukaj.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
sl_SI: Ko dodate svoj prvi davek, se bo prikazal tukaj. Za začetek kliknite + Davek spodaj.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
sl_SI: Ko prejmete rezervacije, se bodo vaši termini prikazali tukaj. Začnete lahko tudi s klikom na gumb Dodaj spodaj.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
sl_SI: Ko prejmete rezervacije dogodkov, se bodo prikazale tukaj. Začnete lahko tudi s klikom na gumb Rezerviraj dogodek spodaj.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
sl_SI: Ko prejmete rezervacije paketov, se bodo prikazale tukaj. Lahko začnete tudi s klikom na gumb Rezerviraj paket spodaj.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
sl_SI: Ko začnete dodajati lokacije, se bodo te prikazale tukaj. Začnete lahko tudi s klikom na gumb Dodaj spodaj.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
sl_SI: Ko boste začeli prejemati rezervacije, se bodo tu prikazale fakture.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
sl_SI: Ko boste začeli prejemati rezervacije, se bodo transakcije prikazale tukaj.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
sl_SI: Ko boste začeli prejemati rezervacije, se bodo vaši stranke prikazale tukaj. Začnete lahko tudi s klikom na gumb Dodaj ali Uvozi spodaj.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
sl_SI: Ena rezervacija lahko vključuje več udeležencev/mest.

en: One of the phone numbers provided is invalid.
sl_SI: Ena od vnesenih telefonskih številk ni neveljavna.

en: One spot is equal to one attendee.
sl_SI: Eno mesto je enako enemu udeležencu.

en: Online
sl_SI: Spletno

en: Online meetings
sl_SI: Spletna srečanja

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
sl_SI: V ozadju se bodo prikazale samo predloge v privzetem jeziku. Če predloga ne obstaja v jeziku stranke, se namesto nje pošlje različica v privzetem jeziku.

en: Oops...
sl_SI: Ups...

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Open Event
sl_SI: Odpri dogodek

en: Open following
sl_SI: Odpri naslednje

en: Open side menu
sl_SI: Odpri stranski meni

en: Opened
sl_SI: Odprto

en: Opens at
sl_SI: Odpre se na

en: Opens on
sl_SI: Odpre se na

en: Opens on:
sl_SI: Odpre se na:

en: Option {number}
sl_SI: Možnost {number}

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Options:
sl_SI: Možnosti:

en: Or
sl_SI: Ali

en: Or enter details below
sl_SI: Ali vnesite podrobnosti spodaj

en: Or pay with card
sl_SI: Ali plačajte s kartico

en: Orange
sl_SI: Oranžna

en: Order
sl_SI: Naročilo

en: Order creation
sl_SI: Ustvarjanje naročila

en: Order update
sl_SI: Posodobitev naročila

en: Organizer
sl_SI: Organizator

en: Organizers
sl_SI: Organizatorji

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Outline
sl_SI: Pregled

en: Outlook Calendar
sl_SI: Koledar Outlook

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
sl_SI: Koledar Outlook in Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
sl_SI: Koledar Outlook WP kljuke

en: Outlook Calendar setup
sl_SI: Nastavitev koledarja Outlook

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
sl_SI: Outlook Mailer ni v celoti konfiguriran. Zaključite nastavitev računa v nastavitvah integracije Outlooka.

en: Outside of working hours
sl_SI: Izven delovnega časa

en: Overridden by employee
sl_SI: Prepisano s strani zaposlenega

en: Overview
sl_SI: Pregled

en: Overwrite Records
sl_SI: Prepisati zapise

en: PAYMENT METHOD
sl_SI: NAČIN PLAČILA

en: Package
sl_SI: Paket

en: Package:
sl_SI: Paket:

en: Package Asc
sl_SI: Paket Asc

en: Package Canceled
sl_SI: Paket preklican

en: Package Desc
sl_SI: Opis paketa

en: Package ID
sl_SI: ID paketa

en: Package Info
sl_SI: Informacije o paketu

en: Package Selection
sl_SI: Izbira paketa

en: Package appointment has been updated.
sl_SI: Paketni termin je bil posodobljen.

en: Package appointments
sl_SI: Paketni sestanki

en: Package appointments details
sl_SI: Podrobnosti o terminih paketa

en: Package badge
sl_SI: Znak paketa

en: Package booking details
sl_SI: Podrobnosti o rezervaciji paketa

en: Package booking has been created.
sl_SI: Paket rezervacije je bil ustvarjen.

en: Package booking has been deleted.
sl_SI: Rezervacija paketa je bila izbrisana.

en: Package booking has been updated.
sl_SI: Rezervacija paketov je bila posodobljena.

en: Package booking is not available for this time slot.
sl_SI: Rezervacija paketa za ta časovni interval ni mogoča.

en: Package canceled
sl_SI: Paket preklican

en: Package capacity
sl_SI: Zmogljivost paketa

en: Package category
sl_SI: Kategorija paketa

en: Package count
sl_SI: Število paketov

en: Package deal
sl_SI: Paketna ponudba

en: Package deposit
sl_SI: Polog paketa

en: Package description
sl_SI: Opis paketa

en: Package details
sl_SI: Podrobnosti paketa

en: Package duration
sl_SI: Trajanje paketa

en: Package filter
sl_SI: Filter paketa

en: Package has been created.
sl_SI: Paket je bil ustvarjen.

en: Package has been deleted.
sl_SI: Paket je bil izbrisan.

en: Package has been hidden.
sl_SI: Paket je bil skrit.

en: Package has been updated.
sl_SI: Paket je bil posodobljen.

en: Package includes
sl_SI: Paket vključuje

en: Package info
sl_SI: Informacije o paketu

en: Package is now visible.
sl_SI: Paket je zdaj viden.

en: Package location
sl_SI: Lokacija paketa

en: Package management
sl_SI: Upravljanje paketov

en: Package name
sl_SI: Ime paketa

en: Package overview
sl_SI: Pregled paketa

en: Package price
sl_SI: Cena paketa

en: Package price:
sl_SI: Cena paketa:

en: Package purchased
sl_SI: Paket kupljen

en: Package rules and description
sl_SI: Pravila in opis paketa

en: Package selection
sl_SI: Izbira paketa

en: Package services list
sl_SI: Seznam storitev paketa

en: Packages
sl_SI: Paketi

en: Packages appointments
sl_SI: Paketi sestanki

en: Packages block
sl_SI: Paketi blokirajo

en: Packages have been reordered.
sl_SI: Paketi so bili ponovno razvrščeni.

en: Packages overview
sl_SI: Pregled paketov

en: Packages popup
sl_SI: Pojavno okno paketov

en: Paddle
sl_SI: Veslo

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page card
sl_SI: Kartica strani

en: Page content
sl_SI: Vsebina strani

en: Page header
sl_SI: Zgornji del strani

en: Page messages
sl_SI: Sporočila strani

en: Page scroll
sl_SI: Pomikanje strani

en: Paid
sl_SI: Plačano

en: Paid deposit
sl_SI: Plačani polog

en: Paid remaining amount
sl_SI: Preostali znesek plačila

en: Panel & access permissions
sl_SI: Plošča in dostopna dovoljenja

en: Panel Button Type
sl_SI: Tip gumba na plošči

en: Panel access
sl_SI: Dostop do nadzorne plošče

en: Panel recovery
sl_SI: Obnova panela

en: Panel subtab name
sl_SI: Ime podzavihe panela

en: Paragraph
sl_SI: Odstavek

en: Partially Paid
sl_SI: Delno plačano

en: Partially Refunded
sl_SI: Delno povrnjeno

en: Partially paid
sl_SI: Delno plačano

en: Parts
sl_SI: Deli

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password Updated!
sl_SI: Geslo posodobljeno!

en: Password changed successfully
sl_SI: Geslo je bilo uspešno spremenjeno.

en: Password has been changed
sl_SI: Geslo je bilo spremenjeno.

en: Password is set
sl_SI: Geslo je nastavljeno

en: Password must be longer than 3 characters
sl_SI: Geslo mora biti daljše od 3 znakov.

en: Password reset link has been sent to your email.
sl_SI: Povezava za ponastavitev gesla je bila poslana na vaš e-poštni naslov.

en: Passwords do not match
sl_SI: Gesla se ne ujemajo

en: Passwords don't match.
sl_SI: Gesla se ne ujemajo.

en: Past events
sl_SI: Pretekli dogodki

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sl_SI: Vstavi skrivni ključ, ki si ga prejel po ustvarjanju para API ključev v Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sl_SI: Vstavi ključ spletnega mesta, ki si ga prejel po ustvarjanju para ključev API v Google reCAPTCHA.

en: Pay
sl_SI: Plačilo

en: PayPal payment link
sl_SI: Povezava za plačilo prek PayPal

en: Pay for all appointments at once
sl_SI: Plačajte za vse termine naenkrat

en: Pay now
sl_SI: Plačaj zdaj

en: Pay only for the first appointment
sl_SI: Plačajte samo za prvi termin

en: Pay with payment link
sl_SI: Plačajte s plačilno povezavo

en: Payee email
sl_SI: E-poštni naslov prejemnika plačila

en: Paying later
sl_SI: Plačilo kasneje

en: Paying now
sl_SI: Plačilo zdaj

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Payment History
sl_SI: Zgodovina plačil

en: Payment ID
sl_SI: ID plačila

en: Payment Method
sl_SI: Način plačila

en: Payment Method:
sl_SI: Način plačila:

en: Payment Status
sl_SI: Stanje plačila

en: Payment Type:
sl_SI: Način plačila:

en: Payment amount
sl_SI: Znesek plačila

en: Payment created
sl_SI: Plačilo ustvarjeno

en: Payment currency
sl_SI: Valuta plačila

en: Payment date
sl_SI: Datum plačila

en: Payment details
sl_SI: Podrobnosti o plačilu

en: Payment due amount
sl_SI: Znesek za plačilo

en: Payment error
sl_SI: Napaka pri plačilu

en: Payment history
sl_SI: Zgodovina plačil

en: Payment link for Barion
sl_SI: Povezava za plačilo za Barion

en: Payment method
sl_SI: Način plačila

en: Payment method:
sl_SI: Način plačila:

en: Payment methods
sl_SI: Načini plačila

en: Payment protected by policy and powered by
sl_SI: Plačilo je zaščiteno s politiko in omogoča

en: Payment segment
sl_SI: Segment plačila

en: Payment status
sl_SI: Stanje plačila

en: Payment summary
sl_SI: Povzetek plačil

en: Payment type
sl_SI: Način plačila

en: Payment type, deposit payment...
sl_SI: Način plačila, plačilo pologa...

en: Payment was canceled.
sl_SI: Plačilo je bilo preklicano.

en: Payments
sl_SI: Plačila

en: Pending
sl_SI: V čakanju

en: Pending appointments
sl_SI: Čakajoči sestanki

en: Pending payment
sl_SI: Čakajoče plačilo

en: People
sl_SI: Ljudje

en: People counting logic
sl_SI: Logika štetja ljudi

en: Per Location
sl_SI: Po lokaciji

en: Per Service
sl_SI: Po storitvi

en: Per customer
sl_SI: Na stranko

en: Percentage
sl_SI: Odstotek

en: Percentage amount
sl_SI: Odstotni znesek

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
sl_SI: Odstotek pologa se izračuna na podlagi skupne cene rezervacije<br>, fiksni znesek pa se lahko pomnoži s številom oseb ali ostane nespremenjen glede na skupno ceno rezervacije.

en: Percentage of Load
sl_SI: Odstotek obremenitve

en: Period
sl_SI: Obdobje

en: Period available for booking in advance
sl_SI: Obdobje, ki je na voljo za vnaprejšnjo rezervacijo

en: Periods
sl_SI: Obdobja

en: Permanent access token
sl_SI: Trajni dostopni žeton

en: Person
sl_SI: Oseba

en: Personal Information
sl_SI: Osebni podatki

en: Personal information
sl_SI: Osebni podatki

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Phone:
sl_SI: Telefon:

en: Phone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
sl_SI: Telefon že obstaja z drugim imenom. Preverite svoje ime.

en: Phone number
sl_SI: Telefonska številka

en: Phone number ID
sl_SI: ID telefonske številke

en: Phone number copied to clipboard.
sl_SI: Telefonska številka je bila kopirana v odložišče.

en: Phone number must include a country code.
sl_SI: Telefonska številka mora vsebovati kodo države.

en: Pick a date or range
sl_SI: Izberite datum ali obdobje

en: Pick a year
sl_SI: Izberite leto

en: Pick date & time
sl_SI: Izberite datum in uro

en: Pick date & time:
sl_SI: Izberite datum in uro:

en: Pin icon
sl_SI: Zaponka

en: Placeholder
sl_SI: Mesto za vstavljanje

en: Placeholder Color
sl_SI: Barva začasnega označevalca

en: Placeholder copied to clipboard.
sl_SI: Mesto za vstavljanje kopirano v odložišče.

en: Placeholder text
sl_SI: Začasni tekst

en: Placeholders
sl_SI: Nadomestni znaki

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
sl_SI: API za lokacije (novo) je obvezen, vendar ni omogočen. Omogočite ga v Google Cloud Console.

en: Plain
sl_SI: Preprosto

en: Plans
sl_SI: Načrti

en: Please Wait
sl_SI: Prosimo, počakajte

en: Please add period
sl_SI: Prosimo, dodajte piko.

en: Please cancel the event first before deleting it.
sl_SI: Preden dogodek izbrišete, ga najprej prekličite.

en: Please check your .csv file and try again.
sl_SI: Preverite datoteko .csv in poskusite znova.

en: Please choose appointment date
sl_SI: Izberite datum sestanka

en: Please choose appointment time
sl_SI: Izberite čas sestanka

en: Please confirm you are not a robot
sl_SI: Potrdite, da niste robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
sl_SI: Prepričajte se, da so storitve in zaposleni ustvarjeni in da so storitve dodeljene zaposlenim.

