Amelia - en to sr translation catalogue (3490 entries)

en:  (Incl. Tax)
sr: (Uklj. porez)

en: "Book now" Button Type
sr: Tip dugmeta "Rezerviši"

en: "Go back" Button Type
sr: Tip dugmeta "Idi nazad"

en: "I'm not a robot" checkbox
sr: Polje za potvrdu "Nisam robot"

en: "Paying now" Button Type
sr: Tip Dugmeta za Panel

en: "Payment Method" View
sr: "Metod Uplate" Prikaz

en: # of Hours in appointment
sr: Broj sati u terminu

en: # of appointments
sr: Broj termina

en: # of bookings
sr: Broj rezervacija

en: 'Back' button style
sr: Stil dugmeta "Nazad"

en: 'Book another' button style
sr: Stil dugmeta "Rezerviši još"

en: 'Book now' button style
sr: Stil dugmeta "Rezerviši"

en: 'Book' button style
sr: Stil dugmeta "Rezerviši"

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
sr: 'Datum i vreme rezervacije' postavlja ograničenje na osnovu kada je rezervacija napravljena, bez obzira na datum termina. "Datum i vreme termina" postavlja ograničenje na osnovu samog zakazanog termina.

en: 'Bringing anyone with you' popup
sr: Iskačući prozor "Da li dovodite nekoga sa sobom"

en: 'Cancel' button style
sr: Stil dugmeta "Otkaži"

en: 'Change password' button style
sr: Stil dugmeta "Promeni lozinku"

en: 'Close' button style
sr: Stil dugmeta "Zatvori"

en: 'Confirm' button style
sr: Stil dugmeta "Potvrdi"

en: 'Continue' button style
sr: Stil dugmeta "Nastavi"

en: 'Customer panel' button style
sr: Stil dugmeta "Korisnički panel"

en: 'Delete' button style
sr: Stil dugmeta "Izbriši"

en: 'Filter' button style
sr: Stil dugmeta "Filter"

en: 'Finish' button style
sr: Stil dugmeta "Završi"

en: 'Join waiting list' button style
sr: Stil dugmeta 'Pridruži se listi čekanja'

en: 'Learn more' button
sr: Dugme 'Saznaj više'

en: 'Learn more' button style
sr: Stil dugmeta 'Saznaj više'

en: 'New Event' button style
sr: Stil dugmeta 'Novi događaj"

en: 'New appointment' button style
sr: Stil dugmeta 'Novi termin'

en: 'Read more' button style
sr: Stil dugmeta 'Pročitaj više'

en: 'Save changes' button style
sr: Stil dugmeta 'Sačuvaj promene'

en: 'Scan e-ticket' button
sr: Dugme 'Skeniraj e-kartu'

en: 'Send' button style
sr: Stil dugmeta 'Pošalji'

en: 'Set password' button style
sr: Stil dugmeta 'Podesi lozinku'

en: 'Sign in' button style
sr: Stil dugmeta 'Prijavi se'

en: 'View employee' button style
sr: Stil dugmeta 'Pogledaj zaposlenog'

en: 'View in package' button
sr: Dugme 'Vidi unutar paketa'

en: (+ Woo Tax)
sr: (+ Woo Porez)

en: (Paying now)
sr: (Plaćate Sada)

en: +more
sr: +još

en: +{count} more
sr: +{count} још

en: 1 day
sr: 1 dan

en: 1 week
sr: 1 nedelja

en: 1 year
sr: 1 godina

en: 1/1 width
sr: Širina 1/1

en: 1/2 width
sr: Širina 1/2

en: 10h
sr: 10č

en: 11h
sr: 11č

en: 12h
sr: 12č

en: 1h
sr: 1č

en: 1h 30min
sr: 1č 30min

en: 2 days
sr: 2 dana

en: 2 weeks
sr: 2 nedelje

en: 2 years
sr: Godine

en: 2h
sr: 2č

en: 3 days
sr: 3 dana

en: 3 months
sr: 3 meseca

en: 3 weeks
sr: 3 nedelje

en: 3 years
sr: Godine

en: 3h
sr: 3č

en: 4 days
sr: 4 dana

en: 4 weeks
sr: 4 nedelje

en: 4h
sr: 4č

en: 5 days
sr: 5 dana

en: 6 days
sr: 6 dana

en: 6 months
sr: 6 meseci

en: 6h
sr: 6č

en: 8h
sr: 8č

en: 9h
sr: 9č

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
sr: <p><strong>Amelia</strong> plugin zahteva PHP verziju 5.5 ili višu.</p>

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
sr: Procentualni depozit se izračunava na osnovu cene rezervacije. Fiksni iznos se može pomnožiti brojem ljudi ili primeniti kao jedan ukupan iznos.

en: A server error occurred. Please try again later.
sr: Došlo je do greške na serveru. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
sr: Jedna rezervacija može sadržati više učesnika (mesta).

en: AM - Booking view
sr: AM - "Rezervacije" prikaz

en: AM - Catalog Booking
sr: AM - "Katalog" Rezervacije

en: AM - Catalog view
sr: AM - "Katalog" prikaz

en: AM - Customer Panel
sr: AM - Korisnički Panel

en: AM - Employee Panel
sr: AM - Panel za Zaposlene

en: AM - Events Calendar Booking
sr: AM - Календар резервација за догађаје

en: AM - Events List Booking
sr: "Spisak Događaja" Forma za rezervacije

en: AM - Events view
sr: AM - "Događaji" prikaz

en: AM - Search view
sr: AM - "Pretraga" prikaz

en: AM - Step Booking
sr: AM - "Korak po Korak" rezervacije

en: API Key
sr: API кључ

en: API Key copied to clipboard.
sr: API Key је успешно копиран у међуспремник.

en: API base URL:
sr: Основни URL API-ја:

en: API setup
sr: Подешавање API-ја

en: About
sr: Više detalja

en: About Event
sr: O događaju

en: About Package
sr: O Paketu

en: About Service
sr: O Servisu

en: About event
sr: O događaju

en: About package
sr: O paketu

en: About service
sr: O servisu

en: About this Event
sr: O Ovom Događaju

en: About this event
sr: O ovom događaju

en: Accent
sr: Akcentna boja

en: Accent text
sr: Akcentni tekst

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
sr: Прихватајте уплате за резервације и услуге путем PayPal-а.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
sr: Прихватајте уплате без проблема преко Mollie платног пролаза.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
sr: Прихватајте уплате путем Razorpay-а, погодно за предузећа у Индији.

en: Access link
sr: Pristupni link

en: Access link success
sr: Линк за приступ је успешно затражен

en: Access your financial data in seconds
sr: Приступите финансијским подацима за неколико секунди

en: Account ID
sr: Količina

en: Action
sr: Akcija

en: Action Triggered
sr: Pokrenuto akcijom

en: Action-based notification
sr: Obaveštenje pokrenuto akcijom

en: Actions
sr: Akcije

en: Activate
sr: Aktiviraj

en: Activate with Envato
sr: Aktiviraj sa Envato-m

en: Activated with Envato
sr: Aktivirano sa Envato-m

en: Activation
sr: Aktivacija

en: Activation settings
sr: Podešavanja aktivacije

en: Active
sr: Aktivno

en: Add
sr: Dodaj

en: Add Attendee
sr: Dodaj Učesnika

en: Add Break
sr: Dodaj Pauzu

en: Add Coupon
sr: Dodaj Kupon

en: Add Customer
sr: Dodaj Mušteriju

en: Add Date
sr: Dodaj Datum

en: Add Date Range
sr: Dodaj Raspon Datuma

en: Add Day Off
sr: Dodaj Slobodan Dan

en: Add Extra
sr: Dodaj Dodatak

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
sr: Додајте Google Maps API Key да бисте приказали статичну Google мапу на страници "Locations".

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
sr: Додајте Meta Pixel да бисте пратили конверзије из огласа и оптимизовали маркетиншке кампање.

en: Add Period
sr: Dodaj Period

en: Add Pricing Category
sr: Dodaj Kategoriju Cena

en: Add Special Day
sr: Dodaj Posebni Dan

en: Add Stripe address fields
sr: Додај поља адресе за Stripe

en: Add Webhook
sr: Додај вебхук

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
sr: Додај Google Analytics код за праћење на страницу за резервације да бисте стекли увид у понашање посетилаца.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
sr: Додај URL за преусмеравање за случај када купац покуша да резервише термин који је већ заузет.

en: Add another account
sr: Додај још један налог

en: Add appointment
sr: Dodaj termina

en: Add booking
sr: Додај резервацију

en: Add calendar
sr: Додај календар

en: Add category
sr: Додај категорију

en: Add custom field
sr: Додај прилагођено поље

en: Add custom notification
sr: Додај прилагођено обавештење

en: Add customer
sr: Додај купца

en: Add date range
sr: Додај опсег датума

en: Add day off
sr: Додај слободан дан

en: Add day(s)
sr: Додај дан(е)

en: Add duration
sr: Додај трајање

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
sr: Dodaj ID elementa (dugme, link...) koji će ručno učitati sadržaj Amelia shortcode-a

en: Add event
sr: Dodaj događaj

en: Add event attendees
sr: Dodaj učesnike događaja

en: Add extra
sr: Dodaj dodatak

en: Add more Appointments
sr: Dodaj još Termina

en: Add more appointments
sr: Додај још термина

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
sr: Додајте више запослених у свој систем за заказивање, управљајте њиховим распоредима и доделите их услугама или догађајима, што олакшава раст вашег пословања и координацију вашег тима.

en: Add option
sr: Додај опцију

en: Add package
sr: Додај пакет

en: Add period
sr: Додај период

en: Add pricing category
sr: Додај ценовну категорију

en: Add rule
sr: Додај правило

en: Add services
sr: Dodate servise

en: Add special day
sr: Додај посебан дан

en: Add to Calendar
sr: Dodaj u Kalendar

en: Add to calendar
sr: Dodaj u kalendar

en: Add tracking
sr: Dodaj praćenje

en: Add work hours
sr: Додај радно време

en: Additional information
sr: Додатне информације

en: Additional people
sr: Dodatne Osobe

en: Address
sr: Adresa

en: Admin
sr: Administrator

en: Advanced
sr: Напредно

en: After
sr: Posle

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
sr: Nakon što se nalog aktivira, pretplatnici će biti kreirani kao mušterije u Ameliji

en: After with space
sr: Posle sa razmakom

en: Agencies
sr: Агенције

en: Alert content
sr: Текст упозорења

en: Alert message
sr: Порука упозорења

en: All
sr: Svi

en: All Locations
sr: Sve Lokacije

en: All Services
sr: Svi Servisi

en: All appointments are selected
sr: Svi termini su izabrani

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
sr: Сви термини ће бити креирани са статусом који је овде изабран.

en: All appointments will be selected later
sr: Svi termini će biti izabrani kasnije

en: All assigned services
sr: Све додељене услуге

en: All bookings
sr: Prosečne rezervacije

en: All customers
sr: Сви купци

en: All employees
sr: Svi zaposleni

en: All events
sr: Svi Događaji

en: All extras
sr: Сви додаци

en: All locations
sr: Све локације

en: All packages
sr: Сви пакети

en: All services
sr: Svi servisi

en: All services are booked separately
sr: Све услуге се заказују појединачно

en: All services are booked separately.
sr: Svi servisi se rezervišu odvojeno.

en: All slots are selected
sr: Svi slotovi su izabrani

en: All tickets have already been scanned
sr: Sve karte su već skenirane

en: Allow additional people
sr: Дозволи додатне особе

en: Allow admin to book appointment at any time
sr: Dozvoli administratoru da rezerviše termin u bilo koje vreme

en: Allow admin to book over an existing appointment
sr: Dozvoli administratoru da rezerviše termin u bilo koje vreme

en: Allow booking above maximum capacity
sr: Dozvoli rezervisanje preko maksimalnog kapaciteta

en: Allow booking without a prior login
sr: Dozvoli rezervacije bez logovanja

en: Allow bringing more people
sr: Dozvoli mušterijama da povedu još ljudi sa sobom

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
sr: Омогућите купцима да потврде резервације уз делимичну уплату.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sr: Омогућите купцима и запосленима да се брзо пријаве помоћу свог Facebook налога, чинећи процес пријављивања бржим, једноставнијим и безбеднијим.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sr: Омогућава купцима и запосленима да се брзо пријаве помоћу свог Google налога, чиме је процес пријављивања бржи, једноставнији и безбеднији.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
sr: Омогућава купцима да резервишу више услуга у оквиру једне трансакције ради поједностављеног искуства.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
sr: Омогућава купцима да заказују понављајуће термине уз прилагодљива правила понављања.

en: Allow customers to cancel packages
sr: Dozvoli mušterijama da otkažu pakete

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
sr: Dozvoli mušterijama da plate kroz Korisnički Panel

en: Allow customers to delete their profile
sr: Dozvoli mušterijama da izbrišu svoj profil

en: Allow customers to pay full amount
sr: Омогући купцима плаћање целог износа

en: Allow customers to pay total appointment amount
sr: Dozvoli mušterijama da plate ukupan iznos za zakazani termin

en: Allow customers to pay total event amount
sr: Dozvoli mušterijama da plate ukupan iznos za zakazani događaj

en: Allow customers to reschedule their own appointments
sr: Dozvoli mušterijama da promene svoje termine

en: Allow customers to see other attendees
sr: Dozvolite mušterijama da vide ostale učesnike

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
sr: Омогућите запосленима да једноставно управљају терминима и догађајима. Прилагодите боје тако да одговарају идентитету вашег бренда и побољшају употребљивост.

en: Allow employees to manage customers
sr: Дозволи запосленима да управљају купцима

en: Allow employees to manage their appointments
sr: Дозволи запосленима да управљају својим терминима

en: Allow employees to manage their days off
sr: Дозволи запосленима да управљају својим слободним данима

en: Allow employees to manage their events
sr: Дозволи запосленима да управљају својим догађајима

en: Allow employees to manage their schedule
sr: Омогући запосленима да управљају својим распоредом

en: Allow employees to manage their services
sr: Омогући запосленима да управљају својим услугама

en: Allow employees to manage their special days
sr: Омогући запосленима да управљају својим специјалним данима

en: Allow employees to view all customers
sr: Омогући запосленима да виде све купце

en: Allow multiple bookings per customer
sr: Омогући више резервација за сваког купца

en: Allow payment via Payment Link
sr: Dozvoli plaćanje putem Linka za Plaćanje

en: Allow the same customer to book more than once
sr: Dozvoli istoj mušteriji da rezerviše više od jednom

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
sr: Омогућите да кратак опис испод обрасца за резервацију подржи Amelia Booking Plugin и препоручи га другима.

en: Alpha sender ID
sr: Алфа ИД пошиљаоца

en: Alpha sender ID can't be empty
sr: Алфа ИД пошиљаоца не може бити празан

en: Already Paid
sr: Већ плаћено

en: Already have an account?
sr: Već imate nalog?

en: Also cancel and delete future events
sr: Такође откажи и избриши будуће догађаје

en: Also cancel future events
sr: Такође откажи будуће догађаје

en: Also delete future events
sr: Такође избриши будуће догађаје

en: Also open future events
sr: Такође поново отвори будуће догађаје

en: Amelia - Booking Button
sr: Amelia - Дугме за резервацију

en: Amelia - Booking view
sr: Amelia - "Rezervacije" prikaz

en: Amelia - Catalog Booking
sr: Amelia - Katalog prikaz

en: Amelia - Catalog view
sr: Amelia - Katalog prikaz

en: Amelia - Customer Panel
sr: Amelia - Korisnički Panel

en: Amelia - Employee Panel
sr: Amelia - Panel za Zaposlene

en: Amelia - Events
sr: Amelia - Događaji

en: Amelia - Events Calendar
sr: Amelia - Календар догађаја

en: Amelia - Events List
sr: Amelia - Događaji

en: Amelia - Events List Button
sr: Amelia - Дугме листе догађаја

en: Amelia - Search view
sr: Amelia - "Pretraga" Prikaz

en: Amelia - Step-By-Step Booking
sr: Amelia - "Korak po Korak" prikaz

en: Amelia Add to calendar page
sr: Amelia "Dodaj u Kalendar" strana

en: Amelia Events List Booking Settings
sr: Amelia Подешавања резервација за листу догађаја

en: Amelia Events List Booking Shortcode
sr: Amelia Шорткод за резервације листе догађаја

en: Amelia Profile Settings
sr: Amelia Podešavanja Profila

en: Amelia SMS
sr: Amelija SMS

en: Amelia Step Booking Settings
sr: Amelia Подешавања Резервације у корацима

en: Amelia Step Booking Shortcode
sr: Amelia Кратки кôд Резервације у корацима

en: Amelia Users Settings
sr: Amelia Podešavanja Korisnika

en: Amount
sr: Količina

en: An email with details of your booking has been sent to you.
sr: Email sa detaljima o vašoj rezervaciji vam je poslat.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
sr: Дошло је до неочекиване грешке. Молимо вас, покушајте поново касније.

en: Any
sr: Bilo koji

en: Any Employee
sr: Bilo koji zapopsleni

en: Any Employee Option Visibility:
sr: Vidljivost opcije "Bilo koji zaposleni":

en: Any Location
sr: Bilo koja lokacija

en: Apple Calendar
sr: Google Kalendar

en: Apple Calendar (Personal)
sr: Apple Calendar (Лични)

en: Apple Calendar setup
sr: Подешавање за Apple Calendar

en: Application (client) ID
sr: ID aplikacije (klijenta)

en: Application (client) ID must be a valid GUID (UUID), as shown in the Azure portal.
sr: ИД апликације (client) мора да буде важећи GUID (UUID), као што је приказано у Azure portal-у.

en: Application fee amount (%)
sr: Износ накнаде за обраду (%)

en: Applied for all assigned services
sr: Primenjeno za sve dodeljene servise

en: Apply
sr: Примени

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
sr: Примени подешавања „Затварање резервација“ на све понављајуће догађаје

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
sr: Примени подешавања „Отварање резервација“ на све понављајуће догађаје

en: Apply Changes to Events
sr: Примени измене на догађаје

en: Apply on
sr: Primeni na

en: Apply this to all recurring events
sr: Primeni ovo na sve događaje koji se ponavljaju

en: Apply to All Days
sr: Primeni na Sve Dane

en: Apply to all days
sr: Примени на све дане

en: Apply to future recurring events
sr: Примени на будуће понављајуће догађаје

en: Appointment
sr: Termin

en: Appointment Canceled
sr: Termin Otkazan

en: Appointment Date:
sr: Datum Termina:

en: Appointment ID
sr: ID Termina

en: Appointment Info
sr: Informacije o Terminu

en: Appointment Repeats
sr: Termin se Ponavlja

en: Appointment booked
sr: Termina ostalo za rezervisanje

en: Appointment can't be rescheduled
sr: Termin nije moguće promeniti

en: Appointment canceled
sr: Термин отказан

en: Appointment date
sr: Датум термина

en: Appointment date & time
sr: Датум и време термина

en: Appointment deposit
sr: Depozit Termina

en: Appointment details
sr: Детаљи термина

en: Appointment duration
sr: Трајање термина

en: Appointment end time
sr: Време завршетка термина

en: Appointment has been created.
sr: Термин је креиран.

en: Appointment has been deleted
sr: Termin je izbrisan

en: Appointment has been deleted.
sr: Термин је обрисан.

en: Appointment has been rescheduled
sr: Termin je pomeren

en: Appointment has been saved
sr: Termin je sačuvan

en: Appointment has been updated.
sr: Термин је ажуриран.

en: Appointment information
sr: Informacije o Terminu

en: Appointment initial date
sr: Првобитни датум термина

en: Appointment initial date & time
sr: Првобитни датум и време термина

en: Appointment initial end time
sr: Првобитно време завршетка термина

en: Appointment initial start time
sr: Првобитно време почетка термина

en: Appointment is removed from the cart.
sr: Termin je uklonjen iz korpe.

en: Appointment management guide
sr: Водич за управљање терминима

en: Appointment not found.
sr: Термин није пронађен.

en: Appointment note
sr: Белешка уз термин

en: Appointment note has been updated.
sr: Белешка уз термин је ажурирана.

en: Appointment notes
sr: Zabeleške o Terminu

en: Appointment price
sr: Cena Termina

en: Appointment repeats
sr: Понављање термина

en: Appointment space name
sr: Назив простора за термин

en: Appointment start time
sr: Време почетка термина

en: Appointment status
sr: Status Termina

en: Appointment status has been changed to
sr: Status termina je promenjen na

en: Appointment status has been updated.
sr: Статус термина је ажуриран.

en: Appointment title
sr: Наслов термина

en: Appointments
sr: Termini

en: Appointments booked
sr: Termina ostalo za rezervisanje

en: Appointments from the first package expire on:
sr: Termina u ovom paketu

en: Appointments in this package
sr: Termina u ovom paketu

en: Appointments in this service
sr: Termina u ovom servisu

en: Appointments to book
sr: Termina ostalo za rezervisanje

en: Appointments waiting list
sr: Листа чекања за термине

en: Approve appointment link
sr: Линк за одобравање термина

en: Approved
sr: Odobreno

en: Are you sure you want to block this customer?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovu mušteriju?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
sr: Да ли сте сигурни да желите да откажете и обришете овај догађај?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
sr: Da li ste sigurni da želite da otkažete ovaj termin?

en: Are you sure you want to cancel this event?
sr: Da li ste sigurni da želite da otkažete ovaj događaj?

en: Are you sure you want to cancel this package?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj paket?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
sr: Da li ste sigurni da želite da otkažete vaše prisustvo?

en: Are you sure you want to close this event?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите овај догађај?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete izabranog učesnika?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete izabrane učesnike?

en: Are you sure you want to delete these items?
sr: Да ли сте сигурни да желите да избришете ове ставке?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj termin?

en: Are you sure you want to delete this block time?
sr: Да ли сте сигурни да желите да избришете овај термин недоступности?

en: Are you sure you want to delete this category?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovu kategoriju?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj kupon?

en: Are you sure you want to delete this customer?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovu mušteriju?

en: Are you sure you want to delete this employee?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovog zaposlenog?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
sr: Да ли сте сигурни да желите да избришете ову резервацију за догађај?

en: Are you sure you want to delete this event?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj događaj?

en: Are you sure you want to delete this location?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to delete this notification?
sr: Да ли сте сигурни да желите да обришете ово обавештење?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
sr: Да ли сте сигурни да желите да обришете ову резервацију пакета?

en: Are you sure you want to delete this package?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj paket?

en: Are you sure you want to delete this resource?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj resurs?

en: Are you sure you want to delete this service?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj servis?

en: Are you sure you want to delete this tax?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj dodatak

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete profil? Izgubićete pristup svim vašim rezervacijama i pristup korisničkom panelu.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovaj termin?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
sr: Да ли желиш да направиш копију ове категорије?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovaj kupon?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovog zaposlenog?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovaj događaj?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovaj paket?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovaj resurs?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
sr: Da li ste sigurni da želite da duplicirate ovaj servis?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
sr: Da li ste sigurni da želite da sakrijete ovaj kupon?

en: Are you sure you want to hide this employee?
sr: Da li ste sigurni da želite da sakrijete ovog zaposlenog?

en: Are you sure you want to hide this event?
sr: Да ли сте сигурни да желите да сакријете овај догађај?

en: Are you sure you want to hide this location?
sr: Da li ste sigurni da želite da sakrijete ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to hide this package?
sr: Da li ste sigurni da želite da sakrijete ovaj paket?

en: Are you sure you want to hide this resource?
sr: Da li ste sigurni da želite da sakrijete ovaj resurs?

en: Are you sure you want to hide this service?
sr: Da li ste sigurni da želite da sakrijete ovaj servis?

en: Are you sure you want to hide this tax?
sr: Da li ste sigurni da želite da sakrijete ovaj paket?

en: Are you sure you want to open this event?
sr: Da li ste sigurni da želite da otvorite ovaj događaj?

en: Are you sure you want to refund this payment?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovu uplatu?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
sr: Da li ste sigurni da želite da resetujete podešavanja forme?

en: Are you sure you want to show this coupon?
sr: Da li ste sigurni da želite da prikažete ovaj kupon?

en: Are you sure you want to show this employee?
sr: Da li ste sigurni da želite da prikažete ovog zaposlenog?

en: Are you sure you want to show this event?
sr: Да ли сте сигурни да желите да прикажете овај догађај?

en: Are you sure you want to show this location?
sr: Da li ste sigurni da želite da prikažete ovu lokaciju?

en: Are you sure you want to show this package?
sr: Da li ste sigurni da želite da prikažete ovaj paket?

en: Are you sure you want to show this resource?
sr: Da li ste sigurni da želite da prikažete ovaj resurs?

en: Are you sure you want to show this service?
sr: Da li ste sigurni da želite da prikažete ovaj servis?

en: Are you sure you want to show this tax?
sr: Da li ste sigurni da želite da prikažete ovaj paket?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
sr: Да ли сте сигурни да желите да прескочите подешавање? Када га једном прескочите, вођени чаробњак за подешавање више неће бити доступан. Сва подешавања ће морати касније да се конфигуришу ручно.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovu mušteriju?

en: Are you sure? This action can't be undone.
sr: Да ли сте сигурни? Ова радња се не може поништити.

en: Assigned
sr: Dodeljeno

en: Assigned Services
sr: Dodeljeni Servisi

en: Assigned employee full name
sr: Пуно име додељеног запосленог

en: Attachment
sr: Prilog

en: Attachment upload path
sr: Putanja za učitavanje priloga

en: Attendee
sr: Događaj Otkazan od Strane Učesnika

en: Attendee Asc
sr: Присутни (узлазно)

en: Attendee Desc
sr: Присутни (силазно)

en: Attendee code
sr: Kod Učesnika

en: Attendee has been saved
sr: Učesnik je sačuvan

en: Attendee have been deleted
sr: Učesnik je izbrisan

en: Attendee have not been deleted
sr: Učesnik nije izbrisan

en: Attendees
sr: Učesnici

en: Attendees Allowed
sr: Kod Učesnika

en: Attendees Export Format
sr: Формат извоза присутних

en: Attendees have been deleted
sr: Učesnici su izbrisani

en: Attendees have not been deleted
sr: Učesnici nisu izbrisani

en: Auto-Reply Message
sr: Порука аутоматског одговора

en: Auto-approve booking after payment
sr: Аутоматски одобри резервацију након плаћања

en: Auto-fill your details using:
sr: Аутоматски попуните своје податке помоћу:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
sr: Аутоматизујте комуникацију уз обавештења покренута статусом резервације, временом или прилагођеним правилима

en: Automated invoices for a smoother payment experience
sr: Аутоматизоване фактуре за једноставнији процес плаћања

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
sr: Аутоматски израчунајте и примените порезе ради једноставне усаглашености и тачног фактурисања.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
sr: Аутоматски израчунавајте и примењујте порезе на своје услуге и догађаје, обезбеђујући тачно фактурисање и једноставну усаглашеност при свакој трансакцији.

en: Automatically create Amelia Customer user
sr: Automatski kreiraj "Amelia Customer" WordPress korisnika

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
sr: Automatski kreiraj mušterije u Ameliji od WordPress korisnika

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
sr: Аутоматски креирајте Zoom састанке за резервације и обавестите купце и запослене.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
sr: Аутоматски генеришите фактуре за сваку резервацију, чинећи плаћања једноставнијим, транспарентнијим и потпуно поједностављеним и за вас и за ваше клијенте.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
sr: Аутоматски ажурирајте статус резервације на "Approved" након успешног плаћања путем линка за плаћање.