en: Please enter Mailgun API key
sl_SI: Vnesite ključ API Mailgun

en: Please enter Mailgun Domain
sl_SI: Vnesite domeno Mailgun

en: Please enter SMTP host
sl_SI: Vnesite SMTP gostitelja

en: Please enter SMTP password
sl_SI: Vnesite SMTP geslo

en: Please enter SMTP port
sl_SI: Vnesite SMTP vrata

en: Please enter SMTP username
sl_SI: Vnesite uporabniško ime SMTP

en: Please enter a code.
sl_SI: Vnesite kodo.

en: Please enter a content.
sl_SI: Vnesite vsebino.

en: Please enter a first name.
sl_SI: Vnesite ime.

en: Please enter a last name
sl_SI: Vnesite priimek

en: Please enter a live publishable key.
sl_SI: Vnesite ključ, ki je primeren za objavo.

en: Please enter a live secret key.
sl_SI: Vnesite tajni ključ.

en: Please enter a name.
sl_SI: Vnesite ime.

en: Please enter a new password.
sl_SI: Vnesite novo geslo.

en: Please enter a new password again.
sl_SI: Ponovno vnesite novo geslo.

en: Please enter a notification name.
sl_SI: Vnesite ime obvestila.

en: Please enter a password.
sl_SI: Vnesite geslo.

en: Please enter a recipient email.
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov prejemnika.

en: Please enter a recipient phone.
sl_SI: Vnesite telefonsko številko prejemnika.

en: Please enter a sender email.
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov pošiljatelja.

en: Please enter a sender name.
sl_SI: Vnesite ime pošiljatelja.

en: Please enter a subject.
sl_SI: Vnesite naslov.

en: Please enter a tax amount.
sl_SI: Vnesite znesek davka.

en: Please enter a test publishable key.
sl_SI: Vnesite testni ključ, ki ga je mogoče objaviti.

en: Please enter a test secret key.
sl_SI: Vnesite testni skrivni ključ.

en: Please enter a ticket code.
sl_SI: Vnesite kodo vstopnice.

en: Please enter a ticket name.
sl_SI: Vnesite ime zahtevka.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
sl_SI: Vnesite veljaven URL z protokolom (http:// ali https://).

en: Please enter a valid email address
sl_SI: Vnesite veljaven e-poštni naslov

en: Please enter a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven e-poštni naslov.

en: Please enter a valid phone number.
sl_SI: Vnesite veljavno telefonsko številko.

en: Please enter an email.
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov.

en: Please enter an event.
sl_SI: Vnesite dogodek.

en: Please enter appointment date...
sl_SI: Vnesite datum sestanka...

en: Please enter coupon
sl_SI: Vnesite kupon

en: Please enter current password
sl_SI: Vnesite trenutno geslo

en: Please enter date
sl_SI: Vnesite datum

en: Please enter date of birth
sl_SI: Vnesite datum rojstva

en: Please enter email
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov

en: Please enter email or username
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov ali uporabniško ime

en: Please enter end time
sl_SI: Vnesite čas konca

en: Please enter first name
sl_SI: Vnesite ime

en: Please enter last name
sl_SI: Vnesite priimek

en: Please enter live API Key
sl_SI: Vnesite ključ API v realnem času

en: Please enter live POSKey
sl_SI: Vnesite veljaven POSKey

en: Please enter live client ID
sl_SI: Vnesite ID živega odjemalca

en: Please enter live key ID
sl_SI: Vnesite ID ključa v živo

en: Please enter live key secret
sl_SI: Vnesite skrivni ključ v živo

en: Please enter live secret
sl_SI: Vnesite skrivni ključ

en: Please enter name
sl_SI: Vnesite ime

en: Please enter new password
sl_SI: Vnesite novo geslo

en: Please enter new password again
sl_SI: Prosimo, ponovno vnesite novo geslo.

en: Please enter password
sl_SI: Vnesite geslo

en: Please enter payee email
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov prejemnika plačila

en: Please enter phone
sl_SI: Vnesite telefonsko številko

en: Please enter phone number
sl_SI: Vnesite telefonsko številko

en: Please enter sandbox POSKey
sl_SI: Vnesite sandbox POSKey

en: Please enter start time
sl_SI: Vnesite začetni čas

en: Please enter tax rate name.
sl_SI: Vnesite ime davčne stopnje.

en: Please enter test API Key
sl_SI: Vnesite testni API ključ

en: Please enter test client ID
sl_SI: Vnesite testno ID stranke

en: Please enter test key ID
sl_SI: Vnesite testno ključno ID

en: Please enter test key secret
sl_SI: Vnesite skrivni ključ za testiranje

en: Please enter test secret
sl_SI: Vnesite testno geslo

en: Please enter waiting list capacity
sl_SI: Vnesite kapaciteto čakalne liste

en: Please fill in your address.
sl_SI: Vnesite svoj naslov.

en: Please log in to Square
sl_SI: Prijavite se v Square

en: Please map corresponding data to columns:
sl_SI: Prosimo, da ustrezne podatke dodelite stolpcem:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
sl_SI: Opomba: Da bi ta možnost delovala, morate v predloge sporočil dodati nove zaznamke za povezave za plačilo.

en: Please refine your search criteria
sl_SI: Prosimo, natančneje opredelite iskalne kriterije.

en: Please select
sl_SI: Prosimo, izberite

en: Please select a category.
sl_SI: Izberite kategorijo.

en: Please select a closing date.
sl_SI: Izberite datum zaključka.

en: Please select a closing time.
sl_SI: Izberite čas zaprtja.

en: Please select a color.
sl_SI: Izberite barvo.

en: Please select a customer.
sl_SI: Izberite stranko.

en: Please select a date.
sl_SI: Izberite datum.

en: Please select a date range.
sl_SI: Izberite datumsko obdobje.

en: Please select a date range that is within the period range.
sl_SI: Izberite datumsko obdobje, ki je znotraj časovnega obdobja.

en: Please select a duration.
sl_SI: Izberite trajanje.

en: Please select a location
sl_SI: Izberite lokacijo

en: Please select a location.
sl_SI: Izberite lokacijo.

en: Please select a package.
sl_SI: Izberite paket.

en: Please select a service.
sl_SI: Izberite storitev.

en: Please select a start time.
sl_SI: Izberite začetni čas.

en: Please select a time.
sl_SI: Izberite čas.

en: Please select a type.
sl_SI: Izberite vrsto.

en: Please select an action.
sl_SI: Izberite dejanje.

en: Please select an attendee.
sl_SI: Izberite udeleženca.

en: Please select an email template.
sl_SI: Izberite predlogo za e-pošto.

en: Please select an employee.
sl_SI: Izberite zaposlenega.

en: Please select an end date.
sl_SI: Izberite datum zaključka.

en: Please select an end time.
sl_SI: Izberite čas zaključka.

en: Please select an event.
sl_SI: Izberite dogodek.

en: Please select an opening date.
sl_SI: Izberite datum odprtja.

en: Please select an opening time.
sl_SI: Izberite čas odprtja.

en: Please select an option.
sl_SI: Izberite možnost.

en: Please select at least one customer
sl_SI: Izberite vsaj enega stranko

en: Please select at least one employee.
sl_SI: Izberite vsaj enega zaposlenega.

en: Please select at least one service.
sl_SI: Izberite vsaj eno storitev.

en: Please select customer
sl_SI: Izberite stranko

en: Please select date
sl_SI: Izberite datum

en: Please select employee
sl_SI: Izberite zaposlenega

en: Please select location
sl_SI: Izberite lokacijo

en: Please select package:
sl_SI: Izberite paket:

en: Please select repeat interval
sl_SI: Izberite interval ponavljanja

en: Please select repeat period
sl_SI: Izberite obdobje ponavljanja

en: Please select service
sl_SI: Izberite storitev

en: Please select the extra:
sl_SI: Izberite dodatno opremo:

en: Please select time
sl_SI: Izberite čas

en: Please upload the file
sl_SI: Prosimo, naložite datoteko

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
sl_SI: Prosimo, uporabite drug e-poštni naslov ali telefonsko številko za dokončanje rezervacije.

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
sl_SI: Pri dodajanju Amelie v pojavno okno uporabite vgrajeni widget Elementor shortcode namesto widgeta Amelia.

en: Plugin Activation Error
sl_SI: Napaka pri aktiviranju vtičnika

en: Plugin has been activated
sl_SI: Vtičnik je bil aktiviran.

en: Plugin has been deactivated
sl_SI: Vtičnik je bil deaktiviran.

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
sl_SI: Blokator pojavnih oken je omogočen! Če želite dodati svoj termin v koledar, omogočite pojavna okna in dodajte to spletno mesto na seznam izjem.

en: Popup Heading
sl_SI: Naslov pojavnega okna

en: Popup buttons
sl_SI: Pojavna okna

en: Popup title
sl_SI: Naslov pojavnega okna

en: Preload entities when page loads
sl_SI: Prednaložite entitete ob nalaganju strani

en: Prepared
sl_SI: Pripravljeno

en: Preselect Booking Parameters
sl_SI: Predizberite parametre rezervacije

en: Preselect Current Date
sl_SI: Predizberite trenutni datum

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
sl_SI: Predizberite potrditveno polje „Naroči se“.

en: Preset Colors
sl_SI: Prednastavljene barve

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
sl_SI: Prepreči rezervacije v času, ki je v Google Koledarju zaposlenega označen kot zaseden.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
sl_SI: Preprečite navzkrižja v urniku s sinhronizacijo koledarja v realnem času za vsakega zaposlenega.

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview Invoice
sl_SI: Predogled računa

en: Preview invoice
sl_SI: Predogled računa

en: Previous range
sl_SI: Prejšnji razpon

en: Price
sl_SI: Cena

en: Price:
sl_SI: Cena:

en: Price Asc
sl_SI: Cena Asc

en: Price Ascending
sl_SI: Cena po naraščajočem vrstnem redu

en: Price Desc
sl_SI: Cena Opis

en: Price Descending
sl_SI: Cena po padajočem vrstnem redu

en: Price indicators
sl_SI: Kazalniki cen

en: Price number of decimals
sl_SI: Število decimalnih mest cene

en: Price per Spot
sl_SI: Cena na mesto

en: Price separator
sl_SI: Ločevalnik cen

en: Price symbol position
sl_SI: Položaj simbola cene

en: Price type
sl_SI: Vrsta cene

en: Pricing
sl_SI: Cene

en: Pricing & duration
sl_SI: Cene in trajanje

en: Pricing by Date range
sl_SI: Cene po datumu

en: Pricing by date & time
sl_SI: Cene po datumu in času

en: Pricing by date range
sl_SI: Cene po datumu

en: Pricing by duration
sl_SI: Cene po trajanju

en: Pricing by number of people
sl_SI: Cene glede na število oseb

en: Pricing by the number of people
sl_SI: Cenik po številu oseb

en: Primary
sl_SI: Primarni

en: Primary Button Type
sl_SI: Primarni tip gumba

en: Primary Gradient
sl_SI: Primarni gradient

en: Primary and state colors
sl_SI: Primarne in državne barve

en: Primary button style
sl_SI: Primarni slog gumba

en: Primary color
sl_SI: Primarna barva

en: Primary text
sl_SI: Primarni tekst

en: Process payments easily with Square.
sl_SI: Enostavno obdelujte plačila s Square.

en: Processing
sl_SI: Obdelava

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Profile data updated successfully
sl_SI: Podatki profila so bili uspešno posodobljeni.

en: Profile deleted
sl_SI: Profil izbrisan

en: Profile has been updated
sl_SI: Profil je bil posodobljen.

en: Property name
sl_SI: Ime lastnosti

en: Property value
sl_SI: Vrednost lastnosti

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
sl_SI: Zaščitite svoj sistem rezervacij pred boti z integracijo ključev reCAPTCHA.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
sl_SI: Na svoji spletni strani ponudite poenostavljeno, vodeno izkušnjo rezervacije. Prilagodite zasnovo in oznake, da izboljšate uporabnost in se prilagodite potrebam svojega podjetja.

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Publish Form
sl_SI: Oblika za objavo

en: Purchase code
sl_SI: Koda za nakup

en: Purchase is canceled
sl_SI: Nakup je preklican

en: Purchased
sl_SI: Kupil

en: Purple
sl_SI: Vijolična

en: Qty
sl_SI: Količina

en: Qty:
sl_SI: Količina:

en: Quantity
sl_SI: Količina

en: Quantity Asc
sl_SI: Količina Asc

en: Quantity Desc
sl_SI: Količina Opis

en: Quantity is shared
sl_SI: Količina je skupna

en: Quantity per location
sl_SI: Količina na lokacijo

en: Quantity per service
sl_SI: Količina na storitev

en: Queued
sl_SI: V čakalni vrsti

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
sl_SI: Hitro prenesite vse podrobnosti o terminih s strani Rezervacije, kar omogoča enostavno in učinkovito poročanje, analizo in vodenje evidence.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
sl_SI: Hitro prenesite vse podrobnosti o rezervacijah dogodkov s strani »Rezervacije dogodkov«, kar omogoča enostavno in učinkovito poročanje, analizo in vodenje evidenc.

en: Radio button
sl_SI: Gumb za izbiro

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Rate
sl_SI: Oceni

en: Razorpay payment link
sl_SI: Povezava za plačilo Razorpay

en: Re-type New Password
sl_SI: Ponovno vnesite novo geslo

en: Re-type new password
sl_SI: Ponovno vnesite novo geslo

en: Read more
sl_SI: Preberi več

en: Recharge
sl_SI: Ponovno polnjenje

en: Recharge balance
sl_SI: Ponovno napolnite saldo

en: Recipient email
sl_SI: E-poštni naslov prejemnika

en: Recipient phone
sl_SI: Telefon prejemnika

en: Recurrence
sl_SI: Ponovitev

en: Recurrences
sl_SI: Ponovitve

en: Recurring
sl_SI: Ponavljajoče se

en: Recurring Appointment
sl_SI: Ponavljajoči se sestanek

en: Recurring Appointments
sl_SI: Ponavljajoči se sestanki

en: Recurring Appointments:
sl_SI: Ponavljajoči se sestanki:

en: Recurring Summary
sl_SI: Ponavljajoči se povzetek

en: Recurring appointment
sl_SI: Ponavljajoči se sestanek

en: Recurring appointment payment
sl_SI: Povratno plačilo za ponavljajoče se sestanke

en: Recurring appointments
sl_SI: Ponavljajoči se sestanki

en: Recurring appointments:
sl_SI: Ponavljajoči se sestanki:

en: Recurring appointments details
sl_SI: Podrobnosti o ponavljajočih se sestankih

en: Recurring appointments setup
sl_SI: Nastavitev ponavljajočih se sestankov

en: Recurring events
sl_SI: Ponavljajoči se dogodki

en: Recurring notification
sl_SI: Ponavljajoče se obvestilo

en: Recurring popup
sl_SI: Ponavljajoče se pojavno okno

en: Recurring summary
sl_SI: Ponavljajoči se povzetek

en: Red
sl_SI: Rdeča

en: Redirect
sl_SI: Preusmeritev

en: Redirect URI
sl_SI: Preusmeri URI

en: Redirect URL After Booking
sl_SI: Preusmeritveni URL po rezervaciji

en: Redirect URL (denied)
sl_SI: Preusmeritveni URL (zavrnjen)

en: Redirect URL after Payment
sl_SI: Preusmeri URL po plačilu

en: Redirect URL after booking
sl_SI: Preusmeri URL po rezervaciji

en: Redirect URL after payment
sl_SI: Preusmeri URL po plačilu

en: Redirect URL for successfully approved booking
sl_SI: Preusmeritveni URL za uspešno odobreno rezervacijo

en: Redirect URL for successfully rejected booking
sl_SI: Preusmeritveni URL za uspešno zavrnjeno rezervacijo

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
sl_SI: Preusmeritveni URL za neuspešno odobreno rezervacijo

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
sl_SI: Preusmeritveni URL za neuspešno zavrnjeno rezervacijo

en: Redirect URLs
sl_SI: Preusmeritvene URL-je

en: Redirect page
sl_SI: Preusmeri stran

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
sl_SI: Zmanjšajte število neprihodov s pravočasnimi opomniki, ki se pošiljajo samodejno.

en: Reflect On
sl_SI: Razmislite o tem

en: Refund
sl_SI: Vračilo

en: Refund Transaction
sl_SI: Transakcija vračila

en: Refunded
sl_SI: Vrnjena sredstva

en: Registration, Telephone Number, Email
sl_SI: Registracija, telefonska številka, e-pošta

en: Reject appointment link
sl_SI: Zavrni povezavo za sestanek

en: Rejected
sl_SI: Zavrnjeno

en: Remaining Amount:
sl_SI: Preostali znesek:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
sl_SI: Preostanek skupnega zneska bo plačan na kraju samem.

en: Remind me when my SMS balance is low
sl_SI: Opomni me, ko bo moje SMS dobroimetje nizko

en: Remove Apple Calendar event slots
sl_SI: Odstrani časovne termine dogodkov v Apple Calendar

en: Remove Attendee
sl_SI: Odstrani udeleženca

en: Remove Google Calendar busy slots
sl_SI: Odstrani zasedene termine iz Google Koledarja

en: Remove Outlook Calendar busy slots
sl_SI: Odstrani zasedene termine iz koledarja Outlook

en: Reorder Packages
sl_SI: Ponovno razvrsti pakete

en: Reorder Services
sl_SI: Ponovno razvrsti storitve

en: Reorder on website
sl_SI: Ponovno razvrsti na spletni strani

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
sl_SI: Preureditev paketov vpliva na to, kako se ti prikazujejo na spletni strani.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
sl_SI: Preureditev storitev vpliva na to, kako se te prikazujejo na spletni strani.

en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Repeat:
sl_SI: Ponovi:

en: Repeat Appointment
sl_SI: Ponovni termin

en: Repeat Event
sl_SI: Ponovni dogodek

en: Repeat Every Year
sl_SI: Ponovi vsako leto

en: Repeat Yearly
sl_SI: Ponovi letno

en: Repeat appointment
sl_SI: Ponovni termin

en: Repeat event
sl_SI: Ponovni dogodek

en: Repeat every
sl_SI: Ponovi vsako

en: Repeat every year
sl_SI: Ponovi vsako leto

en: Repeat new password
sl_SI: Ponovi novo geslo

en: Repeat on
sl_SI: Ponovi na

en: Repeat this appointment
sl_SI: Ponovite ta termin

en: Repeat yearly
sl_SI: Ponovi letno

en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

en: Reply-to email
sl_SI: Odgovori na e-pošto

en: Require password for login
sl_SI: Za prijavo je potrebno geslo

en: Required
sl_SI: Potrebno

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
sl_SI: Obvezna polja: <b>Ime</b> in <b>Priimek</b>.

en: Reschedule
sl_SI: Ponovno načrtovanje

en: Reschedule appointment
sl_SI: Ponovno načrtujte sestanek

en: Rescheduled
sl_SI: Preloženo

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Reset Form
sl_SI: Ponastavi obrazec

en: Reset Password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Reset form settings
sl_SI: Ponastavi nastavitve obrazca

en: Reset password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Resource
sl_SI: Viri

en: Resource Details
sl_SI: Podrobnosti o viru

en: Resource booking setup
sl_SI: Nastavitev rezervacije virov

en: Resource has been added.
sl_SI: Viri so bili dodani.

en: Resource has been deleted.
sl_SI: Viri so bili izbrisani.

en: Resource has been hidden.
sl_SI: Viri so bili skriti.

en: Resource has been updated.
sl_SI: Viri so bili posodobljeni.

en: Resource is now visible.
sl_SI: Viri so zdaj vidni.

en: Resources
sl_SI: Viri

en: Return to Home
sl_SI: Nazaj na začetno stran

en: Returning
sl_SI: Vrnitev

en: Revenue
sl_SI: Prihodki

en: Ribbon
sl_SI: Traka

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Roles & permissions
sl_SI: Vloge in dovoljenja

en: Roles settings
sl_SI: Nastavitve vlog

en: Rules
sl_SI: Pravila

en: SMS History
sl_SI: Zgodovina SMS-ov

en: SMS Settings
sl_SI: Nastavitve SMS

en: SMS balance
sl_SI: SMS saldo

en: SMS history
sl_SI: Zgodovina SMS-ov

en: SMTP Host
sl_SI: SMTP gostitelj

en: SMTP Password
sl_SI: SMTP geslo

en: SMTP Port
sl_SI: SMTP vrata

en: SMTP Secure
sl_SI: Varen SMTP

en: SMTP Username
sl_SI: SMTP uporabniško ime

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
sl_SI: Preverjanje SMTP poverilnic ni uspelo. Preverite nastavitve.

en: Same day
sl_SI: Ist dan

en: Sandbox mode
sl_SI: Način peskovnika

en: Sandbox secret key (POSKey)
sl_SI: Skrivni ključ peskovnika (POSKey)

en: Sat
sl_SI: Sob

en: Saturday
sl_SI: sobota

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Special Day
sl_SI: Shrani poseben dan

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
sl_SI: Prihranite čas in zmanjšajte ročno delo z takojšnjimi, samodejno ustvarjenimi računi.

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
sl_SI: Prihranite čas z avtomatizacijo ponavljajočih se dogodkov, namesto da jih ustvarjate ročno.

en: Save time with fast, one-click appointment exports
sl_SI: Prihranite čas s hitrim izvozom terminov z enim klikom

en: Save time with fast, one-click event booking exports
sl_SI: Prihranite čas s hitrim izvozom rezervacij dogodkov z enim samim klikom

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
sl_SI: Prihranite čas s hitrim in enostavnim izvozom podatkov o strankah

en: Scan
sl_SI: Preglej

en: Scan E-Ticket
sl_SI: Skeniraj e-vstopnico

en: Scan e-ticket
sl_SI: Skenirajte e-vstopnico

en: Schedule
sl_SI: Urnik

en: Schedule:
sl_SI: Urnik:

en: Schedule setup required
sl_SI: Potrebna je nastavitev urnika

en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

en: Scheduled Before Appointment
sl_SI: Načrtovano pred sestankom

en: Scheduled Before Event
sl_SI: Načrtovano pred dogodkom

en: Scheduled notification
sl_SI: Načrtovano obvestilo

en: Scope
sl_SI: Obseg

en: Scopes
sl_SI: Obseg

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search...
sl_SI: Iskanje...

en: Search Filters
sl_SI: Iskalni filtri

en: Search Input Field
sl_SI: Polje za iskanje

en: Search Results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Search attendees
sl_SI: Iskanje udeležencev

en: Search booked appointments
sl_SI: Iskanje rezerviranih terminov

en: Search bookings
sl_SI: Iskanje rezervacij

en: Search customers
sl_SI: Iskanje strank

en: Search employees
sl_SI: Iskanje zaposlenih

en: Search events
sl_SI: Iskanje dogodkov

en: Search extras
sl_SI: Iskanje dodatkov

en: Search features
sl_SI: Funkcije iskanja

en: Search for Events
sl_SI: Iskanje dogodkov

en: Search for events
sl_SI: Iskanje dogodkov

en: Search integrations
sl_SI: Iskanje integracij

en: Search invoices
sl_SI: Iskanje računov

en: Search locations
sl_SI: Iskanje lokacij

en: Search notifications
sl_SI: Iskanje obvestil

en: Search packages
sl_SI: Iskanje paketov

en: Search services
sl_SI: Iskalne storitve

en: Second
sl_SI: Drugi

en: Second {day}
sl_SI: Drugi {day}

en: Secondary
sl_SI: Sekundarni

en: Secondary Button Type
sl_SI: Tip sekundarnega gumba

en: Secondary button style
sl_SI: Stil sekundarnega gumba

en: Secondary color
sl_SI: Sekundarna barva

en: Secondary text
sl_SI: Sekundarni tekst

en: Secret key (POSKey)
sl_SI: Skrivni ključ (POSKey)

en: Section
sl_SI: Oddelek

en: Securely process payments using Stripe.
sl_SI: Varno obdelujte plačila s pomočjo Stripe.

en: Segments
sl_SI: Segmenti

en: Select
sl_SI: Izberite

en: Select Address
sl_SI: Izberi naslov

en: Select Amelia Step-By-Step Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
sl_SI: Izberite blok Amelia Step-By-Step Booking Button (ali njegov notranji gumb), da uredite možnosti shortcoda.

en: Select Apple Calendar
sl_SI: Izberite Apple Calendar

en: Select Box
sl_SI: Izbirno polje

en: Select Calendar
sl_SI: Izberite koledar

en: Select Catalog View
sl_SI: Izberite pogled kataloga

en: Select Coupon
sl_SI: Izberi kupon

en: Select Customer
sl_SI: Izberite stranko

en: Select Customer(s)
sl_SI: Izberite stranko(-e)

en: Select Date
sl_SI: Izberi datum

en: Select Employee
sl_SI: Izberi zaposlenega

en: Select Event
sl_SI: Izberi dogodek

en: Select Events
sl_SI: Izberi dogodke

en: Select Events List Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
sl_SI: Izberite blok Events List Booking Button (ali njegov notranji gumb), da uredite nastavitve shortcodea.

en: Select Location
sl_SI: Izberite lokacijo

en: Select Package
sl_SI: Izberite paket

en: Select Repeat Interval
sl_SI: Izberite interval ponavljanja

en: Select Repeat Period
sl_SI: Izberite obdobje ponovitve

en: Select Service
sl_SI: Izberite storitev

en: Select Service Category
sl_SI: Izberite kategorijo storitev

en: Select Tag
sl_SI: Izberi oznako

en: Select Tags
sl_SI: Izberi oznake

en: Select Tickets
sl_SI: Izberite vstopnice

en: Select Time
sl_SI: Izberite čas

en: Select View
sl_SI: Izberite Pogled

en: Select WooCommerce product
sl_SI: Izberite izdelek WooCommerce

en: Select Zoom User
sl_SI: Izberi povečavo Uporabnik

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
sl_SI: Izberite zaznamek, da ga vstavite na mesto, kjer je kurzor.

en: Select at least one option.
sl_SI: Izberite vsaj eno možnost.

en: Select box
sl_SI: Izbirno polje

en: Select calendar
sl_SI: Izberi koledar

en: Select category
sl_SI: Izberite kategorijo

en: Select customer, employee and service
sl_SI: Izberite stranko, zaposlenega in storitev

en: Select date
sl_SI: Izberite datum

en: Select date and time
sl_SI: Izberite datum in uro

en: Select delimiter
sl_SI: Izberite ločilo

en: Select employee
sl_SI: Izberite zaposlenega

en: Select event
sl_SI: Izberi dogodek

en: Select location
sl_SI: Izberite lokacijo

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
sl_SI: Izberite samo določene storitve za to obdobje.<br/>Če ni izbrana nobena storitev, bodo v tem obdobju na voljo za rezervacijo vse dodeljene storitve za tega zaposlenega<br/>.

en: Select or Create New
sl_SI: Izberite ali ustvarite novo

en: Select package
sl_SI: Izberite paket

en: Select placeholder
sl_SI: Izberite zaznamek

en: Select service
sl_SI: Izberite storitev

en: Select specific location for each period.
sl_SI: Izberite določeno lokacijo za vsako obdobje.

en: Select specific location for this period.
sl_SI: Izberite določeno lokacijo za to obdobje.

en: Select specific services for each period.
sl_SI: Izberite določene storitve za vsako obdobje.