en: Availability
sr: Доступност

en: Available
sr: Dostupan

en: Available date background
sr: Позадина доступног датума

en: Available date text
sr: Текст доступног датума

en: Available from Pro license
sr: Dostupne Slike

en: Available from Standard license
sr: Dostupne Slike

en: Available from Starter license
sr: Dostupne Slike

en: Available in Elite licence
sr: Dostupno u paketu

en: Available in package
sr: Dostupno u paketu

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
sr: Спречите двоструко заказивање аутоматским усклађивањем доступности дељених просторија, опреме или алата

en: Away
sr: Odsutan

en: BETA
sr: БЕТА

en: Back
sr: Nazad

en: Back button
sr: Назад

en: Back to
sr: Назад на

en: Back to appointments
sr: Nazad na termine

en: Back to packages
sr: Nazad na pakete

en: Back to recurring settings
sr: Prikaži događaje koji se ponavljaju

en: Backend
sr: Админ панел

en: Background
sr: Позадина

en: Background Color
sr: Boja Pozadine

en: Background Gradient Angle
sr: Ugao Nagiba Boja Pozadine

en: Background Gradient Color 1
sr: Prva Gradient Boja Pozadine

en: Background Gradient Color 2
sr: Druga Gradient Boja Pozadine

en: Badge
sr: Беџ

en: Badge color
sr: Боја беџа

en: Badge label
sr: Текст беџа

en: Badges setup
sr: Подешавање беџева

en: Balance
sr: Стање

en: Base Price:
sr: Osnovna Cena:

en: Basic
sr: Основни

en: Beauty
sr: Лепота

en: Before
sr: Pre

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
sr: Пре него што омогућите опцију понављања, уверите се да су сва обавезна поља подешена, укључујући услугу, запосленог, датум, време и локацију (ако је применљиво).

en: Before with space
sr: Pre sa razmakom

en: Begins
sr: Počinje

en: Birthday
sr: Rođendan

en: Birthday greeting
sr: Рођенданска честитка

en: Block
sr: Блокирај

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
sr: Блокирај термине за резервације који се преклапају са догађајима означеним као заузето у Outlook календару запосленог.

en: Block booking times that overlap with events in the employee’s Apple Calendar.
sr: Блокирај термине за резервације који се преклапају са догађајима у Apple календару запосленог.

en: Block customer
sr: Блокирај клијента

en: Block time
sr: Блокирај време

en: Block time from calendars
sr: Блокирај време из календара

en: Block time has been added.
sr: Блокирано време је додато.

en: Block time has been deleted.
sr: Блокирано време је обрисано.

en: Block time has been updated.
sr: Блокирано време је ажурирано.

en: Blog
sr: Блог

en: Body text
sr: Главни текст

en: Book
sr: Rezerviši

en: Book Appointment
sr: Zakaži Termin

en: Book Now
sr: Rezerviši

en: Book Package
sr: Rezerviši Paket

en: Book This Package
sr: Rezerviši Ovaj Paket

en: Book This Service
sr: Rezerviši Ovaj Servis

en: Book another
sr: Rezerviši još

en: Book appointment
sr: Закажите термин

en: Book event
sr: Rezerviši događaj

en: Book next appointment
sr: Rezerviši sledeći termin

en: Book now
sr: Rezerviši

en: Book option on employee dialog
sr: Опција заказивања у дијалогу запосленог

en: Book package
sr: Резервиши пакет

en: Book subtab name
sr: Ime pod-taba "Rezerviši"

en: Book this event
sr: Rezerviši ovaj događaj

en: Book this service
sr: Резервиши ову услугу

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
sr: Резервишите временски дефинисане термине са прилагодљивим трајањима, ценама и доступношћу.

en: Booked
sr: Rezervisano

en: Booked Appointments
sr: Rezervisani Termini

en: Booked customer (full name, email, phone)
sr: Купац који је извршио резервацију (пуно име, имејл, телефон)

en: Booking
sr: Rezervacija

en: Booking #{count}
sr: Резервација #{count}

en: Booking Appointment
sr: Rezervacija Termina

en: Booking Approved with Issues
sr: Резервација одобрена са проблемима

en: Booking Canceled
sr: Резервација отказана

en: Booking Closes
sr: Rezervacija se zatvara

en: Booking Closes Asc
sr: Затварање резервације (узлазно)

en: Booking Closes Desc
sr: Затварање резервације (силазно)

en: Booking Confirmed
sr: Резервација потврђена

en: Booking Details
sr: Детаљи резервације

en: Booking Failed
sr: Резервација није успела

en: Booking Form
sr: Forma za rezervacije

en: Booking Forms 1.0
sr: Forme za rezervacije 1.0

en: Booking ID
sr: Rezervacija

en: Booking Opens
sr: Rezervacija se otvara

en: Booking Opens Asc
sr: Отварање резервације растуће

en: Booking Opens Desc
sr: Опис отварања резервација

en: Booking Overview
sr: Pregled Rezervacije

en: Booking Processed
sr: Обрађена резервација

en: Booking Rejected
sr: Одбијена резервација

en: Booking added
sr: Додата резервација

en: Booking can't be canceled
sr: Rezervaciju nije moguće otkazati

en: Booking canceled
sr: Отказана резервација

en: Booking closes
sr: Затварање резервација

en: Booking closes when event starts
sr: Rezervacije se zatvaraju kada događaj počne

en: Booking date
sr: Датум резервације

en: Booking form on customer profile enabled
sr: Forma za rezervaciju je uključena na korisničkom profilu

en: Booking form on employee profile enabled
sr: Forma za rezervaciju je uključena na profilu zaposlenog

en: Booking form tab enabled
sr: Tab za formu za rezervaciju je uključen

en: Booking form type
sr: Tip forme za rezervacije

en: Booking form type on employee profile page
sr: Tip forme za rezervacije na strani profila zaposlenog

en: Booking has been updated.
sr: Резервација је ажурирана.

en: Booking invoice
sr: Фактура резервације

en: Booking is canceled
sr: Rezervacija Otkazana

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
sr: Nije moguće deaktivirati plugin. Molimo probajte kasnije.

en: Booking is unavailable
sr: Rezervacija nije dostupna

en: Booking not found
sr: Ime taba za rezervacije

en: Booking not paid
sr: Cena Rezervacije

en: Booking on employee page tab name
sr: Ime taba za rezervacije na strani za zaposlene

en: Booking opens
sr: Почетак резервација

en: Booking opens immediately
sr: Rezervacije se otvaraju odmah

en: Booking price
sr: Cena Rezervacije

en: Booking rescheduled
sr: Резервација је презаказана

en: Booking source
sr: Извор резервације

en: Booking start
sr: Почетак резервације

en: Booking status changed
sr: Статус резервације је промењен

en: Booking status has been changed to
sr: Status rezervacije je promenjen na

en: Booking tab name
sr: Ime taba za rezervacije

en: Booking time slots will depend on the service duration
sr: Временски термини за резервацију ће зависити од трајања услуге.

en: Booking type
sr: Тип резервације

en: Bookings
sr: Rezervacije

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
sr: Повећајте ангажовање тако што ћете одмах допрети до клијената на платформи коју користе сваког дана

en: Boost revenue with bundled service packages
sr: Повећајте приход уз комбиноване пакете услуга

en: Boost revenue with valuable extras
sr: Повећајте приход уз вредне додатке

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
sr: Повећајте продуктивност тима уз аутоматска обавештења и мање ручних задатака.

en: Border color
sr: Боја оквира

en: Break Hours
sr: Vreme za pauze

en: Breaks
sr: Pauze

en: Bringing Anyone With You
sr: Da li dovodite nekoga sa sobom

en: Bringing anyone with you
sr: Da li dovodite nekoga sa sobom

en: Bringing anyone with you?
sr: Da li dovodite nekoga sa sobom?

en: Buffer Time
sr: Vreme Pripreme

en: Buffer Time After: {value}
sr: Време бафера после: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
sr: Бафер време пре: {value}

en: Buffer time after
sr: Бафер време након

en: Buffer time before
sr: Бафер време пре

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
sr: Креирајте прилагођене обрасце за услуге, догађаје и профиле клијената помоћу прилагођених поља. Прикупите тачно оне податке који су вам потребни уз поља за потврду, текстуалне области и још много тога, претварајући сваку резервацију и регистрацију у ефикасан процес прикупљања података.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
sr: Групишите више термина или услуга у пакете по сниженим ценама како бисте подстакли клијенте да резервишу више.

en: Busy
sr: Zauzet

en: Busy slots
sr: Заузети термини

en: Button
sr: Дугме

en: Button Type
sr: Tip Dugmeta

en: Button style
sr: Стил дугмета

en: Buttons
sr: Dugmad

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
sr: Заказивањем овог временског слота закажаћете додатни термин који се преклапа са постојећим групним термином!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
sr: Ако наставите, поставићете термин у временски слот који већ има други заказани термин!

en: By employees
sr: По запосленима

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
sr: Unošenjem broja telefona, pristajete da dobijate poruke preko WhatsApp-a

en: Calculated
sr: Израчунато

en: Calculated package price
sr: Израчуната цена пакета

en: Calendar
sr: Kalendar

en: Camera not supported by this browser.
sr: Ovaj pretraživač ne podržava kameru.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
sr: Dozvola za kameru je odbijena. Molimo vas da dozvolite pristup kameri i pokušate ponovo.

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Cancel Appointment
sr: Otkaži Termin

en: Cancel Event
sr: Otkaži Događaj

en: Cancel Package
sr: Uredi Pakete

en: Cancel and Delete
sr: Откажи и избриши

en: Cancel appointment
sr: Откажи термин

en: Cancel appointment link
sr: Линк за отказивање термина

en: Cancel event
sr: Откажи догађај

en: Cancel event link
sr: Линк за отказивање догађаја

en: Cancel following
sr: Otkaži prateće

en: Cancel package
sr: Откажи пакет

en: Canceled
sr: Otkazano

en: Canceled By Admin
sr: Otkazano od strane Administratora

en: Canceled By Attendee
sr: Otkazano od strane mušterije

en: Canceled by admin
sr: Отказано од администратора

en: Canceled by attendee
sr: Отказано од присутног

en: Cancellation Failed
sr: Отказивање није успело

en: Cancelled
sr: Otkazano

en: Capacity
sr: Kapacitet

en: Capacity:
sr: Kapacitet:

en: Card
sr: Kartica

en: Card color
sr: Боја картице

en: Card content
sr: Садржај картице

en: Card field
sr: Поље картице

en: Card number
sr: Broj Kartice

en: Card payment
sr: Плаћање картицом

en: Cards
sr: Kartice

en: Cards and buttons
sr: Картице и дугмад

en: Carrier
sr: Мобилни оператер

en: Cart
sr: Korpa

en: Cart appointments details
sr: Detalji Grupnog Termina

en: Cart description
sr: Opis Događaja

en: Cart purchased
sr: Корпа плаћена

en: Catalog
sr: Katalog

en: Catalog Booking
sr: Katalog Rezervacije

en: Catalog Booking Form
sr: "Katalog" Forma za rezervacije

en: Catalog Package
sr: Katalog Paketa

en: Catalog Service
sr: Katalog Servisa

en: Categories
sr: Kategorije

en: Categories positions updated successfully.
sr: Редослед категорија је успешно ажуриран.

en: Categories sidebar
sr: Бочна трака категорија

en: Category
sr: Kategorija

en: Category ID
sr: ИД категорије

en: Category Input Field
sr: Polje za unos Lokacije

en: Category has been created.
sr: Категорија је креирана.

en: Category has been deleted.
sr: Категорија је обрисана.

en: Category has been updated.
sr: Категорија је ажурирана.

en: Category name
sr: Ime Kategorije

en: Category:
sr: Kategorija:

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
sr: Централизујте заказивање у свим пословницама ради јаснијег и једноставнијег управљања

en: Change Password
sr: Promeni Lozinku

en: Change colors
sr: Промените боје

en: Change group status
sr: Promeni grupni status

en: Change password
sr: Промените лозинку

en: Charge type
sr: Tip Okidača

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
sr: Proveri da li se mušterijino ime poklapa sa postojećom email adresom prilikom zakazivanja

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
sr: Означите ово поље да бисте генерисали линк за плаћање.<br> Да бисте га укључили у обавештење, додајте плејсхолдер за линк за плаћање.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
sr: Potvrdite ovo polje ako želite da vaše mušterije<br/>dobiju email o zakazanom terminu.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
sr: Potvrdite ovo polje ako želite da vaše mušterije<br/>dobiju email o zakazanom terminu.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
sr: Potvrdite ovu opciju ako želite da se iznos depozita<br>pomnoži sa brojem osoba koje mušterija doda u<br>"Da li dovodite nekoga sa sobom" sekciji.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
sr: Uključite ovu opciju ako želite da kreirate termine koji se ponavljaju

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
sr: Означите ову опцију ако желите да ваши купци имају могућност да изаберу да ли ће платити цео износ или само депозит. Ако опција није означена, купци ће током процеса резервације моћи да плате само депозит.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
sr: Potvrdite ovu opciju ako želite da<br>vaše mušterije mogu da izaberu da li će<br>platiti celokupan iznos ili samo depozit.<br>Ako se ne potvrdi ova opcija, mušterije će moći<br>da uplate samo iznos depozita.

en: Check your email
sr: Unesite svoju email adresu

en: Checkbox
sr: Polje za potvrdu

en: Checked in
sr: Присутан

en: Checkout
sr: Плаћање

en: Choose Apple Calendar
sr: Изаберите Apple Calendar

en: Choose Category
sr: Izaberi Kategoriju

en: Choose Date and Time
sr: Izaberite Datum i Vreme

en: Choose Package
sr: Izaberi Paket

en: Choose Service
sr: Izaberi Servis

en: Choose a Form
sr: Izaberite Formu

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
sr: Изаберите валуту која ће се користити за сва подешавања заснована на износима.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
sr: Izaberite formu koju želite da uredite. "Korak po Korak 2.0" forma je nova i poboljšana verzija koja vam donosi bolji dizajn i korisničko iskustvo, kao i veću brzinu.

en: Choose a group service
sr: Izaberi grupni servis

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
sr: Изаберите временски интервал који ће се користити при подешавању свих опција заснованих на времену.

en: Choose date and time
sr: Изаберите датум и време

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
sr: Изаберите како Amelia предлаже алтернативни датум када изабрани понављајући датум нема доступне временске слотове.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
sr: Изаберите како се подаци из прилагођених поља шаљу у групним резервацијама.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
sr: Изаберите како се обрађују плаћања за понављајуће термине. Ако се плаћање наплаћује само за први термин, преостали термини се плаћају на лицу места.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
sr: Изаберите како се могу резервисати понављајући термини. 'Disabled' искључује резервацију понављајућих термина, док 'All' омогућава купцима да бирају између доступних опција понављања.

en: Choose layout version
sr: Izaberi Placeholder

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
sr: Изаберите формат фактуре који ће се користити у обавештењима и на панелу за купце.

en: Choose time you want to repeat appointment
sr: Izaberite vreme kada želite da ponovite termin

en: Choose when the repeating ends
sr: Izaberite kada se ponavljanje završava

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
sr: Изаберите да ли желите да управљате услугама, догађајима или обоје.

en: Choosing layout of first step in step by step form
sr: Избор распореда првог корака у обрасцу „корак по корак“

en: Class
sr: Klasa

en: Clear
sr: Очисти

en: Clear filters
sr: Очисти филтере

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
sr: Кликните "Configure" да бисте изменили текст који ће се појавити када се овај плејсхолдер користи у обавештењима.

en: Click + Service below to get started.
sr: Кликните на „+ Услуга“ испод да бисте започели.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
sr: Кликните на линк за активацију у имејлу који смо послали на

en: Click to upload
sr: Кликните за отпремање

en: Client ID
sr: ID klijenta

en: Client ID and secret
sr: ИД клијента и клијентска тајна

en: Client Time:
sr: Vreme Klijenta:

en: Client secret
sr: Клијентска тајна

en: Client secret is too short or looks invalid. Copy the full value from the Azure portal.
sr: Тајна клијента је прекратка или изгледа неважећа. Копирајте целу вредност из Azure портала.

en: Close
sr: Zatvori

en: Close Event
sr: Заврши догађај

en: Close Event after certain minimum is reached
sr: Zatvori Događaj nakon što se dostigne određeni minimum

en: Close event when minimum capacity is reached
sr: Затворити догађај када се достигне минимални капацитет

en: Closed
sr: Zatvoreno

en: Closes at
sr: Затвара се у

en: Closes on
sr: Затвара се на

en: Closes on:
sr: Zatvara se:

en: Coaching
sr: Коучинг

en: Code
sr: Kod

en: Collapse all
sr: Скупи све

en: Collapse menu
sr: Sakrij meni

en: Collect the information your business truly needs
sr: Прикупите информације које су вашем пословању заиста потребне

en: Color
sr: Боја

en: Colors
sr: Boje

en: Colors & Fonts
sr: Boje i Fontovi

en: Comma (,)
sr: Zarez (,)

en: Comma-dot
sr: Запета-тачка

en: Company
sr: Kompanija

en: Company Days off
sr: Kompanijski Slobodni Dani

en: Company Email:
sr: Email Kompanije

en: Company Phone:
sr: Telefon Kompanije

en: Company VAT number
sr: ПДВ број компаније

en: Company address
sr: Adresa Kompanije

en: Company days off
sr: Нерадни дани компаније

en: Company email
sr: Email Kompanije

en: Company name
sr: Ime Kompanije

en: Company phone
sr: Telefon Kompanije

en: Company website
sr: Veb sajt Kompanije

en: Compared to previous range
sr: У поређењу са претходним периодом

en: Complete booking with payment
sr: Заврши резервацију уз плаћање

en: Complete booking without payment
sr: Заврши резервацију без плаћања

en: Completed
sr: Izvršeno

en: Configuration
sr: Подешавања

en: Configure
sr: Konfiguriši

en: Configure notifications for waiting list updates
sr: Подесите обавештења о ажурирањима листе чекања

en: Configure placeholder
sr: Konfiguriši placeholder

en: Configure the cart appointments details placeholder.
sr: Подесите плејсхолдер за детаље термина у корпи.

en: Configure the group appointment details placeholder.
sr: Подесите плејсхолдер за детаље групног термина.

en: Configure the group event details placeholder.
sr: Подесите плејсхолдер за детаље групног догађаја.

en: Configure the package appointments details placeholder.
sr: Подесите плејсхолдер за детаље термина из пакета.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
sr: Подесите плејсхолдер за детаље понављајућих термина.

en: Configure waiting list for appointments
sr: Konfiguriši listu čekanja za termine

en: Confirm
sr: Potvrdi

en: Congratulations
sr: Čestitamo

en: Congratulations!
sr: Čestitamo!

en: Connect
sr: Poveži

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
sr: Повежите API-је без напора за неометане, интегрисане токове рада.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sr: Повежите Apple календаре да синхронизујете своје личне и пословне догађаје, као и догађаје ваших запослених.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sr: Повежите Google календаре да синхронизујете своје личне и пословне догађаје, као и догађаје ваших запослених.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sr: Повежите Outlook календаре да бисте синхронизовали личне и пословне догађаје, као и догађаје ваших запослених.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
sr: Повежите календаре запослених, алате за састанке и друге интеграције како би распореди били у потпуности синхронизовани, а комуникација једноставна у целом вашем тиму.

en: Connect to Apple Calendar
sr: Повежите се са Apple календаром

en: Connect to your personal Apple Calendar
sr: Повежите се са својим личним Apple календаром

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
sr: Повежите се са веб апликацијама да бисте аутоматизовали поруке и слали ажурирања на прилагођене URL адресе.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
sr: Povežite svoj Google Kalendar ovde tako da se<br/>rezervisani termini mogu dodati u vaš<br/>Google Kalendar automatski.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
sr: Повежите свој лични Zoom налог да бисте организовали виртуелне састанке и четове.

en: Connected
sr: Повезано

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sr: Повезивање са Apple Calendar-ом није доступно. Молимо вас да контактирате администратора за помоћ.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sr: Повезивање са Google Calendar-ом није доступно. Молимо вас да контактирате администратора за помоћ.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sr: Повезивање са Outlook Calendar-ом није доступно. Молимо вас да контактирате администратора за помоћ.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
sr: Повезивање са Stripe-ом није доступно. Молимо вас да контактирате администратора за помоћ.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
sr: Повезивање са Zoom-ом није доступно. Молимо вас да контактирате администратора за помоћ.

en: Consulting
sr: Консалтинг

en: Contact message
sr: Контакт порука

en: Contact support.
sr: Контактирајте подршку.

en: Content
sr: Sadržaj

en: Content Text Color
sr: Boja Teksta u Sadržaju

en: Content area
sr: Област садржаја

en: Content placeholders
sr: Маркери садржаја

en: Continue
sr: Nastavi

en: Continue Booking
sr: Nastavi sa Rezervacijom

en: Continue setup
sr: Настави са подешавањем

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
sr: Копирајте свој API кључ одмах, јер се више неће приказивати.

en: Cost
sr: Цена

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
sr: Није могуће обрисати категорију. Ова категорија има услуге доступне за резервацију у купљеном пакету.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
sr: Није могуће обрисати категорију. Ова категорија има услуге са {count} будућим термином. | Није могуће обрисати категорију. Ова категорија има услуге са {count} будућих термина.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
sr: Није могуће обрисати услугу. Ова услуга има {count} термин у будућности. | Није могуће обрисати услугу. Ова услуга има {count} термина у будућности.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
sr: Није могуће обрисати корисника. Овај корисник има {count} термин у будућности. | Није могуће обрисати корисника. Овај корисник има {count} термина у будућности.

en: Count Once
sr: Обрачунај једном

en: Count per Person
sr: Обрачун по особи

en: Count time from
sr: Рачунај време од

en: Country
sr: Količina

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
sr: Рачуна једног примарног купца и све додатне особе које тај купац додаје.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
sr: Рачуна укупан број унетих особа, укључујући примарног купца.

en: Coupon
sr: Kupon

en: Coupon Details
sr: Детаљи купона

en: Coupon Limit Reached
sr: Dostignut je limit kupona

en: Coupon code
sr: Kupon

en: Coupon field
sr: Поље за купон

en: Coupon has been created.
sr: Купон је креиран.

en: Coupon has been deleted.
sr: Купон је обрисан.

en: Coupon has been hidden.
sr: Купон је сакривен.

en: Coupon has been updated.
sr: Купон је ажуриран.

en: Coupon is now visible.
sr: Купон је сада видљив.

en: Coupon limit reached
sr: Достигнут је лимит коришћења купона

en: Coupon needs to have discount or deduction
sr: Kupon mora da ima popust ili umanjenje

en: Coupon segment
sr: Циљни сегмент

en: Coupons
sr: Kuponi

en: Coupons overview
sr: Преглед купона

en: Coupons setup
sr: Подешавање купона

en: Create Amelia Customers
sr: Kreiraj Mušteriju

en: Create Amelia Employees
sr: Kreiraj Zaposlene u Ameliji

en: Create Appointments list
sr: Spisak Termina u Paketu

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
sr: Kreiraj Zaposlene iz WordPress korisnika koji imaju "Amelia Employee" ulogu

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
sr: Kreiraj Zaposlene iz WordPress korisnika koji imaju "Amelia Employee" ulogu

en: Create New
sr: Kreiraj Novi

en: Create New Tag
sr: Креирај нову ознаку

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
sr: Креирајте купон-код који купци могу да унесу током резервације како би добили попуст.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
sr: Креирајте и управљајте понављајућим догађајима уз прилагодљиве распореде ради флексибилности и погодности.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
sr: Креирајте прилагођена обавештења која се активирају на основу статуса резервације или закажите подсетнике, тако да купци и запослени буду информисани у тачно одређеном тренутку.

en: Create employee
sr: Креирај запосленог

en: Create event
sr: Креирај догађај

en: Create meetings for pending appointments
sr: Креирај онлајн састанке за термине на чекању

en: Create new
sr: Креирај ново

en: Create new badge
sr: Креирај нову значку

en: Create new tag
sr: Креирај нову ознаку

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
sr: Аутоматски креирај онлајн учионице за сваки заказани термин или догађај.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
sr: Креирај ресурсе као што су собе или столице, који се могу делити између услуга, локација и запослених.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
sr: Креирај собе, опрему или друге ресурсе који се могу делити између запослених, услуга или локација, обезбеђујући да купци виде само временске слотове када је све што им је потребно заиста доступно.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
sr: Креирај заказане догађаје са фиксним датумима, ценама и капацитетима.

en: Create service
sr: Креирај услугу

en: Create spaces for pending appointments
sr: Kreiraj space-eve za termine u čekanju

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
sr: Креирајте јединствене кодове купона које купци могу да искористе током процеса резервације — понудите попусте или чак бесплатне термине како бисте повећали ангажовање, задовољство и продају.

en: Created On
sr: Kreirano

en: Created on
sr: Датум креирања

en: Credit Card
sr: Kreditna Kartica

en: Credit minimum to send reminder
sr: Минималан кредит за слање подсетника

en: Credit or debit card:
sr: Kreditna ili debitna kartica:

en: Currency
sr: Valuta

en: Current Password
sr: Trenutna Lozinka:

en: Current password
sr: Стара лозинка

en: Custom
sr: Proizvoljno

en: Custom Address
sr: Proizvoljna Adresa

en: Custom Color
sr: Proizvoljna Boja

en: Custom Duration & Pricing
sr: Proizvoljno Trajanje i Cenovnik

en: Custom Field
sr: Proizvoljno Polje

en: Custom Fields
sr: Proizvoljna Polja

en: Custom Pricing
sr: Proizvoljni Cenovnik

en: Custom address
sr: Прилагођена адреса

en: Custom currency symbol
sr: Прилагођени симбол валуте

en: Custom field
sr: Прилагођено поље

en: Custom field has been added
sr: Proizvoljno polje je dodato

en: Custom field has been deleted.
sr: Прилагођено поље је обрисано.

en: Custom field has been saved
sr: Proizvoljno polje je sačuvano

en: Custom fields
sr: Proizvoljna Polja

en: Custom fields delivery
sr: Прослеђивање прилагођених поља

en: Custom fields have been updated.
sr: Прилагођена поља су ажурирана.

en: Custom fields setup
sr: Подешавање прилагођених поља

en: Custom font family
sr: Прилагођена фамилија фонта

en: Custom notification
sr: Прилагођено обавештење

en: Custom notifications
sr: Прилагођена обавештења

en: Custom pricing
sr: Прилагођене цене

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
sr: Definisanje proizvoljnih cena po mestu će pregaziti Maksimalni broj dozvoljenih mesta.

en: Custom range
sr: Прилагођен опсег

en: Custom service duration
sr: Прилагођено трајање услуге

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
sr: Прилагођена/редовна подешавања цена нису дозвољена за догађаје са потврђеним посетиоцима.

en: Customer
sr: Mušterija

en: Customer Asc
sr: Купац (узлазно)

en: Customer Desc
sr: Купац (силазно)

en: Customer Panel
sr: Korisnički Panel

en: Customer Panel Page URL
sr: URL strane Korisničkog Panela

en: Customer Profile
sr: Korisnički Profil

en: Customer configuration
sr: Подешавања клијената

en: Customer details
sr: Подаци клијента

en: Customer email
sr: Email Mušterije

en: Customer filter
sr: Филтер клијената

en: Customer first name
sr: Ime Mušterije

en: Customer full name
sr: Ime i Prezime Mušterije

en: Customer has already booked this appointment
sr: Već ste rezervisali ovaj termin

en: Customer has been blocked.
sr: Запис о купцу је блокиран.

en: Customer has been created.
sr: Запис о купцу је креиран.

en: Customer has been deleted.
sr: Запис о купцу је обрисан.

en: Customer has been unblocked.
sr: Запис о купцу је одблокиран.

en: Customer has been updated.
sr: Запис о купцу је ажуриран.

en: Customer information
sr: Подаци о купцу

en: Customer last name
sr: Prezime Mušterije

en: Customer name
sr: Име клијента

en: Customer note
sr: Zabeleška o Mušteriji

en: Customer note has been added.
sr: Белешка о клијенту је успешно додата.

en: Customer note has been updated.
sr: Белешка о клијенту је успешно ажурирана.

en: Customer panel
sr: Панел клијента

en: Customer panel access link
sr: Линк за приступ панелу клијента

en: Customer phone
sr: Telefon Mušterije

en: Customer plus additional people
sr: Клијент + додатне особе

en: Customer setup
sr: Подешавање купаца

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
sr: Mušterija će biti preusmerena na ovaj URL kada zakaže termin.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
sr: Mušterija će biti preusmerena na ovaj URL kada zakaže termin.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
sr: Mušterija će biti preusmerena na ovaj URL kada se plaćanje putem linka izvrši.

en: Customer(s)
sr: Mušterija/Mušterije

en: Customers
sr: Mušterije

en: Customers detected in file:
sr: Купци пронађени у датотеци:

en: Customers imported from file:
sr: Купци увезени из датотеке:

en: Customers in Waiting list
sr: Купци на листи чекања

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
sr: Купци ће бити преусмерени на овај URL након резервације догађаја.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
sr: Купци ће бити преусмерени на овај URL након заказивања термина.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
sr: Купци ће бити преусмерени на овај URL након што заврше плаћање.