en: Select the Appointment Time
sl_SI: Izberite čas sestanka

en: Select the Extras you'd like
sl_SI: Izberite dodatke, ki jih želite

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
sl_SI: Izberite WooCommerce izdelek, ki bo uporabljen za ta paket.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
sl_SI: Izberite dejanje, ki bo sprožilo dogodek za sledenje.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
sl_SI: Izberite zaposlenega, ki bo dodan kot organizator dogodka v koledarju Google/Outlook/Apple. Zaposleni, izbrani pod osebjem, bodo dodani kot gostje.

en: Select the events this coupon can be used for.
sl_SI: Izberite dogodke, za katere je mogoče uporabiti ta kupon.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
sl_SI: Izberite število vstopnic, ki jih želite rezervirati za vsak tip vstopnice.

en: Select the packages this coupon can be used for.
sl_SI: Izberite pakete, za katere lahko uporabite ta kupon.

en: Select the services this coupon can be used for.
sl_SI: Izberite storitve, za katere lahko uporabite ta kupon.

en: Select this Employee
sl_SI: Izberite tega zaposlenega

en: Select this employee
sl_SI: Izberite tega zaposlenega

en: Select tickets
sl_SI: Izberite vstopnice

en: Select your Square Location
sl_SI: Izberite lokacijo svojega Square

en: Selected
sl_SI: Izbrano

en: Selected Customers
sl_SI: Izbrani kupci

en: Selected date background
sl_SI: Ozadje izbranega datuma

en: Selected date text
sl_SI: Izbrani datumski tekst

en: Selected extras
sl_SI: Izbrani dodatki

en: Selected extras details
sl_SI: Podrobnosti o izbranih dodatkih

en: Selected services
sl_SI: Izbrane storitve

en: Semicolon (;)
sl_SI: Podpičje (;)

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send Access Link
sl_SI: Pošlji povezavo za dostop

en: Send ICS file for approved bookings
sl_SI: Pošlji ICS datoteko za odobrene rezervacije

en: Send ICS file for pending bookings
sl_SI: Pošlji ICS datoteko za čakajoče rezervacije

en: Send Reset Link
sl_SI: Pošlji povezavo za ponastavitev

en: Send access link
sl_SI: Pošlji povezavo za dostop

en: Send after appointment
sl_SI: Pošlji po dogovoru

en: Send after event
sl_SI: Pošlji po dogodku

en: Send all SMS messages to additional numbers
sl_SI: Pošlji vsa SMS sporočila na dodatne številke

en: Send all notifications to additional addresses
sl_SI: Pošlji vsa obvestila na dodatne naslove

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
sl_SI: Pošljite obvestila o sestankih neposredno prek WhatsApp.

en: Send at
sl_SI: Pošlji na

en: Send custom fields info for each customer separately
sl_SI: Pošlji informacije o poljih po meri za vsakega stranko posebej

en: Send event invitation email
sl_SI: Pošlji e-poštno vabilo na dogodek

en: Send invoice
sl_SI: Pošlji račun

en: Send invoice to customer by default
sl_SI: Pošiljanje računa stranki po privzetem nastavitvah

en: Send only this notification
sl_SI: Pošlji samo to obvestilo

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
sl_SI: Pošljite prilagojena e-poštna in SMS obvestila, ki so prilagojena vašemu podjetju.

en: Send smart, personalized notifications your way
sl_SI: Pošiljajte pametna, prilagojena obvestila na svoj način

en: Send test
sl_SI: Pošlji test

en: Send to e-mail
sl_SI: Pošlji na e-pošto

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
sl_SI: Hitro in enostavno pošljite podatke o svojih strankah v Mailchimp.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
sl_SI: ID pošiljatelja mora imeti med 3 in 11 znakov.

en: Sender email
sl_SI: E-pošta pošiljatelja

en: Sender name
sl_SI: Ime pošiljatelja

en: Sent
sl_SI: Poslano

en: Separate-row export
sl_SI: Izvoz ločenih vrstic

en: Service
sl_SI: Storitev

en: Service/Event
sl_SI: Storitev/Dogodek

en: Service Asc
sl_SI: Storitev Asc

en: Service Categories
sl_SI: Kategorije storitev

en: Service Category
sl_SI: Kategorija storitev

en: Service Desc
sl_SI: Opis storitve

en: Service ID
sl_SI: ID storitve

en: Service Info
sl_SI: Informacije o storitvi

en: Service Input Field
sl_SI: Polje za vnos storitve

en: Service Price
sl_SI: Cena storitve

en: Service Selection
sl_SI: Izbira storitve

en: Service Subtotal
sl_SI: Vmesni seštevek storitev

en: Service badge
sl_SI: Znak storitve

en: Service capacity
sl_SI: Zmogljivost storitve

en: Service category
sl_SI: Kategorija storitev

en: Service count
sl_SI: Število storitev

en: Service description
sl_SI: Opis storitve

en: Service details
sl_SI: Podrobnosti storitve

en: Service duration
sl_SI: Trajanje storitve

en: Service employees list
sl_SI: Seznam zaposlenih v storitvenem sektorju

en: Service filter
sl_SI: Filter storitev

en: Service has been added.
sl_SI: Storitev je bila dodana.

en: Service has been deleted.
sl_SI: Storitev je bila izbrisana.

en: Service has been hidden.
sl_SI: Storitev je bila skrita.

en: Service has been updated.
sl_SI: Storitev je bila posodobljena.

en: Service info
sl_SI: Informacije o storitvi

en: Service information
sl_SI: Informacije o storitvi

en: Service is now visible.
sl_SI: Storitev je zdaj vidna.

en: Service location
sl_SI: Lokacija storitve

en: Service name
sl_SI: Ime storitve

en: Service or event description
sl_SI: Opis storitve ali dogodka

en: Service or event name
sl_SI: Ime storitve ali dogodka

en: Service packages overview
sl_SI: Pregled paketov storitev

en: Service price
sl_SI: Cena storitve

en: Service selection
sl_SI: Izbira storitve

en: Service subtotal
sl_SI: Vmesni seštevek storitev

en: Services
sl_SI: Storitve

en: Services & categories setup
sl_SI: Nastavitev storitev in kategorij

en: Services Asc
sl_SI: Storitve Asc

en: Services Desc
sl_SI: Opis storitev

en: Services and packages overview
sl_SI: Pregled storitev in paketov

en: Services have been reordered.
sl_SI: Storitve so bile ponovno razvrščene.

en: Services list, Appointments
sl_SI: Seznam storitev, Termini

en: Services overview
sl_SI: Pregled storitev

en: Services setup
sl_SI: Nastavitev storitev

en: Set ICS file description
sl_SI: Nastavi opis datoteke ICS

en: Set Limit
sl_SI: Nastavi omejitev

en: Set Minimum
sl_SI: Nastavi minimum

en: Set Password
sl_SI: Nastavi geslo

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
sl_SI: Nastavite največje število oseb, ki jih lahko stranka doda ob rezervaciji.

en: Set coupons to be case insensitive
sl_SI: Nastavi kupone, da ne razlikujejo med velikimi in malimi črkami

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
sl_SI: Določite različne cene za določene dneve, ure ali po meri določene datume.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
sl_SI: Nastavite dinamično oblikovanje cen za storitve na podlagi različnih pogojev.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
sl_SI: Najprej nastavite obdobje dogodka, da omogočite določanje cen po datumu.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
sl_SI: Nastavite prilagodljive cene vstopnic s kategorijami in razponi na podlagi datuma, da povečate dostopnost in prihodke.

en: Set general settings
sl_SI: Nastavi splošne nastavitve

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
sl_SI: Nastavite posamezne časovne pasove za zaposlene, da se razpoložljivost in rezervacije pravilno prikazujejo strankam po vsem svetu.

en: Set metadata and description
sl_SI: Nastavi metapodatke in opis

en: Set minimum
sl_SI: Nastavi minimum

en: Set new password
sl_SI: Nastavi novo geslo

en: Set options, colors and labels for booking form
sl_SI: Nastavite možnosti, barve in oznake za obrazec za rezervacijo

en: Set password
sl_SI: Nastavi geslo

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
sl_SI: Cene določite glede na število oseb v rezervaciji.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sl_SI: Nastavite opis, ki se bo prikazal v koledarju dogodkov. Uporabite lahko nadomestne znake, ki so na voljo na strani Obvestila.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
sl_SI: Najprej nastavite obdobje dogodka, da omogočite določanje cen po datumu.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
sl_SI: Nastavite največje število zasedenih dogodkov, pridobljenih iz koledarja, da blokirate rezervacije v Amelii.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
sl_SI: Nastavite največje število oseb, ki so dovoljene na termin za to storitev.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
sl_SI: Nastavite minimalno število oseb, potrebnih za ta storitev na termin.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
sl_SI: Nastavite število odobrenih rezervacij, po katerih bo stranka samodejno prejela kupon v obvestilu. Opomba: Da bi to omogočili, mora biti v predlogi obvestila vključen nadomestni znak za kupon.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
sl_SI: Nastavite čas pred terminom, ko stranke<br/>ne bodo mogle odpovedati termina.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sl_SI: Nastavite naslov, ki se bo prikazoval v koledarju dogodkov. Uporabite lahko nadomestne znake, ki so na voljo na strani Obvestila.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
sl_SI: To možnost nastavite, če želite omejiti število sestankov, ki jih lahko ima zaposleni dnevno, ne glede na to, koliko sestankov se „zmesti“ v delovni čas.

en: Set up
sl_SI: Nastavite

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
sl_SI: Nastavite razpored koledarja in možnosti ponavljajočih se pojavnih oken

en: Set up Content, Buttons and Labels
sl_SI: Nastavite vsebino, gumbe in oznake

en: Set up Employees selection options
sl_SI: Nastavite možnosti izbire zaposlenih

en: Set up Labels and Buttons
sl_SI: Nastavite oznake in gumbe

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
sl_SI: Nastavite možnosti za prikaz lokacije, slik, filtrov, zmogljivosti, cene in statusa.

en: Set up Locations selection options
sl_SI: Nastavite možnosti izbire lokacij

en: Set up Package detailed view
sl_SI: Nastavite podrobni pogled paketa

en: Set up Service detailed view
sl_SI: Nastavite podrobni pogled storitve

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
sl_SI: Nastavite možnosti izbire storitev, lokacij in zaposlenih

en: Set up Services and Packages view
sl_SI: Nastavite pogled Storitve in paketi

en: Set up Services selection options
sl_SI: Nastavite možnosti izbire storitev

en: Set up Services view
sl_SI: Nastavite pogled Storitve

en: Set up Sidebar visibility and its content
sl_SI: Nastavite vidnost stranskega pasu in njegovo vsebino

en: Set up button type and labels
sl_SI: Nastavite vrsto gumba in oznake

en: Set up button types and labels
sl_SI: Nastavite vrste gumbov in oznake

en: Set up categories cards
sl_SI: Nastavite kartice kategorij

en: Set up display options and labels
sl_SI: Nastavite možnosti prikaza in oznake

en: Set up labels
sl_SI: Nastavite oznake

en: Set up labels and buttons
sl_SI: Nastavite oznake in gumbe

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
sl_SI: Nastavite vidnost informacij o osebju, lokaciji, galeriji in drugih dogodkih.

en: Set up visibility, button type and labels
sl_SI: Nastavite vidnost, vrsto gumba in oznake

en: Set up visibility and labels
sl_SI: Nastavite vidnost in oznake

en: Set up visibility and labels of ticket selection
sl_SI: Nastavite vidnost in oznake izbire vstopnic

en: Set your Google Map API Key in General Settings
sl_SI: Nastavite svoj ključ API za Google Map v splošnih nastavitvah.

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
sl_SI: Nastavite delovni čas vašega podjetja. Ta urnik bo veljal za vse nove zaposlene, vendar ga lahko kasneje prilagodite za vsakega zaposlenega posebej.

en: Setting up days off
sl_SI: Nastavitev prostih dni

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings have been saved.
sl_SI: Nastavitve so bile shranjene.

en: Shared
sl_SI: Skupna

en: Shared Pool
sl_SI: Skupni bazen

en: Shared capacity across services
sl_SI: Skupna zmogljivost med storitvami

en: Shared category capacity
sl_SI: Skupna zmogljivost kategorije

en: Shortcode options
sl_SI: Možnosti shortcoda

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Show Add To Calendar option to customers
sl_SI: Strankam prikaži možnost Dodaj v koledar

en: Show All
sl_SI: Pokaži vse

en: Show All Periods
sl_SI: Pokaži vsa obdobja

en: Show Less Periods
sl_SI: Pokaži manj obdobij

en: Show Type
sl_SI: Prikaži vrsto

en: Show all categories
sl_SI: Pokaži vse kategorije

en: Show all employees
sl_SI: Pokaži vse zaposlene

en: Show all events
sl_SI: Pokaži vse dogodke

en: Show all locations
sl_SI: Pokaži vse lokacije

en: Show all packages
sl_SI: Pokaži vse pakete

en: Show all services
sl_SI: Pokaži vse storitve

en: Show all tags
sl_SI: Pokaži vse oznake

en: Show booking slots in client's time zone
sl_SI: Prikaži termine za rezervacije v časovnem pasu stranke

en: Show bookings
sl_SI: Pokaži rezervacije

en: Show catalog of all categories
sl_SI: Pokaži katalog vseh kategorij

en: Show checkout form
sl_SI: Pokaži obrazec za plačilo

en: Show coupon
sl_SI: Pokaži kupon

en: Show customer information form
sl_SI: Pokaži obrazec s podatki o stranki

en: Show employee
sl_SI: Pokaži zaposlenega

en: Show event
sl_SI: Pokaži dogodek

en: Show event on site
sl_SI: Prikaži dogodek na spletni strani

en: Show from date
sl_SI: Prikaži od datuma

en: Show in Amelia Popup
sl_SI: Pokaži v Amelia Popup

en: Show less
sl_SI: Pokaži manj

en: Show location
sl_SI: Pokaži lokacijo

en: Show more
sl_SI: Pokaži več

en: Show more ({count})
sl_SI: Pokaži več ({count})

en: Show on website
sl_SI: Pokaži na spletni strani

en: Show package
sl_SI: Pokaži paket

en: Show recurring events
sl_SI: Pokaži ponavljajoče se dogodke

en: Show resource
sl_SI: Pokaži vir

en: Show service
sl_SI: Pokaži storitev

en: Show single Event details on the page
sl_SI: Prikaži podrobnosti posameznega dogodka na strani

en: Show specific categories
sl_SI: Pokaži določene kategorije

en: Show specific category
sl_SI: Pokaži določeno kategorijo

en: Show specific package
sl_SI: Pokaži določen paket

en: Show specific packages
sl_SI: Pokaži določene pakete

en: Show specific service
sl_SI: Pokaži določeno storitev

en: Show specific services
sl_SI: Pokaži določene storitve

en: Show tag
sl_SI: Pokaži oznako

en: Show tax
sl_SI: Pokaži davek

en: Show waiting list after booking is full
sl_SI: Pokaži čakalni seznam, ko je rezervacija polna

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
sl_SI: Predstavite svoje storitve v stilskih kartičnih postavitev. Enostavno jih razvrstite po kategorijah in prilagodite videz, da bo ustrezal vaši blagovni znamki.

en: Showing
sl_SI: Prikaz

en: Sidebar
sl_SI: Stranski stolpec

en: Sidebar area
sl_SI: Stranski pas

en: Sidebar visibility
sl_SI: Vidnost stranskega stolpca

en: Sign In
sl_SI: Prijava

en: Sign In to Mailchimp
sl_SI: Prijava v Mailchimp

en: Sign Out of Mailchimp
sl_SI: Odjava iz Mailchimp

en: Sign in
sl_SI: Prijavi se

en: Sign in as
sl_SI: Prijavi se kot

en: Sign in with Google
sl_SI: Prijavi se z Google

en: Sign in with Microsoft
sl_SI: Prijavite se z Microsoftom

en: Sign in with Outlook
sl_SI: Prijavi se z Outlookom

en: Sign out from Google
sl_SI: Odjavi se iz Googla

en: Sign out from Outlook
sl_SI: Odjava iz Outlooka

en: Sign up
sl_SI: Prijavi se

en: Simple, secure payments powered by Barion.
sl_SI: Enostavna in varna plačila, ki jih omogoča Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
sl_SI: Poenostavite komunikacijo s prilagodljivimi sporočili za stranke in zaposlene.

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
sl_SI: Poenostavite finančno upravljanje z enostavnim izvozom transakcij z enim klikom

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
sl_SI: Poenostavite načrtovanje z individualno razpoložljivostjo, delovnim časom in nalogami

en: Simplify scheduling with recurring events
sl_SI: Poenostavite načrtovanje z ponavljajočimi se dogodki

en: Single-row export
sl_SI: Izvoz v eni vrstici

en: Single Ticket
sl_SI: Enotna vstopnica

en: Single booking
sl_SI: Enkratna rezervacija

en: Skip Categories step
sl_SI: Preskoči korak Kategorije

en: Skip Import
sl_SI: Preskoči uvoz

en: Skip packages and continue with the selected service
sl_SI: Preskoči pakete in nadaljuj z izbrano storitvijo

en: Skip setup
sl_SI: Preskoči nastavitev

en: Slot end time
sl_SI: Čas konca termina

en: Social login
sl_SI: Prijava prek družbenih omrežij

en: Social login setup
sl_SI: Nastavitev prijave prek družbenih omrežij

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sl_SI: Nekateri zaposleni, dodeljeni temu dogodku, niso povezani z Zoomom. Odprite njihove profile in jih povežite z Zoomom, da boste lahko pravilno uporabljali to integracijo.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sl_SI: Nekateri zaposleni, dodeljeni tej storitvi, niso povezani z Zoomom. Da bi ta integracija delovala pravilno, odprite njihove profile in jih povežite z Zoomom.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sl_SI: Nekateri želeni termini so zasedeni. Namesto tega smo vam ponudili najbližje termine.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
sl_SI: Nekatere plačilne metode ni mogoče uporabljati skupaj zaradi pravil združljivosti.

en: Some records have an incorrect format.
sl_SI: Nekateri zapisi imajo napačen format.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
sl_SI: Žal je pri ustvarjanju povezave za plačilo prišlo do napake. Poskusite pozneje.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
sl_SI: Žal je prišlo do napake pri obdelavi vašega plačila. Poskusite pozneje.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
sl_SI: Žal je pri dodajanju rezervacije v košarico WooCommerce prišlo do napake.

en: Sort
sl_SI: Razvrsti

en: Space-comma
sl_SI: Presledek-vejica

en: Space-dot
sl_SI: Vrzel-pika

en: Special Days
sl_SI: Posebni dnevi

en: Special characters are not allowed
sl_SI: Posebni znaki niso dovoljeni.

en: Special days
sl_SI: Posebni dnevi

en: Special days setup
sl_SI: Nastavitev posebnih dni

en: Specific Date
sl_SI: Posebni datum

en: Specific Date & Time
sl_SI: Natančen datum in čas

en: Specific date
sl_SI: Natančen datum

en: Specific date & time
sl_SI: Natančen datum in čas

en: Spots capacity
sl_SI: Kapaciteta mest

en: Square
sl_SI: Kvadrat

en: Square account successfully disconnected
sl_SI: Račun Square je bil uspešno odklopljen

en: Square payment link
sl_SI: Povezava za plačilo Square

en: Staff
sl_SI: Osebje

en: Standard Account
sl_SI: Standardni račun

en: Start
sl_SI: Začetek

en: Start Date
sl_SI: Začetni datum

en: Start Scanner
sl_SI: Začni skener

en: Start Time
sl_SI: Začetni čas

en: Start Zoom
sl_SI: Začni povečavo

en: Start Zoom Meeting
sl_SI: Začni sestanek Zoom

en: Start by clicking the add custom field button
sl_SI: Začnite s klikom na gumb za dodajanje polja po meri.

en: Start date
sl_SI: Začetni datum

en: Start scanner
sl_SI: Začni skener

en: Start time
sl_SI: Začetni čas

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
sl_SI: Z doslednim in zanesljivim obravnavanjem davkov v vašem podjetju lahko brez težav ostajate skladni z zakonodajo.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
sl_SI: Ostanite povezani z obvestili WhatsApp

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
sl_SI: Ostanite organizirani z izvoznimi datotekami, pripravljenimi za analizo ali zunanja orodja

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
sl_SI: Skorajšnji čarovnik za rezervacije vašim strankam omogoča, da v nekaj korakih izberejo vse, kar je povezano z rezervacijo.

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
sl_SI: Pogled na postopno rezervacijo vodi stranke skozi več korakov, da lahko opravijo rezervacijo.

en: Step-by-step
sl_SI: Korak za korakom

en: Step-by-step booking form guide
sl_SI: Vodnik po obrazcu za rezervacijo korak za korakom

en: Step 1
sl_SI: Korak 1

en: Step 2
sl_SI: Korak 2

en: Step 3
sl_SI: Korak 3

en: Step 4
sl_SI: Korak 4

en: Step Booking
sl_SI: Korak Rezervacija

en: Step By Step Booking Form
sl_SI: Korak za korakom obrazec za rezervacijo

en: Step Popups
sl_SI: Pojavna okna s koraki

en: Step content
sl_SI: Vsebina koraka

en: Step header
sl_SI: Naslov koraka

en: Step heading
sl_SI: Naslov koraka

en: Step info tab
sl_SI: Zavihek s podatki o koraku

en: Step message
sl_SI: Sporočilo o koraku

en: Step pagination
sl_SI: Stranjenje po korakih

en: Step tickets tab
sl_SI: Zavihek za vstopnice za korake

en: Steps
sl_SI: Koraki

en: Steps order
sl_SI: Zaporedje korakov

en: Stop Scanner
sl_SI: Ustavi skener

en: Stop scanner
sl_SI: Ustavite skener

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
sl_SI: Poenostavite poslovanje z enim centralnim mestom za upravljanje vseh virov v vašem podjetju.

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
sl_SI: Poenostavite virtualna srečanja z integracijo priljubljenih platform za srečanja neposredno v rezervacije.

en: Stripe Account
sl_SI: Račun Stripe

en: Stripe payment link
sl_SI: Povezava za plačilo Stripe

en: Sub Steps
sl_SI: Podkoraki

en: Sub step title
sl_SI: Naslov podkoraka

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject placeholders
sl_SI: Mesto za vnos predmeta

en: Subscribe to our mailing list
sl_SI: Naročite se na našo poštno listo

en: Subtotal
sl_SI: Vmesni seštevek

en: Subtotal:
sl_SI: Vmesni seštevek:

en: Success
sl_SI: Uspeh

en: Successful cancellation redirect URL
sl_SI: URL za uspešno preusmeritev po preklicu

en: Successfully added booking
sl_SI: Rezervacija uspešno dodana

en: Suggest closest available date
sl_SI: Predlagaj najbližji razpoložljivi datum

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
sl_SI: Kupcem predlagajte, naj ob dokončani rezervaciji dodajo termin v svoj koledar.

en: Suggest next available date
sl_SI: Predlagaj naslednji razpoložljivi datum

en: Suggest previous available date
sl_SI: Predlagaj prejšnji razpoložljivi datum

en: Sum of payments
sl_SI: Vsota plačil

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Summary segment
sl_SI: Povzetek segmenta

en: Sunday
sl_SI: nedelja

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Support Amelia by displaying a backlink
sl_SI: Podprite Amelijo s prikazom povratne povezave

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
sl_SI: Podprite globlje vpoglede z uporabo izvoženih podatkov za analizo in poročanje.

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
sl_SI: Podpirajte zunanje delovne tokove z nemotenim prenosom finančnih evidenc v druge sisteme.

en: Switch Camera
sl_SI: Preklop kamere

en: Sync with
sl_SI: Sinhroniziraj z

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
sl_SI: Sinhronizirajte svoj račun Stripe Connect za enostavna plačila in nemoteno izplačevanje.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
sl_SI: Sinhronizirajte svoje osebne in poslovne dogodke ter dogodke svojih zaposlenih s povezavo koledarjev Outlook.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
sl_SI: Sinhronizirajte svoje osebne in poslovne dogodke ter dogodke svojih zaposlenih s povezavo Google koledarjev.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
sl_SI: Sinhronizirajte svoj urnik z osebnim koledarjem Apple, da preprečite dvojne rezervacije.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
sl_SI: Sinhronizirajte svoj urnik z osebnim Google Koledarjem, da preprečite dvojne rezervacije.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
sl_SI: Sinhronizirajte svoj urnik z osebnim koledarjem Outlook, da preprečite dvojne rezervacije.

en: Tab title
sl_SI: Naslov zavihka

en: Table settings have been updated.
sl_SI: Nastavitve tabele so bile posodobljene.

en: Tabs (All / Packages / Services)
sl_SI: Zaviheki (Vse / Paketi / Storitve)

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Tag label
sl_SI: Ime oznake

en: Tag label cannot be empty
sl_SI: Ime oznake ne sme biti prazno

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Tax
sl_SI: Davek

en: Tax amount
sl_SI: Znesek davka

en: Tax details
sl_SI: Podrobnosti o davkih

en: Tax has been added.
sl_SI: Davek je bil dodan.

en: Tax has been deleted.
sl_SI: Davek je bil izbrisan.

en: Tax has been hidden.
sl_SI: Davek je bil skrit.

en: Tax has been updated.
sl_SI: Davek je bil posodobljen.

en: Tax is now visible.
sl_SI: Davek je zdaj viden.

en: Tax rate
sl_SI: Davčna stopnja

en: Tax rate name
sl_SI: Ime davčne stopnje

en: Tax setup
sl_SI: Nastavitev davkov

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
sl_SI: Davek bo izključen iz izračuna cene in prikazan ločeno.

en: Tax will be included in price calculation.
sl_SI: Davek bo vključen v izračun cene.

en: Taxes
sl_SI: Davki

en: Taxes overview
sl_SI: Pregled davkov

en: Template name
sl_SI: Ime predloge

en: Test API key
sl_SI: Preizkusni API ključ

en: Test SMS sent successfully.
sl_SI: Testno SMS sporočilo je bilo uspešno poslano.

en: Test WhatsApp
sl_SI: Preizkus WhatsApp

en: Test WhatsApp message sent successfully
sl_SI: Testno sporočilo WhatsApp je bilo uspešno poslano.

en: Test client ID
sl_SI: ID testnega odjemalca

en: Test email
sl_SI: Testno e-poštno sporočilo

en: Test email sent successfully.
sl_SI: Testno e-poštno sporočilo je bilo uspešno poslano.

en: Test mode
sl_SI: Testni način

en: Test publishable key
sl_SI: Preizkus ključa za objavo

en: Test secret
sl_SI: Testna skrivnost

en: Test secret Key
sl_SI: Testni skrivni ključ

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text Mode
sl_SI: Besedilni način

en: Text area
sl_SI: Besedilno polje

en: Text color
sl_SI: Barva besedila

en: Text color on background
sl_SI: Barva besedila na ozadju

en: Text content
sl_SI: Besedilna vsebina

en: Thank you! Your booking is completed.
sl_SI: Hvala! Vaša rezervacija je zaključena.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
sl_SI: Hvala! Vaša rezervacija je zaključena in čaka na potrditev.

en: The appointment can't be rescheduled.
sl_SI: Termina ni mogoče prestaviti.

en: The coupon field is mandatory
sl_SI: Polje za kupon je obvezno.

en: The coupon you entered is not valid
sl_SI: Vneseni kupon ni veljaven.