en: Customize
sr: Prilagođavanje

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
sr: Прилагодите сваку интеракцију прикупљањем одговарајућих информација за услуге, догађаје и евиденције купаца

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
sr: Прилагодите понуду тако да одговара специфичним услугама и задовољи разноврсне потребе купаца

en: Daily
sr: Dnevno

en: Daily occupancy
sr: Дневна попуњеност

en: Danger button background color
sr: Опасно дугме — боја позадине

en: Danger button text color
sr: Опасно дугме — боја текста

en: Dark Theme
sr: Тамна тема

en: Dashboard
sr: Komandna Tabla

en: Data that remains unchanged:
sr: Подаци који остају непромењени:

en: Data to be updated:
sr: Подаци за ажурирање:

en: Date
sr: Datum

en: Date & Time
sr: Datum i Vreme

en: Date & time
sr: Датум и време

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
sr: Датум и временски интервали догађаја са Lesson Space линковима за придруживање

en: Date Asc
sr: Датум Asc

en: Date Desc
sr: Датум Desc

en: Date Picker
sr: Избор датума

en: Date Purchased Asc
sr: Датум куповине Asc

en: Date Purchased Desc
sr: Датум куповине Desc

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
sr: Rasponi Datuma koji nisu definisani će koristiti predefinisanu cenu kategorije karata.

en: Date and Time
sr: Datum i Vreme

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Date busyness indicator
sr: Показатељ заузетости датума

en: Date of Birth
sr: Datum Rođenja

en: Date of birth
sr: Датум рођења

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
sr: Датум рођења мора бити у истом формату као што је изабрано у подешавањима WordPress-а. Ако се користи формат датума са зарезом, датуми треба да буду у наводницима.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
sr: Datumi Događaja sa Lesson Space linkovima za pristup

en: Date picker
sr: Изборник датума

en: Date purchased
sr: Датум куповине

en: Date range
sr: Raspon Datuma

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
sr: Распони датума који нису подешени користиће подразумевану цену из категорије улазнице.

en: Date:
sr: Datum:

en: Dates:
sr: Datumi:

en: Day
sr: Dan

en: Day Off
sr: Slobodan Dan

en: Day Off name
sr: Naziv slobodnog dana

en: Day of the Week
sr: Raspon Datuma Događaja

en: Day of the week
sr: Дан у недељи

en: Day off name
sr: Назив нерадног дана

en: Days
sr: Dani

en: Days Off
sr: Slobodni Dani

en: Days off
sr: Нерадни дани

en: Deactivate
sr: Deaktiviraj

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
sr: Поштовани %customer_full_name%, хвала Вам што сте изабрали нашу компанију, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
sr: Poštovani/a <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Hvala što ste izabrali našu kompaniju, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
sr: Umanjenje

en: Deduction Asc
sr: Одбитак (узлазно)

en: Deduction Desc
sr: Одбитак (силазно)

en: Default Label
sr: Predefinisana Labela

en: Default Square location
sr: Подразумевана локација у Square-у

en: Default appointment status
sr: Подразумевани статус термина

en: Default back end page
sr: Подразумевана админ страница

en: Default language
sr: Predefinisani Jezik

en: Default location
sr: Подразумевана локација

en: Default number of items per page on the back end
sr: Подразумеван број ставки по страници у административном делу

en: Default number of items per page on the front end
sr: Подразумеван број ставки по страници на јавном делу

en: Default page
sr: Подразумевана страница

en: Default payment method
sr: Подразумевани начин плаћања

en: Default phone country code
sr: Predefinisani pozivni broj

en: Default time slot step
sr: Подразумевани интервал временских слотова

en: Define how far into the future customers can book appointments.
sr: Одредите колико унапред купци могу да заказују термине.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
sr: Дефинишите максималан број искоришћавања по купцу. Када се достигне ограничење, купон више неће важити за тог купца.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
sr: Дефинишите време пре заказаног термина током којег купцима није дозвољено да изврше резервацију.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
sr: Дефинишите време пре заказаног термина током којег купцима није дозвољено да откажу термин.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
sr: Дефинишите време пре заказаног термина током којег купцима није дозвољено да промене термин.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
sr: Дефинишите укупан број дозвољених искоришћавања овог купона. Када се достигне ограничење, купон постаје неактиван.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
sr: Дефинишите које ће се capabilities тражити приликом креирања Express connected account-а.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
sr: Дефинише језик који се користи за обавештења која се шаљу овом купцу за резервације креиране из админ панела или панела запослених. Ако је у претходној резервацији коришћен подржани језик, биће аутоматски изабран; у супротном, можете га подесити ручно.

en: Delete
sr: Izbriši

en: Delete Amelia content
sr: Izbriši Amelijin Sadržak

en: Delete Event
sr: Izbriši Događaj

en: Delete Notification
sr: Обриши обавештење

en: Delete Package Booking
sr: Обриши резервацију пакета

en: Delete Period
sr: Izaberi Period Ponavljanja

en: Delete appointment
sr: Обриши термин

en: Delete block time
sr: Обриши блокирано време

en: Delete booking
sr: Обриши резервацију

en: Delete category
sr: Обриши категорију

en: Delete coupon
sr: Обриши купон

en: Delete custom field
sr: Обриши прилагођено поље

en: Delete customer
sr: Обриши клијента

en: Delete employee
sr: Обриши запосленог

en: Delete event booking
sr: Обриши резервацију за догађај

en: Delete following
sr: Izbriši prateće

en: Delete location
sr: Обриши локацију

en: Delete package
sr: Избриши пакет

en: Delete profile
sr: Izbriši profil

en: Delete resource
sr: Избриши ресурс

en: Delete service
sr: Избриши услугу

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
sr: Izbriši tabele, uloge, fajlove i podešavanja čim se Amelia plugin izbriše.

en: Delete tax
sr: Избриши порез

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
sr: Омогућите једноставније искуство резервације тако што ћете купцима приказивати само стварно доступне термине

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
sr: Омогућите слање персонализованих порука прилагођених тону комуникације вашег пословања, идентитету бренда и радном току

en: Delivered
sr: Dostavljeno

en: Deposit
sr: Depozit

en: Deposit Payment
sr: Uplata Depozita

en: Deposit amount
sr: Iznos Depozita

en: Deposit only
sr: Samo Depozit

en: Deposit payment
sr: Плаћање депозита

en: Deposit type
sr: Tip Depozita

en: Description
sr: Opis

en: Description:
sr: Opis:

en: Details
sr: Detalji

en: Details changed
sr: Детаљи су промењени

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
sr: Нисте примили имејл? Проверите филтер за нежељену пошту или,

en: Direct charge
sr: Stranica za preusmeravanje

en: Disable
sr: Онемогући

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
sr: Онемогућите ову опцију да бисте дозволили да само појединачни купци заказују групне термине, без могућности да поведу додатне особе.

en: Disabled
sr: Onemogućeno

en: Discard
sr: Otkaži

en: Disconnect
sr: Diskonektuj

en: Disconnect Employee
sr: Прекини повезивање запосленог

en: Disconnect account
sr: Прекини повезивање налога

en: Disconnect employee account
sr: Прекини повезивање налога запосленог

en: Disconnect from Apple
sr: Diskonektuj

en: Discount
sr: Popust

en: Discount (%)
sr: Popust (%)

en: Discount Asc
sr: Попуст (узлазно)

en: Discount Desc
sr: Опис попуста

en: Discount type
sr: Тип попуста

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
sr: Прикажите Amelia форме и панеле за резервацију на BuddyBoss профилима чланова.

en: Display Field:
sr: Prikaži Polje:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
sr: Прикажите догађаје у приказу календара, омогућавајући купцима да прегледају, претражују и обаве резервацију директно. Практичан начин да истакнете предстојеће догађаје у интерактивном формату.

en: Do you want to cancel following events?
sr: Da li želite da otkažete prateće događaje?

en: Do you want to cancel this purchase?
sr: Da li želite da otkažete ovu kupovinu?

en: Do you want to delete following canceled events?
sr: Da li ste sigurni da želite da izbrišete prateže otkazane događaje?

en: Do you want to delete this appointment?
sr: Da li želite da izbrišete ovaj termin?

en: Do you want to open following events?
sr: Da li želite da otvorite prateće događaje?

en: Do you want to repeat this appointment?
sr: Da li želite da ponovite ovaj termin?

en: Do you want to update following events?
sr: Da li želite da ažurirate prateće događaje?

en: Documentation
sr: Документација

en: Don't Import
sr: Не увози

en: Don't have an account?
sr: Nemate nalog?

en: Don't send reminders within the selected time
sr: Не шаљи подсетнике у оквиру изабраног временског опсега

en: Don't suggest alternatives
sr: Не предлажи алтернативе

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
sr: Не користите опцију Text mode ако већ имате HTML код у опису, јер када је ова опција омогућена може доћи до губитка постојећих HTML tags.

en: Dot-comma
sr: Тачка-зарез

en: Download
sr: Преузми

en: Download .csv
sr: Preuzmi .csv

en: Download Invoice
sr: Preuzmi .csv

en: Download PDF
sr: Preuzmi .csv

en: Download PDF Invoice
sr: Preuzmi .csv

en: Download XML
sr: Preuzmi .csv

en: Download XML Invoice
sr: Preuzmi .csv

en: Download invoice
sr: Преузми фактуру

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
sr: Одмах преузмите листу купаца за извештавање, маркетинг или употребу у спољним системима, чинећи управљање подацима бржим и практичнијим него икада.

en: Draft
sr: Нацрт

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
sr: Превуците да бисте променили редослед колона и/или изабрали које ће се приказивати.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
sr: Повећајте резервације неодољивим купонским понудама

en: Drop file here or click to upload
sr: Prevucite fajl ovde ili kliknite za otpremu

en: Drop files here or click to upload
sr: Превуците и пустите датотеке овде или кликните да отпремите

en: Dropdown Color
sr: Boja Padajućeg Menija

en: Dropdown Text Color
sr: Boja Teksta u Padajućem Meniju

en: Dropdown layout
sr: Boja Padajućeg Menija

en: Dropdowns
sr: Padajući Meniji

en: Due
sr: Treba da stigne na naplatu

en: Duplicate
sr: Dupliciraj

en: Duplicate Event
sr: Dupliciraj Događaj

en: Duplicate appointment
sr: Дуплицирај термин

en: Duplicate category
sr: Дуплицирај категорију

en: Duplicate coupon
sr: Дуплицирај купон

en: Duplicate employee
sr: Дуплицирај запосленог

en: Duplicate fields are not allowed.
sr: Дуплирана поља нису дозвољена.

en: Duplicate location
sr: Дуплицирај локацију

en: Duplicate package
sr: Дуплицирај пакет

en: Duplicate resource
sr: Дуплирај ресурс

en: Duplicate service
sr: Дуплирај услугу

en: Duration
sr: Trajanje

en: Duration Asc
sr: Трајање – растуће

en: Duration Desc
sr: Трајање – опадајуће

en: Duration:
sr: Trajanje:

en: E-Ticket Scanner
sr: Ime Karte

en: E-Tickets
sr: Tiketi

en: E-ticket
sr: Е-карта

en: E-ticket QR code
sr: QR код е-карте

en: E-ticket scanner
sr: Скенер е-карте

en: Each spot counts as one attendee.
sr: Свако место се рачуна као један посетилац.

en: Each:
sr: Svakih:

en: Easily export your customer data in one click
sr: Лако извезите податке о купцима једним кликом

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
sr: Лако организујте више пословних локација на једном месту, обезбеђујући несметано пословање и доследно искуство резервације без обзира на то где се ваше услуге нуде.

en: Edit
sr: Uredi

en: Edit Appointment
sr: Uredi Termin

en: Edit Attendee
sr: Uredi Učesnika

en: Edit Attendees
sr: Uredi Učesnike

en: Edit Category
sr: Уреди категорију

en: Edit Coupon
sr: Uredi Kupon

en: Edit Customer
sr: Uredi Mušteriju

en: Edit Event
sr: Uredi Događaj

en: Edit Extra
sr: Уреди додатак

en: Edit Package Booking
sr: Измени резервацију пакета

en: Edit Tax
sr: Uredi

en: Edit Tracking
sr: Измени праћење

en: Edit Webhook
sr: Измени вебхук

en: Edit appointment
sr: Измени термин

en: Edit block time
sr: Измени блок времена

en: Edit booking
sr: Измени резервацију

en: Edit custom field
sr: Измени прилагођено поље

en: Edit custom notification
sr: Измени прилагођено обавештење

en: Edit customer
sr: Измени купца

en: Edit day off
sr: Измени дан одсуства

en: Edit employee
sr: Измени запосленог

en: Edit event
sr: Измени догађај

en: Edit event booking
sr: Измени резервацију за догађај

en: Edit location
sr: Измени локацију

en: Edit package
sr: Измени пакет

en: Edit resource
sr: Измени ресурс

en: Edit service
sr: Измени услугу

en: Edit special day
sr: Измени посебан дан

en: Edit table
sr: Измени табелу

en: Edit transaction
sr: Измени трансакцију

en: Edit work hours
sr: Измени радно време

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
sr: Ефикасно управљајте отказивањима термина тако што ћете омогућити купцима да се придруже листи чекања и да ручно попуните новоотворене временске слотове.

en: Effortless management for every location
sr: Управљање без напора за сваку локацију

en: Effortless tax management for every booking
sr: Управљање порезима без напора за сваку резервацију

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
sr: Без напора подесите и управљајте догађајима који се понављају по распореду који вам одговара — уз флексибилност, доследност и глатко искуство и за ваше пословање и за ваше купце.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
sr: Отклоните потребу за ручним прорачунима уз паметну, аутоматизовану примену пореза

en: Email
sr: Имејл

en: Email Address
sr: Email Adresa

en: Email address
sr: Имејл адреса

en: Email already exists with different name. Please check your name.
sr: Email već postoji pod drugim imenom. Molimo proverite vaše ime.

en: Email copied to clipboard.
sr: Адреса е-поште је копирана у међуспремник.

en: Email field is required
sr: Поље за е-пошту је обавезно

en: Email or Username
sr: Email ili korisničko ime

en: Email with access link has been sent
sr: Email sa linkom za pristup je poslat

en: Email:
sr: Имејл:

en: Employee
sr: Zaposleni

en: Employee Badge
sr: Dijalog Zaposlenog

en: Employee Days off
sr: Slobodni Dani Zaposlenog

en: Employee ID
sr: ИД запосленог

en: Employee Profile
sr: Profil Zaposlenog

en: Employee Selection
sr: Opis Zaposlenog

en: Employee badges
sr: Значке запослених

en: Employee badges management
sr: Управљање значкама запослених

en: Employee calendar disconnected successfully
sr: Веза са календаром запосленог је успешно прекинута

en: Employee calendar has been updated successfully.
sr: Календар запосленог је успешно ажуриран.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
sr: Достигнут је дневни лимит термина за запосленог. Молимо, изаберите други датум или запосленог.

en: Employee days off
sr: Нерадни дани запослених

en: Employee description
sr: Opis Zaposlenog

en: Employee description popup
sr: Искачући прозор за опис запосленог

en: Employee details
sr: Детаљи запосленог

en: Employee dialog
sr: Дијалог запосленог

en: Employee email
sr: Email Zaposlenog

en: Employee filter
sr: Филтер запослених

en: Employee first name
sr: Ime Zaposlenog

en: Employee full name
sr: Ime i Prezime Zaposlenog

en: Employee has been created.
sr: Запослени је креиран.

en: Employee has been deleted.
sr: Запослени је обрисан.

en: Employee has been hidden.
sr: Запослени је сакривен.

en: Employee has been updated.
sr: Запослени је ажуриран.

en: Employee information
sr: Informacije o Zaposlenom

en: Employee is now visible.
sr: Запослени је сада видљив.

en: Employee last name
sr: Prezime Zaposlenog

en: Employee name
sr: Име запосленог

en: Employee name, email & phone
sr: Ime, email i telefon zaposlenog

en: Employee note
sr: Zabeleška o Zaposlenom

en: Employee note has been updated.
sr: Белешка о запосленом је ажурирана.

en: Employee panel
sr: Панел запослених

en: Employee panel access link
sr: Линк за приступ панелу запослених

en: Employee panel page URL
sr: URL странице панела запослених

en: Employee panel password
sr: Лозинка за панел запослених

en: Employee password
sr: Лозинка запосленог

en: Employee phone
sr: Telefon Zaposlenog

en: Employee price
sr: Цена за запосленог

en: Employee profile
sr: Профил запосленог

en: Employee selection
sr: Избор запосленог

en: Employee selection logic
sr: Opis Zaposlenog

en: Employee setup
sr: Подешавање запосленог

en: Employees
sr: Zaposleni

en: Empower your team with seamless integrations
sr: Оснажите свој тим уз беспрекорне интеграције

en: Empty state
sr: Празно стање

en: Enable
sr: Укључи

en: Enable Amelia
sr: Uključi Ameliju

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
sr: Uključi Amelia tabove na Profilima

en: Enable Google Meet
sr: Uključite Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
sr: Uključite Google Meet

en: Enable Payment from Link
sr: Uključi Plaćanje putem Linka

en: Enable auto-reply message
sr: Укључи поруку аутоматског одговора

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
sr: Омогућите купцима да ефикасно управљају својим терминима и догађајима. Прилагодите боје и ознаке да бисте креирали неометано искуство у складу са вашим брендом.

en: Enable guest booking
sr: Uključi rezervacije za goste

en: Enable integration with WooCommerce
sr: Uključi integraciju sa WooCommerce-om

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
sr: Омогућите брзу, бесконтактну евиденцију уласка на догађај уз јединствене QR кодове за сваку улазницу.

en: Enable recurring event
sr: Prikaži događaje koji se ponavljaju

en: Enable resource usage for a group booking
sr: Омогући коришћење ресурса за групну резервацију

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
sr: Омогућите ову опцију ако желите да купци приликом резервације изаберу бар један додатак. Такође можете да одаберете колико је додатака обавезно изабрати.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
sr: Uključite ovu opciju ukoliko želite da dozvolite svojim mušterijama da izbrišu podatke sa svojih profila (zakazani termini neće biti izbrisani).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
sr: Uključite ovu opciju ukoliko želite da dozvolite svojim mušterijama da promene svoje termine.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
sr: Укључите ову опцију ако желите да се коришћење количине ресурса рачуна за сваку додатну особу додату током резервације.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
sr: Upalite ovu opciju ako želite da izbrišete tabele plugin-a, uloge, fajlove i podešavanja<br>kada brišete plugin sa Plugins strane.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
sr: Uključite ovu opciju ako želite da uključite Google Meet u vašem događaju.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
sr: Укључите ову опцију ако желите да инкремент временских интервала у процесу резервације буде исти као трајање услуге.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
sr: Uključite ovu opciju ako želite da pošaljete ICS fajl u mejlu nakon što je rezervacija odobrena.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
sr: Uključite ovu opciju ako želite da pošaljete ICS fajl u mejlu nakon što je rezervacija u čekanju.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
sr: Uključite ovu opciju ako želite da vaši zaposleni dobiju podatke o proizvoljnim poljima samo za poslednju mušteriju koja je rezervisala grupni termin

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
sr: Uključite ovu opciju da biste dodali učesnike događaja u događaje zaposlenih unutar Apple kalendara.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
sr: Uključite ovu opciju da biste dodali učesnike događaja u događaje zaposlenih unutar Google kalendara.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
sr: Ukključite ovu opciju da biste dodali učesnike događaja u događaje zaposlenih unutar Outlook kalendara.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
sr: Омогућите ову опцију да бисте креирали онлајн састанке за термине са статусом на чекању.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
sr: Омогућите ову опцију да бисте креирали виртуелне просторе за термине са статусом на чекању.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
sr: Омогућите ову опцију да бисте приказали термине са статусом на чекању у календарима запослених.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
sr: Омогућите ову опцију да бисте обезбедили да купци чија адреса е-поште или број телефона већ постоје у систему задрже исто име и презиме као у постојећем запису купца.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
sr: Омогућите ову опцију да бисте укључили бафер време за заказане термине у догађајима у Apple календару.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
sr: Омогућите ову опцију да се бафер време укључи за заказане термине у догађајима Google календара.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
sr: Омогућите ову опцију да се бафер време укључи за заказане термине у догађајима Outlook календара.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
sr: Омогућите ову опцију да се фактура пошаље клијенту након резервације.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
sr: Омогућите ову опцију да примате имејл подсетник када SMS кредит падне на подешени минимум.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
sr: Омогућите ову опцију да се обавештење понавља у подешеном интервалу.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
sr: Омогућите ову опцију да користите ово прилагођено поље као локацију у догађајима Google и Outlook календара, ICS датотекама и догађајима „Додај у календар“.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
sr: Омогућите приказ слободних термина за резервацију на основу временске зоне клијента.

en: Enable to require a deposit payment.
sr: Омогућите обавезно плаћање депозита.

en: Enabled
sr: Uključeno

en: End Date
sr: Datum Događaja

en: End Time
sr: Vreme Završetka

en: End Time Visibility:
sr: Vidljivost Vremena Završetka:

en: End date
sr: Датум завршетка

en: End time
sr: Време завршетка

en: Endpoint
sr: Krajnja Tačna (Endpoint)

en: Ends
sr: Završava se

en: Ends after
sr: Završava se nakon

en: Ends on
sr: Završava se

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
sr: Унапредите резервације уз прилагодљиве беџеве да бисте ојачали идентитет свог бренда.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
sr: Унапредите поверење купаца пружањем транспарентних, документованих детаља о плаћању за сваку резервацију.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
sr: Унапредите лојалност купаца пружањем ексклузивних, персонализованих понуда.

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
sr: Унапредите флексибилност уз информације о купцима спремне за маркетиншке алате или екстерне платформе.

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
sr: Унапредите искуство купца уз јасне, интуитивне обрасце дизајниране према потребама вашег пословања.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
sr: Унапредите искуство купца уз прилагођене додатне услуге које доносе више практичности и вредности.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
sr: Обезбедите прецизно фактурисање применом одговарајућих пореских стопа сваки пут

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
sr: Обезбедите прецизно књиговодство уз јасне и организоване финансијске податке

en: Enter Address
sr: Unesi Adresu

en: Enter Apple Calendar app specific password
sr: Унесите лозинку специфичну за апликацију за Apple Calendar

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
sr: Унесите iCloud ID за Apple Calendar

en: Enter E-Ticket details manually
sr: Унесите податке за E‑Ticket ручно

en: Enter Event Name
sr: Unesite Naziv Događaja

en: Enter a phone number, then press Enter to add
sr: Унесите број телефона, затим притисните Enter да бисте га додали

en: Enter booking ID
sr: Unesite Poslovni ID

en: Enter both the application (client) ID and client secret.
sr: Унесите и ID апликације (клијента) и тајну клијента.

en: Enter date of birth
sr: Datum Rođenja

en: Enter email
sr: Unesite email adresu

en: Enter email, then press Enter to add
sr: Унесите имејл, затим притисните Enter да бисте га додали

en: Enter first name
sr: Unesite ime

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sr: Ovde unesite URL stranice koja sadrži [ameliacustomerpanel] kratki kod ukoliko želite da je pošaljete svojim mušterijama u obaveštenjima. Takođe se postarajte da dodate %customer_panel_url% unutar obaveštenja da bi URL mogao biti poslat.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sr: Овде унесите URL адресу странице са [ameliaemployeepanel] шорткодом ако желите да је пошаљете својим запосленима у обавештењима. Обавезно додајте и плејсхолдер у шаблон обавештења како би URL адреса могла да се пошаље.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
sr: Ovde unesite Endpopint ako koristite Mailgun iz zemalja Evropske Unije

en: Enter holiday or day off name
sr: Unesite ime praznika ili slobodnog dana

en: Enter last name
sr: Unesite prezime

en: Enter phone
sr: Unesite broj telefona

en: Enter redirect URL
sr: Унесите URL за преусмеравање

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
sr: Unesi naziv događaja koji će biti poslat u svrhu praćenja.

en: Enter ticket code
sr: Karte za Događaj

en: Enter ticket code manually
sr: Унесите код улазнице ручно

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
sr: Unesite email adresu vašeg naloga i poslaćemo vam pristupni link.

en: Enter your credentials to access your account.
sr: Унесите податке за пријаву да бисте приступили свом налогу.

en: Enter your email
sr: Unesite svoju email adresu

en: Enter your password
sr: Unesite svoju lozinku

en: Enter, and re-enter your new password to continue
sr: Molimo ponovo unesite novu lozinku

en: Error
sr: Greška

en: Error occurred
sr: Настала је грешка

en: Error while generating CSV.
sr: Грешка при генерисању CSV датотеке.

en: Estimated price
sr: Оквирна цена

en: Event
sr: Događaj

en: Event Asc
sr: Догађај (растуће)

en: Event Available
sr: Dostupan

en: Event Booking Details
sr: Детаљи резервације догађаја

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
sr: Event Booking је шорткод који вашим купцима омогућава да резервишу један од догађаја које сте креирали у администраторском делу, кроз једноставан календарски приказ догађаја.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
sr: Shortcode za događaje daje vašim mušterijama opciju da rezervišu jedan od događaja koji ste kreirali u WordPress-u u jednostavnom spisku.

en: Event Calendar Booking Form
sr: "Kalendar Događaja" Forma za rezervacije

en: Event Colors:
sr: Boje Događaja:

en: Event Date and Time
sr: Datum i Vreme Događaja

en: Event Day
sr: Dan Događaja

en: Event Desc
sr: Опис догађаја

en: Event Employee
sr: Zaposleni Događaja

en: Event Ends
sr: Događaji

en: Event Gallery:
sr: Galerija Događaja:

en: Event ID
sr: Dan Događaja

en: Event Info
sr: Informacije o Događaju

en: Event List Booking Form
sr: "Spisak Događaja" Forma za rezervacije

en: Event Location
sr: Lokacija Događaja

en: Event Starts
sr: Status Događaja

en: Event Status
sr: Status Događaja

en: Event Subtotal
sr: Međuzbir za Dodatke

en: Event Type
sr: Tip Događaja

en: Event available
sr: Догађај има места

en: Event booking has been created.
sr: Резервација за догађај је креирана.

en: Event booking has been deleted.
sr: Резервација за догађај је обрисана.

en: Event booking has been updated.
sr: Резервација за догађај је ажурирана.

en: Event booking is unavailable
sr: Rezervacija događaja nije dostupna

en: Event calendar booking from
sr: Резервација преко календара догађаја

en: Event card
sr: Картица догађаја

en: Event date & time period
sr: Датум догађаја и временски интервал

en: Event date & time periods with Google Meet join links
sr: Датум догађаја и временски интервали са линковима за придруживање на Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
sr: Датум догађаја и временски интервали са линковима за придруживање на Microsoft Teams

en: Event date & time periods with Zoom join links
sr: Периоди датума и времена догађаја са Zoom линковима за приступ

en: Event date & time periods with Zoom start links
sr: Периоди датума и времена догађаја са Zoom линковима за покретање

en: Event date period
sr: Период датума догађаја

en: Event date periods with Google Meet join links
sr: Периоди датума догађаја са Google Meet линковима за приступ

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
sr: Периоди датума догађаја са Microsoft Teams линковима за приступ

en: Event date periods with Zoom join links
sr: Периоди датума догађаја са Zoom линковима за приступ

en: Event date periods with Zoom start links
sr: Периоди датума догађаја са Zoom линковима за покретање

en: Event deposit
sr: Depozit Događaja

en: Event description
sr: Opis Događaja

en: Event details
sr: Информације о догађају

en: Event e-ticket
sr: Електронска улазница за догађај

en: Event employee
sr: Запослени на догађају

en: Event employees
sr: Запослени на догађају

en: Event end date
sr: Датум завршетка догађаја

en: Event end date & time
sr: Датум и време завршетка догађаја

en: Event end time
sr: Време завршетка догађаја

en: Event ends
sr: Крај догађаја

en: Event filter
sr: Филтер за догађаје

en: Event gallery
sr: Галерија догађаја

en: Event has been canceled
sr: Događaj je otkazan

en: Event has been canceled.
sr: Догађај је отказан.

en: Event has been created.
sr: Догађај је креиран.

en: Event has been deleted
sr: Događaj je izbrisan

en: Event has been deleted.
sr: Догађај је обрисан.

en: Event has been hidden.
sr: Догађај је скривен.