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
sl_SI: Valuta v Amelii se ne ujema z valuto izbrane lokacije Square.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
sl_SI: Stranka ni navedla e-poštnega naslova, zato računa ni bilo mogoče poslati.

en: The first row should not contain column names.
sl_SI: Prva vrstica ne sme vsebovati imen stolpcev.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
sl_SI: Besedilo sporočila je treba nastaviti v nastavitvah Facebook Developers.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
sl_SI: Zgornji del sporočila je treba nastaviti v nastavitvah Facebook Developers. Omejitev števila znakov je 60 znakov po zamenjavi nadomestnih znakov.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
sl_SI: Izvirni obrazci za rezervacije – korak za korakom, katalog, seznam dogodkov in koledar dogodkov – omogočajo osnovno prilagajanje in spreminjanje oznak ter služijo kot podlaga za naše novejše različice.

en: The package is time-limited to
sl_SI: Paket je časovno omejen na

en: The payment will be done on-site.
sl_SI: Plačilo bo opravljeno na kraju samem.

en: The price will multiply by the number of people/spots
sl_SI: Cena se pomnoži s številom oseb/mest.

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
sl_SI: Predlagani datum in ura se razlikujeta od izbranega vzorca, ker na predvideni datum in uro ni na voljo prostih terminov.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
sl_SI: Predlagani datum se razlikuje od izbranega vzorca zaradi nezasedenih časovnih terminov na predvidenem datumu.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
sl_SI: Predlagani čas se razlikuje od izbranega vzorca, ker v pričakovanem času ni na voljo prostih terminov.

en: The purchase code is invalid or it has expired
sl_SI: Koda za nakup je neveljavna ali je potekla.

en: The refund amount will be
sl_SI: Znesek vračila bo

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
sl_SI: Preostali znesek lahko plačate na kraju samem ali prek plačilne povezave.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
sl_SI: Ime vira je vidno samo vam in se ne prikaže med rezervacijo. Uporablja se za interne namene upravljanja.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
sl_SI: Količina virov se šteje ločeno za vsako izbrano lokacijo.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
sl_SI: Količina virov se šteje ločeno za vsako izbrano storitev.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
sl_SI: Količina virov je razdeljena med vse izbrane storitve, zaposlene in lokacije.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
sl_SI: Preostale termine lahko rezervirate kasneje na plošči Stranke.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
sl_SI: Tukaj opredeljeni korak časovnega intervala se bo uporabljal za vse časovne intervale v vtičniku.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
sl_SI: Časovni interval, v katerega ste poskušali prestaviti termin, ni na voljo. Izberite drug časovni interval za izbrani datum.

en: The total number of people for the booking.
sl_SI: Skupno število oseb za rezervacijo.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
sl_SI: Skupno število oseb ({approvedPersonsCount}) presega največjo zmogljivost {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
sl_SI: Skupno število oseb ({waitingPersonsCount}) presega največjo kapaciteto čakalnega seznama {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
sl_SI: Še ni udeležencev...

en: There are no booked appointments for this package.
sl_SI: Za ta paket ni rezerviranih terminov.

en: There are no days off yet...
sl_SI: Še ni prostih dni...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
sl_SI: Ni načrtovanih prihodnjih dogodkov. Ustvarite nov dogodek.

en: There are no packages. Please create a new package.
sl_SI: Ni paketov. Ustvarite nov paket.

en: There are no results...
sl_SI: Ni rezultatov...

en: There are no special days yet...
sl_SI: Zaenkrat še ni posebnih dni...

en: There are no upcoming events for this period
sl_SI: Za to obdobje ni nobenih prihajajočih dogodkov.

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
sl_SI: Prihajajo novi termini za storitev {service}.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
sl_SI: V koledarju Google/Outlook je dogodek, ki se prekriva s tem dogodkom za določenega zaposlenega. Ali ste prepričani, da želite ustvariti novega?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
sl_SI: Ti zaposleni bodo prejeli e-poštno obvestilo o nakupu paketa, ko bo ta kupljen brez rezerviranih terminov.

en: Third
sl_SI: Tretji

en: Third {day}
sl_SI: Tretji {day}

en: This & Future
sl_SI: To in prihodnost

en: This Only
sl_SI: Samo to

en: This appointment is a part of a package.
sl_SI: Ta imenovanje je del paketa.

en: This booking is part of a package deal
sl_SI: Ta rezervacija je del paketa

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
sl_SI: Te kategorije ni mogoče izbrisati, ker je vključena v paket.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
sl_SI: Ta kategorija vsebuje storitve z {count} preteklih terminov. | Ta kategorija vsebuje storitve z {count} preteklih terminov.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
sl_SI: Ta sprememba bo povzročila zvišanje cen za nekatere rezervacije. Želite, da se ustvarijo povezave za plačilo?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
sl_SI: Ta vrsta stroškov se ne bo uporabljala pri rezervaciji več terminov (funkcija košarice ali funkcija ponavljanja) ALI pri rezervaciji dogodka z več zaposlenimi.

en: This coupon has expired
sl_SI: Ta kupon je potekel.

en: This coupon is not valid anymore
sl_SI: Ta kupon ni več veljaven.

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
sl_SI: Ta e-poštni naslov je že v uporabi. Vnesite drug e-poštni naslov.

en: This email is linked to both a customer and an employee account. Please delete and rebook.
sl_SI: Ta e-poštni naslov je povezan z računom stranke in računom zaposlenega. Prosimo, izbrišite obstoječo rezervacijo in jo ponovno rezervirajte.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
sl_SI: Ta zaposleni je edini, ki je dodeljen {service}.

en: This field is required
sl_SI: To polje je obvezno

en: This field is required.
sl_SI: To polje je obvezno.

en: This file is forbidden for upload
sl_SI: Ta datoteka je prepovedana za nalaganje.

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
sl_SI: To je začasni WhatsApp token, ki bo samodejno potekel po 24 urah. Prepričajte se, da končate nastavitev, preden poteče.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook. Since this token is used for logging, we recommend registering your webhook.
sl_SI: To je edinstven varnostni žeton. Kopirajte ga v polje 'Verify token' v WhatsAppu ob ustvarjanju webhooka. Ker se ta žeton uporablja za beleženje v dnevnike, priporočamo, da registrirate svoj webhook.

en: This is recurring event
sl_SI: To je ponavljajoči se dogodek.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
sl_SI: To je pot v vaši aplikaciji, kamor bodo uporabniki preusmerjeni po avtentifikaciji z Apple. Dodajte ta URI v svoje poverilnice za Apple projekt pod »Redirect URIs« (Preusmeritveni URI).

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
sl_SI: To je pot v vaši aplikaciji, kamor bodo uporabniki preusmerjeni po avtentifikaciji z Google. Dodajte ta URI v svoje poverilnice za Google projekt pod »Pooblaščeni URI za preusmeritev«.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
sl_SI: To je pot v vaši aplikaciji, kamor bodo uporabniki preusmerjeni po avtentifikaciji z Outlookom. Dodajte ta URI v razdelek »Redirect URIs« (Preusmeritveni URI) v nastavitvah aplikacije Outlook.

en: This limit is based on the customer's email address.
sl_SI: Ta omejitev temelji na e-poštnem naslovu stranke.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
sl_SI: Ta lokacija je povezana s storitvijo {count}. | Ta lokacija je povezana s storitvami {count}.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
sl_SI: To sporočilo se pošlje, ko stranka odgovori prek WhatsApp, in jo obvesti, da odgovori prek WhatsApp niso podprti.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
sl_SI: To obvestilo zahteva cron nalogo. Dodajte spodnjo vrstico v svojo cron konfiguracijo.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
sl_SI: Ta možnost zahteva dodajanje zaznamka za povezavo za plačilo v vaše predloge sporočil.

en: This package deal will expire in
sl_SI: Ta paketna ponudba bo potekla v

en: This package has
sl_SI: Ta paket ima

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
sl_SI: Ta paket ima v prihodnosti termin z {count}. | Ta paket ima v prihodnosti termin z {count}.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
sl_SI: Ta paket ima v preteklosti imel {count} ni termin. | Ta paket ima v preteklosti imel {count} terminov.

en: This payment link is no longer valid. Please contact admin if you need assistance.
sl_SI: Ta plačilna povezava ni več veljavna. Če potrebujete pomoč, se obrnite na administratorja spletnega mesta.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
sl_SI: Vsebina tega zaznamka se bo uporabila povsod, kjer se uporablja.

en: This range
sl_SI: Ta razpon

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
sl_SI: Te storitve ni mogoče izbrisati, ker je vključena v paket.

en: This service does not have any extras
sl_SI: Ta storitev nima nobenih dodatkov.

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
sl_SI: Ta storitev ima v preteklosti {count} termin. | Ta storitev ima v preteklosti {count} termine.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
sl_SI: Ta storitev je na voljo za rezervacijo v kupljenem paketu. Ali ste prepričani, da želite izbrisati to storitev?

en: This service is available in a Package
sl_SI: Ta storitev je na voljo v paketu

en: This service is available in a package
sl_SI: Ta storitev je na voljo v paketu

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
sl_SI: Ta časovni termin ni več na voljo. Izberite drug čas.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
sl_SI: Ta uporabnik ima rezervacije v kupljenem paketu. Ali ste prepričani, da želite izbrisati tega uporabnika?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
sl_SI: Ta uporabnik je imel v preteklosti sestanek z {count}. | Ta uporabnik je imel v preteklosti sestanke z {count}.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
sl_SI: Ta uporabnik je udeleženec prihodnjega dogodka. Ali ste prepričani, da želite izbrisati tega uporabnika? | Ta uporabnik je udeleženec prihodnjih dogodkov. Ali ste prepričani, da želite izbrisati tega uporabnika?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
sl_SI: Ta widget prikazuje mesečne podatke namesto globalnega časovnega obdobja.

en: Thu
sl_SI: Čet

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

en: Ticket
sl_SI: Vstopnica

en: Ticket ID
sl_SI: ID vstopnice

en: Ticket Name
sl_SI: Ime vstopnice

en: Ticket Type
sl_SI: Vrsta vstopnice

en: Ticket Types
sl_SI: Vrste vstopnic

en: Ticket cannot be scanned for this date
sl_SI: Za ta datum ni mogoče skenirati vozovnice.

en: Ticket code
sl_SI: Koda vstopnice

en: Ticket has already been scanned
sl_SI: Vstopnica je že bila skenirana.

en: Ticket is valid
sl_SI: Vstopnica je veljavna

en: Ticket name
sl_SI: Ime vstopnice

en: Ticket not found
sl_SI: Vstopnica ni bila najdena

en: Ticket not valid
sl_SI: Vstopnica ni veljavna

en: Ticket types
sl_SI: Vrste vstopnic

en: Tickets
sl_SI: Vstopnice

en: Tickets for events with attendees will not be updated
sl_SI: Vstopnice za dogodke z udeleženci se ne bodo posodabljale.

en: Time
sl_SI: Čas

en: Time(s):
sl_SI: Čas(i):

en: Time:
sl_SI: Čas:

en: Time Range:
sl_SI: Časovno obdobje:

en: Time Used Asc
sl_SI: Porabljen čas Asc

en: Time Used Desc
sl_SI: Porabljen čas Opis

en: Time frame
sl_SI: Časovni okvir

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sl_SI: Čas, potreben po terminu za počitek, čiščenje ali prehod. V tem obdobju zaposlenega ni mogoče rezervirati za nobeno storitev.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sl_SI: Čas, potreben za pripravo pred sestankom. V tem času zaposlenega ni mogoče rezervirati za nobeno storitev.

en: Time slot is unavailable
sl_SI: Časovni razpored ni na voljo

en: Time slot price
sl_SI: Cena časovnega intervala

en: Time slots are unavailable
sl_SI: Časovni termini niso na voljo

en: Time zone
sl_SI: Časovni pas

en: Time zones
sl_SI: Časovni pasovi

en: Times
sl_SI: Čas

en: Times bought
sl_SI: Kupni časi

en: Times used
sl_SI: Število uporab

en: Timetable
sl_SI: Urnik

en: Timezone
sl_SI: Časovni pas

en: Tips & suggestions
sl_SI: Nasveti in predlogi

en: Title section
sl_SI: Naslovni del

en: Title text
sl_SI: Naslov besedila

en: To customer
sl_SI: Za stranko

en: To employee
sl_SI: Zaposlenemu

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
sl_SI: Da bi omogočili Google Maps, vnesite svoj ključ Google Maps API v splošnih nastavitvah Google.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
sl_SI: Za prejemanje samodejnih posodobitev je potrebna aktivacija licence. Za aktivacijo Amelie obiščite %s.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
sl_SI: Če želite prestaviti termin, izberite prost datum in uro iz koledarja, nato kliknite Potrdi.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
sl_SI: Če želite poslati testno SMS sporočilo, prosimo, napolnite svoj račun.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
sl_SI: Če želite poslati testno e-poštno sporočilo, nastavite »E-poštni naslov pošiljatelja« v nastavitvah obvestil.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
sl_SI: Če želite uporabljati obvestila WhatsApp, povežite svoj račun WhatsApp v nastavitvah.

en: Today
sl_SI: Danes

en: Toggle Sidebar
sl_SI: Preklop stranskega menija

en: Tomorrow
sl_SI: Jutri

en: Top trends
sl_SI: Najbolj priljubljeni trendi

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Total Amount
sl_SI: Skupni znesek

en: Total Amount:
sl_SI: Skupni znesek:

en: Total Cost:
sl_SI: Skupni stroški:

en: Total Number of People:
sl_SI: Skupno število oseb:

en: Total Price
sl_SI: Skupna cena

en: Total Services Booked
sl_SI: Skupno število rezerviranih storitev

en: Total amount
sl_SI: Skupni znesek

en: Total appointments
sl_SI: Skupno število sestankov

en: Total bookings
sl_SI: Skupno število rezervacij

en: Total capacity
sl_SI: Skupna zmogljivost

en: Total custom fields
sl_SI: Skupno število polj po meri

en: Total events
sl_SI: Skupno število dogodkov

en: Total extras
sl_SI: Skupaj dodatki

en: Total number of appointments
sl_SI: Skupno število sestankov

en: Total number of people:
sl_SI: Skupno število oseb:

en: Total payments
sl_SI: Skupni znesek plačil

en: Total people
sl_SI: Skupno število ljudi

en: Total price
sl_SI: Skupna cena

en: Total services booked
sl_SI: Skupno število rezerviranih storitev

en: Total tickets
sl_SI: Skupno število vstopnic

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
sl_SI: Sledite strankam, ki zamudijo sestanke ali dogodke, brez pošiljanja obvestil.