en: Event has been opened
sr: Događaj je otvoren

en: Event has been opened.
sr: Догађај је отворен.

en: Event has been saved
sr: Događaj je sačuvan

en: Event has been updated.
sr: Догађај је ажуриран.

en: Event info
sr: Информације о догађају

en: Event initial start date
sr: Иницијални датум почетка догађаја

en: Event is now visible.
sr: Догађај је сада видљив.

en: Event list booking from
sr: Резервације од

en: Event location
sr: Локација догађаја

en: Event name
sr: Ime Događaja

en: Event price
sr: Cena Događaja

en: Event slots capacity
sr: Капацитет слотова за догађај

en: Event space name
sr: Назив простора за догађај

en: Event start date
sr: Датум почетка догађаја

en: Event start date & time
sr: Датум и време почетка догађаја

en: Event start date and time
sr: Datum i vreme događaja

en: Event start time
sr: Време почетка догађаја

en: Event starts
sr: Догађај почиње

en: Event status
sr: Статус догађаја

en: Event tags
sr: Ознаке догађаја

en: Event tags allow you to label and organize events in Amelia based on criteria that matter most to your business.
sr: Ознаке догађаја вам омогућавају да додељујете ознаке и организујете догађаје у Amelia на основу критеријума који су најважнији за ваше пословање.

en: Event tags have been saved.
sr: Ознаке догађаја су сачуване.

en: Event tags setup
sr: Подешавање ознака догађаја

en: Event ticketing
sr: Продаја улазница за догађаје

en: Event tickets
sr: Karte za Događaj

en: Event time scope
sr: Временски оквир догађаја

en: Event title
sr: Наслов догађаја

en: Event title and description
sr: Наслов и опис догађаја

en: Event type
sr: Врста догађаја

en: Event_bookings
sr: Резервације_за_догађаје

en: Events
sr: Događaji

en: Events Available
sr: Dostupni Dodaci

en: Events Calendar
sr: Kalendar Događaja

en: Events List
sr: Spisak Događaja

en: Events List Booking
sr: "Spisak Događaja" Forma za rezervacije

en: Events available
sr: Догађаји доступни за резервацију

en: Events calendar
sr: Календар догађаја

en: Events custom pricing
sr: Прилагођене цене за догађаје

en: Events list
sr: Листа догађаја

en: Events list view
sr: Листни приказ догађаја

en: Events pricing
sr: Цене догађаја

en: Events setup
sr: Подешавање догађаја

en: Events waiting list
sr: Листа чекања за догађаје

en: Every
sr: Svakih

en: Every Day until
sr: Svakog dana do

en: Every:
sr: Svakih:

en: Exclude Taxes
sr: Искључи порезе

en: Expand all
sr: Прошири све

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
sr: Повећајте капацитет додавањем онолико запослених колико је вашем пословању потребно

en: Expiration date
sr: Datum Isteka

en: Expired
sr: Isteklo

en: Expires after
sr: Ističe nakon

en: Expires at
sr: Ističe

en: Export
sr: Izvezi

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
sr: Извезите све записе о трансакцијама са странице „Финансије“ ради лакшег рачуноводства, усаглашавања или дељења са вашим финансијским алатима.

en: Export appointment data with ease
sr: Једноставно извезите податке о терминима

en: Export bookings
sr: Извези резервације

en: Export event booking data with ease
sr: Једноставно извезите податке о резервацијама за догађаје

en: Express Account
sr: Express налог

en: Express account capabilities
sr: Овлашћења Express налога

en: Extra
sr: Dodatak

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
sr: Ограничење додатних особа не може прећи капацитет листе чекања

en: Extra people limit must be 0 or greater
sr: Ограничење броја додатних особа мора бити 0 или више

en: Extra:
sr: Dodatak:

en: Extras
sr: Dodaci

en: Extras Cost:
sr: Cena Dodataka:

en: Extras Description
sr: Opis Dodataka

en: Extras Duration
sr: Trajanje Dodataka

en: Extras Heading
sr: Zaglavlje Dodataka

en: Extras Subtotal
sr: Međuzbir za Dodatke

en: Extras are included in the deposit amount.
sr: Додаци су укључени у износ депозита.

en: Extras are not included in the deposit amount.
sr: Додаци нису укључени у износ депозита.

en: Extras available
sr: Dostupni Dodaci

en: Extras cost:
sr: Цена додатака:

en: Extras subtotal
sr: Међузбир додатака

en: Extras total price
sr: Međuzbir za Dodatke

en: Facebook app ID
sr: ИД Facebook апликације

en: Facebook app secret
sr: Тајни кључ Facebook апликације

en: Facebook social login
sr: Пријава преко Facebook-а

en: Failed
sr: Neuspešno

en: Failed to access camera. Please try again.
sr: Није успело да се приступи камери. Покушајте поново.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
sr: Учитавање детаља заказаног термина није успело. Покушајте поново касније.

en: Failed to load package details. Please try again later.
sr: Учитавање детаља пакета није успело. Покушајте поново касније.

en: Failed to reorder packages.
sr: Промена редоследа пакета није успела.

en: Failed to reorder services.
sr: Промена редоследа услуга није успела.

en: Failed to send invoice.
sr: Слање фактуре није успело.

en: Failed to send test SMS.
sr: Слање тест СМС поруке није успело.

en: Failed to send test WhatsApp message.
sr: Слање тест WhatsApp поруке није успело.

en: Failed to send test email.
sr: Слање тест имејла није успело.

en: Failed to update category positions.
sr: Ажурирање редоследа категорија није успело.

en: Features
sr: Функционалности

en: Features & Integrations
sr: Функционалности и интеграције

en: Female
sr: Žensko

en: Field Order
sr: Raspored Polja

en: Field order
sr: Редослед поља

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
sr: Redosled polja, obavezna polja, labele i opcije prikaza

en: Fifth
sr: Пети

en: Filled
sr: Popunjeno

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Filter by Employee
sr: Filtriraj po Zaposlenom

en: Filter by Location
sr: Filtriraj po Lokaciji

en: Filter by employee
sr: Филтрирај по запосленом

en: Filter by location
sr: Филтрирај по локацији

en: Filterable Field:
sr: Prikaži Polje:

en: Filters
sr: Filteri

en: Filters block
sr: Блок за филтере

en: Finance
sr: Finansije

en: Find Attendees
sr: Pronađi Učesnike

en: Finish
sr: Završi

en: Finish Button Type
sr: Tip "Završi" Dugmeta

en: First
sr: Prvi

en: First Name:
sr: Ime:

en: First and last names must be in two separate fields.
sr: Име и презиме морају бити у два одвојена поља.

en: First booking only
sr: Само за прву резервацију

en: First name
sr: Име

en: First {day}
sr: Први {day}

en: Fixed
sr: Фиксно

en: Fixed amount
sr: Fiksni iznos

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
sr: Флексибилне опције попуста вам омогућавају да подесите прилагођене вредности или одобрите ослобађање од плаћања целокупног износа

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
sr: Флексибилне цене вам омогућавају да поставите фиксну цену пакета и понудите повољне попусте

en: Follow up
sr: Накнадни контакт

en: Font
sr: Фонт

en: Font URL
sr: URL Fonta

en: Font family
sr: Породица фонтова

en: Fonts
sr: Fontovi

en: Fonts and colors
sr: Fontovi i Boje

en: Footer
sr: Podnožje

en: Footer buttons
sr: Дугмад у подножју

en: Footer content
sr: Садржај подножја

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
sr: За вишеструки избор: држите притиснут CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
sr: Да би ово поље исправно радило, додајте свој Google Maps API кључ у Општа подешавања. У супротном ће функционисати као обично текстуално поље.

en: Forgot Password?
sr: Zaboravili ste lozinku?=+

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Forgot your password?
sr: Zaboravili ste lozinku?=+

en: Form
sr: Forma

en: Form Flow
sr: Tok Forme

en: Form colors
sr: Boje forme

en: Forms
sr: Форме

en: Fourth
sr: Četvrti

en: Fourth {day}
sr: Четврти {day}

en: Free
sr: Besplatno

en: Fri
sr: Пет

en: Friday
sr: Petak

en: From
sr: Od

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
sr: Katalog prikaz je shortcode koji se postavlja kada želite da prikažete vaše servise u formi u vidu kataloga

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
sr: Katalog prikaz je shortcode koji se postavlja kada želite da prikažete vaše servise u formi u vidu kataloga

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
sr: "Pretraga" prikaz je shortcode koji vašim mušterijama daje mogućnost da pretražuju termine birajući nekoliko filtera i na taj način mogu da nađu najbolje vremenske slotove i servise prema svojim potrebama.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
sr: Korisnički Panel je shortcode koji vašim mušterijama daje mogućnost da upravljaju svojim rezervacijama i profilnim informacijama.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
sr: Panel za Zaposlene je shortcode koji vašim zaposlenima daje mogućnost da upravljaju svojim rezervacijama, radnim vremenom, slobodnim danima, dodeljenim servisima i profilnim informacijama.

en: Front-end customer panel
sr: Панел клијента (на сајту)

en: Front-end employee panel
sr: Панел запосленог (на сајту)

en: Frontend
sr: Фронтенд

en: Frontend & Backend
sr: Фронтенд & Бекенд

en: Full
sr: Puno

en: Full events
sr: Попуњени догађаји

en: Fully booked
sr: Попуњено

en: Future events
sr: Предстојећи догађаји

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
sr: GSM (standardna latinica) segmenti sadrže 160 karaktera, dok UCS-2 (ne GSM - Ćirilica, emoji, nestandardni simboli) sadrže 70 karaktera, itd.

en: Gallery
sr: Galerija

en: Gender
sr: Pol

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
sr: Пол треба да буде наведен као 'male' или 'female'.

en: General
sr: Opšte

en: Generate
sr: Opšte

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
sr: Аутоматски генеришите фактуре за резервације како бисте поједноставили плаћања и побољшали искуство клијената.

en: Generate payment links
sr: Генеришите линкове за плаћање

en: Get in Touch
sr: Budite u kontaktu

en: Get in touch
sr: Контактирајте нас

en: Global Settings
sr: Globalna Podešavanja

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
sr: Globalna Podešavanja se primenjuju samo na "Kalendar Događaja" i "Pretraga" forme za rezervaciju. Da biste uredili ostale form, koristite podešavanja sa desne strane.

en: Go Back
sr: Idi Nazad

en: Go back
sr: Idi nazad

en: Go to Catalog form
sr: Отвори форму „Каталог“

en: Go to Custom Fields
sr: Отвори прилагођена поља

en: Go to Notifications
sr: Отвори обавештења

en: Go to Step-by-step form
sr: Отвори форму „Корак по корак“

en: Google Analytics
sr: Google Analitika

en: Google Analytics setup
sr: Подешавање Google Analytics-а

en: Google Calendar
sr: Google Kalendar

en: Google Calendar & Google Meet
sr: Google календар & Google Meet

en: Google Calendar setup
sr: Подешавање Google календара

en: Google Maps API key
sr: Google Maps API кључ

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
sr: Google Maps није могао да се учита. Проверите API кључ и ограничења.

en: Google Meet Link
sr: Google Meet Линк

en: Google Meet join link
sr: Google Meet линк за придруживање

en: Google Meet link
sr: Google Meet линк

en: Google Meet setup
sr: Google Meet подешавања

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
sr: Google reCAPTCHA v2 тајни кључ

en: Google reCAPTCHA v2 site key
sr: Google reCAPTCHA v2 кључ за сајт

en: Google social login
sr: Друштвена пријава преко Google-а

en: Google/Outlook location
sr: Google/Outlook локација

en: Green
sr: Zelena

en: Grid view
sr: Приказ у мрежи

en: Group Ticket
sr: Групна улазница

en: Group appointment details
sr: Detalji Grupnog Termina

en: Group booking
sr: Групна резервација

en: Group booking export format
sr: Формат извоза за групну резервацију

en: Group event details
sr: Detalji Grupnog Događaja

en: Group ticket has already been scanned
sr: Servis je sačuvan

en: Grow your team with unlimited employee management
sr: Развијте свој тим уз неограничено управљање запосленима

en: Gyms
sr: Теретане

en: HTML Mode
sr: HTML Mod

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
sr: HTML форматирање може бити преписано форматирањем обичног текста приликом пребацивања између режима.

en: Header
sr: Zaglavlje

en: Header Image URL
sr: URL слике у заглављу

en: Heading
sr: Заглавље

en: Heading Text Color
sr: Boja Teksta u Naslovu

en: Heading content
sr: Садржај заглавља

en: Heading title
sr: Наслов заглавља

en: Healthcare
sr: Здравство

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
sr: Ovde možete dodati sebe kao organizatora Google/Outlook događaja.<br>U suprotnom ćete biti dodati kao osoblje i dodati u spisak gostiju unutar događaja

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
sr: Ovde možete izabrati proizvod koji će se koristiti u WooCommerce integraciji.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sr: Овде можете повезати запосленог са Apple календаром,<br/>тако да, када се резервација закаже, она буде<br/>аутоматски додата у календар запосленог.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sr: Ovde možete povezati zaposlenog sa Outlook Kalendarom,<br/>da bi se rezervisani termin automatski<br/>dodao u kalendar zaposlenog.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
sr: Овде можете подесити језике које желите да имате у плагину за превођење динамичких текстова (називи, описи, обавештења).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
sr: Ovde možete izabrati proizvod koji će se koristiti u WooCommerce integraciji.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
sr: Овде можете унети додатне имејл адресе на које ће се слати сва обавештења. Да бисте додали адресу, притисните „Enter“.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
sr: Овде можете унети додатне бројеве телефона на које ће се слати све СМС поруке. Да бисте додали број, притисните „Enter“.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
sr: Ovde možete izabrati Zoom korisnika,<br/>da bi se automatski kreirao Zoom sastanak<br/>za rezervisani termin.

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
sr: Овде можете да повежете свој лични Apple календар,<br/>тако да ће, када се резервација закаже,<br/>она аутоматски бити додата у календар који изаберете.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
sr: Hej, ima posebnih paketa za ovaj servis, bacite pogled!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
sr: Здраво %employee_full_name%, хвала вам, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
sr: Zdravo <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Hvala, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
sr: Скривено

en: Hide
sr: Sakrij

en: Hide Employee Profile
sr: Sakrij profil zaposlenog

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
sr: Sakrij WooCommerce korpu kada je cena 0

en: Hide coupon
sr: Сакриј купон

en: Hide employee
sr: Сакриј запосленог

en: Hide event
sr: Сакриј догађај

en: Hide location
sr: Сакриј локацију

en: Hide locked features
sr: Сакриј закључане функције

en: Hide package
sr: Сакриј пакет

en: Hide resource
sr: Сакриј ресурс

en: Hide service
sr: Сакриј услугу

en: Hide tax
sr: Сакриј порез

en: Hide tips & suggestions
sr: Сакриј савете и предлоге

en: Higher price background
sr: Боја позадине (виша цена)

en: Higher price text
sr: Боја текста (виша цена)

en: Highest price
sr: Cena Događaja

en: Host link
sr: Линк организатора

en: Hosted by:
sr: Domaćin:

en: Hour
sr: Sat

en: Hours
sr: Sati

en: How many attendees do you want to book event for?
sr: За колико присутних желите да резервишете догађај?

en: How many people are coming?
sr: Koliko osoba dolazi?

en: How to
sr: Како

en: How to get your
sr: Како да добијете свој

en: How will you use Amelia?
sr: Како ћете користити Amelia?

en: I want to pay full amount
sr: Želim da platim celokupan iznos

en: ID
sr: ИД

en: ID Asc
sr: ИД растуће

en: ID Desc
sr: ИД опадајуће

en: Id
sr: ID

en: Identify country code by user's IP address
sr: Identifikuj pozivni broj zemlje po korisnikovoj IP adresi

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
sr: Ако су сви начини плаћања онемогућени на услузи/догађају, користиће се подразумевани начин плаћања.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
sr: Ако је онемогућено, резервација мора да достигне минимални капацитет, а временски термин се затвара након прве резервације.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
sr: Ако је онемогућено, цена ће остати иста без обзира на то колико је људи укључено у групни термин.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
sr: Ако је омогућено, клијенти могу да направе резервацију са статусом „На чекању“ чак и након што је достигнут максимални капацитет.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
sr: Ако је омогућено, клијенти могу да доврше плаћање путем линка у имејл обавештењима или преко панела за клијенте.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
sr: Ако је омогућено, подразумевано обавештење неће бити послато за изабране догађаје.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
sr: Ако је укључено, подразумевано обавештење неће бити послато за изабране услуге.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
sr: Ако је вредност неважећа, остале вредности ће бити прескочене и неће бити увезене.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
sr: Ако се поље остави празно, прилози ће бити отпремљени у подразумевану WordPress фасциклу за отпремања.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
sr: Ако више купаца има исту адресу е-поште, биће увезен само први запис.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
sr: Ако је ова опција искључена, ставка ће бити доступна за резервацију само из администраторског панела.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
sr: Ako je ova opcija uključena, mušterije će moći da plate kroz email obaveštenja ili kroz svoj Korisnički Panel.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
sr: Ako ova opcija nije odabrana, plugin će izračunati vreme<br>kada se rezervacije zatvaraju na osnovu izabranog vremena za prvi događaj

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
sr: Ako ova opcija nije odabrana, plugin će izračunati vreme<br>kada se rezervacije otvaraju na osnovu izabranog vremena za prvi događaj

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
sr: Ако ова опција није означена, додатак ће израчунати време затварања резервација на основу времена подешеног за први догађај.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
sr: Ако ова опција није означена, додатак ће израчунати време отварања резервација на основу времена подешеног за први догађај.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
sr: Ако сте у земљи у којој се примењује ПДВ (VAT) или порез на робу и услуге (GST), одговарајући порез ће бити додат вашој трансакцији.

en: If you are the admin of this page, see how to
sr: Ako ste administrator ove stranice, vidite kako da

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
sr: Ako isključite ovu opciju, vaše mušterije će moći da pristupe korisničkom panelu putem linka koji se šalje u email obaveštenjima na email adresu mušterije.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
sr: Ако омогућите ову опцију, сваки пут када нови купац закаже термин, добиће WordPress улогу Amelia Customer и аутоматски послат имејл са подацима за пријаву.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
sr: Ако омогућите ову опцију, Admin ће моћи да закаже термин у било ком тренутку (радно време, посебни дани и нерадни дани за све запослене биће игнорисани).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
sr: Ако омогућите ову опцију, Admin ће моћи да закаже термин који се временски преклапа са другим термином или се одржава у време другог термина.

en: Image
sr: Слика

en: Image Color
sr: Boja Slike

en: Image thumbs
sr: Сличице

en: Import
sr: Uvezi

en: Import Failed
sr: Увоз није успео

en: Import Partially Successful
sr: Увоз је делимично успео

en: Import Rules
sr: Правила увоза

en: Import successful
sr: Uvoz uspešan

en: Importing customers
sr: Увоз клијената

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
sr: Побољшајте тачност и професионални утисак уз доследне, јасно форматиране фактуре

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
sr: Побољшајте избор клијената тако што ћете им омогућити да закажу код запосленог који им највише одговара

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
sr: Побољшајте погодност за клијенте тако што ћете понудити редовне, лако резервисиве понављајуће опције

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
sr: Побољшајте корисничко искуство тако што ћете клијентима омогућити да изаберу локацију која им највише одговара

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
sr: Унапредите тачност извештавања тренутним приступом потпуним подацима о терминима

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
sr: Унапредите тачност извештавања тренутним приступом потпуним подацима о резервацијама за догађаје

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
sr: Побољшано задржавање клијената јер се они враћају да искористе преостале термине из свог пакета

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
sr: У Amelia-и, „услуга“ је конкретна понуда типа термина коју ваше предузеће пружа клијентима - као што су консултације, третмани или часови - која може у потпуности да се прилагоди сопственим називом, трајањем, ценом, капацитетом, доступношћу и додацима, и да се резервише онлајн са додељеним запосленима.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
sr: У Amelia-и, запослени је члан тима који пружа услуге или организује догађаје, са сопственим распоредом, радним временом и додељеним понудама.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
sr: У Amelia-и, догађај је понуда типа резервације намењена групним активностима или вишедневним приликама - као што су радионице, конференције, туре или серије обука - која може да се подеси са сопственим распоредом, капацитетом, структуром цена и додељеним запосленима.

en: In Package
sr: U Paketu

en: In package
sr: У пакету

en: Incl. VAT
sr: Укљ. ПДВ

en: Include Taxes
sr: uključuje

en: Include buffer time in calendar events
sr: Укључи бафер време у календарске догађаје

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
sr: Укључите бафер време у израчунавање доступних термина. Када је опција искључена, термини се заснивају само на трајању услуге.

en: Include in invoice
sr: Укључи у фактуру

en: Include service buffer time in time slots
sr: Uključi vreme pripreme u vremenske slotove

en: Incorrect email or password
sr: Neispravni email ili lozinka

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
sr: Повећајте конверзије мотивишући купце привлачним понудама на ограничено време

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
sr: Повећајте приход подстичући купце да купе додатне услуге или производе

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
sr: Повећајте продајни обим подстичући купце да одједном закажу више термина

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
sr: Prikazuje broj novih i stalnih mušterija<br/>za izabrani raspon datuma.

en: Industries
sr: Индустрије

en: Info
sr: Informacije

en: Info text
sr: Инфо текст

en: Initial end date & time of the event
sr: Првобитни датум & време завршетка догађаја

en: Initial end date of the event
sr: Првобитни датум завршетка догађаја

en: Initial end time of the event
sr: Првобитно време завршетка догађаја

en: Initial start date & time of the event
sr: Првобитни датум & време почетка догађаја

en: Initial start time of the event
sr: Првобитно време почетка догађаја

en: Input Color
sr: Boja Unosa

en: Input Text Color
sr: Boja Teksta u Unosu

en: Input field
sr: Поље за унос

en: Input fields
sr: Поља за унос

en: Insert Amelia Booking Shortcode
sr: Ubaci shortcode za Amelia Rezervacije

en: Insert pending appointments
sr: Додај термине на чекању

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
sr: Интегришите се са WooCommerce-ом да бисте омогућили напредне могућности е-трговине.

en: Integrations
sr: Integracije

en: Interested in unlocking this feature?
sr: Да ли сте заинтересовани да откључате ову функцију?

en: Invalid Mollie API key.
sr: Неважећи API кључ за Mollie.

en: Invalid Payment Link
sr: Неважећи линк за плаћање

en: Invalid Stripe secret key.
sr: Неважећи тајни кључ за Stripe.

en: Invisible reCAPTCHA badge
sr: Невидљива reCAPTCHA ознака

en: Invoice
sr: Рачун

en: Invoice #
sr: Рачун #

en: Invoice #{count}
sr: Рачун #{count}

en: Invoice Format
sr: Lokacija Servisa

en: Invoice Number Asc
sr: Број фактуре (растући)

en: Invoice Number Desc
sr: Број фактуре (опадајући)

en: Invoice date
sr: Датум издавања фактуре

en: Invoice details
sr: Детаљи фактуре

en: Invoice has been sent.
sr: Фактура је послата.

en: Invoice not found.
sr: Фактура није пронађена.

en: Invoice total
sr: Укупан износ фактуре

en: Invoices
sr: Фактуре

en: Invoices setup
sr: Подешавања фактура

en: Issued
sr: Издато

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
sr: Изгледа да сте овде први пут. Прођимо кроз неколико једноставних корака који ће вам помоћи да започнете.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
sr: Izgleda kao da nemate dostupne ili vidljive servise dodeljene paketu.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
sr: Izgleda kao da nemate kreirane zaposlene ili servise, ili zaposleni nisu dodeljeni servisima.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
sr: Izgleda da je Envato API trenutno zauzet (molimo probajte ponovo) ili nemate validnu kopiju Amelia plugin-a

en: Item
sr: Ставка

en: Item status
sr: Статус ставке

en: Jane Doe
sr: Petar Petrović

en: John Doe
sr: Marko Marković

en: Join
sr: Приступи

en: Join Google Meeting
sr: Pridružite se Google Sastanku

en: Join Space
sr: Pridruži se Space-u

en: Join With Microsoft Teams
sr: Pridruži se putem Google Meet-a

en: Join Zoom
sr: Приступи Zoom-у

en: Join Zoom Meeting
sr: Pridruži se Zoom sastanku

en: Join link
sr: Линк за приступ

en: Join waiting list
sr: Придружи се листи чекања

en: Join with Google Meet
sr: Придружи се преко Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
sr: Придружи се преко Microsoft Teams

en: Keep Individual
sr: Задржи као појединачно

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
sr: Обавештавајте купце и запослене слањем обавештења о терминима и догађајима директно преко WhatsApp - изаберите унапред дефинисане поруке или прилагодите сопствене за личнији утисак.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
sr: Одржите све на распореду уз заказане подсетнике који смањују недоласке и забуну

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
sr: Одржите пословање усклађеним уз обједињена подешавања, доступност и контролу ресурса

en: Keep slot available after first booking
sr: Задржи термин доступним након прве резервације

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
sr: Одржите податке организованим и смисленим уз структурисана поља која стандардизују информације које прикупљате

en: Label
sr: Labela

en: Label name
sr: Ime Labele

en: Labels
sr: Labele

en: Language
sr: Jezik

en: Languages
sr: Језици

en: Last
sr: Poslednji

en: Last Booking Asc
sr: Последње заказивање (растуће)

en: Last Booking Desc
sr: Последње заказивање (опадајуће)

en: Last Name:
sr: Prezime:

en: Last booking
sr: Последње заказивање

en: Last name
sr: Презиме

en: Last on {date}
sr: Последњи пут: {date}

en: Latitude
sr: Geografska Širina

en: Layout
sr: Izgled

en: Layout & Inputs
sr: Izgled i Unosi

en: Layout and labels options
sr: Opcije za izgled i labele

en: Learn More
sr: Saznaj Više

en: Learn more
sr: Saznaj Više

en: Left to pay
sr: Ostalo za uplatu

en: Less options
sr: Мање опција

en: Lesson Space API key
sr: Lesson Space API кључ

en: Lesson Space Link
sr: Lesson Space link

en: Lesson Space Links
sr: Lesson Space linkovi

en: Lesson Space link
sr: Линк за Lesson Space

en: Lesson Space link to join space
sr: Lesson Space линк за придруживање простору

en: Lesson Space setup
sr: Подешавање Lesson Space

en: Light Theme
sr: Светла тема

en: Limit
sr: Лимит

en: Limit additional people
sr: Максимум додатних особа

en: Limit appointments per customer
sr: Ograniči broj termina po mušteriji

en: Limit appointments per employee
sr: Ograniči broj termina po mušteriji

en: Limit events per customer
sr: Ograniči broj događaja po mušteriji

en: Limit package purchases per customer
sr: Ograniči broj kupovine paketa po mušteriji

en: Limit per customer
sr: Максимум по купцу

en: Limit the additional number of people
sr: Ograniči broj dodatnih osoba

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
sr: Ograniči broj osoba koje jedna mušterija može da doda prilikom rezervisanja

en: Link copied to clipboard.
sr: Линк је копиран у међуспремник.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
sr: Повежите овог купца са WordPress корисничким налогом како би могао да се пријави и прегледа своје термине у административном делу Amelia.

en: Linked
sr: Повезано

en: List
sr: Spisak

en: List (default)
sr: Spisak (predefinisani)

en: List layout
sr: Izgled

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
sr: Spisak vaših termina je promenjen. Pregledajte termin još jednom i nastavite klikom na dugme "Sačuvaj".

en: List view
sr: Приказ као листа

en: Live API key
sr: Продукциони API кључ

en: Live client ID
sr: Продукциони ID клијента

en: Live key ID
sr: ID продукционог кључа

en: Live key secret
sr: Тајна продукционог кључа

en: Live publishable key
sr: Продукциони јавни кључ

en: Live secret
sr: Продукциона тајна

en: Live secret key
sr: Продукциони тајни кључ

en: Load booking form manually
sr: Učitaj formu za rezervacije ručno

en: Load page
sr: Учитај страницу

en: Loading...
sr: Učitavanje...

en: Local Time
sr: Lokalno Vreme

en: Local Time:
sr: Lokalno Vreme:

en: Local time
sr: Локално време

en: Location
sr: Lokacija

en: Location 1
sr: Lokacija 1

en: Location ID
sr: ID локације

en: Location Input Field
sr: Polje za unos Lokacije

en: Location Selection
sr: Opis Lokacije

en: Location WP Hooks
sr: WP хукови за локацију

en: Location address
sr: Adresa Lokacije

en: Location description
sr: Opis Lokacije

en: Location details
sr: Детаљи локације

en: Location filter
sr: Филтер по локацији

en: Location has been added.
sr: Локација је додата.

en: Location has been deleted.
sr: Локација је обрисана.

en: Location has been hidden.
sr: Локација је скривена.

en: Location has been updated.
sr: Локација је ажурирана.

en: Location information
sr: Opis Lokacije

en: Location is now visible.
sr: Локација је сада видљива.

en: Location latitude
sr: Географска ширина локације

en: Location longitude
sr: Географска дужина локације

en: Location name
sr: Ime Lokacije

en: Location phone
sr: Broj telefona Lokacije

en: Location selection
sr: Избор локације

en: Location:
sr: Lokacija:

en: Locations
sr: Lokacije

en: Locations must be active and have card processing enabled
sr: Локације морају бити активне и имати омогућену обраду плаћања картицом

en: Locations setup
sr: Подешавање локација

en: Log In
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: Login
sr: Prijava

en: Logout
sr: Izloguj se

en: Longitude
sr: Geografska Dužina

en: Lower price background
sr: Позадина ниже цене

en: Lower price text
sr: Текст ниже цене

en: Lowest price
sr: Cena Događaja

en: Mail service
sr: Имејл услуга

en: Mailchimp List
sr: Mailchimp листа

en: Mailchimp setup
sr: Подешавање интеграције Mailchimp

en: Mailgun API Key
sr: Mailgun API ključ

en: Mailgun Domain
sr: Mailgun domen

en: Main category button
sr: Дугме главне категорије

en: Main content
sr: Главни садржај

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
sr: Одржавајте доследно заказивање уз прилагодиве учесталости и обрасце понављања

en: Make extra mandatory
sr: Учини додатну опцију обавезном

en: Make sure you are using the correct Outlook credentials.
sr: Уверите се да користите исправне податке за пријаву на Outlook налог.