en: Trainers
sl_SI: Trenerji

en: Transaction
sl_SI: Transakcija

en: Transaction #{count}
sl_SI: Transakcija #{count}

en: Transaction details
sl_SI: Podrobnosti transakcije

en: Transactions
sl_SI: Transakcije

en: Transfer
sl_SI: Prenos

en: Transfer amount (%)
sl_SI: Znesek prenosa (%)

en: Translate
sl_SI: Prevedi

en: Trigger by attribute
sl_SI: Sproži po atributu

en: Trigger type
sl_SI: Vrsta sprožilca

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
sl_SI: Poskusite prilagoditi filtre ali iskalna merila, da najdete storitve, ki jih iščete.

en: Try adjusting your search or filters.
sl_SI: Poskusite prilagoditi iskanje ali filtre.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
sl_SI: Poskusite prilagoditi iskanje, da najdete, kar iščete.

en: Tue
sl_SI: Tor

en: Tuesday
sl_SI: torek

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
sl_SI: Svoje storitve spremenite v visokokakovostne pakete, ki jih bodo stranke oboževale. Združite več terminov v eno samo ponudbo s popustom, ki bo spodbudila večje in bolj samozavestne nakupe.

en: Type
sl_SI: Tip

en: Type Asc
sl_SI: Tip Asc

en: Type Desc
sl_SI: Tip Opis

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
sl_SI: URL, na katerega bo uporabnik preusmerjen, če se sestanek ne more preklicati zaradi vrednosti »Minimalni čas, potreben pred preklicem«.

en: Unable to complete plugin activation. Please try again.
sl_SI: Aktivacije vtičnika ni mogoče dokončati. Poskusite znova.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
sl_SI: Vtičnika ni mogoče deaktivirati. Poskusite pozneje.

en: Unable to retrieve payments results
sl_SI: Ne morem pridobiti rezultatov plačil

en: Unable to save custom fields positions
sl_SI: Ne morem shraniti položajev polj po meri

en: Unavailable Time Slots
sl_SI: Nedostopni časovni termini

en: Unavailable date background
sl_SI: Nedostopno ozadje datuma

en: Unavailable date text
sl_SI: Besedilo o nedosegljivem datumu

en: Unavailable time slots
sl_SI: Nedostopni časovni termini

en: Unblock
sl_SI: Odblokiraj

en: Unblock customer
sl_SI: Odblokiraj stranko

en: Undelivered
sl_SI: Neprejeto

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
sl_SI: Na žalost je prišlo do napake strežnika in vaš e-poštni naslov ni bil poslan.

en: Unique (Location)
sl_SI: Edinstveno (Lokacija)

en: Unique (Service)
sl_SI: Edinstveno (storitev)

en: Unit price
sl_SI: Cena na enoto

en: Unlimited
sl_SI: Neomejeno

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
sl_SI: Neuspela preusmeritev URL-ja za preklic

en: Until
sl_SI: Do

en: Until:
sl_SI: Do:

en: Until when?
sl_SI: Do kdaj?

en: Upcoming
sl_SI: Prihajajoče

en: Upcoming appointments
sl_SI: Prihajajoči dogodki

en: Upcoming events
sl_SI: Prihajajoči dogodki

en: Upcoming events section
sl_SI: Oddelek prihajajoči dogodki

en: Update
sl_SI: Posodobitev

en: Update Service Settings
sl_SI: Posodobite nastavitve storitve

en: Update booking status automatically
sl_SI: Samodejna posodobitev statusa rezervacije

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
sl_SI: Po uspešnem plačilu prek povezave posodobi status rezervacije na odobren.

en: Update following
sl_SI: Posodobite naslednje

en: Update for All
sl_SI: Posodobitev za vse

en: Update for all
sl_SI: Posodobitev za vse

en: Updates
sl_SI: Posodobitve

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradnja

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload file here
sl_SI: Prenesi datoteko tukaj

en: Upload image
sl_SI: Naloži sliko

en: Usage
sl_SI: Uporaba

en: Usage limit
sl_SI: Omejitev uporabe

en: Use Global Colors
sl_SI: Uporabi globalne barve

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
sl_SI: Uporabite polja po meri kot obrazce za vnos podatkov, da med rezervacijo zberete podatke o strankah.

en: Use service duration for booking a time slot
sl_SI: Uporabi trajanje storitve za rezervacijo časovnega okna

en: Use this placeholder:
sl_SI: Uporabite ta nadomestni znak:

en: Used
sl_SI: Uporabljeno

en: Used coupon
sl_SI: Uporabljen kupon

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User Profile
sl_SI: Profil uporabnika

en: User profile
sl_SI: Profil uporabnika

en: VAT
sl_SI: DDV

en: VAT info
sl_SI: Informacije o DDV

en: VAT number
sl_SI: DDV številka

en: Valid Until:
sl_SI: Veljavno do:

en: Valid first and last names are required fields.
sl_SI: Veljavno ime in priimek sta obvezna polja.

en: Valid until
sl_SI: Velja do

en: Validate required custom fields in the backend
sl_SI: Preveri zahtevana polja v ozadju

en: Validate ticket
sl_SI: Preveri veljavnost vozovnice

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Verification expired. Please try again.
sl_SI: Preverjanje je poteklo. Poskusite znova.

en: Version
sl_SI: Različica

en: Video tutorials
sl_SI: Video vodiči

en: Videos
sl_SI: Videi

en: View
sl_SI: Poglej

en: View All
sl_SI: Poglej vse

en: View Cart
sl_SI: Poglej košarico

en: View Employees
sl_SI: Poglej zaposlene

en: View Less Packages
sl_SI: Pokaži manj paketov

en: View More
sl_SI: Pokaži več

en: View More Packages
sl_SI: Poglej več paketov

en: View all
sl_SI: Poglej vse

en: View all photos
sl_SI: Poglej vse fotografije

en: View appointments
sl_SI: Poglej sestanke

en: View booking
sl_SI: Poglej rezervacijo

en: View employees
sl_SI: Poglej zaposlene

en: View events
sl_SI: Poglej dogodke

en: View in Calendar
sl_SI: Poglej v koledarju

en: View in Package
sl_SI: Poglej v paketu

en: View invoice
sl_SI: Poglej račun

en: View less packages
sl_SI: Pokaži manj paketov

en: View message
sl_SI: Poglej sporočilo

en: View more
sl_SI: Pokaži več

en: View more packages
sl_SI: Poglej več paketov

en: View packages
sl_SI: Poglej pakete

en: View pricing for
sl_SI: Oglejte si cene za

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Visible
sl_SI: Vidno

en: Visible at
sl_SI: Vidno na

en: Waiting
sl_SI: Čakanje

en: Waiting button background color
sl_SI: Barva ozadja gumba za čakanje

en: Waiting button text color
sl_SI: Barva besedila gumba za čakanje

en: Waiting for payment
sl_SI: Čakam na plačilo

en: Waiting list
sl_SI: Čakalni seznam

en: Waiting list availability
sl_SI: Razpoložljivost čakalne liste

en: Waiting list background
sl_SI: Ozadje čakalne liste

en: Waiting list capacity
sl_SI: Kapaciteta čakalne liste

en: Waiting list capacity must be at least 1
sl_SI: Kapaciteta čakalne liste mora biti vsaj 1.

en: Waiting list confirmation
sl_SI: Potrditev čakalne liste

en: Waiting list is empty
sl_SI: Čakalni seznam je prazen

en: Waiting list text
sl_SI: Besedilo čakalnega seznama

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Watch on YouTube
sl_SI: Oglejte si na YouTube

en: We'll notify you if a spot opens up.
sl_SI: Obvestili vas bomo, če se sprosti mesto.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
sl_SI: Obvestili vas bomo, če se sprosti mesto in bo vaša rezervacija odobrena.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
sl_SI: Pripravili smo datoteko .csv s strankami, ki niso bile uvožene. Po odpravljanju težav lahko poskusite znova.

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
sl_SI: Vaše rezervacije nismo mogli preklicati. Za pomoč pri preklicu te rezervacije se obrnite na administratorja.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
sl_SI: Vaše rezervacije nismo mogli obdelati in je bila zavrnjena. Če potrebujete pomoč ali želite poskusiti znova, se obrnite na administratorja.

en: Web
sl_SI: Splet

en: Webhooks
sl_SI: Spletni kavlji

en: Webhooks setup
sl_SI: Nastavitev spletnih kljuk

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Wed
sl_SI: Sre

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: Week
sl_SI: Teden

en: Weekly
sl_SI: Tedensko

en: Weeks
sl_SI: Tedni

en: Welcome Back
sl_SI: Dobrodošli nazaj

en: Welcome back
sl_SI: Dobrodošli nazaj

en: Welcome to Amelia!
sl_SI: Dobrodošli v Amelii!

en: Wellness
sl_SI: Dobro počutje

en: What's New
sl_SI: Novosti

en: WhatsApp Not Connected
sl_SI: WhatsApp ni povezan

en: WhatsApp auto-reply message
sl_SI: WhatsApp avtomatsko odgovorno sporočilo

en: WhatsApp business account ID
sl_SI: ID poslovnega računa WhatsApp

en: WhatsApp history
sl_SI: Zgodovina WhatsApp

en: WhatsApp settings
sl_SI: Nastavitve WhatsApp

en: WhatsApp setup
sl_SI: Nastavitev WhatsApp

en: WhatsApp webhook callback URL
sl_SI: URL za povratni klic WhatsApp webhook

en: WhatsApp webhook verify token
sl_SI: WhatsApp webhook preveri žeton

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
sl_SI: Ko je ta možnost onemogočena, bo zaposleni, izbran med prvo rezervacijo, uporabljen za to storitev skozi celoten paket.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
sl_SI: Ko je omogočeno, se vse entitete (storitve, zaposleni, lokacije, paketi in oznake) naložijo takoj, ko se stran odpre, namesto da se dinamično nalagajo prek AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
sl_SI: Ko je ta možnost omogočena, bodo stranke prejele vabilo za dogodek v Google Koledarju.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
sl_SI: Ko je ta možnost omogočena, bodo stranke videle vse udeležence, navedene v svojem dogodku v Google Koledarju.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
sl_SI: Ko je ta možnost omogočena, opomniki ne bodo poslani, če je rezervacija opravljena v izbranem času pred sestankom ali dogodkom.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
sl_SI: Ko je omogočeno, se skupno število terminov deli med celoten paket, namesto da se nastavi za vsako storitev posebej.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
sl_SI: Ko je omogočeno, bo polje „Naroči se“ privzeto izbrano. Stranke lahko to polje ročno odkljukajo, če se ne želijo vpisati na vaš Mailchimp seznam.

en: When recurring dates are unavailable
sl_SI: Ko ponavljajoči se datumi niso na voljo

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
sl_SI: Ko je ta možnost deaktivirana, bo rezervacija določena na podlagi privzetega časovnega koraka (<br/>).

en: Whole amount
sl_SI: Celotni znesek

en: Without expiration
sl_SI: Brez poteka veljavnosti

en: WooCommerce Order Id
sl_SI: WooCommerce ID naročila

en: WooCommerce Product
sl_SI: WooCommerce izdelek

en: WooCommerce Service
sl_SI: Storitev WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
sl_SI: WooCommerce Stran z zahvalo

en: WooCommerce payment link
sl_SI: Povezava za plačilo WooCommerce

en: WordPress User
sl_SI: WordPress uporabnik

en: WordPress user
sl_SI: Uporabnik WordPress

en: Work Hours
sl_SI: Delovni čas

en: Work hours
sl_SI: Delovni čas

en: Work hours setup
sl_SI: Nastavitev delovnega časa

en: Working Hours
sl_SI: Delovni čas

en: Working hours
sl_SI: Delovni čas

en: Wrong address?
sl_SI: Napačen naslov?

en: Year
sl_SI: Leto

en: Yearly
sl_SI: Letno

en: Years
sl_SI: Leta

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yoga
sl_SI: Joga

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
sl_SI: Spreminjate nastavitve, ki so bile posamično konfigurirane za zaposlene. Ali želite te spremembe uporabiti za vse zaposlene?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
sl_SI: Urejate ponavljajoči se dogodek. Ali želite spremembe uporabiti samo za ta dogodek ali za ta in vse prihodnje dogodke? Opomba: Vstopnice za dogodke z udeleženci ne bodo posodobljene.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
sl_SI: Trenutno ste povezani z Google Koledarjem prek Admin. Prepisovanje povezave z Google Koledarjem ni na voljo.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
sl_SI: Trenutno ste povezani z Outlookovim koledarjem prek skrbnika. Prepisovanje povezave z Outlookovim koledarjem ni na voljo.

en: You are on the waiting list with position
sl_SI: Ste na čakalnem seznamu s položajem

en: You are the only provider for this service
sl_SI: Vi ste edini ponudnik te storitve.

en: You are the only provider on
sl_SI: Vi ste edini ponudnik na

en: You are using a form that will be outdated soon!
sl_SI: Uporabljate obrazec, ki bo kmalu zastarel!

en: You can also cancel and delete its future events.
sl_SI: Lahko tudi prekličete in izbrišete prihodnje dogodke.

en: You can also cancel its future events.
sl_SI: Lahko tudi prekličete prihodnje dogodke.

en: You can also clear all filters to view all services.
sl_SI: Lahko tudi počistite vse filtre, da si ogledate vse storitve.

en: You can also delete its future events.
sl_SI: Lahko tudi izbrišete njegove prihodnje dogodke.

en: You can also open its future events.
sl_SI: Lahko odprete tudi prihodnje dogodke.

en: You can edit or delete each appointment
sl_SI: Vsak termin lahko uredite ali izbrišete.

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
sl_SI: Spodaj najdete termine, ki ste jih izbrali za rezervacijo. Če želite rezervirati več, kliknite na gumb spodaj.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
sl_SI: Uvozite lahko naslednje stolpce: Ime, Priimek, E-pošta, Telefon, Spol, Rojstni dan, Opomba.

en: You can use this coupon for next booking:
sl_SI: Ta kupon lahko uporabite za naslednjo rezervacijo:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
sl_SI: To možnost lahko uporabite za izvoz udeležencev v CSV datoteko<br/>za izbrano prireditev.

en: You don't have any appointments
sl_SI: Nimate nobenih sestankov

en: You don't have any custom fields here yet...
sl_SI: Tukaj še nimate nobenih polj po meri...

en: You don't have any events
sl_SI: Nimate nobenih dogodkov

en: You don't have any packages
sl_SI: Nimate nobenih paketov

en: You have already booked this appointment
sl_SI: Ta termin ste že rezervirali.

en: You have already booked this event
sl_SI: To dogodek ste že rezervirali.

en: You have appointments for
sl_SI: Imate sestanke za

en: You have appointments for this service
sl_SI: Imate termine za to storitev

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
sl_SI: Onemogočili ste vse razpoložljive načine plačila. Namesto tega bo uporabljen privzeti način plačila iz splošnih nastavitev.

en: You have entered an incorrect email.
sl_SI: Vnesli ste napačen e-naslov.

en: You have entered an incorrect password.
sl_SI: Vnesli ste napačno geslo.

en: You have reached maximum number of registered domains
sl_SI: Dosegli ste največje število registriranih domen.

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
sl_SI: Uspešno ste zavrnili to zahtevo za rezervacijo. Status je bil posodobljen v sistemu.

en: You will be redirected to the payment checkout.
sl_SI: Preusmerjeni boste na stran za plačilo.

en: Your API key
sl_SI: Vaš API ključ

en: Your ID must include at least one letter
sl_SI: Vaša identifikacijska številka mora vsebovati vsaj eno črko.

en: Your Information
sl_SI: Vaše informacije

en: Your Name
sl_SI: Vaše ime

en: Your balance has been recharged.
sl_SI: Vaše dobroimetje je bilo ponovno napolnjeno.

en: Your booking has been canceled.
sl_SI: Vaša rezervacija je bila preklicana.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
sl_SI: Vaša rezervacija je bila uspešno preklicana. Če imate kakršna koli vprašanja ali želite spremeniti termin, se obrnite na administratorja.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
sl_SI: Vaša rezervacija je bila uspešno zaključena in odobrena. Vse je pripravljeno in lahko pričakujete, da bo vse potekalo gladko.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
sl_SI: Vaša rezervacija je bila odobrena, vendar je pri zaključku postopka prišlo do težave. Obrnite se na administratorja, da se prepričate, da je vse pravilno zabeleženo.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
sl_SI: Vaša rezervacija je bila uspešno obdelana, vendar je ni bilo mogoče odobriti. Če potrebujete pomoč, se obrnite na skrbnika.

en: Your card's expiration date is incomplete
sl_SI: Datum poteka veljavnosti vaše kartice je nepopoln.

en: Your card's expiration year is in the past
sl_SI: Leto poteka veljavnosti vaše kartice je v preteklosti.

en: Your card's security code is incomplete
sl_SI: Varnostna koda vaše kartice je nepopolna.

en: Your card number is incomplete
sl_SI: Vaša številka kartice je nepopolna.

en: Your card number is invalid
sl_SI: Vaša številka kartice ni veljavna.

en: Your current changes will be lost.
sl_SI: Tvoje trenutne spremembe bodo izgubljene.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
sl_SI: Vaši podatki bodo shranjeni, preden boste preusmerjeni na drug obrazec.

en: Your information
sl_SI: Vaši podatki

en: Your name
sl_SI: Vaše ime

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
sl_SI: Vaše geslo je bilo uspešno spremenjeno. Za prijavo uporabite novo geslo.

en: Your password has been reset successfully.
sl_SI: Vaše geslo je bilo uspešno ponastavljeno.

en: Your postal code is incomplete
sl_SI: Vaša poštna številka je nepopolna.

en: Zoom
sl_SI: Povečaj

en: Zoom Join Link (Participants)
sl_SI: Povezava za pridružitev Zoom (udeleženci)

en: Zoom Link
sl_SI: Povezava za povečavo

en: Zoom Links
sl_SI: Povezave za povečavo

en: Zoom Start Link (Host)
sl_SI: Povezava za začetek povečave (gostitelj)

en: Zoom User
sl_SI: Zoom uporabnik

en: Zoom WP hooks
sl_SI: Zoom WP kljuke

en: Zoom join meeting (participants) link
sl_SI: Povezava za pridružitev sestanku Zoom (udeleženci)

en: Zoom link
sl_SI: Povezava za povečavo

en: Zoom setup
sl_SI: Nastavitev povečave

en: Zoom start meeting (hosts) link
sl_SI: Povezava za začetek sestanka Zoom (gostitelji)

en: Zoom user
sl_SI: Uporabnik Zoom

en: (Paying now)
sl_SI: (Plačilo zdaj)

en:  (Incl. Tax)
sl_SI:  (vključno z davkom)

en: and
sl_SI: in

en: application ID, client ID and client secret
sl_SI: ID aplikacije, ID stranke in skrivnost stranke

en: application (client) ID and secret
sl_SI: ID aplikacije (stranke) in skrivnost

en: appointment is required to be booked now.
sl_SI: termin je treba rezervirati zdaj.

en: appointment slots left to be booked
sl_SI: prosti termini za rezervacijo

en: appointments are required to be booked now.
sl_SI: termini morajo biti rezervirani zdaj.

en: at
sl_SI: na

en: at {time}
sl_SI: na {time}

en: book appointments before the deal expires!
sl_SI: rezervirajte termine, preden ponudba poteče!

en: day
sl_SI: dan

en: days
sl_SI: dni

en: employee
sl_SI: zaposleni

en: employees
sl_SI: zaposleni

en: employees.
sl_SI: zaposleni.

en: filled
sl_SI: napolnjeno

en: from
sl_SI: iz

en: iCloud App-specific Password
sl_SI: Geslo za aplikacijo iCloud

en: iCloud Email Address
sl_SI: iCloud e-poštni naslov

en: iCloud app-specific password
sl_SI: Geslo za aplikacijo iCloud

en: iCloud email address
sl_SI: iCloud e-poštni naslov

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
sl_SI: iCloud e-poštni naslov in geslo za aplikacijo iCloud

en: includes
sl_SI: vključuje

en: includes:
sl_SI: vključuje:

en: locations
sl_SI: lokacije

en: mandatory notice
sl_SI: obvezno obvestilo

en: month
sl_SI: mesec

en: months
sl_SI: mesec

en: of
sl_SI: od

en: on
sl_SI: na

en: out of
sl_SI: iz

en: people
sl_SI: ljudje

en: people waiting
sl_SI: čakajoči ljudje

en: person
sl_SI: oseba

en: person waiting
sl_SI: čakajoča oseba

en: reCAPTCHA Type
sl_SI: reCAPTCHA Tip

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
sl_SI: reCAPTCHA izziv je potekel. Poskusite znova.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
sl_SI: Konfiguracija reCAPTCHA ni veljavna.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
sl_SI: reCAPTCHA ni bilo mogoče naložiti.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
sl_SI: reCAPTCHA na stranki

en: reCAPTCHA on Employee Panel
sl_SI: reCAPTCHA na zaposleniškem panelu

en: reCAPTCHA setup
sl_SI: Nastavitev reCAPTCHA

en: reCAPTCHA validation failed.
sl_SI: Preverjanje reCAPTCHA ni uspelo.

en: results
sl_SI: rezultati

en: service
sl_SI: storitev

en: services
sl_SI: storitve

en: settings
sl_SI: nastavitve

en: slot left
sl_SI: slot levo

en: slots left
sl_SI: prosta mesta

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sl_SI: izbrani termini so zasedeni. Namesto tega smo vam ponudili najbližje termine.

en: spot left
sl_SI: mesto levo

en: spots left
sl_SI: ostalih mest

en: text
sl_SI: besedilo

en: ticket left
sl_SI: vstopnica ostala

en: tickets left
sl_SI: ostalih vstopnic

en: to
sl_SI: v

en: try different email
sl_SI: poskusi z drugim e-poštnim naslovom

en: until
sl_SI: do

en: week
sl_SI: teden

en: weeks
sl_SI: tedni

en: {booked}/{total} Booked
sl_SI: {booked}/{total} Rezervirano

en: {count} Appointment | {count} Appointments
sl_SI: {count} Sestanek | {count} Sestanki

en: {count} Assigned
sl_SI: {count} Dodeljeno

en: {count} Attendee | {count} Attendees
sl_SI: {count} Udeleženec | {count} Udeleženci

en: {count} Day | {count} Days
sl_SI: {count} Dan | {count} dni

en: {count} Employees
sl_SI: {count} Zaposleni

en: {count} Extras
sl_SI: {count} Dodatki

en: {count} Month | {count} Months
sl_SI: {count} Mesec | {count} Mesec

en: {count} Selected
sl_SI: {count} Izbrano

en: {count} Service | {count} Services
sl_SI: {count} Storitev | {count} Storitve

en: {count} Spots
sl_SI: {count} Mesta

en: {count} Total
sl_SI: {count} Skupaj

en: {count} Week | {count} Weeks
sl_SI: {count} Teden | {count} Tedni

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
sl_SI: {count} termin je bil izbrisan. | {count} termini so bili izbrisani.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
sl_SI: {count} termin ni bil izbrisan. | {count} termini niso bili izbrisani.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
sl_SI: {count} kupon je bil izbrisan. | {count} kuponi so bili izbrisani.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
sl_SI: {count} kupon ni bil izbrisan. | {count} kuponi niso bili izbrisani.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
sl_SI: {count} Stranke ni bilo mogoče izbrisati zaradi prihodnjih rezervacij. | {count} Stranke ni bilo mogoče izbrisati zaradi prihodnjih rezervacij.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
sl_SI: {count} stranka izbrisana. | {count} stranke izbrisane.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
sl_SI: {count} stranke niso bile uvožene zaradi manjkajočega imena, priimka, neveljavnega e-poštnega naslova, telefonske številke ali kombinacije teh razlogov.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
sl_SI: {count} stranke z enakim e-poštnim naslovom že obstajajo na vašem seznamu strank. Če se odločite, da boste te zapise prepisali, bodo nekateri njihovi trenutni podatki nadomeščeni z novimi informacijami.

en: {count} day | {count} days
sl_SI: {count} dan | {count} dni

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
sl_SI: {count} zaposleni je bil izbrisan. | {count} zaposleni so bili izbrisani.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
sl_SI: {count} zaposleni ni bil izbrisan zaradi prihodnjih rezervacij. | {count} zaposleni niso bili izbrisani zaradi prihodnjih rezervacij.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
sl_SI: {count} rezervacija dogodka je bila izbrisana. | {count} rezervacije dogodkov so bile izbrisane.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
sl_SI: {count} rezervacija dogodka ni bila izbrisana. | {count} rezervacije dogodkov niso bile izbrisane.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
sl_SI: {count} dogodek je bil izbrisan. | {count} dogodki so bili izbrisani.

en: {count} event | {count} events
sl_SI: {count} dogodek | {count} dogodki

en: {count} hour | {count} hours
sl_SI: {count} ura | {count} ur

en: {count} item selected | {count} items selected
sl_SI: {count} izbrani element | {count} izbrani elementi

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
sl_SI: {count} lokacija je bila izbrisana. | {count} lokacije so bile izbrisane.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
sl_SI: {count} lokacija ni bila izbrisana zaradi prihodnjih rezervacij. | {count} lokacije niso bile izbrisane zaradi prihodnjih rezervacij.

en: {count} month | {count} months
sl_SI: {count} mesec | {count} mesecev

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
sl_SI: {count} paket booking je bil izbrisan. | {count} paketi bookings so bili izbrisani.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
sl_SI: {count} paket booking ni bil izbrisan. | {count} paketi bookings niso bili izbrisani.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
sl_SI: {count} paket je bil izbrisan. | {count} paketi so bili izbrisani.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
sl_SI: {count} paket ni bil izbrisan zaradi prihodnjih rezervacij. | {count} paketi niso bili izbrisani zaradi prihodnjih rezervacij.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
sl_SI: {count} vir je bil izbrisan. | {count} viri so bili izbrisani.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
sl_SI: {count} vir ni bil izbrisan. | {count} viri niso bili izbrisani.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
sl_SI: {count} storitev je bila izbrisana. | {count} storitve so bile izbrisane.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
sl_SI: {count} storitev ni bila izbrisana. | {count} storitve niso bile izbrisane.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
sl_SI: {count} davek je bil izbrisan. | {count} davki so bili izbrisani.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
sl_SI: {count} davek ni bil izbrisan. | {count} davki niso bili izbrisani.

en: {count} week | {count} weeks
sl_SI: {count} teden | {count} tedni

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
sl_SI: {count}x Termin | {count}x Termini

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
sl_SI: {successfulImports} {totalRows} ovih strank je bilo uvoženih v vaš seznam strank.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
sl_SI: „Datum in čas rezervacije“ bo določil omejitev na podlagi datuma, ko je bila rezervacija ustvarjena, ne glede na datum in čas dogodka.<br>„Datum in čas začetka dogodka“ bo določil omejitev na podlagi datuma in časa začetka dogodka.