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
sr: Уверите се да користите исправне WhatsApp приступне податке.

en: Make sure you are using the correct Zoom credentials.
sr: Уверите се да користите исправне Zoom приступне податке.

en: Male
sr: Muško

en: Manage Event Tags
sr: Управљај ознакама догађаја

en: Manage badges
sr: Управљај значкама

en: Manage bookings
sr: Управљај резервацијама

en: Manage company days off
sr: Управљај нерадним данима компаније

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
sr: Ефикасно управљајте отказивањима догађаја тако што ћете омогућити купцима да се придруже листама чекања и ручно попуњавати ослобођена места.

en: Manage event tags
sr: Управљај ознакама догађаја

en: Manage languages
sr: Upravljaj jezicima

en: Manage personal schedule
sr: Управљај личним распоредом

en: Manage shared resources with ease
sr: Лако управљај дељеним ресурсима

en: Managing assigned services
sr: Управљање додељеним услугама

en: Managing packages
sr: Управљање пакетима

en: Mandatory Field:
sr: Obavezno Polje:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
sr: Повежите WordPress корисника са овим запосленим да бисте запосленом омогућили приступ за преглед сопствених заказаних термина у административном делу додатка.

en: Max
sr: Макс.

en: Max Capacity Asc
sr: Макс. капацитет – растуће

en: Max Capacity Desc
sr: Макс. капацитет – опадајуће

en: Max. Capacity
sr: Maks. Kapacitet

en: Maximum Quantity:
sr: Maksimalna Količina:

en: Maximum allowed spots
sr: Maksimalni broj dozvoljenih mesta

en: Maximum bookings allowed
sr: Максималан дозвољени број резервација

en: Maximum bookings reached
sr: Maksimalni broj rezervacija koji je potreban

en: Maximum capacity
sr: Максимални капацитет

en: Maximum capacity is reached
sr: Maksimalni kapacitet je dostignut

en: Maximum number of events returned
sr: Максималан број враћених догађаја

en: Maximum number of places is
sr: Maksimalni broj mesta je

en: Maximum quantity
sr: Максимална количина

en: Maximum spots
sr: Максималан број места

en: Maximum usage per customer
sr: Максималан број коришћења по купцу

en: Measurement ID
sr: ID uplate

en: Meeting agenda
sr: Дневни ред састанка

en: Meeting title
sr: Наслов састанка

en: Menu
sr: Мени

en: Message
sr: Порука

en: Message content
sr: Садржај поруке

en: Message template
sr: Шаблон поруке

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
sr: Поруке послате преко WhatsApp немају опцију одговора, па саветујемо да подесите поруку „Auto-reply“

en: Meta Pixel setup
sr: Подешавање за Meta Pixel

en: Method
sr: Metod

en: Microsoft Teams Link
sr: Microsoft Teams линк

en: Microsoft Teams join link
sr: Microsoft Teams линк за придруживање

en: Microsoft Teams link
sr: Microsoft Teams линк

en: Microsoft Teams setup
sr: Подешавање Microsoft Teams-а

en: Min. Capacity
sr: Min. Kapacitet

en: Minimum bookings required
sr: Minimalni broj rezervacija koji je potreban

en: Minimum capacity
sr: Минимални капацитет

en: Minimum number of attendees
sr: Минималан број посетилаца

en: Minimum number of bookings
sr: Минималан број резервација

en: Minimum number of required extras
sr: Минималан број обавезних додатака

en: Minimum of attendees
sr: Minimalni broj učesnika

en: Minimum of bookings
sr: Minimalni broj rezervacija

en: Minimum required extras
sr: Minimalni broj potrebnih dodataka

en: Minimum required extras:
sr: Minimalni broj potrebnih dodataka:

en: Minimum time required before booking
sr: Minimalno vreme potrebno pre rezervisanja

en: Minimum time required before canceling
sr: Minimalno vreme potrebno pre otkazivanja

en: Minimum time required before rescheduling
sr: Minimalno vreme potrebno pre promene termina

en: Minutes
sr: Minuti

en: Missing required fields:
sr: Недостају обавезна поља:

en: Mobile menu
sr: Sakrij meni

en: Mollie payment link
sr: Mollie линк за плаћање

en: Mon
sr: Пон

en: Monday
sr: Ponedeljak

en: Month
sr: Mesec

en: Monthly
sr: Mesečno

en: Months
sr: Meseci

en: More Features Zero Limits
sr: Више функција Без ограничења

en: More options
sr: Више опција

en: Multiple
sr: Вишеструко

en: Multiple Emails
sr: Nekoliko email adresa

en: Multiple Locations
sr: Nekoliko Lokacija

en: Multiple locations
sr: Више локација

en: Multiple packages purchased.
sr: Paket Kupljen

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
sr: Pomnoži iznos depozita brojem ljudi u jednoj rezervaciji

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
sr: Износ депозита се множи бројем људи у оквиру једне резервације.

en: Multiply deposit by number of people
sr: Помножи депозит са бројем људи

en: Multiply price by number of people
sr: Помножи цену са бројем људи

en: My Profile
sr: Moj Profil

en: My profile
sr: Мој профил

en: Name
sr: Ime

en: Name Asc
sr: Назив (А–Ш)

en: Name Ascending
sr: Ime rastuće

en: Name Desc
sr: Назив (Ш–А)

en: Name Descending
sr: Ime opadajuće

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
sr: Назив простора (собе) који ће бити креиран за термине. Можете користити заменске ознаке са странице „Обавештења“. Ако се остави празно, простор ће бити назван по ИД-ју термина.

en: Name:
sr: Ime:

en: Need additional fields?
sr: Требају вам додатна поља?

en: Need help?
sr: Треба вам помоћ?

en: Need to update your company's days off?
sr: Треба да ажурирате нерадне дане компаније?

en: New
sr: Novo

en: New Appointment
sr: Novi Termin

en: New Attendee
sr: Нови посетилац

en: New Customer
sr: Nova Mušterija

en: New Event
sr: Novi Događaj

en: New Location
sr: Nova Lokacija

en: New Password
sr: Нова лозинка

en: New Space
sr: Novi Space

en: New Update
sr: Ново ажурирање

en: New appointment
sr: Нови термин

en: New block time
sr: Ново блокирање времена

en: New category
sr: Нова категорија

en: New coupon
sr: Нови купон

en: New customer
sr: Нови купац

en: New employee
sr: Нови запослени

en: New event
sr: Нови догађај

en: New event booking
sr: Нова резервација за догађај

en: New language
sr: Нови језик

en: New package
sr: Нови пакет

en: New package booking
sr: Нова резервација за пакет

en: New password
sr: Нова лозинка

en: New resource
sr: Нови ресурс

en: New service
sr: Нова услуга

en: New tax
sr: Нови порез

en: Next
sr: Dalje

en: Next Service
sr: Sledeći Servis

en: Next day reminder
sr: Подсетник за наредни дан

en: No
sr: Ne

en: No Employees Assigned to This Location
sr: Нема додељених запослених за ову локацију

en: No Packages
sr: Нема пакета

en: No Show
sr: Недолазак

en: No Show (1)
sr: Недолазак (1)

en: No Show (2)
sr: Недолазак (2)

en: No Show (3+)
sr: Недолазак (3+)

en: No Tags. Create a new one.
sr: Nema Tagova. Kreirajte novi.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
sr: Нема доступних WordPress корисника са улогом „Amelia Купац“.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
sr: Нема доступних WordPress корисника са улогом „Amelia Запослени“.

en: No appointments found
sr: Нису пронађени термини

en: No appointments yet
sr: Још нема термина

en: No attendees found
sr: Нису пронађене присутне особе

en: No booked appointments
sr: Нема заказаних термина

en: No bookings found
sr: Није пронађена ниједна резервација

en: No camera found on this device.
sr: На овом уређају није пронађена камера.

en: No coupons yet
sr: Још нема купона

en: No custom fields yet
sr: Још нема прилагођених поља

en: No customers were imported to your customer list.
sr: Ниједан купац није увезен у вашу листу купаца.

en: No customers yet
sr: Још нема купаца

en: No employees yet
sr: Још нема запослених

en: No event bookings yet
sr: Још нема резервација за догађаје

en: No events found
sr: Нису пронађени догађаји

en: No events yet
sr: Још нема догађаја

en: No extras yet
sr: Још нема додатака

en: No invoices yet
sr: Још нема фактура

en: No limit per customer
sr: Без ограничења по купцу

en: No locations yet
sr: Још нема локација

en: No matching data
sr: Nema podataka

en: No package bookings yet
sr: Још нема резервација пакета

en: No packages found
sr: Нису пронађени пакети

en: No packages yet
sr: Још нема пакета

en: No resources yet
sr: Још нема ресурса

en: No results
sr: Nema Rezultata

en: No results found
sr: Нема пронађених резултата

en: No results found for
sr: Нема пронађених резултата за

en: No results found...
sr: Nema rezultata...

en: No services or employees available
sr: Нема доступних услуга или запослених

en: No services yet
sr: Још нема услуга

en: No spots left
sr: Nema preostalih mesta

en: No taxes yet
sr: Још нема подешених пореза

en: No top trends
sr: Нема водећих трендова

en: No transactions yet
sr: Још нема трансакција

en: No upcoming events
sr: Нема предстојећих догађаја

en: No usage limit
sr: Без ограничења употребе

en: No, just this one
sr: Ne, samo ovaj

en: No-show
sr: Nije se pojavio

en: No-show tag
sr: Ознака недоласка

en: Not available
sr: Није доступно

en: Not connected
sr: Није повезано

en: Not match to your current password
sr: Molimo unesite trenutnu lozinku

en: Note
sr: Beleška

en: Note (Internal)
sr: Beleška (interna)

en: Note (internal)
sr: Напомена (интерна)

en: Notice: Please select at least one panel.
sr: Obaveštenje: Molimo izaberite barem jedan panel.

en: Notice: Please select start and end date.
sr: Напомена: Молимо вас да изаберете почетни и крајњи датум.

en: Notification
sr: Obaveštenje

en: Notification Language
sr: Jezik Obaveštenja

en: Notification Placeholder
sr: Placeholder za Obaveštenja

en: Notification has been deleted.
sr: Обавештење је обрисано.

en: Notification has been saved.
sr: Обавештење је сачувано.

en: Notification has not been saved.
sr: Обавештење није сачувано.

en: Notification interval
sr: Interval Obaveštenja

en: Notification language
sr: Језик обавештења

en: Notification name
sr: Ime Obaveštenja

en: Notification settings
sr: Подешавања обавештења

en: Notification status has been updated.
sr: Статус обавештења је ажуриран.

en: Notification status has not been updated.
sr: Статус обавештења није ажуриран.

en: Notification template
sr: Шаблон обавештења

en: Notification type
sr: Тип обавештења

en: Notifications
sr: Obaveštenja

en: Notifications in Amelia
sr: Обавештења у Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
sr: Обавести посетиоце е-поштом када се ажурирају информације о догађају.

en: Notify selected employees about empty package purchases
sr: Obavesti izabrane zaposlene o kupovini praznih paketa

en: Notify the attendee(s)
sr: Obavesti mušteriju/mušterije

en: Notify the attendees
sr: Обавести посетиоце

en: Notify the customer(s)
sr: Obavesti mušteriju/mušterije

en: Number of Additional People
sr: Broj Dodatnih Osoba

en: Number of Additional People:
sr: Broj Dodatnih Osoba:

en: Number of Recurrences:
sr: Broj Ponavljanja:

en: Number of Tickets
sr: Број карата

en: Number of adjusted time slots:
sr: Broj prilagođenih vremenskih slotova:

en: Number of appointments
sr: Broj termina

en: Number of appointments required for booking
sr: Broj termina potrebnih pri rezervaciji

en: Number of appointments with applied coupon is
sr: Broj termina sa primenjenim kuponom je

en: Number of events
sr: Broj događaja

en: Number of packages
sr: Broj paketa

en: Number of people
sr: Broj Osoba

en: Number of people on waiting list
sr: Број особа на листи чекања

en: Number of people that are coming with you.
sr: Broj osoba koji dolazi sa vama.

en: Number of recurrences:
sr: Број понављања:

en: Number of tickets
sr: Broj karata

en: Occupancy rate
sr: Степен попуњености

en: Occupied
sr: Заузето

en: Occurrences
sr: Pojave

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
sr: Понудите једноставно, на листи засновано искуство резервације уз дизајн који привлачи пажњу. Купци могу лако да прегледају и резервишу из вашег комплетног каталога догађаја.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
sr: Омогућите попусте или бесплатне термине уз прилагодљиве купоне.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
sr: Омогућите више трајања и цена за ову услугу.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
sr: Понудите опционалне или обавезне додатке током процеса резервације - допродајте додатне услуге, производе или искуства како бисте обогатили термине и повећали задовољство купаца.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
sr: Понудите услуге са више опција трајања које купци могу да изаберу.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
sr: Омогућите допродају или додатне погодности у оквиру услуге помоћу додатака.

en: On
sr: Na

en: On Break
sr: Na Pauzi

en: On hold
sr: На чекању

en: On the same day
sr: Istog Dana

en: On the same day each month
sr: Истог дана сваког месеца

en: On-Site
sr: Na licu mesta

en: On-line
sr: Online

en: On-site
sr: Na licu mesta

en: On-site payment
sr: Плаћање на лицу места

en: On:
sr: Na:

en: Once Off
sr: Bez Ponavljanja

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
sr: Када додате први купон, појавиће се овде. Кликните изнад на + Купон да бисте започели.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
sr: Када додате прво прилагођено поље, појавиће се овде. Кликните испод на + Прилагођено поље да бисте започели.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
sr: Када додате првог запосленог, појавиће се овде. Кликните испод на + Запослени да бисте започели.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
sr: Када додате први догађај, појавиће се овде. Да бисте започели, кликните на + Event испод.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
sr: Када додате први додатак, појавиће се овде. Да бисте започели, кликните на + Extra изнад.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
sr: Када додате први пакет, појавиће се овде. Да бисте започели, кликните на + Package испод.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
sr: Када додате први ресурс, појавиће се овде. Да бисте започели, кликните на + Resource испод.

en: Once you add your first service, it will appear here.
sr: Када додате прву услугу, појавиће се овде.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
sr: Када додате прву пореску стопу, појавиће се овде. Да бисте започели, кликните на + Tax испод.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
sr: Када примите резервације, ваши термини ће бити приказани овде. Такође можете започети кликом на дугме „Add“ испод.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
sr: Када примите резервације за догађаје, биће приказане овде. Такође можете започети кликом на дугме „Book Event“ испод.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
sr: Када почнете да примате резервације за пакете, оне ће бити приказане овде. Можете и да почнете кликом на дугме „Book Package“ испод.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
sr: Када почнете да додајете локације, оне ће се појавити овде. Можете и да почнете кликом на дугме „Add“ испод.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
sr: Када почнете да примате резервације, фактуре ће бити приказане овде.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
sr: Када почнете да примате резервације, трансакције ће бити приказане овде.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
sr: Када почнете да примате резервације, ваши купци ће бити приказани овде. Можете и да почнете кликом на дугме „Add“ или „Import“ испод.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
sr: Jedna rezervacija može da sadrži više učesnika/mesta u sebi.

en: One of the phone numbers provided is invalid.
sr: Један од унетих телефонских бројева није исправан.

en: One spot is equal to one attendee.
sr: Jedno mesto je jednako jednom učesniku.

en: Online
sr: Онлајн

en: Online meetings
sr: Онлајн састанци

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
sr: У административном интерфејсу ће бити приказани само шаблони на подразумеваном језику. Ако шаблон не постоји на језику купца, уместо тога ће бити послата верзија на подразумеваном језику.

en: Oops...
sr: Ups...

en: Open
sr: Otvori

en: Open Event
sr: Otvori Događaj

en: Open following
sr: Otvori prateće

en: Open side menu
sr: Отвори бочни мени

en: Opened
sr: Otvoreno

en: Opens at
sr: Отвара се у

en: Opens on
sr: Отвара се

en: Opens on:
sr: Otvara se:

en: Option {number}
sr: Опција {number}

en: Options
sr: Opcije

en: Options:
sr: Опције:

en: Or
sr: Ili

en: Or enter details below
sr: Detalji Grupnog Događaja

en: Or pay with card
sr: Или платите картицом

en: Orange
sr: Narandžasta

en: Order
sr: Red

en: Order creation
sr: Kreiranje porudžbine

en: Order update
sr: Ažuriranje porudžbine

en: Organizer
sr: Organizator

en: Organizers
sr: Организатори

en: Other
sr: Drugo

en: Outline
sr: Преглед

en: Outlook Calendar
sr: Outlook Kalendar

en: Outlook Calendar WP hooks
sr: Outlook Calendar WP хукови

en: Outlook Calendar setup
sr: Подешавање Outlook Calendar-а

en: Outlook Mailer
sr: Outlook Kalendar

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
sr: Outlook Mailer није у потпуности конфигурисан. Молимо вас да довршите подешавање налога у подешавањима Outlook Integration.

en: Outside of working hours
sr: Ван радног времена

en: Overridden by employee
sr: Преписано од стране запосленог

en: Overview
sr: Pregled

en: Overwrite Records
sr: Препиши записе

en: PAYMENT METHOD
sr: НАЧИН ПЛАЋАЊА

en: Package
sr: Paket

en: Package Asc
sr: Пакет (узлазно)

en: Package Canceled
sr: Paket Otkazan

en: Package Desc
sr: Пакет (силазно)

en: Package ID
sr: ID пакета

en: Package Info
sr: Informacije o Paketu

en: Package Selection
sr: Odabir Paketa

en: Package appointment has been updated.
sr: Термин из пакета је успешно ажуриран.

en: Package appointments
sr: Термини пакета

en: Package appointments details
sr: Detalji Termina unutar Paketa

en: Package badge
sr: Ознака пакета

en: Package booking details
sr: Детаљи резервације пакета

en: Package booking has been created.
sr: Резервација пакета је креирана.

en: Package booking has been deleted.
sr: Резервација пакета је обрисана.

en: Package booking has been updated.
sr: Резервација пакета је ажурирана.

en: Package booking is not available for this time slot.
sr: Резервација пакета није доступна за овај временски слот.

en: Package canceled
sr: Пакет отказан

en: Package capacity
sr: Капацитет пакета

en: Package category
sr: Категорија пакета

en: Package count
sr: Број пакета

en: Package deal
sr: Paket

en: Package deposit
sr: Depozit Paketa

en: Package description
sr: Opis Paketa

en: Package details
sr: Детаљи пакета

en: Package duration
sr: Trajanje Paketa

en: Package filter
sr: Филтер пакета

en: Package has been created.
sr: Пакет је креиран.

en: Package has been deleted.
sr: Пакет је обрисан.

en: Package has been hidden.
sr: Пакет је сакривен.

en: Package has been updated.
sr: Пакет је ажуриран.

en: Package includes
sr: Paket uključuje

en: Package info
sr: Детаљи пакета

en: Package is now visible.
sr: Пакет је сада видљив.

en: Package location
sr: Локација пакета

en: Package management
sr: Управљање пакетима

en: Package name
sr: Ime Paketa

en: Package overview
sr: Преглед пакета

en: Package price
sr: Cena Paketa

en: Package price:
sr: Цена пакета:

en: Package purchased
sr: Купљен пакет

en: Package rules and description
sr: Pravila i opis paketa

en: Package selection
sr: Избор пакета

en: Package services list
sr: Списак услуга пакета

en: Package:
sr: Paket:

en: Packages
sr: Paketi

en: Packages appointments
sr: Термини у пакетима

en: Packages block
sr: Блок за пакете

en: Packages have been reordered.
sr: Пакети су поново распоређени.

en: Packages overview
sr: Преглед пакета

en: Packages popup
sr: Искачући прозор пакета

en: Page
sr: URL strane Korisničkog Panela

en: Page card
sr: Картица странице

en: Page content
sr: Садржај странице

en: Page header
sr: Заглавље странице

en: Page messages
sr: Поруке на страници

en: Page scroll
sr: Скроловање странице

en: Paid
sr: Plaćeno

en: Paid deposit
sr: Plaćen depozit

en: Paid remaining amount
sr: Preostalo za plaćanje

en: Panel & access permissions
sr: Панел и дозволе за приступ

en: Panel Button Type
sr: Tip Dugmeta za Panel

en: Panel access
sr: Приступ панелу

en: Panel recovery
sr: Враћање приступа панелу

en: Panel subtab name
sr: Ime pod-taba "Panel"

en: Paragraph
sr: Пасус

en: Partially Paid
sr: Delimično Plaćeno

en: Partially Refunded
sr: Delimično Plaćeno

en: Partially paid
sr: Делимично плаћено

en: Parts
sr: Delovi

en: Password
sr: Lozinka

en: Password Updated!
sr: Lozinka

en: Password changed successfully
sr: Vaša lozinka je uspešno resetovana

en: Password has been changed
sr: Lozinka je promenjena

en: Password is set
sr: Lozinka je Podešena

en: Password must be longer than 3 characters
sr: Lozinka mora biti duža od 3 karaktera

en: Password reset link has been sent to your email.
sr: Линк за ресетовање лозинке је послат на вашу адресу е-поште.

en: Passwords do not match
sr: Lozinke se ne poklapaju

en: Passwords don't match.
sr: Лозинке се не поклапају.

en: Past events
sr: Протекли догађаји

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sr: Налепите тајни кључ који сте добили након што сте у Google reCAPTCHA креирали пар API кључева.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sr: Налепите site key који сте добили након генерисања API пара кључева у Google reCAPTCHA.

en: Pay
sr: Plati

en: Pay for all appointments at once
sr: Платите све термине одједном

en: Pay now
sr: Plati sada

en: Pay only for the first appointment
sr: Платите само први термин

en: Pay with payment link
sr: Платите путем линка за плаћање

en: PayPal payment link
sr: PayPal линк за плаћање

en: Payee email
sr: Email Zaposlenog

en: Paying later
sr: Plaćate kasnije

en: Paying now
sr: Plaćate sada

en: Payment
sr: Uplata

en: Payment History
sr: Istorija Uplata

en: Payment ID
sr: ID uplate

en: Payment Method
sr: Metod Uplate

en: Payment Method:
sr: Metod Uplate:

en: Payment Status
sr: Status Uplate

en: Payment Type:
sr: Tip Uplate:

en: Payment amount
sr: Износ плаћања

en: Payment created
sr: Datum Uplate

en: Payment currency
sr: Валута плаћања

en: Payment date
sr: Datum Uplate

en: Payment details
sr: Детаљи плаћања

en: Payment due amount
sr: Дуговани износ

en: Payment error
sr: Greška pri Uplati

en: Payment history
sr: Историја плаћања

en: Payment link for Barion
sr: Link za Stripe plaćanje

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Payment method:
sr: Начин плаћања:

en: Payment methods
sr: Начини плаћања

en: Payment protected by policy and powered by
sr: Uplata zaštićena politikom i podržana od strane

en: Payment segment
sr: Одељак плаћања

en: Payment status
sr: Статус плаћања

en: Payment summary
sr: Преглед плаћања

en: Payment type
sr: Tip Uplate

en: Payment type, deposit payment...
sr: Tip Uplate, uplata depozita...

en: Payment was canceled.
sr: Плаћање је отказано.

en: Payments
sr: Uplate

en: Pending
sr: U Čekanju

en: Pending appointments
sr: Термини на чекању

en: Pending payment
sr: Плаћање на чекању

en: People
sr: Osobe

en: People counting logic
sr: Логика бројања људи

en: Per Location
sr: По локацији

en: Per Service
sr: По услузи

en: Per customer
sr: По купцу

en: Percentage
sr: Procenat

en: Percentage amount
sr: Износ у процентима

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
sr: Procenat depozita će biti izračunat na osnovu ukupne cene rezervacije.<br>Fiksna suma može biti pomnožena brojem osoba, ili može ostati fiksna u odnosu na ukupnu cenu rezervacije.

en: Percentage of Load
sr: Procenat zauzetih termina

en: Period
sr: Период

en: Period available for booking in advance
sr: Period dostupan za rezervisanje unapred

en: Periods
sr: Periodi

en: Permanent access token
sr: Trajni pristupni token

en: Person
sr: Osoba

en: Personal Information
sr: Vaše Informacije

en: Personal information
sr: Лични подаци

en: Phone
sr: Telefon

en: Phone Number
sr: Broj Telefona

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
sr: Broj telefona već postoji pod drugim imenom. Molimo proverite vaše ime.

en: Phone number
sr: Број телефона

en: Phone number ID
sr: ID broja telefona

en: Phone number copied to clipboard.
sr: Број телефона је копиран у клипборд.

en: Phone number must include a country code.
sr: Број телефона мора да садржи позивни број земље.

en: Phone:
sr: Telefon:

en: Pick a date or range
sr: Izaberite raspon datuma

en: Pick a year
sr: Izaberite godinu

en: Pick date & time
sr: Izaberi datum i vreme

en: Pick date & time:
sr: Izaberi datum i vreme:

en: Pin icon
sr: Икона маркера

en: Pixel ID
sr: ID пиксела

en: Placeholder
sr: Плејсхолдер

en: Placeholder Color
sr: Boja Placeholder-a

en: Placeholder copied to clipboard.
sr: Плејсхолдер је копиран у међуспремник.

en: Placeholder text
sr: Текст плејсхолдера

en: Placeholders
sr: Placeholder-i

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
sr: Places API (New) је неопходан, али није омогућен. Омогућите га у Google Cloud Console.

en: Plain
sr: Obično

en: Plans
sr: Пакети

en: Please Wait
sr: Molimo Sačekajte

en: Please add period
sr: Молимо додајте тачку.

en: Please cancel the event first before deleting it.
sr: Molimo prvo otkažite događaj pre nego što ga izbrišete.

en: Please check your .csv file and try again.
sr: Молимо проверите своју .csv датотеку и покушајте поново.

en: Please choose appointment date
sr: Molimo izaberite datum termina

en: Please choose appointment time
sr: Molimo izaberite vreme termina

en: Please confirm you are not a robot
sr: Molimo potvrdite da niste robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
sr: Молимо се уверите да су услуге и запослени креирани и да су услуге додељене запосленима.

en: Please enter Mailgun API key
sr: Molimo unesite Mailgun API ključ

en: Please enter Mailgun Domain
sr: Molimo unesite Mailgun domen

en: Please enter SMTP host
sr: Molimo unesite SMTP Host

en: Please enter SMTP password
sr: Molimo unesite SMTP lozinku

en: Please enter SMTP port
sr: Molimo unesite SMTP port

en: Please enter SMTP username
sr: Molimo unesite SMTP korisničko ime

en: Please enter a code.
sr: Унесите код.

en: Please enter a content.
sr: Унесите садржај.

en: Please enter a first name.
sr: Молимо унесите име.

en: Please enter a last name
sr: Молимо унесите презиме

en: Please enter a live publishable key.
sr: Молимо унесите публикабилни кључ за продукционо окружење.

en: Please enter a live secret key.
sr: Молимо унесите тајни кључ за продукционо окружење.

en: Please enter a name.
sr: Молимо унесите пуно име.

en: Please enter a new password again.
sr: Молимо поново унесите нову лозинку.

en: Please enter a new password.
sr: Молимо унесите нову лозинку.

en: Please enter a notification name.
sr: Молимо унесите назив обавештења.

en: Please enter a password.
sr: Унесите лозинку.

en: Please enter a recipient email.
sr: Унесите имејл адресу примаоца.

en: Please enter a recipient phone.
sr: Унесите број телефона примаоца.

en: Please enter a sender email.
sr: Унесите имејл адресу пошиљаоца.

en: Please enter a sender name.
sr: Унесите име пошиљаоца.

en: Please enter a subject.
sr: Унесите предмет.

en: Please enter a tax amount.
sr: Унесите износ пореза.

en: Please enter a test publishable key.
sr: Унесите тестни јавни кључ.

en: Please enter a test secret key.
sr: Молимо унесите тајни кључ за тест.

en: Please enter a ticket code.
sr: Молимо унесите код улазнице.

en: Please enter a ticket name.
sr: Молимо унесите назив улазнице.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
sr: Молимо унесите исправан URL са протоколом (http:// или https://).

en: Please enter a valid email address
sr: Molimo unesite validnu email adresu

en: Please enter a valid email address.
sr: Молимо унесите исправну имејл адресу.

en: Please enter a valid phone number.
sr: Молимо унесите исправан број телефона.

en: Please enter an email.
sr: Молимо унесите имејл.

en: Please enter an event.
sr: Молимо унесите догађај.

en: Please enter appointment date...
sr: Molimo unesite datum termina...

en: Please enter coupon
sr: Molimo unesite kupon

en: Please enter current password
sr: Molimo unesite trenutnu lozinku

en: Please enter date
sr: Molimo unesite datum

en: Please enter date of birth
sr: Molimo unesite datum

en: Please enter email
sr: Molimo unesite email

en: Please enter email or username
sr: Molimo unesite SMTP korisničko ime

en: Please enter end time
sr: Molimo unesite vreme završetka

en: Please enter first name
sr: Molimo unesite ime

en: Please enter last name
sr: Molimo unesite prezime

en: Please enter live API Key
sr: Molimo unesite Live API ključ

en: Please enter live POSKey
sr: Molimo unesite Live API ključ

en: Please enter live client ID
sr: Молимо унесите ID клијента за продукционо (live) окружење

en: Please enter live key ID
sr: Молимо унесите ID кључа за продукционо (live) окружење

en: Please enter live key secret
sr: Molimo unesite Live tajnu ključa

en: Please enter live secret
sr: Молимо унесите продукциони тајни кључ

en: Please enter name
sr: Molimo unesite ime

en: Please enter new password
sr: Molimo unesite novu lozinku

en: Please enter new password again
sr: Molimo ponovo unesite novu lozinku

en: Please enter password
sr: Molimo unesite lozinku

en: Please enter payee email
sr: Molimo unesite email

en: Please enter phone
sr: Molimo unesite broj telefona

en: Please enter phone number
sr: Molimo unesite broj telefona

en: Please enter sandbox POSKey
sr: Molimo unesite test API ključ

en: Please enter start time
sr: Molimo unesite vreme početka

en: Please enter tax rate name.
sr: Молимо унесите назив пореске стопе.

en: Please enter test API Key
sr: Molimo unesite test API ključ

en: Please enter test client ID
sr: Молимо унесите ID тестног клијента

en: Please enter test key ID
sr: Молимо унесите ID тестног кључа

en: Please enter test key secret
sr: Molimo unesite Test tajnu ključa

en: Please enter test secret
sr: Молимо унесите тест секрет

en: Please enter waiting list capacity
sr: Молимо вас, унесите капацитет листе чекања

en: Please fill in your address.
sr: Молимо вас, унесите адресу.

en: Please log in to Square
sr: Молимо вас, пријавите се на Square

en: Please map corresponding data to columns:
sr: Молимо вас, упарите одговарајуће податке са колонама:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
sr: Važno: Da bi ova opcija mogla da se koristi, morate da dodate neki od placeholder-a za plaćanje u šablon obaveštenja za mušterije

en: Please refine your search criteria
sr: Molimo precizirajte kriterijume pretrage

en: Please select
sr: Molimo izaberite

en: Please select a category.
sr: Молимо вас, изаберите категорију.

en: Please select a closing date.
sr: Молимо да изаберете датум завршетка.

en: Please select a closing time.
sr: Молимо да изаберете време завршетка.

en: Please select a color.
sr: Молимо да изаберете боју.

en: Please select a customer.
sr: Молимо да изаберете купца.

en: Please select a date range that is within the period range.
sr: Молимо да изаберете опсег датума који је у оквиру опсега периода.

en: Please select a date range.
sr: Молимо да изаберете опсег датума.

en: Please select a date.
sr: Молимо да изаберете датум.

en: Please select a duration.
sr: Молимо да изаберете трајање.

en: Please select a location
sr: Молимо изаберите локацију

en: Please select a location.
sr: Молимо изаберите локацију.

en: Please select a package.
sr: Молимо изаберите пакет.

en: Please select a service.
sr: Молимо изаберите услугу.

en: Please select a start time.
sr: Молимо изаберите време почетка.

en: Please select a time.
sr: Молимо изаберите време.

en: Please select a type.
sr: Молимо изаберите врсту.

en: Please select an action.
sr: Молимо изаберите акцију.

en: Please select an attendee.
sr: Изаберите присутну особу.

en: Please select an email template.
sr: Изаберите шаблон е-поруке.

en: Please select an employee.
sr: Изаберите запосленог.

en: Please select an end date.
sr: Изаберите датум завршетка.

en: Please select an end time.
sr: Изаберите време завршетка.

en: Please select an event.
sr: Изаберите догађај.

en: Please select an opening date.
sr: Изаберите датум почетка.

en: Please select an opening time.
sr: Изаберите време почетка.

en: Please select an option.
sr: Молимо, изаберите опцију.

en: Please select at least one customer
sr: Molimo izaberite barem jednu mušteriju

en: Please select at least one employee.
sr: Молимо, изаберите најмање једног запосленог.

en: Please select at least one service.
sr: Молимо, изаберите најмање једну услугу.

en: Please select customer
sr: Molimo izaberite mušteriju

en: Please select date
sr: Molimo izaberite datum

en: Please select employee
sr: Molimo izaberite zaposlenog

en: Please select location
sr: Molimo izaberite lokaciju

en: Please select package:
sr: Molimo izaberite paket:

en: Please select repeat interval
sr: Molimo izaberite interval ponavljanja

en: Please select repeat period
sr: Molimo izaberite period ponavljanja

en: Please select service
sr: Molimo izaberite servis

en: Please select the extra:
sr: Molimo izaberite dodatak:

en: Please select time
sr: Molimo izaberite vreme

en: Please upload the file
sr: Molimo otpremite fajl

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
sr: Молимо вас да користите другу имејл адресу или други број телефона да бисте завршили заказивање.

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
sr: Molimo koristite ugrađeni shortcode widget za Elementor umesto Amelia widget-a kada dodajete Ameliju u popup

en: Plugin Activation Error
sr: Greška pri aktivaciji plugin-a.

en: Plugin has been activated
sr: Plugin je aktiviran

en: Plugin has been deactivated
sr: Plugin je deaktiviran

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
sr: Uključen je bloker prozora koji iskaču! Da biste dodali termin u vaš kalendar, molimo dozvolite prozore koji iskaču i dodajte ovaj sajt u vaš spisak izuzetaka.

en: Popup Heading
sr: Zaglavlje polja koje iskače

en: Popup buttons
sr: Дугмад искачућег прозора

en: Popup title
sr: Наслов искачућег прозора

en: Preload entities when page loads
sr: Унапред учитај ентитете при отварању странице

en: Prepared
sr: Pripremljen

en: Preselect Booking Parameters
sr: Preselektuj Parametre Rezervacije

en: Preselect Current Date
sr: Preselektuj Trenutni Datum

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
sr: Унапред означи поље за потврду „Претплати се“

en: Preset Colors
sr: Unapred Podešene Boje

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
sr: Онемогући резервације током термина означених као заузети у Google календару запосленог.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
sr: Спречите конфликте у заказивању уз синхронизацију календара у реалном времену за све запослене.

en: Preview
sr: Prikaži

en: Preview Invoice
sr: Prikaži

en: Preview invoice
sr: Прегледај фактуру

en: Previous range
sr: Претходни опсег

en: Price
sr: Cena

en: Price Asc
sr: Цена (растуће)

en: Price Ascending
sr: Po Ceni Rastuće

en: Price Desc
sr: Опис цене

en: Price Descending
sr: Po Ceni Opadajuće

en: Price indicators
sr: Ознаке цене

en: Price number of decimals
sr: Број децималних места

en: Price per Spot
sr: Cena po mestu

en: Price separator
sr: Раздвајач цене

en: Price symbol position
sr: Позиција симбола валуте

en: Price type
sr: Тип цене

en: Price:
sr: Cena:

en: Pricing
sr: Cenovnik

en: Pricing & duration
sr: Формирање цена и трајање

en: Pricing by Date range
sr: Cenovnik po rasponu datuma

en: Pricing by date & time
sr: Формирање цена према датуму и времену

en: Pricing by date range
sr: Формирање цена према распону датума

en: Pricing by duration
sr: Формирање цена према трајању

en: Pricing by number of people
sr: Формирање цена према броју особа

en: Pricing by the number of people
sr: Формирање цена према броју особа

en: Primary
sr: Primarno

en: Primary Button Type
sr: Primarni tip Dugmeta

en: Primary Gradient
sr: Primarna Gradient boja

en: Primary and state colors
sr: Primarne i boje statusa

en: Primary button style
sr: Стил примарног дугмета

en: Primary color
sr: Примарна боја

en: Primary text
sr: Главни текст

en: Process payments easily with Square.
sr: Лако обрађујте плаћања уз Square.

en: Processing
sr: U Obradi

en: Profile
sr: Moj Profil

en: Profile data updated successfully
sr: Подаци профила су успешно ажурирани

en: Profile deleted
sr: Profil izbrisan

en: Profile has been updated
sr: Profil je promenjen

en: Property name
sr: Назив својства

en: Property value
sr: Вредност својства

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
sr: Заштитите систем за заказивање од аутоматизованих програма интегрисањем reCAPTCHA кључева.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
sr: Омогућите поједностављено, корак-по-корак искуство резервације на свом веб-сајту. Прилагодите дизајн и натписе да бисте побољшали употребљивост и ускладили их са потребама вашег пословања.

en: Publish
sr: Објави

en: Publish Form
sr: Objavi Formu

en: Purchase code
sr: Kod kupovine

en: Purchase is canceled
sr: Kupovina je otkazana

en: Purchased
sr: Kupljeno

en: Purple
sr: Ljubičasta

en: Qty
sr: Kol.

en: Qty:
sr: Kol.:

en: Quantity
sr: Količina

en: Quantity Asc
sr: Количина (растуће)

en: Quantity Desc
sr: Количина (опадајуће)

en: Quantity is shared
sr: Количина је заједничка

en: Quantity per location
sr: Количина по локацији

en: Quantity per service
sr: Количина по услузи

en: Queued
sr: U redu

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
sr: Брзо преузмите све детаље о терминима са странице „Bookings“, чиме извештавање, анализа и вођење евиденције постају једноставни и ефикасни.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
sr: Брзо преузмите све детаље резервација догађаја са странице „Event Bookings“, чиме извештавање, анализа и вођење евиденције постају једноставни и ефикасни.

en: Radio button
sr: Радио дугме

en: Random
sr: Насумично

en: Rate
sr: Тарифа

en: Razorpay payment link
sr: Razorpay веза за плаћање

en: Re-type New Password
sr: Поновите нову лозинку

en: Re-type new password
sr: Потврдите нову лозинку

en: Read more
sr: Vidi više

en: Recharge
sr: Dopuni

en: Recharge balance
sr: Допуни стање

en: Recipient email
sr: Адреса е-поште примаоца

en: Recipient phone
sr: Број телефона примаоца

en: Recurrence
sr: Ponavljanje

en: Recurrences
sr: Ponavljanja

en: Recurring
sr: Ponavljajući

en: Recurring Appointment
sr: Termin koji se ponavlja

en: Recurring Appointments
sr: Termini koji se Ponavljaju

en: Recurring Appointments:
sr: Termini koji se Ponavljaju:

en: Recurring Summary
sr: Opis Ponavljanja

en: Recurring appointment
sr: Понављајући термин

en: Recurring appointment payment
sr: Плаћање за понављајући термин

en: Recurring appointments
sr: Понављајући термини

en: Recurring appointments details
sr: Detalji Termina koji se ponavljaju

en: Recurring appointments setup
sr: Подешавање понављајућих термина

en: Recurring appointments:
sr: Понављајући термини:

en: Recurring events
sr: Понављајући догађаји

en: Recurring notification
sr: Obaveštenje koje se ponavlja

en: Recurring popup
sr: Polje o ponavljajućim terminima koje iskače

en: Recurring summary
sr: Сажетак понављања

en: Red
sr: Crvena

en: Redirect
sr: Преусмери

en: Redirect URI
sr: URI za preusmeravanje

en: Redirect URL (denied)
sr: URL за преусмеравање (није дозвољен)

en: Redirect URL After Booking
sr: URL za preusmeravanje nakon rezervacije

en: Redirect URL after Payment
sr: URL za preusmeravanje nakon izvršenog plaćanja

en: Redirect URL after booking
sr: URL за преусмеравање након резервације

en: Redirect URL after payment
sr: URL за преусмеравање након плаћања

en: Redirect URL for successfully approved booking
sr: URL за преусмеравање за успешно одобрену резервацију

en: Redirect URL for successfully rejected booking
sr: URL за преусмеравање након успешног одбијања резервације

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
sr: URL за преусмеравање након неуспешног одобравања резервације

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
sr: URL за преусмеравање након неуспешног одбијања резервације

en: Redirect URLs
sr: URI za preusmeravanje

en: Redirect page
sr: Stranica za preusmeravanje

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
sr: Смањите број недолазака уз благовремене подсетнике који се аутоматски шаљу

en: Reflect On
sr: Odražava se na

en: Refund
sr: Refundirano

en: Refund Transaction
sr: Повраћај трансакције

en: Refunded
sr: Refundirano

en: Registration, Telephone Number, Email
sr: Registracija, Broj Telefona, Email Adresa

en: Reject appointment link
sr: Линк за одбијање термина

en: Rejected
sr: Odbijeno

en: Remaining Amount:
sr: Preostalo za plaćanje:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
sr: Ostatak od ukupne sume koji će se platiti na licu mesta.

en: Remind me when my SMS balance is low
sr: Подсети ме када ми је стање СМС кредита при крају

en: Remove Apple Calendar event slots
sr: Уклони термине догађаја из Apple календара

en: Remove Attendee
sr: Ukloni Učesnika

en: Remove Google Calendar busy slots
sr: Уклони заузете термине из Google календара

en: Remove Outlook Calendar busy slots
sr: Уклони заузете термине из Outlook календара

en: Reorder Packages
sr: Промени редослед пакета

en: Reorder Services
sr: Промени редослед услуга

en: Reorder on website
sr: Промени редослед на веб-сајту

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
sr: Промена редоследа пакета утиче на то како се приказују на веб-сајту.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
sr: Промена редоследа услуга утиче на то како се приказују на веб-сајту.

en: Repeat
sr: Понови

en: Repeat Appointment
sr: Ponovi Termin

en: Repeat Event
sr: Ponovi Događaj

en: Repeat Every Year
sr: Ponovi svake godine

en: Repeat Yearly
sr: Ponavljaj na godišnjem nivou

en: Repeat appointment
sr: Понови термин

en: Repeat event
sr: Понављање догађаја

en: Repeat every
sr: Ponovi svakih

en: Repeat every year
sr: Понављати сваке године

en: Repeat new password
sr: Потврдите нову лозинку

en: Repeat on
sr: Ponovi

en: Repeat this appointment
sr: Ponovi ovaj termin

en: Repeat yearly
sr: Годишње

en: Repeat:
sr: Ponavlja se:

en: Replace
sr: Замени

en: Reply-to email
sr: Адреса за одговор

en: Require password for login
sr: Traži lozinku za pristupanje

en: Required
sr: Obavezno

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
sr: Обавезна поља: <b>Име</b> и <b>Презиме</b>.

en: Reschedule
sr: Promeni

en: Reschedule appointment
sr: Презакажи термин

en: Rescheduled
sr: Promenjeno

en: Reset
sr: Resetuj

en: Reset Form
sr: Resetuj Formu

en: Reset Password
sr: Resetuj Lozinku

en: Reset form settings
sr: Ресетуј подешавања обрасца

en: Reset password
sr: Ресетуј лозинку

en: Resource
sr: Resurs

en: Resource Details
sr: Детаљи ресурса

en: Resource booking setup
sr: Подешавање резервација ресурса

en: Resource has been added.
sr: Ресурс је успешно додат.

en: Resource has been deleted.
sr: Ресурс је обрисан.

en: Resource has been hidden.
sr: Ресурс је скривен.

en: Resource has been updated.
sr: Ресурс је ажуриран.

en: Resource is now visible.
sr: Ресурс је сада видљив.

en: Resources
sr: Resursi

en: Return to Home
sr: Назад на почетну

en: Returning
sr: Stalne mušterije

en: Revenue
sr: Prihodi

en: Ribbon
sr: Трака

en: Role
sr: Улога

en: Roles & permissions
sr: Улоге и дозволе

en: Roles settings
sr: Подешавања улога

en: Round-robin
sr: Kružni sistem

en: Rules
sr: Правила

en: SMS History
sr: Istorija SMS poruka

en: SMS Settings
sr: Подешавања SMS-а

en: SMS balance
sr: SMS стање

en: SMS history
sr: Историја SMS порука

en: SMTP Host
sr: SMTP хост

en: SMTP Password
sr: SMTP lozinka

en: SMTP Port
sr: SMTP порт

en: SMTP Secure
sr: SMTP bezbednost

en: SMTP Username
sr: SMTP korisničko ime

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
sr: Провера SMTP података за пријаву није успела. Молимо проверите подешавања.

en: Same day
sr: Исти дан

en: Sandbox mode
sr: Режим тестирања

en: Sandbox secret key (POSKey)
sr: Sandbox tajni ključ (POSKey)

en: Sat
sr: Суб

en: Saturday
sr: Subota

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Save Changes
sr: Sačuvaj Izmene

en: Save Special Day
sr: Sačuvaj Posebni Dan

en: Save changes
sr: Сачувај измене

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
sr: Уштедите време и смањите ручни рад уз инстант, аутоматски генерисане фактуре

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
sr: Уштедите време аутоматизацијом понављајућих догађаја уместо да их креирате ручно

en: Save time with fast, one-click appointment exports
sr: Уштедите време уз брз извоз термина једним кликом

en: Save time with fast, one-click event booking exports
sr: Уштедите време уз брз извоз резервација за догађаје једним кликом

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
sr: Уштедите време уз брз и једноставан извоз података о купцима

en: Scan
sr: Скенирај

en: Scan E-Ticket
sr: Izaberi vreme

en: Scan e-ticket
sr: Скенирај е-карту

en: Schedule
sr: Raspored

en: Schedule setup required
sr: Неопходно је подешавање распореда

en: Schedule:
sr: Raspored:

en: Scheduled
sr: Планирано

en: Scheduled Before Appointment
sr: Планирано пре термина

en: Scheduled Before Event
sr: Планирано пре догађаја

en: Scheduled notification
sr: Zakazano Obaveštenje

en: Scope
sr: Опсег

en: Scopes
sr: Опсези

en: Search
sr: Pretraži

en: Search Filters
sr: Pretraži Filtere

en: Search Input Field
sr: Polje za Unos

en: Search Results
sr: Pretraži Rezultate

en: Search attendees
sr: Претражи присутне

en: Search booked appointments
sr: Претражи заказане термине

en: Search bookings
sr: Претражи резервације

en: Search customers
sr: Претражи купце

en: Search employees
sr: Претражи запослене

en: Search events
sr: Претражи догађаје

en: Search extras
sr: Претражи додатке

en: Search features
sr: Претражи функције

en: Search for Events
sr: Pretraži Događaje...

en: Search for events
sr: Претражи догађаје

en: Search integrations
sr: Претражи интеграције

en: Search invoices
sr: Претражи фактуре

en: Search locations
sr: Претражи локације

en: Search notifications
sr: Претражи обавештења

en: Search packages
sr: Претражи пакете

en: Search services
sr: Претражи услуге

en: Search...
sr: Pretraži...

en: Second
sr: Drugi

en: Second {day}
sr: Други {day}

en: Secondary
sr: Секундарно

en: Secondary Button Type
sr: Sekundarni tip Dugmeta

en: Secondary button style
sr: Стил секундарног дугмета

en: Secondary color
sr: Секундарна боја

en: Secondary text
sr: Секундарни текст

en: Secret key (POSKey)
sr: Tajni ključ (POSKey)

en: Section
sr: Sekcija

en: Securely process payments using Stripe.
sr: Безбедно обрађујте плаћања помоћу Stripe-а.

en: Segment
sr: СМС сегмент

en: Segments
sr: СМС сегменти

en: Select
sr: Izaberi

en: Select Address
sr: Izaberi Adresu

en: Select Amelia Step-By-Step Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
sr: Изаберите блок „Amelia дугме за резервацију корак‑по‑корак“ (или његово унутрашње дугме) да бисте изменили опције шорткода.

en: Select Apple Calendar
sr: Izaberi Kalendar

en: Select Box
sr: Падајућа листа

en: Select Calendar
sr: Izaberi Kalendar

en: Select Catalog View
sr: Izaberi "Katalog" prikaz

en: Select Coupon
sr: Izaberi Kupon

en: Select Customer
sr: Izaberi Mušteriju

en: Select Customer(s)
sr: Izaberi Mušteriju/Mušterije

en: Select Date
sr: Izaberite Datum

en: Select Employee
sr: Izaberite Zaposlenog

en: Select Event
sr: Izaberite Događaj

en: Select Events
sr: Izaberite Događaj

en: Select Events List Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
sr: Изаберите блок „Events List Booking Button“ (или његово унутрашње дугме) да бисте уредили подешавања shortcode-а.

en: Select Location
sr: Izaberite Lokaciju

en: Select Package
sr: Izaberite Paket

en: Select Repeat Interval
sr: Izaberi Interval Ponavljanja

en: Select Repeat Period
sr: Izaberi Period Ponavljanja

en: Select Service
sr: Izaberite Servis

en: Select Service Category
sr: Izaberi Kategoriju Servisa

en: Select Tag
sr: Izaberi Tag

en: Select Tags
sr: Izaberi Tag

en: Select Tickets
sr: Izaberi vreme

en: Select Time
sr: Izaberi vreme

en: Select View
sr: Izaberi Prikaz

en: Select WooCommerce product
sr: Izaberite WooCommerce proizvod

en: Select Zoom User
sr: Izaberi Zoom korisnika

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
sr: Изаберите токен да бисте га уметнули на тренутну позицију курсора.

en: Select at least one option.
sr: Изаберите најмање једну опцију.

en: Select box
sr: Изаберите опцију

en: Select calendar
sr: Изаберите календар

en: Select category
sr: Изаберите категорију

en: Select customer, employee and service
sr: Izaberi mušteriju, zaposlenog i servis

en: Select date
sr: Изаберите датум

en: Select date and time
sr: Izaberi datum i vreme

en: Select delimiter
sr: Изаберите раздвајач

en: Select employee
sr: Изаберите запосленог

en: Select event
sr: Изаберите догађај

en: Select location
sr: Изаберите локацију

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
sr: Izaberite samo određene servise za ovaj period.<br/>Ako nije izabran nijedan servis, onda će svi servisi dodeljeni ovom zaposlenom<br/>biti dostupni za rezervaciju u toku ovog perioda.

en: Select or Create New
sr: Izaberi ili Kreiraj Novu

en: Select package
sr: Изаберите пакет

en: Select placeholder
sr: Изаберите плејсхолдер

en: Select service
sr: Изаберите услугу

en: Select specific location for each period.
sr: Izaberite određenu lokaciju za svaki period.

en: Select specific location for this period.
sr: Izaberite određenu lokaciju za ovaj period.

en: Select specific services for each period.
sr: Izaberite određene servise za svaki period.

en: Select the Appointment Time
sr: Izaberi Vreme Termina

en: Select the Extras you'd like
sr: Izaberite Dodatke koje biste želeli

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
sr: Изаберите WooCommerce производ који ће се користити за овај пакет.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
sr: Изаберите радњу која ће покренути догађај за праћење.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
sr: Изаберите запосленог који ће бити додат као организатор догађаја у Google/Outlook/Apple календару. Запослени изабрани у одељку „Staff“ биће додати као гости.

en: Select the events this coupon can be used for.
sr: Изаберите догађаје за које овај купон важи.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
sr: Изаберите број улазница које желите да резервишете за сваки тип улазнице

en: Select the packages this coupon can be used for.
sr: Изаберите пакете за које овај купон важи.

en: Select the services this coupon can be used for.
sr: Изаберите услуге за које овај купон важи.

en: Select this Employee
sr: Izaberite ovog zaposlenog

en: Select this employee
sr: Izaberite ovog zaposlenog

en: Select tickets
sr: Изаберите улазнице

en: Select your Square Location
sr: Изаберите своју Square локацију

en: Selected
sr: Izabrano

en: Selected Customers
sr: Izaberite Mušterije

en: Selected date background
sr: Позадина изабраног датума

en: Selected date text
sr: Текст изабраног датума

en: Selected extras
sr: Izabrani Dodaci

en: Selected extras details
sr: Izabrani Dodaci

en: Selected services
sr: Izabrani servisi

en: Semicolon (;)
sr: Tačka-Zarez (;)

en: Send
sr: Pošalji

en: Send Access Link
sr: Pošalji Link za pristup

en: Send ICS file for approved bookings
sr: Пошаљи ICS датотеку за одобрене резервације

en: Send ICS file for pending bookings
sr: Пошаљи ICS датотеку за резервације на чекању

en: Send Reset Link
sr: Пошаљи линк за ресет лозинке

en: Send access link
sr: Пошаљи приступни линк

en: Send after appointment
sr: Пошаљи након термина

en: Send after event
sr: Пошаљи након догађаја

en: Send all SMS messages to additional numbers
sr: Šalji sve SMS poruke na dodatne brojeve

en: Send all notifications to additional addresses
sr: Šalji sva obaveštenja na dodatne email adrese

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
sr: Шаљите обавештења о терминима директно преко WhatsApp-а.

en: Send at
sr: Време слања

en: Send custom fields info for each customer separately
sr: Pošalji informacije iz proizvoljnih polja svakoj mušteriji zasebno

en: Send event invitation email
sr: Пошаљи имејл-позивницу за догађај

en: Send invoice
sr: Пошаљи фактуру

en: Send invoice to customer by default
sr: Подразумевано шаљи фактуру купцу

en: Send only this notification
sr: Šalji samo ovo obaveštenje

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
sr: Шаљите персонализована обавештења путем имејла и СМС-а, прилагођена вашем пословању.

en: Send smart, personalized notifications your way
sr: Шаљите аутоматизована, персонализована обавештења на начин који вам одговара

en: Send test
sr: Пошаљи пробну поруку

en: Send to e-mail
sr: Pošalji Test Email

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
sr: Брзо и лако пошаљите податке о купцима у Mailchimp.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
sr: ИД пошиљаоца мора да има између 3 и 11 карактера

en: Sender email
sr: Имејл пошиљаоца

en: Sender name
sr: Име пошиљаоца

en: Sent
sr: Poslato

en: Separate-row export
sr: Извоз-засебан ред

en: Service
sr: Servis

en: Service Asc
sr: Услуга (узлазно)

en: Service Categories
sr: Категорије услуга

en: Service Category
sr: Izaberite Kategoriju

en: Service Desc
sr: Опис услуге

en: Service ID
sr: ID услуге

en: Service Info
sr: Informacije o Servisu

en: Service Input Field
sr: Polje za Unos

en: Service Price
sr: Cena Servisa

en: Service Selection
sr: Odabir Servisa

en: Service Subtotal
sr: Međuzbir za Servis

en: Service badge
sr: Беџ услуге

en: Service capacity
sr: Капацитет услуге

en: Service category
sr: Категорија услуге

en: Service count
sr: Број услуга

en: Service description
sr: Opis Servisa

en: Service details
sr: Детаљи услуге

en: Service duration
sr: Trajanje Servisa

en: Service employees list
sr: Spisak zaposlenih za servis

en: Service filter
sr: Филтер услуге

en: Service has been added.
sr: Услуга је додата.

en: Service has been deleted.
sr: Услуга је обрисана.

en: Service has been hidden.
sr: Услуга је скривена.

en: Service has been updated.
sr: Услуга је ажурирана.

en: Service info
sr: Informacije o Servisu

en: Service information
sr: Lokacija Servisa

en: Service is now visible.
sr: Услуга је сада видљива.

en: Service location
sr: Локација услуге

en: Service name
sr: Ime Servisa

en: Service or event description
sr: Опис услуге или догађаја

en: Service or event name
sr: Назив услуге или догађаја

en: Service packages overview
sr: Преглед пакета услуга

en: Service price
sr: Cena Servisa

en: Service selection
sr: Избор услуге

en: Service subtotal
sr: Међузбир услуге

en: Service/Event
sr: Услуга/Догађај

en: Services
sr: Servisi

en: Services & categories setup
sr: Подешавање услуга и категорија

en: Services Asc
sr: Услуге (узлазно)

en: Services Desc
sr: Услуге (силазно)

en: Services and packages overview
sr: Преглед услуга и пакета

en: Services have been reordered.
sr: Услуге су прераспоређене.

en: Services list, Appointments
sr: Spisak Servisa, Termina

en: Services overview
sr: Преглед услуга

en: Services setup
sr: Подешавање услуга

en: Set ICS file description
sr: Подесите опис ICS фајла

en: Set Limit
sr: Podesi limit

en: Set Minimum
sr: Podesi Minimum

en: Set Password
sr: Podesite Lozinku

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
sr: Поставите максималан број особа које купац може да дода приликом резервације.

en: Set coupons to be case insensitive
sr: Подесите да купони не разликују велика и мала слова

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
sr: Подесите различите цене за одређене дане, термине или прилагођене датуме.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
sr: Подесите динамичко одређивање цена за услуге на основу различитих услова.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
sr: Prvo podesite period događaja da biste uključili cenovnik po rasponu datuma.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
sr: Подесите флексибилне цене улазница, уз категорије и распоне по датумима, како бисте максимизовали приступачност и приход.

en: Set general settings
sr: Подеси општа подешавања

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
sr: Поставите појединачне временске зоне за запослене тако да се доступност и резервације правилно приказују клијентима широм света.

en: Set metadata and description
sr: Подеси метаподатке и опис

en: Set minimum
sr: Постави минималну вредност

en: Set new password
sr: Постави нову лозинку

en: Set options, colors and labels for booking form
sr: Podesite opcije, boje i labele za formu za rezervacije

en: Set password
sr: Поставите лозинку

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
sr: Подесите обрачун цене у зависности од броја особа у резервацији.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sr: Подесите опис који ће се приказати у календарском догађају. Можете да користите плејсхолдере доступне на страници Обавештења.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
sr: Прво подесите период догађаја да бисте омогућили обрачун цене по распону датума.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
sr: Подесите максималан број заузетих догађаја преузетих из календара који се користе за блокирање резервација у Amelia.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
sr: Подесите максималан број особа дозвољен по термину за ову услугу.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
sr: Подесите минималан број особа потребан по термину за ову услугу.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
sr: Подесите број одобрених резервација након којег ће купац аутоматски добити купон у обавештењу. Напомена: Да бисте ово омогућили, плејсхолдер купона мора бити укључен у шаблон обавештења.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
sr: Podesite vreme pre termina u toku kojeg mušterije<br/>neće moći da otkažu termin.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sr: Подесите наслов који ће се приказивати у уносу у календару. Можете користити заменске променљиве доступне на страници „Обавештења“.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
sr: Подесите ову опцију ако желите да ограничите дневни број термина које запослени може да има, без обзира на то колико термина може да се закаже у оквиру радног времена.

en: Set up
sr: Подеси

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
sr: Podesite izgled Kalendara i opcije polja koje iskače za termine koji se ponavljaju

en: Set up Content, Buttons and Labels
sr: Podesite Sadržaj, Dugmad i Labele

en: Set up Employees selection options
sr: Podesite opcije Servisa, Lokacija i Zaposlenih

en: Set up Labels and Buttons
sr: Podesite Labele i Dugmad

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
sr: Подесите опције видљивости за Локацију, Слике, Филтере, Капацитет, Цену и Статус

en: Set up Locations selection options
sr: Podesite opcije Servisa, Lokacija i Zaposlenih

en: Set up Package detailed view
sr: Podesite detaljni izgled Paketa

en: Set up Service detailed view
sr: Podesite detaljni izgled Servisa

en: Set up Services and Packages view
sr: Podesite izgled Servisa i Paketa

en: Set up Services selection options
sr: Podesite opcije Servisa, Lokacija i Zaposlenih

en: Set up Services view
sr: Podesite izgled Servisa

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
sr: Podesite opcije Servisa, Lokacija i Zaposlenih

en: Set up Sidebar visibility and its content
sr: Podesite vidljivost bočne trake i njen sadržaj

en: Set up button type and labels
sr: Podesite tip dugmeta i labele

en: Set up button types and labels
sr: Podesite tip dugmeta i labele

en: Set up categories cards
sr: Podesite kartice kategorija

en: Set up display options and labels
sr: Podesite vidljivost i labele

en: Set up labels
sr: Podesite labele i dugmad

en: Set up labels and buttons
sr: Podesite labele i dugmad

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
sr: Подесите видљивост чланова тима, локације, галерије и других информација о догађају

en: Set up visibility and labels
sr: Podesite vidljivost i labele

en: Set up visibility and labels of ticket selection
sr: Podesite vidljivost i labele

en: Set up visibility, button type and labels
sr: Podesite vidljivost, tip dugmeta i labele

en: Set your Google Map API Key in General Settings
sr: Podesite vaš Google Map API ključ u Opštim Podešavanjima

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
sr: Подесите радно време компаније. Овај распоред ће се користити као подразумевани за све новододате запослене, међутим касније можете прилагодити распоред за сваког запосленог.

en: Setting up days off
sr: Подешавање нерадних дана

en: Settings
sr: Podešavanja

en: Settings have been saved.
sr: Подешавања су сачувана.

en: Shared
sr: Podeljeno

en: Shared Pool
sr: Заједнички пул

en: Shared capacity across services
sr: Заједнички капацитет између услуга

en: Shared category capacity
sr: Заједнички капацитет категорије

en: Shortcode options
sr: Опције shortcode-а

en: Show
sr: Prikaži

en: Show Add To Calendar option to customers
sr: Прикажи опцију „Add to Calendar“ купцима

en: Show All
sr: Prikaži Sve

en: Show All Periods
sr: Прикажи све периоде

en: Show Less Periods
sr: Прикажи мање периода

en: Show Type
sr: Prikaži Tip

en: Show all categories
sr: Prikaži sve kategorije

en: Show all employees
sr: Prikaži sve zaposlene

en: Show all events
sr: Prikaži sve događaje

en: Show all locations
sr: Prikaži sve lokacije

en: Show all packages
sr: Prikaži sve pakete

en: Show all services
sr: Prikaži sve servise

en: Show all tags
sr: Prikaži sve tagove

en: Show booking slots in client's time zone
sr: Прикажи слободне термине за резервацију у временској зони купца

en: Show bookings
sr: Прикажи резервације

en: Show catalog of all categories
sr: Prikaži katalog svih kategorija

en: Show checkout form
sr: Прикажи образац за плаћање

en: Show coupon
sr: Прикажи купон

en: Show customer information form
sr: Прикажи образац за податке о купцу

en: Show employee
sr: Прикажи запосленог

en: Show event
sr: Prikaži događaj

en: Show event on site
sr: Prikaži događaj na veb sajtu

en: Show from date
sr: Prikaži od datuma

en: Show in Amelia Popup
sr: sa Amelia Podrškom

en: Show less
sr: Prikaži manje

en: Show location
sr: Прикажи локацију

en: Show more
sr: Prikaži više

en: Show more ({count})
sr: Прикажи више ({count})

en: Show on website
sr: Прикажи на веб-сајту

en: Show package
sr: Прикажи пакет

en: Show recurring events
sr: Prikaži događaje koji se ponavljaju

en: Show resource
sr: Прикажи ресурс

en: Show service
sr: Прикажи услугу

en: Show single Event details on the page
sr: Prikaži detalje jednog događaja na strani

en: Show specific categories
sr: Prikaži određenu kategoriju

en: Show specific category
sr: Prikaži određenu kategoriju

en: Show specific package
sr: Prikaži određeni paket

en: Show specific packages
sr: Prikaži određeni paket

en: Show specific service
sr: Prikaži određeni servis

en: Show specific services
sr: Prikaži određeni servis

en: Show tag
sr: Prikaži tag

en: Show tax
sr: Прикажи ПДВ

en: Show waiting list after booking is full
sr: Прикажи листу чекања када је резервација пуна

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
sr: Представите своје услуге у модерним распоредом картица. Лако их организујте по категоријама и прилагодите изглед тако да се уклопи са вашим брендом.

en: Showing
sr: Prikazuje se

en: Sidebar
sr: Bočna Traka

en: Sidebar area
sr: Подручје бочне траке

en: Sidebar visibility
sr: Видљивост бочне траке

en: Sign In
sr: Uloguj Se

en: Sign In to Mailchimp
sr: Tip "Završi" Dugmeta

en: Sign Out of Mailchimp
sr: Одјави се са Mailchimp-а

en: Sign in
sr: Пријави се

en: Sign in as
sr: Пријави се као

en: Sign in with Google
sr: Uloguj se sa Google-om

en: Sign in with Microsoft
sr: Пријави се помоћу Microsoft-а

en: Sign in with Outlook
sr: Uloguj se sa Outlook-om

en: Sign out from Google
sr: Izloguj se iz Google-a

en: Sign out from Outlook
sr: Izloguj se iz Outlook-a

en: Sign up
sr: Региструј се

en: Simple, secure payments powered by Barion.
sr: Једноставна и безбедна плаћања која омогућава Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
sr: Поједноставите комуникацију уз прилагодљиве поруке и за купце и за запослене

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
sr: Поједноставите финансијско управљање уз једноставан извоз трансакција једним кликом

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
sr: Поједноставите заказивање уз индивидуалну доступност, радно време и доделе

en: Simplify scheduling with recurring events
sr: Поједноставите заказивање помоћу понављајућих догађаја

en: Single Ticket
sr: Једна улазница

en: Single booking
sr: Једнократна резервација

en: Single-row export
sr: Извоз у једном реду

en: Skip Categories step
sr: Kategorije

en: Skip Import
sr: Прескочи увоз

en: Skip packages and continue with the selected service
sr: Preskočite pakete i nastavite sa izabranim servisom

en: Skip setup
sr: Прескочи подешавање

en: Slot end time
sr: Време завршетка термина

en: Social login
sr: Пријава преко друштвених налога

en: Social login setup
sr: Подешавање пријаве преко друштвених налога

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sr: Неки запослени додељени овом догађају нису повезани са Zoom-ом. Молимо вас да отворите њихове профиле и повежете их са Zoom-ом како би ова интеграција исправно функционисала.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sr: Неки запослени додељени овој услузи нису повезани са Zoom-ом. Молимо, идите на њихове профиле и повежите их са Zoom-ом како бисте правилно користили ову интеграцију.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sr: Neki od željenih slotova su zauzeti. Ponudili smo vam najbliže slotove umesto toga.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
sr: Неки начини плаћања не могу се користити заједно због правила компатибилности.

en: Some records have an incorrect format.
sr: Неки записи имају неисправан формат.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
sr: Izvinjavamo se, došlo je do greške u kreiranju linka za plaćanje. Molimo probajte ponovo kasnije.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
sr: Izvinjavamo se, došlo je do greške u obradi vaše uplate. Molimo probajte ponovo kasnije.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
sr: Izvinjavamo se, došlo je do greške prilikom dodavanja ove rezervacije u WooCommerce korpu.

en: Sort
sr: Sortiraj

en: Space-comma
sr: Размак-запета

en: Space-dot
sr: Размак-тачка

en: Special Days
sr: Posebni Dani

en: Special characters are not allowed
sr: Specijalni Karakteri nisu dozvoljeni

en: Special days
sr: Посебни дани

en: Special days setup
sr: Подешавање посебних дана

en: Specific Date
sr: Određeni Datum

en: Specific Date & Time
sr: Određeni Datum

en: Specific date
sr: Određeni Datum

en: Specific date & time
sr: Тачан датум & време

en: Spot
sr: Mesto

en: Spots
sr: Mesta

en: Spots capacity
sr: Kapacitet mesta

en: Square account successfully disconnected
sr: Square налог је успешно одповезан

en: Square payment link
sr: Square линк за плаћање

en: Staff
sr: Osoblje

en: Standard Account
sr: Стандардни налог

en: Start
sr: Започни

en: Start Date
sr: Vreme Početka

en: Start Scanner
sr: Vreme Početka

en: Start Time
sr: Vreme Početka

en: Start Zoom
sr: Покрени Zoom

en: Start Zoom Meeting
sr: Započni Zoom sastanak

en: Start by clicking the add custom field button
sr: Почните тако што ћете кликнути на дугме „Додај прилагођено поље“

en: Start date
sr: Датум почетка

en: Start scanner
sr: Покрени скенирање

en: Start time
sr: Време почетка

en: Status
sr: Статус

en: Status Asc
sr: Статус растуће

en: Status Desc
sr: Статус опадајуће

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
sr: Останите усклађени без напора уз доследну, поуздану обраду пореза у целом пословању

en: Stay connected with WhatsApp notifications
sr: Останите повезани путем WhatsApp обавештења

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
sr: Останите организовани уз извозне датотеке спремне за анализу или употребу у екстерним алатима

en: Step 1
sr: Корак 1

en: Step 2
sr: Корак 2

en: Step 3
sr: Корак 3

en: Step 4
sr: Корак 4

en: Step Booking
sr: Korak po Korak rezervacije

en: Step By Step Booking Form
sr: "Korak po Korak" Forma za rezervacije

en: Step Popups
sr: Koraci

en: Step content
sr: Садржај корака

en: Step header
sr: Наслов корака

en: Step heading
sr: Наслов корака

en: Step info tab
sr: Картица „Инфо“ корака

en: Step message
sr: Порука корака

en: Step pagination
sr: Пагинација корака

en: Step tickets tab
sr: Картица „Улазнице“ корака

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
sr: Korak po Korak prikaz vašim mušterijama daje opciju da izaberu sve o rezervaciji u nekoliko koraka

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
sr: Korak po Korak prikaz vodi vaše mušterije kroz nekoliko koraka da bi rezervisali svoj termin.

en: Step-by-step
sr: Корак по корак

en: Step-by-step booking form guide
sr: Водич за образац за резервацију корак по корак

en: Steps
sr: Koraci

en: Steps order
sr: Редослед корака

en: Stop Scanner
sr: Заустави скенер

en: Stop scanner
sr: Заустави скенер

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
sr: Поједноставите пословне операције уз једно централизовано место за управљање свим ресурсима у вашем пословању

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
sr: Оптимизујте виртуелне састанке интеграцијом популарних платформи за састанке директно у процес резервације.

en: Stripe Account
sr: Stripe

en: Stripe Connect
sr: Sadržaj Koraka

en: Stripe payment link
sr: Stripe линк за плаћање

en: Studios
sr: Студији

en: Sub Steps
sr: Podkoraci

en: Sub step title
sr: Наслов подкорака

en: Subject
sr: Naslov

en: Subject placeholders
sr: Токени предмета

en: Subscribe to our mailing list
sr: Претплатите се на нашу имејл листу

en: Subtotal
sr: Međuzbir

en: Subtotal:
sr: Ukupno:

en: Success
sr: Uspešno

en: Successful cancellation redirect URL
sr: URL преусмерења након успешног отказивања

en: Successfully added booking
sr: URL za preusmeravanje nakon rezervacije

en: Suggest closest available date
sr: Предложи најближи доступан датум

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
sr: Предложити купцима да додају термин у свој календар након што је резервација потврђена.

en: Suggest next available date
sr: Предложи следећи доступан датум

en: Suggest previous available date
sr: Предложи претходни доступан датум

en: Sum of payments
sr: Suma plaćanja

en: Summary
sr: Opis

en: Summary segment
sr: Део сажетка

en: Sun
sr: Нед

en: Sunday
sr: Nedelja

en: Support
sr: Подршка

en: Support Amelia by displaying a backlink
sr: Подржите Amelia приказивањем повратног линка

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
sr: Омогућите дубље увиде коришћењем извезених података за анализу и извештавање

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
sr: Подржите спољне токове рада беспрекорним преносом финансијских евиденција у друге системе

en: Switch Camera
sr: Промени камеру

en: Sync with
sr: Синхронизуј са

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
sr: Синхронизујте свој Stripe Connect налог за лаку наплату и несметане исплате.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
sr: Синхронизујте своје личне и пословне догађаје и личне и пословне догађаје запосленог повезивањем Outlook календара.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
sr: Синхронизујте своје личне и пословне догађаје и личне и пословне догађаје ваших запослених повезивањем Google календара.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
sr: Синхронизујте свој распоред са својим личним Apple Calendar-ом да бисте спречили двострука заказивања.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
sr: Синхронизујте свој распоред са својим личним Google Calendar-ом да бисте спречили двострука заказивања.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
sr: Синхронизујте свој распоред са својим личним Outlook Calendar-ом да бисте спречили двострука заказивања.

en: Tab title
sr: Наслов картице

en: Table settings have been updated.
sr: Подешавања табеле су ажурирана.

en: Tabs (All / Packages / Services)
sr: Картице (Све / Пакети / Услуге)

en: Tag
sr: Izaberi ili Kreiraj Tag

en: Tag label
sr: Назив ознаке

en: Tag label cannot be empty
sr: Назив ознаке не може бити празан

en: Tags
sr: Tagovi

en: Tax
sr: Porez

en: Tax amount
sr: Износ пореза

en: Tax details
sr: Детаљи пореза

en: Tax has been added.
sr: Порез је додат.

en: Tax has been deleted.
sr: Порез је обрисан.

en: Tax has been hidden.
sr: Порез је скривен.

en: Tax has been updated.
sr: Порез је ажуриран.

en: Tax is now visible.
sr: Порез је сада видљив.

en: Tax rate
sr: Пореска стопа

en: Tax rate name
sr: Назив пореске стопе

en: Tax setup
sr: Подешавање пореза

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
sr: Порез ће бити изузет из обрачуна цене и приказан посебно.

en: Tax will be included in price calculation.
sr: Порез ће бити укључен у обрачун цене.

en: Taxes
sr: Порези

en: Taxes overview
sr: Преглед пореза

en: Template name
sr: Ime Šablona

en: Test API key
sr: Тест API кључ

en: Test SMS
sr: Тест SMS

en: Test SMS sent successfully.
sr: Пробни SMS је успешно послат.

en: Test WhatsApp
sr: Тест WhatsApp

en: Test WhatsApp message sent successfully
sr: Пробна WhatsApp порука је успешно послата

en: Test client ID
sr: Тестни ID клијента

en: Test email
sr: Пробни имејл

en: Test email sent successfully.
sr: Пробни имејл је успешно послат.

en: Test mode
sr: Тестни режим

en: Test publishable key
sr: Тестни јавни кључ

en: Test secret
sr: Тест тајни токен

en: Test secret Key
sr: Тест тајни кључ

en: Text
sr: Tekst

en: Text Mode
sr: Tekst mod

en: Text area
sr: Текстуално поље

en: Text color
sr: Боја текста

en: Text color on background
sr: Боја текста на позадини

en: Text content
sr: Садржај текста

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
sr: Hvala Vam! Vaša rezervacija je završena i sada čeka na odobrenje.

en: Thank you! Your booking is completed.
sr: Hvala Vam! Vaša rezervacija je završena.

en: The appointment can't be rescheduled.
sr: Термин не може да се помери на други датум или време.

en: The coupon field is mandatory
sr: Поље за промо-код је обавезно

en: The coupon you entered is not valid
sr: Kupon koji ste uneli nije validan

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
sr: Валута подешена у Amelia не поклапа се са валутом изабране Square локације

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
sr: Купац није унео адресу е-поште, па фактура није могла да буде послата.

en: The first row should not contain column names.
sr: Први ред не сме да садржи називе колона.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
sr: Тело поруке мора бити подешено у подешавањима Facebook Developers.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
sr: Заглавље поруке мора бити подешено у подешавањима Facebook Developers. Максимална дужина је 60 знакова након што се местодржачи замене стварним вредностима.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
sr: Оригинални обрасци за резервацију — Step-by-Step, Catalog, Event List и Event Calendar — пружају основне могућности прилагођавања и измене ознака и служе као основа за наше новије верзије.

en: The package is time-limited to
sr: Paket je vremenski ograničen na

en: The payment will be done on-site.
sr: Plaćanje će biti izvršeno na licu mesta.

en: The price will multiply by the number of people/spots
sr: Cena će se pomnožiti sa brojem osoba

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
sr: Предложени датум и време се разликују од изабраног обрасца због недоступних временских термина на планирани датум и време.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
sr: Предложени датум се разликује од изабраног обрасца због недоступних временских термина на планирани датум.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
sr: Предложено време се разликује од Вашег изабраног обрасца понављања јер у очекивано време нема доступних термина.

en: The purchase code is invalid or it has expired
sr: Kod kupovine nije ispravan ili je istekao

en: The refund amount will be
sr: Износ рефундације ће бити

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
sr: Преостали износ може се платити на лицу места или путем линка за плаћање.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
sr: Назив ресурса је видљив само Вама и неће се приказивати током процеса резервације. Користи се искључиво у сврхе интерног управљања.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
sr: Количина ресурса се рачуна засебно за сваку изабрану локацију.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
sr: Количина ресурса се рачуна засебно за сваку изабрану услугу.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
sr: Количина ресурса је заједничка за све изабране услуге, запослене и локације.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
sr: Ostatak termina može da se rezerviše kasnije kroz Korisnički Panel.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
sr: Корак временског слота дефинисан овде примењиваће се на све временске слотове у додатку.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
sr: Временски слот на који сте покушали да померите термин није доступан. Молимо да изаберете други временски слот за изабрани датум.

en: The total number of people for the booking.
sr: Укупан број особа за резервацију.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
sr: Укупан број особа ({approvedPersonsCount}) премашује максимални капацитет {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
sr: Укупан број особа ({waitingPersonsCount}) премашује максимални капацитет листе чекања {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
sr: Još uvek nema učesnika...

en: There are no booked appointments for this package.
sr: Нема заказаних термина за овај пакет.

en: There are no days off yet...
sr: Još uvek nema učesnika...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
sr: Нема заказаних догађаја у будућности. Креирајте нови догађај.

en: There are no packages. Please create a new package.
sr: Нема пакета. Креирајте нови пакет.

en: There are no results...
sr: Nema rezultata...

en: There are no special days yet...
sr: Još uvek nema učesnika...

en: There are no upcoming events for this period
sr: Nema predstojećih događaja za ovaj period

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
sr: Постоје предстојећи термини за услугу {service}.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
sr: U Google/Outlook kalendaru postoji događaj koji se preklapa sa ovim za određenog zaposlenog. Da li ste sigurni da želite da kreirate još jedan?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
sr: Ovi zaposleni će dobiti obaveštenje o kupljenom paketu putem elektronske pošte kada je paket kupljen bez zakazanih termina.

en: Third
sr: Treći

en: Third {day}
sr: Трећи {day}

en: This & Future
sr: Ово & убудуће

en: This Only
sr: Само ово

en: This appointment is a part of a package.
sr: Овај термин је део пакета.

en: This booking is part of a package deal
sr: Ova rezervacija je deo paketa

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
sr: Ова категорија не може да се обрише јер је укључена у пакет.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
sr: Ова категорија има услуге са {count} претходним термином. | Ова категорија има услуге са {count} претходних термина.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
sr: Ова промена ће довести до повећања цене за одређене резервације. Да ли желите да се креирају линкови за плаћање?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
sr: Овај тип наплате се неће користити при резервацији више термина (функција Корпа или функција Понављајући) ИЛИ при резервацији догађаја са више запослених.

en: This coupon has expired
sr: Kupon je istekao

en: This coupon is not valid anymore
sr: Ovaj kupon više nije validan

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
sr: Ова адреса е-поште је већ у употреби. Молимо унесите другу адресу е-поште.

en: This email is linked to both a customer and an employee account. Please delete and rebook.
sr: Ова адреса е-поште је повезана и са налогом купца и са налогом запосленог. Обришите резервацију и поново закажите.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
sr: Овај запослени је једини додељен за {service}.

en: This field is required
sr: Ovo polje je obavezno

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: This file is forbidden for upload
sr: Ovaj tip fajla nije dozvoljen

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
sr: Ово је привремени WhatsApp токен и аутоматски ће истећи након 24 hours. Обавезно довршите подешавање пре него што истекне.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook. Since this token is used for logging, we recommend registering your webhook.
sr: Ово је јединствени безбедносни токен. Копирајте га у поље 'Verify token' у WhatsApp приликом креирања webhook-а. Пошто се овај токен користи за бележење у логовима, препоручујемо да региструјете свој webhook.

en: This is recurring event
sr: Ovo je događaj koji se ponavlja

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
sr: Ово је путања (URI) у вашој апликацији на коју ће корисници бити преусмерени након аутентификације помоћу Apple. Додајте овај URI у креденцијале вашег Apple пројекта под 'Redirect URIs'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
sr: Ово је путања (URI) у вашој апликацији на коју ће корисници бити преусмерени након аутентификације помоћу Google. Додајте овај URI у креденцијале вашег Google пројекта под 'Authorized redirect URIs'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
sr: Ово је путања (URI) у вашој апликацији на коју ће корисници бити преусмерени након аутентификације помоћу Outlook. Додајте овај URI у одељак 'Redirect URIs' у подешавањима ваше Outlook апликације.

en: This limit is based on the customer's email address.
sr: Ово ограничење се одређује на основу имејл адресе купца.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
sr: Ова локација има {count} услугу повезану са њом. | Ова локација има {count} услуга повезаних са њом.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
sr: Ова порука се шаље када купац одговори путем WhatsApp-а и њоме се купац обавештава да одговори путем WhatsApp-а нису подржани.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
sr: Ово обавештење захтева cron job. Додајте ред испод у вашу cron конфигурацију.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
sr: Ова опција захтева додавање плејсхолдера линка за плаћање у ваше шаблоне порука.

en: This package deal will expire in
sr: Ова понуда пакета истиче за

en: This package has
sr: Ovaj paket ima

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
sr: Овај пакет има {count} термин у будућности. | Овај пакет има {count} термина у будућности.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
sr: Овај пакет има {count} термин у прошлости. | Овај пакет има {count} термина у прошлости.

en: This payment link is no longer valid. Please contact admin if you need assistance.
sr: Овај линк за плаћање више није важећи. Молимо контактирајте администратора ако вам је потребна помоћ.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
sr: Садржај овог плейсхолдера ће се применити где год се користи.

en: This range
sr: Овај интервал

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
sr: Ова услуга не може бити обрисана јер је укључена у пакет.

en: This service does not have any extras
sr: Ovaj servis nema dodataka

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
sr: Ова услуга има {count} термин у прошлости. | Ова услуга има {count} термина у прошлости.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
sr: Ова услуга је доступна за заказивање кроз већ купљени пакет. Да ли сте сигурни да желите да обришете ову услугу?

en: This service is available in a Package
sr: Ovaj servis je dostupan u Paketu

en: This service is available in a package
sr: Ова услуга је доступна у пакету

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
sr: Овај временски термин више није доступан. Молимо, изаберите друго време.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
sr: Овај корисник има резервације у купљеном пакету. Да ли сте сигурни да желите да обришете овог корисника?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
sr: Овај корисник има {count} термин у прошлости. | Овај корисник има {count} термина у прошлости.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
sr: Овај корисник је учесник на предстојећем догађају. Да ли сте сигурни да желите да обришете овог корисника? | Овај корисник је учесник на предстојећим догађајима. Да ли сте сигурни да желите да обришете овог корисника?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
sr: Овај виџет приказује месечне податке уместо да користи глобални опсег датума.

en: Thu
sr: Чет

en: Thursday
sr: Četvrtak

en: Ticket
sr: Tiketi

en: Ticket ID
sr: Tiketi

en: Ticket Name
sr: Ime Karte

en: Ticket Type
sr: Тип улазнице

en: Ticket Types
sr: Tiketi

en: Ticket cannot be scanned for this date
sr: Улазница не може да се скенира за овај датум

en: Ticket code
sr: Код улазнице

en: Ticket has already been scanned
sr: Paket je sačuvan

en: Ticket is valid
sr: Tiketi

en: Ticket name
sr: Ime Karte

en: Ticket not found
sr: Улазница није пронађена

en: Ticket not valid
sr: Улазница није важећа

en: Ticket types
sr: Врсте улазница

en: Tickets
sr: Tiketi

en: Tickets for events with attendees will not be updated
sr: Karte za događaje sa postojećim učesnicima se neće ažurirati

en: Time
sr: Vreme

en: Time Range:
sr: Vremenski Raspon:

en: Time Used Asc
sr: Искоришћено време узлазно

en: Time Used Desc
sr: Искоришћено време силазно

en: Time frame
sr: Vremenski okvir

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sr: Време потребно након термина за одмор, чишћење или прелазак. Током овог периода запослени не може бити заказан ни за једну услугу.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sr: Време потребно пре термина за припрему. Током овог периода запослени не може бити заказан ни за једну услугу.

en: Time slot is unavailable
sr: Vremenski slot nije dostupan

en: Time slot price
sr: Цена временског интервала

en: Time slots are unavailable
sr: Vremenski slotovi nisu dostupni

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Time zones
sr: Временске зоне

en: Time(s):
sr: Vreme(na):

en: Time:
sr: Vreme:

en: Times
sr: Времена

en: Times bought
sr: Kupljeno puta

en: Times used
sr: Број употреба

en: Timetable
sr: Vremenska Linija

en: Timezone
sr: Vremenska Zona

en: Tips & suggestions
sr: Савети и препоруке

en: Title section
sr: Одељак наслова

en: Title text
sr: Текст наслова

en: To
sr: Do

en: To customer
sr: Купцу

en: To employee
sr: За запосленог

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
sr: Да бисте омогућили Google Maps, унесите свој Google Maps API кључ у Google General Settings.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
sr: Da bi se Amelia automatski ažurirala, aktivacija licence je neophodna. Molimo posetite %s da biste aktivirali Ameliju.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
sr: Da biste promenili svoj termin, molimo izaberite dostupan datum i vreme iz kalendara, a zatim kliknite na "Potvrdi".

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
sr: Да бисте послали пробни SMS, допуните стање на рачуну.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
sr: Да бисте послали пробни имејл, подесите 'Sender Email' у Подешавањима обавештења.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
sr: Да бисте користили WhatsApp обавештења, повежите свој WhatsApp налог у Подешавањима.

en: Today
sr: Danas

en: Toggle Sidebar
sr: Bočna Traka

en: Tomorrow
sr: Sutra

en: Top trends
sr: Топ трендови

en: Torch off
sr: Светло искључено

en: Torch on
sr: Светло укључено

en: Total
sr: Ukupno

en: Total Amount
sr: Ukupan Iznos

en: Total Amount:
sr: Ukupan Iznos:

en: Total Cost:
sr: Ukupna Cena:

en: Total Number of People:
sr: Ukupan Broj Osoba:

en: Total Price
sr: Ukupna Cena

en: Total Services Booked
sr: Sortiraj servise:

en: Total amount
sr: Укупан износ

en: Total appointments
sr: Укупно термина

en: Total bookings
sr: Укупно резервација

en: Total capacity
sr: Укупан капацитет

en: Total custom fields
sr: Укупно прилагођених поља

en: Total events
sr: Укупно догађаја

en: Total extras
sr: Укупно додатака

en: Total number of appointments
sr: Укупан број термина

en: Total number of people:
sr: Укупан број људи:

en: Total payments
sr: Укупно плаћања

en: Total people
sr: Укупан број људи

en: Total price
sr: Укупна цена

en: Total services booked
sr: Укупно заказаних услуга

en: Total tickets
sr: Укупно улазница

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
sr: Пратите купце који не долазе на термине или догађаје, без слања обавештења.

en: Trainers
sr: Тренери

en: Transaction
sr: Трансакција

en: Transaction #{count}
sr: Трансакција #{count}

en: Transaction details
sr: Детаљи трансакције

en: Transactions
sr: Трансакције

en: Transfer
sr: Prevedi

en: Transfer amount (%)
sr: Износ трансфера (%)

en: Translate
sr: Prevedi

en: Trigger by attribute
sr: Okidač po atributu

en: Trigger type
sr: Tip Okidača

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
sr: Покушајте да прилагодите филтере или критеријуме претраге како бисте пронашли услуге које тражите.

en: Try adjusting your search or filters.
sr: Покушајте да прилагодите претрагу или филтере.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
sr: Покушајте да прилагодите претрагу како бисте пронашли оно што тражите.

en: Tue
sr: уто

en: Tuesday
sr: Utorak

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
sr: Претворите своје услуге у пакете високе вредности које купци воле. Комбинујте више термина у једну понуду са попустом која подстиче веће и сигурније куповине.

en: Type
sr: Tip

en: Type Asc
sr: Тип (А–Ш)

en: Type Desc
sr: Тип (Ш–А)

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
sr: URL на који ће корисник бити преусмерен ако термин не може да се откаже због вредности 'Minimum time required before canceling'

en: Unable to complete plugin activation. Please try again.
sr: Није могуће довршити активирање додатка. Молимо вас, покушајте поново.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
sr: Nije moguće deaktivirati plugin. Molimo probajte kasnije.

en: Unable to retrieve payments results
sr: Neuspešno učitavanje dokaza o uplati

en: Unable to save custom fields positions
sr: Neuspešno čuvanje pozicija proizvoljnih polja

en: Unavailable Time Slots
sr: Nedostupni Vremenski Slotovi

en: Unavailable date background
sr: Позадина недоступног датума

en: Unavailable date text
sr: Текст недоступног датума

en: Unavailable time slots
sr: Недоступни временски термини

en: Unblock
sr: Одблокирај

en: Unblock customer
sr: Одблокирај купца

en: Undelivered
sr: Nedostavljeno

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
sr: Nažalost, dogodila se greška na serveru i vaš email nije poslat.

en: Unique (Location)
sr: Јединствена (Локација)

en: Unique (Service)
sr: Јединствена (Услуга)

en: Unit price
sr: Јединична цена

en: Unlimited
sr: Neograničeno

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
sr: URL за преусмеравање при неуспешном отказивању

en: Until
sr: До

en: Until when?
sr: Do kada?

en: Until:
sr: Do:

en: Upcoming
sr: Predstojeći

en: Upcoming appointments
sr: Predstojeći termini

en: Upcoming events
sr: Predstojeći događaji

en: Upcoming events section
sr: Одељак предстојећих догађаја

en: Update
sr: Ažuriraj

en: Update Service Settings
sr: Ажурирај подешавања услуге

en: Update booking status automatically
sr: Automatsko ažuriranje statusa zakazivanja

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
sr: Promeni status rezervacije na "Odobreno" nakon uspešnog plaćanja putem link-a

en: Update following
sr: Ažuriraj prateće

en: Update for All
sr: Примени на све

en: Update for all
sr: Ažuriraj za sve

en: Updates
sr: Ажурирања

en: Upgrade
sr: Надогради

en: Upload
sr: Отпреми

en: Upload file here
sr: Otpremite fajl ovde

en: Upload image
sr: Отпреми слику

en: Usage
sr: Употреба

en: Usage limit
sr: Лимит употребе

en: Use Global Colors
sr: Koristi Globalne Boje

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
sr: Користите прилагођена поља као упитнике за прикупљање информација о купцу током резервације.

en: Use service duration for booking a time slot
sr: Koristite trajanje servisa za prikaz vremenskih slotova za rezervacije

en: Use this placeholder:
sr: Користите овај плејсхолдер:

en: Used
sr: Iskorišćen

en: Used coupon
sr: Iskorišćen kupon

en: User
sr: Корисник

en: User Profile
sr: Korisnički Profil

en: User profile
sr: Профил корисника

en: VAT info
sr: ПДВ подаци

en: VAT number
sr: ПДВ број

en: Valid Until:
sr: Dostupan Do:

en: Valid first and last names are required fields.
sr: Поља „Име“ и „Презиме“ су обавезна и морају бити исправно попуњена.

en: Valid until
sr: Важи до

en: Validate required custom fields in the backend
sr: Валидирати обавезна прилагођена поља у администрацији

en: Validate ticket
sr: Birač Datuma

en: Value
sr: Vrednost

en: Verification expired. Please try again.
sr: Verifikacija istekla. Molimo pokušajte ponovo.

en: Version
sr: Izaberite formu koju želite da uredite. "Korak po Korak 2.0" forma je nova i poboljšana verzija koja vam donosi bolji dizajn i korisničko iskustvo, kao i veću brzinu.

en: Video tutorials
sr: Видео туторијали

en: Videos
sr: Видео

en: View
sr: Prikaz

en: View All
sr: Vidi Sve

en: View Cart
sr: Vidi više

en: View Employees
sr: Vidi Zaposlene

en: View Less Packages
sr: Vidi manje Paketa

en: View More
sr: Vidi Više

en: View More Packages
sr: Vidi više Paketa

en: View all
sr: Прикажи све

en: View all photos
sr: Vidi sve slike

en: View appointments
sr: Прикажи термине

en: View booking
sr: Прикажи резервацију

en: View employees
sr: Прикажи запослене

en: View events
sr: Прикажи догађаје

en: View in Calendar
sr: Прикажи у Календару

en: View in Package
sr: Vidi više Paketa

en: View invoice
sr: Прикажи фактуру

en: View less packages
sr: Прикажи мање пакета

en: View message
sr: Прикажи поруку

en: View more
sr: Vidi više

en: View more packages
sr: Прикажи више пакета

en: View packages
sr: Прикажи пакете

en: View pricing for
sr: Прикажи цене за

en: Visibility
sr: Vidljivost

en: Visible
sr: Vidljivo

en: Visible at
sr: Vidljivo

en: WP Mail
sr: WP пошта

en: Waiting
sr: На чекању

en: Waiting button background color
sr: Боја позадине дугмета „На чекању“

en: Waiting button text color
sr: Боја текста дугмета „Чекање“

en: Waiting for payment
sr: Čeka se uplata

en: Waiting list
sr: Листа чекања

en: Waiting list availability
sr: Доступност листе чекања

en: Waiting list background
sr: Позадина листе чекања

en: Waiting list capacity
sr: Капацитет листе чекања

en: Waiting list capacity must be at least 1
sr: Капацитет листе чекања мора бити најмање 1

en: Waiting list confirmation
sr: Потврда листе чекања

en: Waiting list is empty
sr: Листа чекања је празна

en: Waiting list text
sr: Текст листе чекања

en: Warning
sr: Upozorenje

en: Watch on YouTube
sr: Гледајте на YouTube

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
sr: Нисмо успели да откажемо вашу резервацију. Молимо вас да контактирате администратора ради помоћи при отказивању ове резервације.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
sr: Нисмо могли да обрадимо вашу резервацију и она је одбијена. Молимо вас да контактирате администратора ако вам је потребна помоћ или желите да поново покушате да извршите резервацију.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
sr: Обавестићемо вас ако се ослободи термин и ваша резервација буде одобрена.

en: We'll notify you if a spot opens up.
sr: Обавестићемо вас ако се ослободи термин.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
sr: Припремили смо .csv датотеку са купцима који нису увезени. Након што отклоните проблеме, можете покушати поново.

en: Web
sr: Веб

en: Webhook
sr: Вебхук

en: Webhooks
sr: Вебхукови

en: Webhooks setup
sr: Подешавање вебхукова

en: Website
sr: Veb sajt

en: Wed
sr: Сре

en: Wednesday
sr: Sreda

en: Week
sr: Nedelja

en: Weekly
sr: Nedeljno

en: Weeks
sr: Nedelje

en: Welcome Back
sr: Idi Nazad

en: Welcome back
sr: Добродошли назад

en: Welcome to Amelia!
sr: Добродошли у Amelia!

en: Wellness
sr: Велнес

en: What's New
sr: Kreiraj Novi

en: WhatsApp Not Connected
sr: WhatsApp није повезан

en: WhatsApp auto-reply message
sr: Порука аутоматског одговора за WhatsApp

en: WhatsApp business account ID
sr: ID WhatsApp пословног налога

en: WhatsApp history
sr: Историја WhatsApp-а

en: WhatsApp settings
sr: Подешавања WhatsApp-а

en: WhatsApp setup
sr: Подешавање WhatsApp-а

en: WhatsApp webhook callback URL
sr: URL повратног позива за WhatsApp webhook

en: WhatsApp webhook verify token
sr: Токен за верификацију WhatsApp вебхука

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
sr: Када је онемогућено, запослени изабран током прве резервације користиће се за ову услугу током целог пакета.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
sr: Када је омогућено, сви ентитети (услуге, запослени, локације, пакети и ознаке) се учитавају одмах по отварању странице, уместо да се динамички учитавају путем AJAX-а.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
sr: Када је омогућено, клијенти ће добити позивницу за догађај у Google календару.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
sr: Када је омогућено, клијенти ће видети све присутне наведене у свом догађају у Google календару.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
sr: Када је омогућено, подсетници неће бити послати ако је резервација направљена у оквиру изабраног временског периода пре термина или догађаја.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
sr: Када је омогућено, укупан број термина важи за цео пакет, уместо да се подешава по услузи.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
sr: Када је омогућено, поље за потврду „Subscribe“ биће подразумевано означено. Клијенти могу ручно да уклоне ознаку ако не желе да се придруже вашој Mailchimp листи.

en: When recurring dates are unavailable
sr: Када понављајући датуми нису доступни

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
sr: Када је ова опција искључена, резервација ће бити<br/>одређена на основу Подразумеваног корака временског слота

en: Whole amount
sr: Celokupan Iznos

en: Without expiration
sr: Nema datum isteka

en: Woo Order Id
sr: ID Woo porudžbine

en: WooCommerce Order Id
sr: WooCommerce ИД поруџбине

en: WooCommerce Product
sr: WooCommerce производ

en: WooCommerce Service
sr: WooCommerce Servis

en: WooCommerce Thank you page
sr: WooCommerce "Thank You" strana

en: WooCommerce payment link
sr: WooCommerce линк за плаћање

en: WordPress User
sr: WordPress korisnik

en: WordPress user
sr: WordPress корисник

en: Work Hours
sr: Radno Vreme

en: Work hours
sr: Радно време

en: Work hours setup
sr: Подешавање радног времена

en: Working Hours
sr: Radno Vreme

en: Working hours
sr: Радно време

en: Wrong address?
sr: Погрешна адреса?

en: Year
sr: Godina

en: Yearly
sr: Godišnje

en: Years
sr: Godine

en: Yes
sr: Da

en: Yoga
sr: Јога

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
sr: Тренутно сте повезани са Google календаром преко администратора. Није могуће променити везу са Google календаром.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
sr: Тренутно сте повезани са Outlook календаром преко администратора. Није могуће променити везу са Outlook календаром.

en: You are on the waiting list with position
sr: Налазите се на листи чекања на позицији

en: You are the only provider for this service
sr: Једини сте запослени за ову услугу

en: You are the only provider on
sr: Ви сте једини пружалац услуга на

en: You are using a form that will be outdated soon!
sr: Користите образац који ће ускоро застарети!

en: You can also cancel and delete its future events.
sr: Можете и да откажете и да обришете будуће догађаје повезане са тим.

en: You can also cancel its future events.
sr: Можете и да откажете будуће догађаје повезане са тим.

en: You can also clear all filters to view all services.
sr: Можете и да очистите све филтере да бисте видели све услуге.

en: You can also delete its future events.
sr: Можете и да обришете будуће догађаје повезане са тим.

en: You can also open its future events.
sr: Можете и да омогућите будуће догађаје повезане са тим.

en: You can edit or delete each appointment
sr: Možete urediti ili izbrisati svaki termin

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
sr: У наставку можете да пронађете термине које сте изабрали за резервацију. Ако желите да резервишете још термина, кликните на дугме испод.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
sr: Можете да увезете следеће колоне: Име, Презиме, Имејл, Телефон, Пол, Датум рођења, Напомена.

en: You can use this coupon for next booking:
sr: Možete koristiti ovaj kupon za sledeću rezervaciju:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
sr: Ovom opcijom možete izvesti učesnike u CSV fajl<br/>za izabrani događaj.

en: You don't have any appointments
sr: Немате ниједан термин

en: You don't have any custom fields here yet...
sr: Još uvek nemate proizvoljnih polja ovde...

en: You don't have any events
sr: Немате ниједан догађај

en: You don't have any packages
sr: Немате ниједан пакет

en: You have already booked this appointment
sr: Već ste rezervisali ovaj termin

en: You have already booked this event
sr: Već ste rezervisali ovaj događaj

en: You have appointments for
sr: Imate termine za

en: You have appointments for this service
sr: Imate termine za ovaj servis

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
sr: Искључили сте све доступне начине плаћања. Уместо тога ће се користити подразумевани начин плаћања из општих подешавања.

en: You have entered an incorrect email.
sr: Унели сте неисправну имејл адресу.

en: You have entered an incorrect password.
sr: Унели сте неисправну лозинку.

en: You have reached maximum number of registered domains
sr: Dostigli ste maksimalni broj registrovanih domena

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
sr: Успешно сте одбили захтев за резервацију. Статус је ажуриран у систему.

en: You will be redirected to the payment checkout.
sr: Bićete preusmereni na stranicu za plaćanje.

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
sr: Мењате подешавања која су појединачно подешена за запослене. Да ли желите да примените ове промене на све запослене?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
sr: Уређујете понављајући догађај. Да ли желите да примените измене само на овај, или на овај и све будуће догађаје? Напомена: Карте за догађаје са пријављеним присутнима неће бити ажуриране.

en: Your API key
sr: Ваш API кључ

en: Your ID must include at least one letter
sr: Vaš ID mora da sadrži bar jedno slovo

en: Your Information
sr: Vaše Informacije

en: Your Name
sr: Vaše Ime

en: Your balance has been recharged.
sr: Ваш салдо је успешно допуњен.

en: Your booking has been canceled.
sr: Ваша резервација је отказана.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
sr: Ваша резервација је успешно отказана. Ако имате питања или желите да поново закажете термин, молимо контактирајте администратора.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
sr: Ваша резервација је успешно завршена и одобрена. Све је спремно и можете очекивати да ће све протећи без проблема.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
sr: Ваша резервација је одобрена, али је дошло до проблема при довршавању процеса. Молимо контактирајте администратора како бисте били сигурни да је све исправно евидентирано у систему.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
sr: Ваша резервација је успешно обрађена, али није одобрена. Молимо контактирајте администратора ако вам је потребна помоћ.

en: Your card number is incomplete
sr: Broj vaše kartice je nepotpun

en: Your card number is invalid
sr: Broj vaše kartice nije validan

en: Your card's expiration date is incomplete
sr: Datum isteka vaše kartice je nepotpun

en: Your card's expiration year is in the past
sr: Godina isteka vaše kartice je u prošlosti

en: Your card's security code is incomplete
sr: Sigurnosni kod vaše kartice je nepotpun

en: Your current changes will be lost.
sr: Trenutne promene će biti izgubljene.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
sr: Ваши подаци ће бити сачувани пре преусмеравања на другу форму.

en: Your information
sr: Ваши подаци

en: Your name
sr: Ваше име

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
sr: Vaša lozinka je uspešno resetovana

en: Your password has been reset successfully.
sr: Ваша лозинка је успешно ресетована.

en: Your postal code is incomplete
sr: Vaš poštanski broj je nepotpun

en: Zoom Join Link (Participants)
sr: Zoom link za pridruživanje (za učesnike)

en: Zoom Link
sr: Zoom линк

en: Zoom Links
sr: Zoom Linkovi

en: Zoom Start Link (Host)
sr: Zoom link za početak sastanka (Domaćin)

en: Zoom User
sr: Zoom korisnik

en: Zoom WP hooks
sr: Zoom WP хукови

en: Zoom join meeting (participants) link
sr: Zoom линк за придруживање састанку (учесници)

en: Zoom link
sr: Zoom линк

en: Zoom setup
sr: Подешавање Zoom-а

en: Zoom start meeting (hosts) link
sr: Zoom линк за покретање састанка (домаћини)

en: Zoom user
sr: Корисник Zoom-а

en: and
sr: i

en: application (client) ID and secret
sr: ID и тајна апликације (клијента)

en: application ID, client ID and client secret
sr: ID апликације, ID клијента и тајна клијента

en: appointment is required to be booked now.
sr: termin mora da se izabere sada.

en: appointment slots left to be booked
sr: slotovi termina preostali za rezervaciju

en: appointments are required to be booked now.
sr: termini moraju da se izaberu sada.

en: at
sr: u

en: at {time}
sr: у {time}

en: book appointments before the deal expires!
sr: Imate termine za ovaj servis

en: day
sr: dan

en: days
sr: dana

en: employee
sr: zaposleni

en: employees
sr: zaposleni

en: employees.
sr: zaposlene.

en: filled
sr: popunjeno

en: from
sr: od

en: iCloud App-specific Password
sr: iCloud лозинка специфична за апликацију

en: iCloud Email Address
sr: Email Adresa

en: iCloud app-specific password
sr: iCloud лозинка специфична за апликацију

en: iCloud email address
sr: iCloud адреса е-поште

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
sr: iCloud адреса е-поште и iCloud лозинка специфична за апликацију

en: includes
sr: uključuje

en: includes:
sr: uključuje:

en: locations
sr: lokacije

en: mandatory notice
sr: obavezna objava

en: min
sr: мин

en: month
sr: mesec

en: months
sr: meseci

en: of
sr: od

en: on
sr: na

en: out of
sr: nema

en: people
sr: osobe

en: people waiting
sr: особе на листи чекања

en: person
sr: osoba

en: person waiting
sr: особа на листи чекања

en: placeholder
sr: Помоћни текст

en: plain
sr: obično

en: reCAPTCHA Type
sr: Тип reCAPTCHA

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
sr: reCAPTCHA изазов је истекао. Покушајте поново.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
sr: reCAPTCHA конфигурација је неважећа.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
sr: Није могуће учитати reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
sr: reCAPTCHA на Панелу купца

en: reCAPTCHA on Employee Panel
sr: reCAPTCHA на Панелу запосленог

en: reCAPTCHA setup
sr: Подешавање reCAPTCHA

en: reCAPTCHA validation failed.
sr: reCAPTCHA валидација није успела.

en: results
sr: rezultati

en: service
sr: servis

en: services
sr: servisi

en: settings
sr: podešavanja

en: slot left
sr: mesto ostalo

en: slots left
sr: mesta ostalo

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sr: slotovi koje ste izabrali su zauzeti. Ponudili smo vam najbliže slotove umesto njih.

en: spot left
sr: mesto ostalo

en: spots left
sr: mesta ostalo

en: text
sr: tekst

en: ticket left
sr: Ime Karte

en: tickets left
sr: mesta ostalo

en: to
sr: do

en: try different email
sr: Unesite email adresu

en: until
sr: do

en: week
sr: nedelja

en: weeks
sr: nedelje

en: {booked}/{total} Booked
sr: {booked} / {total} rezervisano

en: {count} Appointment | {count} Appointments
sr: {count} Termin | {count} Termina

en: {count} Assigned
sr: {count} Dodeljeno

en: {count} Attendee | {count} Attendees
sr: {count} Посетилац | {count} Посетиоци

en: {count} Day | {count} Days
sr: {count} Дан | {count} Дана

en: {count} Employees
sr: {count} Запослени

en: {count} Extras
sr: {count} Додаци

en: {count} Month | {count} Months
sr: {count} Месец | {count} Месеци

en: {count} Selected
sr: {count} изабрано

en: {count} Service | {count} Services
sr: {count} услуга | {count} услуге

en: {count} Spots
sr: {count} места

en: {count} Total
sr: {count} укупно

en: {count} Week | {count} Weeks
sr: {count} недеља | {count} недеље

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
sr: {count} термин је обрисан. | {count} термини су обрисани.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
sr: {count} термин није обрисан. | {count} термини нису обрисани.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
sr: {count} купон је обрисан. | {count} купони су обрисани.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
sr: Није обрисан {count} купон. | Нису обрисана {count} купона. | Није обрисано {count} купона.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
sr: {count} купац не може бити обрисан због будућих резервација. | {count} купца не могу бити обрисани због будућих резервација. | {count} купаца не може бити обрисано због будућих резервација.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
sr: Обрисан је {count} купац. | Обрисана су {count} купца. | Обрисано је {count} купаца.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
sr: {count} купаца није увезено због недостајућег Имена, Презимена, неважећег Имејла, Броја телефона или комбинације ових разлога.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
sr: {count} купаца са истом имејл адресом већ постоје у вашој листи купаца. Ако изаберете да препишете ове записе, неки од њихових тренутних података биће замењени новим информацијама.

en: {count} day | {count} days
sr: {count} дан | {count} дана | {count} дана

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
sr: Обрисан је {count} запослени. | Обрисана су {count} запослена. | Обрисано је {count} запослених.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
sr: {count} запослени не може бити обрисан због будућих резервација. | {count} запослена не могу бити обрисана због будућих резервација. | {count} запослених не може бити обрисано због будућих резервација.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
sr: {count} rezervacija događaja je obrisana | {count} rezervacije događaja su obrisane.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
sr: {count} резервација за догађај није обрисана. | {count} резервације за догађај нису обрисане.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
sr: {count} догађај је обрисан. | {count} догађаји су обрисани.

en: {count} event | {count} events
sr: {count} događaj | {count} događaji

en: {count} hour | {count} hours
sr: {count} сат | {count} сати

en: {count} item selected | {count} items selected
sr: {count} ставка је изабрана | {count} ставке су изабране

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
sr: {count} локација је обрисана. | {count} локације су обрисане.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
sr: {count} локација није обрисана због будућих резервација. | {count} локације нису обрисане због будућих резервација.

en: {count} minute | {count} minutes
sr: {count} минут | {count} минута

en: {count} month | {count} months
sr: {count} месец | {count} месеци

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
sr: {count} резервација пакета је обрисана. | {count} резервација пакета је обрисано.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
sr: {count} резервација пакета није обрисана. | {count} резервација пакета није обрисано.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
sr: {count} пакет је обрисан. | {count} пакета је обрисано.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
sr: {count} пакет није обрисан због будућих резервација. | {count} пакета није обрисано због будућих резервација.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
sr: {count} ресурс је обрисан. | {count} ресурса је обрисано.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
sr: {count} ресурс није обрисан. | {count} ресурса није обрисано.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
sr: {count} услуга је обрисана. | {count} услуге су обрисане. | {count} услуга је обрисано.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
sr: {count} услуга није обрисана. | {count} услуге нису обрисане. | {count} услуга није обрисано.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
sr: {count} порез је обрисан. | {count} пореза су обрисана. | {count} пореза је обрисано.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
sr: {count} порез није обрисан. | {count} пореза нису обрисана. | {count} пореза није обрисано.

en: {count} week | {count} weeks
sr: {count} недеља | {count} недеље | {count} недеља

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
sr: {count}x термин | {count}x термина | {count}x термина

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
sr: Увезено је {successfulImports} од {totalRows} купаца у вашу листу купаца.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
sr: 'Datum i vreme rezervacije' će odrediti limit koji se bazira na datumu kada je rezervacija kreirana, bez obzira na datum i vreme događaja.<br/>Opcija 'Datum i vreme događaja' će odrediti limit koji se bazira na početnom datumu i vremenu događaja.
